Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 60

Téma: Velká recenze zařízení Dell Axim X50v

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Stejně jako u předchozí řady X30 nabízí i nový Dell Axim X50 celkem tři modely. Jeden z nich však především díly luxusnímu VGA displeji přeci jen trochu vybočuje z řady a právě o něm si dnes budeme povídat. Jedná se totiž o velice povedené zařízení, které osloví spoustu náročných uživatelů Pocket PC. Pravda, není bohužel bez chyb, ale... ale to už si raději nechám do recenze Pokud vás tedy zajímá, jak tento Dell vypadá a co vlastně umí, stačí kliknout na nadpis a začít číst...

[IMG]/img/articles/cz/large/0000000184_ojWu11089200412322613.jpg[/IMG]

Přečtěte si celý článek
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Baterie je bezesporu nejslabším místem jinak velmi povedeného zařízení. Ona už samotná Lithium-Iontová baterie o kapacitě pouhých 1100mAh nevzbuzuje moc nadějí, ale výsledky testů jsou snad ještě horší, než jsem očekával.
    ALE, ALE O TOM SE NÁM PANÁČEK NEZMÍNIL

Supr popis - tesim se na patek az ho uvidím na vlastní kukadla.Ten diplay zavidím - asi trosku

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Jsem zklamán. Recenze jako vždy na vysokém standardu (co ale pořád dokola psát o podobných zařízeních), ale to hodnocení. Očekával bych, dle německého Audia, min. 110 punktů (ze 100 maximálních) To už beecher asi nic nepůjčí k testování. Ne ne ne
    Baterie je problém, ale mě ani žádný mobil nevydrží bez nabíjení víc než 2 dny Opravdu nejde dobíjet "za provozu" ? Ani v kolíbce?
    Mno, HP 4150 mám asi 0,5 roku, tak ještě chvíli vydrží. Na jaře nebo po prázdninách už budou snad problémy s VGA a SE vychytány, nové a lepší zařízení na trhu a také cena bude více přijatelná. Takto bych musel koupit HX i Axim.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

DIKY PAVLE ZA RECENZI,TED UZ DO DELLU NEJDU.CEKANI SE VYPLATI,ASPON JSEM TECH PAR $ TADY V USA USETRIL.ZARIZENI TO JE PEKNE..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Šeba
    Baterie je bezesporu nejslabším místem jinak velmi povedeného zařízení. Ona už samotná Lithium-Iontová baterie o kapacitě pouhých 1100mAh nevzbuzuje moc nadějí, ale výsledky testů jsou snad ještě horší, než jsem očekával.
    ALE, ALE O TOM SE NÁM PANÁČEK NEZMÍNIL
    Kdo se nezmínil? Já? Nikdo se neptal...
    Na druhou stranu, já jsem si před koupí pročetl dost zahraničních recenzí, takže jsem veděl, do čeho jdu. A zatím skeptiky ujišťuji, že bych neměnil...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Zdeněk Malinský
    Jsem zklamán. Recenze jako vždy na vysokém standardu (co ale pořád dokola psát o podobných zařízeních), ale to hodnocení. Očekával bych, dle německého Audia, min. 110 punktů (ze 100 maximálních) To už beecher asi nic nepůjčí k testování. Ne ne ne
    Ty ses komix...
    Já v tom nevidím problém, Pavel stejnak bude chtít na recenzi tu HP BT klávesnici, že...
    Baterie je problém, ale mě ani žádný mobil nevydrží bez nabíjení víc než 2 dny Opravdu nejde dobíjet "za provozu" ? Ani v kolíbce?
    Jistě že jde, jako všechny standardní zařízení s nabíječkou není problém (jak přímo přes redukci, tak přes kolíbku), bohužel u nabíjení pouze přes USB v kolíbce je nutné zařízení vypnout, že... Já mám nabíjení díky MP3 přehrávači vyřešeno jak v práci (USB kolíbka + nabíječka), tak doma (nabíječka k MP3 přehrávači + redukce).
    Mno, HP 4150 mám asi 0,5 roku, tak ještě chvíli vydrží. Na jaře nebo po prázdninách už budou snad problémy s VGA a SE vychytány, nové a lepší zařízení na trhu a také cena bude více přijatelná. Takto bych musel koupit HX i Axim.
    To už nechám na zvážení každého...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od condys
    DIKY PAVLE ZA RECENZI,TED UZ DO DELLU NEJDU.CEKANI SE VYPLATI,ASPON JSEM TECH PAR $ TADY V USA USETRIL.ZARIZENI TO JE PEKNE..
    Tak z tohohle ukřičeného příspěvku, abych pravdu řek, jsem trochu zmaten... ops:

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    Citace Původně odesláno od condys
    Tak z tohohle ukřičeného příspěvku, abych pravdu řek, jsem trochu zmaten... ops:
    Buď to prochlastá nebo probendí s děvčaty od tyčí.
    Anebo, že Asus je lepší. :?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

NE,NE ASUS NENI NEJ.. JA JEN,ZE ZATIM MY STACI,ALE CHTEL JSEM SI UDELAT RADOST. POCKAM CO VYLEZE NA TRH PRISTI ROK,V USA NEJSEM NAPOSLEDY.DOUFAM JEN ,ZE UZ ZACNOUT NABIZET VIC PAMETI-VIZ.NEW MOB.TELEFONY. TOD VSE-MUJ POHLED NA VEC.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Myslim , ze se cely vyvoj bude rozvijet stylem - vse nacpat do telefonu - nic na plat operatori toho myslím prodávají nejvíc.

brn brn je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Ja musim rict, ze benchmark baterky je lepsi nez jsem od 1100 mAh cekal. Nekteri lide uspesne pouzivaji Asus a tenhle Dell je s vydrzi o tridu lepsi + super display + akcelerator.

Ale stejne se rozhoduju mezi Looxem a iPaqem.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Jinak k těm číslům v testu, já z mého LOOXe dostal 1278.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

graf. index

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Mam par postrehu k recenzi, ktera je jinak velmi podrobna a povedena.
    1. Odyssey client umi nektere mody autentikace po Wifi ktere standardni utilita WLAN nezvladne. Taky pro nektere WAPky s overenim WPA-TKIP je Odyssey jedinou moznosti, jak se uspesne pripojit. Na druhou stranu Odyssey zpusobuje ponekud problemy ve sprave pameti, ktera se projevuje havarii natahovani driveru pro WiFi a BT.
    2. Asi 60% uzivatelu A50v ma problemy se soucasnym pouzitim BT a WiFi, v obecne diskuzi se tyto vztahuji vetsinou k volne pameti RAM a pouziti Odyssey viz vyse.
    3. Dle poslednich uzivatelskych testu je mozne na 1100mAh baterii prehravat DVD film s pomoci betaplayeru s pluginem pro akcelerator 2700 po dobu 5 hodin. To je diky vyuziti akcelerace a stazenim vykonu procesoru na minimum. To uz je jine kafe. Viz zde: 5 hodin videa 2700G
    4. Pri pouziti s Dell GPSkou (BT-309) a NAVTEQ mapama- bohuzel nemaji pro CZ- je znat vykon procesoru pri prekreslovani map a stanovovani nahradnich tras. Jen se do toho jejich uchytu X50v zcela nevejde a spodni cast tlaci na tlacitka ktere nahodne prepinaji funkce na mape. Cvikacky, kleste, vterinove lepidlo plus ZCR a je po starostech.

Jinac zavinac. Je to muj prvni PDA, drive jsem si myslel ze se tato zarizeni hodi maximalne pro podlozeni viklajicich se stolu se servery, ale tady jsem zmenil nazor. I kdyz castost soft resetu (1x denne) me desi, ale Dell ma vydat patch ke konci roku, tak uvidime.
    Damy X50v naprosto miluji a to jak design, tak barvu plus celkovou privetivost- nehledejte logicke argumenty. Pokud vim tak si uz tri v mem okoli poslaly dopis na Severni Pol a cekaji az prileti kominem.
    Cena relativni: X50v ani nezaplati 1 mesic hlidani ditete ve skolce v zemi, ktera vyhrala hodnoceni v Economistu ;-)

Nováček
    Registrace
    Feb 2002

Jak je to s dovozem z USA? Kdysi jsem si chtel takhle nechat od zname poslat Toshibu 300, nebot mela adapter napajeni univerzalni. Jestlipak to jde podobne udelat i u Dellu?

450 dolaru je krasna cena za takovou masinku, ale tady to bude ranec!

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Recenze na Axim X50v
    Od Surgical_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-11-2005, 08:43
  2. Velká recenze zařízení Dell Axim X3i
    Od Pavel Koza v sekci Dell
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 21-02-2005, 00:22
  3. Dell Axim X50v
    Od beecher v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 02-12-2004, 16:02
  4. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-09-2004, 17:03
  5. Velká recenze zařízení Dell Axim X5
    Od Pavel Koza v sekci Dell
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 17-06-2004, 08:47