Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 51 z 53 PrvníPrvní ... 414950515253 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 751 až 765 z 791

Téma: Windows Mobile 2003 SE pre MDA2

Nováček
    Registrace
    May 2005

Dík, můj chmurný předpoklad se potvrdil...... Skromný dotaz - našel by se někdo ochotný k flešnutí mé "druhé hlavy" ? třeba na srazu v Bzenci ? (zvažuju že bych to na otočku v sobotu kousnul). :?:
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Myslim ze se tam nekdo najde

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Mám na dvojce tu tvoji "my best" rom. samo že upravenou dle mých potřeb. vše je o.k., ale napadlo mě, jestli by nešla použít full čeština z compakta. Ten je předpokládám kompletně přeložen od distributora? Já osobně jsem spokojen s "malou češtinou", ale jen tak pro zajímavost :-) dík.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

Pánové, že se do toho míchám, ale já mám níže uvedenou konfiguraci (mírně dovařenou romku "My best" od XP a češtinu z Moravy build 4573) a kromě několika systémových věcí je v pohodě. Žádné problémy s tímto buildem. Dříve, u starší verze byly problémy třeba s modemem, ale zde již to nepolatí, takže vřele doporučuji.

Mimochodem ještě dotaz, stává se Vám, že musíte odpojovat a připojovat vysílací zařízení protože Vám nejde GPRS připojení? Mně to začalo dělat od té doby (tedy mám ten pocit), kdy jsem přešel z Eurotelu na Oskara.

Nováček
    Registrace
    May 2005

To mmambo : Ahoj, já jsem u Oskara na MDA II od T-Mobilu cca už rok - ale popisovaná záležitost se mně ještě "nepodařila". Tak mně napadá - a co signál v místě kde se připojuješ ( jedno místo) / nebo se to děje na různých místech ???

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

ted jsem si vsimnul ze je tam o jeden budik min, no nic :? radsi nepudu spat

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od osch

Mám však dotaz. napadlo mě, jestli by nešla použít full čeština z compakta. Ten je předpokládám kompletně přeložen od distributora? Já osobně jsem spokojen s "malou češtinou", ale jen tak pro zajímavost :-) dík.
    Použit lze a svete div se je vse prelozene - jen se jaksi sama nezaregistruje cize pouzivas po te zkusebni verzi.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Martin Nenička
    To mmambo : Ahoj, já jsem u Oskara na MDA II od T-Mobilu cca už rok - ale popisovaná záležitost se mně ještě "nepodařila". Tak mně napadá - a co signál v místě kde se připojuješ ( jedno místo) / nebo se to děje na různých místech ???
    Používám ji na různých místech a obvyklým spouštěčem problému ja ruční stahování emailů, nebo opakované připojování PC přes BT. Pak musím udělat odpojení a následné připojení, či softreset.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Martin Nenička
    Používám ji na různých místech a obvyklým spouštěčem problému ja ruční stahování emailů, nebo opakované připojování PC přes BT. Pak musím udělat odpojení a následné připojení, či softreset.

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Je ještě nekde k dispozici komplet WM2003SE od xp? Tady už kvůli novým pravidlům ne, takže jestli víte kde by se dala sehnat, tak bych asi nejen já byl velice vděčný.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Taky bych se chtěl zeptat, zda-li můžu ještě někde stáhnout WM2003SE od xp

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Melo by to byt na ElSoftove webu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

Ale spěchejte, je to jen dočasné

Nováček
    Registrace
    May 2006

Dobrý den, tak WM2003SE už mám, ale chtěl bych se zeptat, jestli se na to dá použít nějaká verze kompletní češtiny od Moravie, v ROMce jsem našel jen Lite verzi #4636, jestli víte, kde to stáhnout, byl bych vám moc vděčný

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Full Moravie funguje ale neprelozi se vse. Doporucuji testnout Full Sunny Soft cestinu jez je pouzita v MDA Compact, funguje v MDA II s SE velmi dobre. Je to ale IMEI protected, takze si pripravte penezenku.

Strana 51 z 53 PrvníPrvní ... 414950515253 PosledníPoslední

Podobná témata

1. WMP 10 na Windows mobile 2003 se
    Od Jira.cybertec v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 04-12-2006, 22:07
  2. PHM Plus pro Windows Mobile 2003
    Od PavelR. v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-12-2004, 22:42
  3. Windows Mobile 2003 SE