Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 63

Téma: NATIVNÍ ROM - Er!ka mini - verze 2.0 datum vydání 22.2.2011 (22:22)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

To bohužel mám a přesto to zlobí. Dokonce když porovnám registry po uvaření a po přepnutí do 24 hodinového formátu, tak tam není žádná změna. Je to trochu záhada... Ale přišel jsem už na horší věci
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Amos mohl bys nahodit instalačky programů, které jsi integroval do eržiky...
    Díky.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

O co máš konkrétně zájem? Většinu z programů mám v OEM balíčkách a předělávat to do cabu, to je dost práce...

Dole přidávám úpravu kalendáře v sense, tak aby kalendář měl transparentní pozadí
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Myslím třeba jako soft restart atd. ale hlavně vše co je v češtině!!!
    Eržiku jsem musel odinstalovat, začala se mi dost sekat a tak se scháním po programech, které jsi do Eržiky integroval.
    Možná že by se to chtělo zaměřit na optimalizaci Eržiky.
    Nevím jestli je to Eržikou, ale za určitý čas se HD Mini začalo sekat s Co0kie's Home Tab i na ofiko romce.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Ahoj, prosím, Eržika je produkt Adowa. Já pojmenoval svoji romku podobným jménem Er!ka, protože z Eržiky vycházím, ale nerad bych spojoval problémy s Er!kou v HD mini s Eržikou od Adowa. Ty romky mají dnes společnou češtinu a pár dodatečných prográmků, ale jinak je Er!ka mini posatvena na oficiální romce pro španělský trh, takže používat jméno Eržika by nebylo fér...

Co se týká toho sekání, tak já mám teď už více jak týden stále stejně flashnutou Er!ku a nijak se mi neseká, funguje bez problémů. Neinstaloval jsi nějaké další widget do Co0kieho home tabu. Tohle fakt totiž nefunguje, zatím nevím proč a snažím se najít řešení, ale nejde to. Samotný port HVGA má nějaké chybičky, ale nic co by v základní verzi činilo problémy. Zkus zapátrat po tom co jsi dalšího instaloval, popřípadě jak jsi si nastavil zobrazování widgetů jako mail či zprávy. Já je totiž nepoužívám a na XDA jsou zprávy, že toto na HVGA nejde úplně ideálně.

Vypreparovat ti češtinu je nereálné, čeština je rozlezlá po celé romce. Tyhle dotazy už tu byly i na Adowa, ale to je fakt nereálné.

Já Er!ku mini vyvíjím dál, i když teď už tak trochu jen pro sebe, takže až budu mít nějakou zásadní změnu, tak ji sem dám...

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Díky ....
    Budu se těšit...!!!

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Er!ka mini 2.0 datum vydání 22.2. ve 22:22

Co verze 2.0 obsahuje:
    • upravený Build 23127[/*]
    • Sense_2_5_2016 [/*]
    • Co0kie_HomeTab 2.0[/*]
    • Addon_Digital clock pro Co0kie[/*]
    • GoogleMaps_4[/*]
    • Notifikace tlačítkami - nastavování jsem přeložil do češtiny (prográmek dodal Revid)[/*]
    • poslední verze nastavení podsvícení Lumos 1.0[/*]
    • SetupDialUpEnablerDisablerv06 povolování datového připojení[/*]
    • WMM_Lamp_1_2_1 převzato od Adow[/*]
    • Album_3_2_20182032_00[/*]
    • BubbleBreaker[/*]
    • Total Commander[/*]
    • BsB_Tweaks_1_6 v angličtině[/*]
    • MS_Facebook 1_1[/*]
    • Opera 10 - nenastavena jako výchozí, aby bylo možné si stáhnout odkazy na záložce internet + cab k nastavení výchozí[/*]
    • PIMBackup[/*]
    • RSSHub 2_1_2[/*]
    • AMeBa_Settings_0.3 exklusivně přeloženo Adow[/*]
    • S AmeBou souvisí i nastavení křížku jako možnost uzavírat aplikace [/*]
    • S tím souvisí odladěné _Amos_Theme.tsk na základě tématka GTX, které jsem používal i na Diamondu, ale upraveno pro HVGA[/*]
    • Stopky - programek dodal Revid (jen jsem zakázal zobrazování na ležato, dělalo to dost problémy)[/*]
    • a pak mraky grafických úprav, včetně nějakých zásahu do scriptů a grafiky Sense a vlastní ikony (pokud je dodělám)[/*]
    • samozřejmě další programy, které byly i v originále a možná i jedno překvapení[/*]

Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Rád vyzkouším ERŽIKU 2.
    Verze 1. byla vynikající, ale po čase jsem odinstaloval neboť se mi dost sekala, ale jinak super.
    Těším se.....

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Wow, grafika vypadá nádherně. Těším se...

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Vypada to suprove! Urcite taky vyzkousim!
    Jeste bych poprosil o radu, jak mam zalohovat soucasnou verzi romky? thx!

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Pokud chceš zálohovat kontakty, sms zprávy, hovory tak nejlepší je použít PIMbackup. Je to spolehlivé řešení a v Er!ce je tento program součástí...
    Ostatní soubory musíš přesunout na kartu.
    Nebo můžeš použít on-line verzi My Phone, kterou máš určitě v mobilu, ale já ji nepoužívám, tak nevím co vše tím zazálohuješ...

Já dobrovolně přicházím o všechny data při každém flashi (na kontakty a maily používám exchange), tím vlastně pročístím mobil

Edit: Pokud se ti jedná skutečně o Romku jako takovou, tak záleží co tam máš za romku. Originál romky si stáhneš na stránkách HTC, pod seriovým číslem, které máš pod baterií, nebo na stránkách Sunysoftu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ta grafika je úžasná. Pokud tam nebude nějaký zásadní problém ve funkčnosti, určitě vyzkouším :yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Už jsem se naučil nejásat předčasně, ale mě Er!ka 2.0 šlape jak hodinky (už jen ladím detaily a hraji si s ikonkami, ať je to celé). Jenže pak přijdou jiní uživatelé, kteří mají jiné nastavení a objeví se něco, co třeba teď nevidím. Ale třeba Mprac 1.5.1 chodí moc hezky, zajímavej prográmek. Gratuluji.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Er!ka mini 2.0 je na světě.

Samotného mě překvapilo kolik ikonek v sobě ukrývá, takže mě chybí asi 25 ikon, které bych měl ještě dodělat, časem na to vydám cab. Je to jediná blbůstka, která Er!ce chybí. Samotná romka je testována déle jak tři týdny, zkoušel jsem snad vše. Takže věřím, že Vám Er!ka bude krásně sloužit.

Jen upozorňuji, že uživatelsky je stavěna přímo mě na míru, takže se nemůžu zavděčit každému.

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Tak už jsem si ji nainstaloval, funguje bezvadně. Jen pokud chci vypnout 3G přes Správce komunikace - Telefon - Pásmo - nemám možnost výběru GSM, okno je prázdné. Musel jsem vypnout přímo v registrech, ale jinak super. Díky

Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 671
    Poslední příspěvek: 25-04-2013, 08:25
  2. Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 13-08-2011, 22:50
  3. 2011-01-14 ROM HTC HD Mini - 1.38.206.4 (UK O2)
    Od macula_ce4you v sekci HD mini
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-01-2011, 18:21
  4. Datum vydání WM6.5 ??
    Od JackalJackal_ce4you v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-09-2009, 22:29
  5. Datum vydání mapy DE_AT_CH_PL_CZ v6.32
    Od Trainzak_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 23-07-2006, 00:40