Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows Mobile 2003 SE pre MDA2

Miloš Strouhal (3997)|8.12.2004 01:33
Tady. Jen musíš být Petře zalogovanej, jinak se ti ten soubor ke ztažení na té stránce nezobrazí..:!:
Šeba_oldd (1184)|8.12.2004 01:38
Vim - diky chci jen porovnat.
Šeba_oldd (1184)|8.12.2004 02:04
Cele sve laborovani jsem delal na australské rom a nemel jsem zadne problemy pokud jsem nenainstaloval cestinu - tech jsem ostatne vyzkousel vice. Vse mi chodi bez problemu a hlavne nemusim restartovat pri kazdem pripojeni na net pres BT a to me tesi nejvic.Jdou mi uz i tlacitka - diky Milosi
Jewelsoft_ce4you (88)|8.12.2004 09:46
Tak pratele, jak to tak procitam, jsem asi jedinej, kdo ma zasadni problem. Semo tamo se mi nehlasej hovory. Nekdy se cihla i zapne ale nezvoni a pak blika neprijatej hovor, nekdy se ani nezapne. Dela to s cestinou i bez, nedari se mi stale vysledovat, cim to je. Nevi nekdo neco o tomhle problemu.:mad:
Miloš Strouhal (3997)|8.12.2004 09:52
Musíš říct co jsi si tam flešnul.. ;) Ať se pohneme z místa.. Já zatím nic podobného nepozoruji, naštěstí..
st.tom_ce4you (365)|8.12.2004 10:15
[QUOTE="xp"]Musíš říct co jsi si tam flešnul.. ;) Ať se pohneme z místa.. Já zatím nic podobného nepozoruji, naštěstí..[/QUOTE]

Nekde jsem na ce4you cetl, ze Australska verze ma v sobe ovladace pro SD Wi-Fi, cvicne jsem si ji flashnul a zadne jsem tam nevidel - tedy respektive mam SD WI-Fi a nefungovala (neflashoval jsem ExtROM). Je to reseno pomoci nejakeho cabu? Diky moc
Jewelsoft_ce4you (88)|8.12.2004 10:30
[QUOTE]Musíš říct co jsi si tam flešnul.. Ať se pohneme z místa.. Já zatím nic podobného nepozoruji, naštěstí..[/QUOTE]
Mam tam flesnuto to samy co XP, ExtROM jsem upravil takto
CAB: \Extended_ROM\CallerIDB10_Hima25_WWE.CAB
CAB: \Extended_ROM\CameraB10_Hima25_WWE.CAB
CAB: \Extended_ROM\ClearVue3.4.381WWE_0616_Ozonup.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\MMS15024_WWE_Hima_OzUp.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\Version_OU.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\ExtROMunlock.ARM.CAB
CAB: \Extended_ROM\GPRSTweak.ARM.CAB
CAB: \Extended_ROM\TMDCZCustomize.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\Leng2003SE.CAB
EXEC:\Extended_ROM\TPDisable.exe
EXEC:\Extended_ROM\TPEnable.exe
CAB: \Extended_ROM\TotalCMD.arm.CAB

CAB: \Extended_ROM\TotalCMD_Cesky.arm.CAB
RST: Reset
hajekm (308)|8.12.2004 10:34
ty drivery SDIO WIFI jsou obsazene v puvodni australske extromce v souboru
PegasCE_sdio.2577.CAB

Milan
hajekm (308)|8.12.2004 10:35
... ale doporucuju pred instalaci zalohovat, nekterym lidem to pak vubec nejede!
hajekm (308)|8.12.2004 10:47
FYI vysla na developers druha verze australske romky a vypada celkem zajimave, extromku prikladam.
Milan
MilanO_ce4you (187)|8.12.2004 10:53
XP zde je soubor s MS ROM. Byl bych rád, kdyby se to zkoušelo kompletní, protože může být mnoho okolností, kdy to mě jede a tobě s jinými ROM to nepojede. Zvláštní už bylo to, že když jsem to z developer stáhnul, obsahem byly jen dva soubory bez MS. Měl jsem nainstalovanou ROM WIKI a tak jsem to flashnul. Zjistil jsem, že tam původní MS zůstala a fungovala i čeština, ale vůbes tam nebyla volba pro rotaci displeje. Takže znovu HR, při instalaci odstřelit češtinu a najednou rotace perfektní a ClearType už tehdy fungovala na široko. Určitě tam ten soft na ClearType nikde nebyl nainstalovaný, co by tam taky dělal, že?
Teď k té ROM co Ti zde připojím. Musel jsem z ní oddělat GSFinder a PocketNdays protože při instalaci ROM z MDAIII nefunguje dotykový displej a tyto programy vyžadují potvrzení. Zřejmě je to proto, že MDAIII má klávesnici. Jde to potvrdit i u nás tlačítkem mezi červeným a zeleným sluchátkem. Nechci ale někumu způsobit trauma, protože ten první pocit, kdy zjistíš, že nefunguje displej, je dost zvláštní. Samozřejmě, že po instalaci a následném SR je vše tak jak má být. Dokonce, což je velmi zajímavé, když jsem s cihlou na netu, tak se mi lidi dovolají, ukončím hovor a pokračuji dále v surfování. Atd, atd. Přikládám soubor a brza sem dám link, kde je to celé a udělané tak, aby si to mohl udělat i ten, kdo tomu tak moc nerozumí. Ale i tak děkuji za nabídku k otestování.
Milan
st.tom_ce4you (365)|8.12.2004 10:53
[QUOTE="hajekm"]ty drivery SDIO WIFI jsou obsazene v puvodni australske extromce v souboru
PegasCE_sdio.2577.CAB

Milan[/QUOTE]
Nemohl by jste sem hodit ten cab? Diky moc.
hajekm (308)|8.12.2004 10:59
st.tom_ce4you (365)|8.12.2004 11:01
[QUOTE="hajekm"]Tady je:[/QUOTE]
Diky diky.
MilanO_ce4you (187)|8.12.2004 12:05
Tak pánové, zde je uložena kompletní ROM, vytvořená s MS z MDAIII a zbytek je s Himalaya_WM2003SE_Upgrade. Vše ostatní už bylo napsáno v této diskuzi.

Musí se to takto celé zadat do prohlížeče. Jinak mi to umístit nejde, omlouvám se. A také nevím kolikrát to půjde stáhnout, platnost je tam 14 dnů.

http://s3.yousendit.com/d.aspx?id=C4AAF88E5010F2481CE0476DEA16AF96

Šeba_oldd (1184)|8.12.2004 14:14
[QUOTE]Teď k té ROM co Ti zde připojím. Musel jsem z ní oddělat GSFinder a PocketNdays protože při instalaci ROM z MDAIII nefunguje dotykový displej a tyto programy vyžadují potvrzení. Zřejmě je to proto, že MDAIII má klávesnici. [/QUOTE]
To je ale tim , že tam mas tyto dva exe. soubory:
EXEC:\Extended_ROM\TPDisable.exe
EXEC:\Extended_ROM\TPEnable.exe
Pokud je oddelas bude display funkcni.
mmambo (118)|8.12.2004 16:04
[QUOTE="MilanO"]Musel jsem z ní oddělat GSFinder a PocketNdays protože při instalaci ROM z MDAIII nefunguje dotykový displej a tyto programy vyžadují potvrzení. Zřejmě je to proto, že MDAIII má klávesnici. [/QUOTE]

K čemu jsou prosím ty dva caby co jste oddělal?
Šeba_oldd (1184)|8.12.2004 16:22
[QUOTE="mmambo"][QUOTE="MilanO"] [/QUOTE]

K čemu jsou prosím ty dva caby co jste oddělal?[/QUOTE]

GSFinder: http://www.palmserver.cz/clanek.php3?show=2225

A dle meho nazoru do EXt.rom se vubec nehodící,
PocketNdays: https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=2015&fi=140

Miloš Strouhal (3997)|8.12.2004 22:53
To MilanO:
Hele, já tě nechci nijak schazovat, nebo nějak pošpiňovat tvou snahu něco kloudného vytvořit, a následně to darovat ostatním, aby jsi jim ušetřil práci a čas, ale můžeš mi prosím říct co jsi nám to vlastně dal ke ztažení???:no: :O
Promiň mi ten výraz, ale větší slátaninu jsem tu ještě nikdy neviděl..:!:

Vždyť jsi přeci v několika příspěvcích za sebou tvrdil, jak je ten tvuj výtvor úžasný, skvělý, perfektní, dokonalý, plně funkční ve všech ohledech, tebou perfektně otestovaný, že na rozdíl od té australské ROM v tvém updatu vše funguje jak má, a především clear type jede korektně na šířku bez jakékoliv doinstalované utility...:!:

A cos nám to sem dal za paskvil ke ztažení, prosim tě:?:

Mam to v MDA 2 komplet flešnuté již cca 10 minut, a našel jsem ti v tom minimálně 5 hrubých chyb, tady jsou:

1. kde máš MMSky? Vždyť máš jejich cab v ExtROM, dokonce se nainstaluje po hardresetu,ale po dokončení kompletní instalace z ExtROM, a následném resetu již nejsou MMS zprávy nikde v celém MDA k nalezení. Prostě jako by neexistovaly:!: Tak co to tam máš za MMS cab jež se ti z ExtROM instaluje?

2. proč tam máš Video MMSky, když vůbec nejde ta aplikace ani spustit??? Kliknu normálně na ikonu v programech Video MMS a nic se neděje, prostě jako bych na nic nekliknul..:(

3. to samé platí i pro program Album, vůbec nelze spustit!!!!!!!!!! Jen vypíše hlášku: Cannot find Album or one of its components.

4. co jsi to tvrdil oplně funkčním clear typu? Kde ho tam vidíš??? Ty asi ani nevíš co to znamená, ne?:sarcastic: Jediné co vidím v tvé upgradu je nefunkční cleartype, přesně takový, jaký většina z nás zná ze všech updatů stavěných na silně problémové ROM 1.72.00. Hnus. To raději žádný, než tento tvůj, dle tvých slov plně!!! funkční..:no:

Tak, toto jsou chyby jež jsem ti v tom tvém výtvoru našel za 10 minut, raději si jdu flešnout hned zpět na australskou ROM, jinak bych ti tam našel ještě minimálně dalších 5 hrubých chyb...:dead: :no:

Vypadá to, že jde jen o ExtROM určenou pro použití výhradně v MDA III. A tys to strčil do své cihly, skusil si s tim zavolat a poslat smsku, a po 30 vteřinách to ukončil s tím, že jsi vytvořil úžasné dílo, a že si to zaslouží rozšíření mezi lidi...:D :D :D Skoro žádný z těch cabů jež tam máš nelze použít korektně v MDA 2, ačkoliv je na WM 2003 SE..
Jewelsoft_ce4you (88)|8.12.2004 23:38
To XP : plne s tebou souhlasim, ani jsem to radeji neflashoval uz od pohledu. To je podstatne zajimavejsi ta australska 2. Sem to tam napral trochu povaril a zatim mi telefon zvoni, ale mam takovej pocit, zo to nejspis dela Wisbar, skoda ho.
MilanO_ce4you (187)|8.12.2004 23:58
XP děkuji Ti za zhodnocení mnou upravené ROM. pravdou je, že si to alespoň nikdo do cihly nedá a nebude na mě nadávat. Máš pravdu v tom, že MMS jsem nezkoušel, poněvač je nepoužívám a zrovna tak i VIDEO MMS. Co se týká Cleartype, písmo na široko mám podstatně jiné, než na australské ROM. To se ale nedá nic dělat, doufám, že jsem Ti nezpůsobil větší ztrátu, než dvě hodiny času. Mě cihla skvěle funguje, ale z Tvého hodnocení jsem pochopil, že nemám dělat to čemu nerozumím a já se tím budu řídit, vrátím se k tomu co mi jde nejlépe a to je vydělávání peněz. Ještě jednou děkuji za vyčerpávající hodnocení.
Mějte se všichni hezky.
PS. mám přečteny pomalu všechny diskuze na tomto serveru, ale nikde jsem neviděl napsáno nic podobného tomu, co jsi napsal Ty. Proto na tomto serveru končím. Přece jen nejsem taková nula, aby se mnou někdo jednal tak jako Ty.
Šeba_oldd (1184)|9.12.2004 00:04
Jejda tys mu dal - ale vzpomen sam zacatky byly tezke - pamatujes jak jsme furt dokola cetli navod Jirky.P:O
Ten ted vyckavá ale myslím ze za chvilku vyjede opet s necim prekotnym a vytre nam zrak:evil:

Jinak vsem kdo zacinate opravdu si proctete diskuze Jirky.P a Milose XP kdyz si nechate vyjet jejich prispevky narazite na mnoho zajimavych veci.
Jinak je zde i velice podrobny clanek o tom jak provest flasch MDA :yes:
beecher (9270)|9.12.2004 00:05
[QUOTE="Jewelsoft"]To XP : plne s tebou souhlasim, ani jsem to radeji neflashoval uz od pohledu. To je podstatne zajimavejsi ta australska 2. Sem to tam napral trochu povaril a zatim mi telefon zvoni, ale mam takovej pocit, zo to nejspis dela Wisbar, skoda ho.[/QUOTE] Ach jo, vecne tema, ze WisBar Adv. nechodi s Phone Edition korektne, a stale to nikdo nechape... :sarcastic:
No nic... Ja si jdu hrat s Delli... :D
beecher (9270)|9.12.2004 00:10
[QUOTE="Šeba"]Jejda tys mu dal - ale vzpomen sam zacatky byly tezke - pamatujes jak jsme furt dokola cetli navod Jirky.P:O
Ten ted vyckavá ale myslím ze za chvilku vyjede opet s necim prekotnym a vytre nam zrak:evil:

Jinak vsem kdo zacinate opravdu si proctete diskuze Jirky.P a Milose XP kdyz si nechate vyjet jejich prispevky narazite na mnoho zajimavych veci.
Jinak je zde i velice podrobny clanek o tom jak provest flasch MDA :yes: [/QUOTE]
Zapominas na sefkuchare... :D :D :D :yes:
mmambo (118)|9.12.2004 00:16
[QUOTE="Šeba"][QUOTE="mmambo"][QUOTE="MilanO"] [/QUOTE]

K čemu jsou prosím ty dva caby co jste oddělal?[/QUOTE]

GSFinder: http://www.palmserver.cz/clanek.php3?show=2225

A dle meho nazoru do EXt.rom se vubec nehodící,
PocketNdays: https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=2015&fi=140

[/QUOTE]

Děkuji za odpově'd, škoda toho file manageru, ten je dobrý. K druhé záležitosti: vidím "Chvála bohu" dobře, takže je mi fuk (tedy pokud to dobře chápu).
Šeba_oldd (1184)|9.12.2004 00:19
[QUOTE="MilanO"]XP děkuji Ti za zhodnocení mnou upravené ROM. PS. mám přečteny pomalu všechny diskuze na tomto serveru, ale nikde jsem neviděl napsáno nic podobného tomu, co jsi napsal Ty. Proto na tomto serveru končím. Přece jen nejsem taková nula, aby se mnou někdo jednal tak jako Ty.[/QUOTE]

Tak si to tak neber - pokud by jsi opravdu precet vsechny prispevky tak by jsi narazil take na to - kdy XP dostaval podobne sprdaky. :D Nikdo tady o tobe nerek ze jsi nula. Proste ti to funguje - ale asi ne tak jak by melo.
Pokud nepouzivs MMS mohl jsi je z rom vyhodit a misto toho si tam dat neco co pouzivas a neni predpoklad ze se ten program bude kazdy mesic menit.Treba rar nebo nottepad to uz je jedno. A verim ze kdyby jsi napsal komukoliv a i XP emu tak ti posle celou rom a jeste ti klidne i zavola jak a co mas udelat.Vazne praxe je tady taková.
Šeba_oldd (1184)|9.12.2004 00:29
[QUOTE="mmambo"]
K čemu jsou prosím ty dva caby co jste oddělal?[/QUOTE]

Nechapes ten program neni o videní - /to je jen pozadavek na autora aby jsme na to videli ve VGA/
Ten program ti rekne kdy ma kdo svatek a narozeniny je spickový:yes:
A jeste k tem navodum ja zapomel na Beechera:D :yes: Ale on uz ma svoji Dell i
mmambo (118)|9.12.2004 00:31
[QUOTE="MilanO"]XP děkuji Ti za zhodnocení mnou upravené ROM. ...[/QUOTE]
Vite, hrani si s Romkou telefonu také není má hlavní pracovní náplň
(časy kdy jsem byl sowtareák jsou dávno pryč), ale já osobně snahu velmi cením, všichni zkoušíme a "vobčas" to vyjde, někdy ne a MDAII je fluidum nevypočitatelné, přirovnal bych to k jisté Sirael z nám všem známého filmu. Děkuji Vám za podněty!!!
Jiří Graz (180)|9.12.2004 00:37
Ještě by to chtělo tu češtinu z III.
mmambo (118)|9.12.2004 00:37
[QUOTE="Šeba"][QUOTE="mmambo"]
K čemu jsou prosím ty dva caby co jste oddělal?[/QUOTE]

Nechapes ten program neni o videní - /to je jen pozadavek na autora aby jsme na to videli ve VGA/
Ten program ti rekne kdy ma kdo svatek a narozeniny je spickový:yes:
A jeste k tem navodum ja zapomel na Beechera:D :yes: Ale on uz ma svoji Dell i[/QUOTE]

Jo, už stárnu, tedy jsem to nepochopil :-), tím víc si ale myslím, že je mi k ničemu :- ))))))))))))))
Miloš Strouhal (3997)|9.12.2004 00:59
[QUOTE="MilanO"]XP děkuji Ti za zhodnocení mnou upravené ROM. pravdou je, že si to alespoň nikdo do cihly nedá a nebude na mě nadávat. Máš pravdu v tom, že MMS jsem nezkoušel, poněvač je nepoužívám a zrovna tak i VIDEO MMS. Co se týká Cleartype, písmo na široko mám podstatně jiné, než na australské ROM. To se ale nedá nic dělat, doufám, že jsem Ti nezpůsobil větší ztrátu, než dvě hodiny času. Mě cihla skvěle funguje, ale z Tvého hodnocení jsem pochopil, že nemám dělat to čemu nerozumím a já se tím budu řídit, vrátím se k tomu co mi jde nejlépe a to je vydělávání peněz. Ještě jednou děkuji za vyčerpávající hodnocení.
Mějte se všichni hezky.
PS. mám přečteny pomalu všechny diskuze na tomto serveru, ale nikde jsem neviděl napsáno nic podobného tomu, co jsi napsal Ty. Proto na tomto serveru končím. Přece jen nejsem taková nula, aby se mnou někdo jednal tak jako Ty.[/QUOTE]

Omlouvám se za možná trochu tvrdá slova, ale byl jsi to ty, kdo tvrdil, že vytvořil Extrom jež stojí za to si flešnout, jež je tebou otestovaná, jež je dle tvých slov lepší - než ta australská, jež je bezproblémová na rozdíl - od té australské, jež zobrazuje správně clear type, a to i v landscape režimu - na rozdíl od té australské, a tímto a vůbec všemi argumenty jež si každý může zpětně pročíst v této diskusi na předchozích stránkách jsi mne o "úžasnosti" svého updatu tak moc silně přesvědčil, že si ani nedokážeš představit, jak moc jsem se celý den těšil na korektně se zobrazující cleartype v landscape režimu...!!!:D :D :D

Ouuuuha, nedokážes si ale představit to překvápko, když jsem to vytáhl z kolébky a rozjel testování..:sarcastic: Tak pět minut jsem si myslel, že mam halucinace, a že jsem musel ztáhnout něco jiného, že jsem se musel zmýlit..

Jinak si mé asi unáhleně silné "kárání" nevysvětluj nijak špatně, neni v tom nic osobního, já ti fandil jako každýmu jinýmu.. Přišlo mi fajn, že je tu zase další člověk jež se tu snaží pomáhat ostatním lidem..:yes: Nemám tedy nic proti tvé snaze, ale spíš mne neuvěřitelně překvapilo, jak moc jsi svou "práci" vychvaloval, a jak špatný je nakonec výsledek..:?

Jinak jestli kvůli jednomu kritickému příspěvku chceš ukončit své aktivity na ce4you, bránit ti v tom nebudu. Kdybys ale tušil, kolik kritických příspěvků jsem si za ten 3/4 rok musel přečíst já..na mou adresu či na adresu mé práce, softwaru-updatů kterých jsem se veřejně zastával a obhajoval jej, atd, atd..;)
Miloš Strouhal (3997)|9.12.2004 01:16
[QUOTE="mmambo"][QUOTE="MilanO"]XP děkuji Ti za zhodnocení mnou upravené ROM. ...[/QUOTE]
Vite, hrani si s Romkou telefonu také není má hlavní pracovní náplň
(časy kdy jsem byl sowtareák jsou dávno pryč), ale já osobně snahu velmi cením, všichni zkoušíme a "vobčas" to vyjde, někdy ne a MDAII je fluidum nevypočitatelné, přirovnal bych to k jisté Sirael z nám všem známého filmu. Děkuji Vám za podněty!!![/QUOTE]

Hele, já jsem také všem moc vděčen za projev jakékoliv snahy o přispění svou troškou do našeho společného tématu.. Jde jen o to, že než něco začnu veřejně vychvalovat, a šířit informace o korektnosti mé práce, pořádně, a tím myslím opravdu pořádně si to sám všemožně otestuji, a několikrát projedu od zhora až dolu.. Než jsem dal sem na web ke ztažení svou první ExtROM, týden jsem ji projížděl každodenní prací a zkoušením všech nastavení, programů a služeb.. Než jsem měl opravdu jistotu, že můj update je opravdu hodný zveřejnění.. ;)
Scythe_ce4you (130)|9.12.2004 02:05
[QUOTE="MilanO"]XP PS. mám přečteny pomalu všechny diskuze na tomto serveru, ale nikde jsem neviděl napsáno nic podobného tomu, co jsi napsal Ty. Proto na tomto serveru končím. Přece jen nejsem taková nula, aby se mnou někdo jednal tak jako Ty.[/QUOTE]

No nemyslim si ze mas pravdu zeby sa tu nic podobne nenachadzalo, ja osobne som bol uz tiez kritizovany za nespravnost a nemierumilovnost svojej kritiky ,ze beecher :D , ale to nie je nic osobne , keby ste sedeli vedla seba na kave tak sa ti to ani tak nevidi - inak to vyznie ked citas konkretny text a inak ked to mas v kope aj zo zivou osobou , aspon ja som toho nazoru.....
Wuffi (1599)|9.12.2004 08:06
HOSANI NEHADEJTE SE UZ! :evil:
noiser_ce4you (245)|9.12.2004 09:04
Resi SE nasledujici problemy?

- kdyz volam a mam kalendar, prijde zprava, nebo zvoni budik, telefon mi vibruje do ucha a zvoni
- obcas nefunguji HW tlacitka telefonu - musim provest SR a pak to jde
- obcas po SR se neobjevi Tray ikona BT

Mam 1.72 TMO - doporucujete mi, abych to flashnul na SE? Trosku se bojim, postup myslim chapu a nejsem uplny pako, tak bych to snad zvladnul. :) Dostanu tam malou cestinu, co rozbalim z ExROM od Eurotelu, kdyz mam TMO?

Diky predem za odpovedi na tak trosku lamersky dotazy.
Wuffi (1599)|9.12.2004 09:24
[QUOTE="noiser"]Resi SE nasledujici problemy?

- kdyz volam a mam kalendar, prijde zprava, nebo zvoni budik, telefon mi vibruje do ucha a zvoni
- obcas nefunguji HW tlacitka telefonu - musim provest SR a pak to jde
- obcas po SR se neobjevi Tray ikona BT

Mam 1.72 TMO - doporucujete mi, abych to flashnul na SE? Trosku se bojim, postup myslim chapu a nejsem uplny pako, tak bych to snad zvladnul. :) Dostanu tam malou cestinu, co rozbalim z ExROM od Eurotelu, kdyz mam TMO?

Diky predem za odpovedi na tak trosku lamersky dotazy.[/QUOTE]

- to s tim vibrovanim do ucha a pod. bude spis otazka nastaveni, me to pri hovoru tichounce zahraje tu melodii co mam pro danou vec nastavenu, ucho mi to rozhodne neutrhne
- s tlacitky problem nemam
- ikona se mi zatim porad zobrazuje.

Zalezi jen na Vas zda upgradnete ci ne, pripadne muzete vyhledat pomoc nektereho ze zdejsich odborniku na flashovani, jiste Vam radi pomohou.
noiser_ce4you (245)|9.12.2004 09:29
[QUOTE="Wuffi"][QUOTE="noiser"]Resi SE nasledujici problemy?

- kdyz volam a mam kalendar, prijde zprava, nebo zvoni budik, telefon mi vibruje do ucha a zvoni
- obcas nefunguji HW tlacitka telefonu - musim provest SR a pak to jde
- obcas po SR se neobjevi Tray ikona BT

Mam 1.72 TMO - doporucujete mi, abych to flashnul na SE? Trosku se bojim, postup myslim chapu a nejsem uplny pako, tak bych to snad zvladnul. :) Dostanu tam malou cestinu, co rozbalim z ExROM od Eurotelu, kdyz mam TMO?

Diky predem za odpovedi na tak trosku lamersky dotazy.[/QUOTE]

- to s tim vibrovanim do ucha a pod. bude spis otazka nastaveni, me to pri hovoru tichounce zahraje tu melodii co mam pro danou vec nastavenu, ucho mi to rozhodne neutrhne
- s tlacitky problem nemam
- ikona se mi zatim porad zobrazuje.

Zalezi jen na Vas zda upgradnete ci ne, pripadne muzete vyhledat pomoc nektereho ze zdejsich odborniku na flashovani, jiste Vam radi pomohou.[/QUOTE]

Diky za odpoved.

Ty zvuky nechapu, mate nastavene vibrace a pri hovoru vam to nevibruje? Nerikam, ze mi vadi ten zvuk, ale jakmile se MDA rozvibruje, nic neslysim, jen rachot motorku :)

A co ta cestina? Klapne to nebo ne?
jval (453)|9.12.2004 11:00
Uz me to zacina pekne stvat. Jak se tady hezky rozplyvate nad novymi funkcemi a ficurkami SE edice. Ja to chci taky, ale nerad bych prisel o zaruku. Uz takhle jsem si na cihlu bral uver a ta moje slecna dost halekala, na co ze takovej drahe kram a jeste si kvuli tomu beru pujcku. Kdybych prisel jeste s tim, ze prijdu o zaruku, tak to by me asi umlatila kostetem.

Takze ma otazka zni, jak do MDA2 prasknout SE s tim abych mohl udelat zarucenou zalohu, pro pripadnou HW poruchu a mohl jit do servisu.


Diky
hajekm (308)|9.12.2004 11:14
Ano, jde to. U Australskych romek je prilozeny SW a navod jak na to. Musis ale obetovat jednu SD/MMC kartu 64Mb a z te to pak snadno vratis zpet. Je mozne ty data ulozit i na pc a kartu dale pouzivat, ale ten postup jsem zatim osobne nezkousel. Pripadne je pred reklamaci pozadat nekoho o zapujceni nepreflashovane MDA a stahnout to od nej, nebo jiste pomuze rad nekdo z teto konference (treba ja), takze s chuti do toho, pevne nervy, nepropadat panice, nicmene nikdy neni nic jiste a vse je NA VASE RIZIKO!
Milan
Jewelsoft_ce4you (88)|9.12.2004 11:17
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Jewelsoft"]To XP : plne s tebou souhlasim, ani jsem to radeji neflashoval uz od pohledu. To je podstatne zajimavejsi ta australska 2. Sem to tam napral trochu povaril a zatim mi telefon zvoni, ale mam takovej pocit, zo to nejspis dela Wisbar, skoda ho.[/QUOTE] Ach jo, vecne tema, ze WisBar Adv. nechodi s Phone Edition korektne, a stale to nikdo nechape... :sarcastic:
No nic... Ja si jdu hrat s Delli... :D[/QUOTE]
Ale to vis ze to chapu, jenze s minulou verzi a s tvoji ExtROM to slapalo jak z praku, tak mi to neda spat. To ze je to v procesu Cprog se uz dlouho diskutuje a autor s tim ma asi trochu potize. Driv stacilo to dat do ignorace WB, ale u SE to nestaci. Nevis o nejake slusne nahrade za WB ?:?:
birkoff_ce4you (128)|9.12.2004 11:24
Puvodni ROM se da zazalohovat a ani to neni tak slozite, jak mi vypraveli. U australske ROM je pribalena zalohovaci utilita a je tam i strucny navod, jak na to. Sice mi chvili trvalo nez jsem na to prisel, ale podarilo se. Tady je i odkaz na postup: http://en.pdamobiz.com/en/forum/forum_posts.asp?TID=62 Je potreba jen 64 MB karta a trochu casu... :o)
mce (9)|9.12.2004 11:34
Zdravím
Jak tak pročítám tuhle diskuzi, tak slintám nad SE verzí. Ale protože je tu zmatek ohledně EXT_Rom, chtěl jsem uvařit vlastní. No, je to nad moje síly. Prosba na XP- nehodil bys prosím tu tvou EXT_ROM někam?
Předem dík za pomoc.
beecher (9270)|9.12.2004 11:43
[QUOTE="Jewelsoft"]Ale to vis ze to chapu, jenze s minulou verzi a s tvoji ExtROM to slapalo jak z praku, tak mi to neda spat. To ze je to v procesu Cprog se uz dlouho diskutuje a autor s tim ma asi trochu potize. Driv stacilo to dat do ignorace WB, ale u SE to nestaci. Nevis o nejake slusne nahrade za WB ?:?: [/QUOTE]
Jo, vim... Non-Phone-Edition-PocketPC a WisBar Adv. 2! :D :D :D
Je otazka, co od nahrady za WBA ocekavas, ze... Pac prima konkurence moc neni...
noiser_ce4you (245)|9.12.2004 11:45
Prosim nekoho, kdo ma zkusennost s SE pro MDA II od TMO. Nedalo mi to a flashnul jsem to, v ExtROM jsem nechal jen nasledujici:

CAB: \Extended_ROM\CallerIDB10_Hima25_WWE.CAB
CAB: \Extended_ROM\CameraB10_Hima25_WWE.CAB
CAB: \Extended_ROM\ClearVue3.4.381WWE_0616_Ozonup.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\MMS15024_WWE_Hima_OzUp.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\EmailWiz_v1.01.0003_NL_1027.CAB

Mam to hotovo, MDA funguje, coz je pro me dobry :)

ALE:
- nejde fotak
- nemuzu najit MMS
- caller ID tam take neni

Jakpak to udelat, aby to jelo?

Posledni dotaz - jakou cestinu tam mam dat aby fungovala? Moc diky vsem za trpelivost, zkousim to poprve.
Wuffi (1599)|9.12.2004 11:50
[QUOTE="noiser"]
Jakpak to udelat, aby to jelo?[/QUOTE]
A nesmazal jsi doufam i AUTORUN.EXE a RestartRadio, a nezapomnel si aktualizovat config.txt podle svych predstav...? :O
Ony ty veci nejedou zjevne kvuli tomu ze se nenainstalovaly, coz muze byt dusledek toho co jsem popsal vyse.
noiser_ce4you (245)|9.12.2004 11:54
Hmmm, tak tys to trefil uplne presne! :) Je to kvuli tomu - odemknul jsem ExtROM a doinstaloval rucne a jede to. DIKY MOC, priste budu vedet.

Jinak co s tou cestinou, prosim? Potrebuju jen malou, abych mel spravne zobrazene kontakty a mohl psat cesky.

Diky moc.
Wuffi (1599)|9.12.2004 11:57
Zkus to ZDE
Miloš Strouhal (3997)|9.12.2004 12:00
Když moment vydržíte, hodím vám sem svou ExtROM. Zatím jak se zdá v ní vše korektně funguje, včetně malé češtiny.. Nezaručuji 100% bezchybnost, testoval jsem tuto kombinaci cabu pro svou ExtROM sotva pár hodin.. Ale zatím se to tváří OK. Uvidíme. Pokud je to bez chybek, může to být dobrý základ pro ty z vás, jež se vařit ExtROM zatím ještě nenaučili, nebo se to teprve učí..:)
noiser_ce4you (245)|9.12.2004 12:11
[QUOTE="xp"]Když moment vydržíte, hodím vám sem svou ExtROM. Zatím jak se zdá v ní vše korektně funguje, včetně malé češtiny.. Nezaručuji 100% bezchybnost, testoval jsem tuto kombinaci cabu pro svou ExtROM sotva pár hodin.. Ale zatím se to tváří OK. Uvidíme. Pokud je to bez chybek, může to být dobrý základ pro ty z vás, jež se vařit ExtROM zatím ještě nenaučili, nebo se to teprve učí..:) [/QUOTE]

Super, pockam si na ni, ale vypada to, ze s cestinou, co mi linknul Wuffi, to slape OK, timto dekuju.
jval (453)|9.12.2004 12:14
[QUOTE="hajekm"]Ano, jde to. U Australskych romek je prilozeny SW a navod jak na to. Musis ale obetovat jednu SD/MMC kartu 64Mb a z te to pak snadno vratis zpet. Je mozne ty data ulozit i na pc a kartu dale pouzivat, ale ten postup jsem zatim osobne nezkousel. Pripadne je pred reklamaci pozadat nekoho o zapujceni nepreflashovane MDA a stahnout to od nej, nebo jiste pomuze rad nekdo z teto konference (treba ja), takze s chuti do toho, pevne nervy, nepropadat panice, nicmene nikdy neni nic jiste a vse je NA VASE RIZIKO!
Milan[/QUOTE]

Problem je s moji anglictinou. Nebyla by dobra duse, ktera by mi prelozila soubor s instrukcema?