Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 60

Téma: Velká recenze zařízení Dell Axim X50v

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Tak som dnes zažil znovu sklamanie.
    Zavolal som si distribútorovi Dell pre Slovensko. Ten ma odkázal na ceny dell.cz. Keď som si ich porovnal s americkýmmi cenami, tak mi až zle ostalo!!!

V USA (priamo na dell.com) predávajú Dell Axim X50v za 424 USD čo je v prepočte necelých 10.000 Kč!

V ČR? Celých 19.040 Kč s DPH!!! V prepočte je to 24.000 Sk s DPH!!!
    Nechápem, kde sa tam zobral ten rozdiel. Je to 90%-né navýšenie!!!

Ok, poďme to porovnať s HP.

Model iPAQ 4700 stojí na HP.com 649 USD, čo je v prepočte okolo 15.000 Kč.
    Ten istý model stojí na HP.cz 18.900 Kč s DPH, na HP.sk 22.490 Sk. U distribútorov sa dá na Slovensku kúpiť dokonca za 20.000 Sk s DPH! To máme navýšenie 33 % - čo je podľa mňa reálna hodnota.

Záver: Ako je možné, že Dell, ktorý je v USA od IPAQ o 220 USD lacnejší, sa v ČR predáva v prepočte o 5 USD drahšie ako IPAQ a na Slovensku dokonca až o 130 USD drahšie???

Ďalší príklad: Kým v ČR je Pocket Loox 720 lacnejší od iPAQ 4700, na Slovensku naopak: tu je o 1500 Sk drahší ...

Toto stráca akúkoľvek logiku ... asi by sa mali distrubútori nad sebou zamyslieť...

P.S.: Stále sa rozhodujem, čo kúpiť. Zvažujem Loox a MyPal (kvôli RAM). HP som vyradil práve kvôli tej 64 MB RAM, Dell ma zaujal rýchlosťou a cenou - bohužiaľ iba v USA (tu je najdrahší zo všetkých). MyPal je najlacnejší zo všetkých, ale odrádza ma tá strašná baterka a najnovšie spomínané slabé WiFi. Asi si počkám, kým klesne cena Loox (takých 20 %) a pôjdem do toho ... alebo sa nechám prekvapiť, čo prinesie nový rok a Win Mobile 2005 ...
    A v USA alebo kdekoľvek inde už nechcem nič kupovať. Raz som kúpil MDA II v Brne a potom som precestoval pár tisíc pri vybavovaní reklamácií. Ďakujem, neprosím ...
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Este si prerataj co vsetko dostanes za v prepocte 20.000SK na dell.com, rocny full support, GB karta a neviem co este dalej. A potom si pozri ceny tu, holy stroj, nic viac.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Jasne, máš na 100% pravdu. Je to tak.

Ako Beecher spomínal, do tohoto PDA sa oplatí ísť hlavne kvôli cene, inak je porovnateľný s iPAQ 4700.
    Ale ako, keď je o 1500 Sk drahší ako iPAQ?

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

jak je to vubec s tim obednanim z USA????? kolika % naviseni by se mi k cene pripocetlo kdyz vemu v uvah, clo+doprava?????

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od logitech
    jak je to vubec s tim obednanim z USA????? kolika % naviseni by se mi k cene pripocetlo kdyz vemu v uvah, clo+doprava?????
    No, problém je, že není možné z USA objednat do ČR, na to má právě tady DELL US pobočku DELL CZ. Takže to chce mít v USA nějakého známého, kdo sem přijede a může vám to přivézt...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Haldo
    Este si prerataj co vsetko dostanes za v prepocte 20.000SK na dell.com, rocny full support, GB karta a neviem co este dalej. A potom si pozri ceny tu, holy stroj, nic viac.
    No nevim, ja ted spocital cenu na Dell.com s rocni zarukou, nahradni 1100mAh baterii a 1GB SD kartou na 540 USD, coz v prepoctu je asi 12000 Kc, takze na Slovensku to vychazi asi na nejakych 15000,- SK (bereme-li tak 25% navrch jako kurz)...
    Takze za tech 20000 SK se tam toho jeste vejde...

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    No, problém je, že není možné z USA objednat do ČR, na to má právě tady DELL US pobočku DELL CZ. Takže to chce mít v USA nějakého známého, kdo sem přijede a může vám to přivézt...
    ten znamy by byl, ale ja mam strach ze zaruky a tehle okolku

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

a co treba z ebay.com nebo e-shop msn, ty dodavaj do CR???? ja to tam marne hledam a nenachazim

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    Citace Původně odesláno od Haldo
    No nevim, ja ted spocital cenu na Dell.com s rocni zarukou, nahradni 1100mAh baterii a 1GB SD kartou na 540 USD, coz v prepoctu je asi 12000 Kc, takze na Slovensku to vychazi asi na nejakych 15000,- SK (bereme-li tak 25% navrch jako kurz)...
    Takze za tech 20000 SK se tam toho jeste vejde...
    Este lepsie. Do ... s Dell v EU

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

a co treba z ebay.com nebo e-shop msn, ty dodavaj do CR???? ja to tam marne hledam a nenachazim
    Dell ma svuj e-shop, takze pochybuji, ze se to da sehnat jinde a pokud ano, tak ze levneji. Bohuzel.

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Dell ma svuj e-shop, takze pochybuji, ze se to da sehnat jinde a pokud ano, tak ze levneji. Bohuzel.
    tak to sem si overoval, na ebay.de maj Axima X50v za 435eur(cca 13.000 KC) ale ja porad nechapu proc je to tu o 50% drazssi nez v USA, snad nemuze bejt clo+dph 9.000

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Muzete me prosim vas poradit odkaz na nejakou stranku s obrazkem X50v s baterkou 2200?Chci hlavne zjistit jestli je velikost stejna jako u 1100,nebo vycuhuje-a to bych ji nechtel.+nevite,kde se da sehnat ochr. folie na tento typ tady v CR?Dik

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Madmedic
    Muzete me prosim vas poradit odkaz na nejakou stranku s obrazkem X50v s baterkou 2200?Chci hlavne zjistit jestli je velikost stejna jako u 1100,nebo vycuhuje-a to bych ji nechtel.+nevite,kde se da sehnat ochr. folie na tento typ tady v CR?Dik
    Ano vycuhuje, dokonce se k ni dodava specialni krytka... Fotky nemaje, ale videl jsem to na vlastni oci... Lepsi je stejnak mit dve 1100, nez jednu takovou kravu...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Fotografiie pod prispevkem:

Misto 2200 mAh baterie jsem si koupil Pocket Power Bank, coz je soucasne nabijecka 4 baterii (jsou v cene), napajeni ma vystup na USB + redukci na normalni kulaty napajeci caplik.
    Fotografie 2200 mAh baterie:

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Chtel bych se zeptat majitelu X50v jestli nevi,kde se da v CR sehnat orig prislusenstvi na toto PDA?Neznate napr. internetovy obchod kde by se dala koupit ochrana folie,stylus...V pripade ochr.folie bych totiz chtel koupit stejny typ,jako nabizi na strankach Dell(ale jen za priplatek ke koupi celeho pristroje...).Dik za tipy

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Recenze na Axim X50v
    Od Surgical_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-11-2005, 07:43
  2. Velká recenze zařízení Dell Axim X3i
    Od Pavel Koza v sekci Dell
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 20-02-2005, 23:22
  3. Dell Axim X50v
    Od beecher v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 02-12-2004, 15:02
  4. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-09-2004, 16:03
  5. Velká recenze zařízení Dell Axim X5
    Od Pavel Koza v sekci Dell
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 17-06-2004, 07:47