Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

NATIVNÍ ROM - Er!ka mini - verze 2.0 datum vydání 22.2.2011 (22:22)

_Amos_ (368)|9.5.2011 12:33
Bylo by fajn, kdyby toto glosoval i nějaký další uživatel romky...

že by to bylo vážně typem synchronizace, moc se mi tomu nechce věřit..., ale bohužel neporadím:(
_Amos_ (368)|9.5.2011 12:35
Slíbil jsem tady časem, že mrknu na tu češtinu u foťáku a taky nějké prográmky. Tak se omlouvám, zatím chyběl čas, ale je na čase zase něco vymyslet:).
akak (12)|9.5.2011 13:12
Rozhodne se namas za co omlouvat, ja smekam !!
Jsem z platformy widli dost rozladenej a tadle romka se mi moc libi, a toto je jen detajl:))

jeste mam jeden poznatek, kdyz koukam na Facebooku na profili lidi, tak se mi neustale zobrazujou fotky jen jedny osoby, at tam dam profil kohokoliv tak vidim fotky jedny a ty samy slecny:)).....:)
Nemuze byt zakopanej pes v tomto? jina verze mobilniho facebooku?


_Amos_ (368)|17.5.2011 22:28
vhojta a ostatní: Slíbil jsem opravit tu češtinu při nastavování foťáku, tak tady je. Stačí ji rozbalit do složky Windows...
akak (12)|25.5.2011 19:04
uz jsem to tady nekdce psal:
Mno asi takto, tento problem se vyresi v nastaveni facebooku. Vypnete si v nastaveni zabezpeceni uctu "https" a vse vam pak pojede normalne. Takze v ERICE problem neni!!!!!
akak (12)|25.5.2011 19:18
akotat se stal znovu nejaky pruser s HDmini(kua todle zarizeni se mi nepovedlo) pred ctvrt rokem mi umrela z casti senzitivni vrstva na display a ted mi z neznamejch duvodu vypne vse a zaboha to nelze nicim probudit,jenom prichozim hovorem nebo smskou. Druha varianta je vyndat baterku a komplet restart.
_Amos_ (368)|26.5.2011 15:14
Mrkni na XDA - tam se o probouzení HD mini píše... (nestudoval jsem to, protože se mi to zatím děje náhodně a ne často), tak třeba najdeš řešení tam...
akak (12)|31.5.2011 09:30
Mno priznam barvu, ze to prestalo "samo" delat tento problem, na XDA je toho tolik, ze v tom nemam absolutne cas hledat s moji ne uplne stopro anglictinou:))) ale az bude cas tak si vecer misto kravim pustim XDA:))

nasel jsem jenom toto:)))

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1092430



try searching for 'sleep of death' or SOD there is a thread on it somewhere

the problem is winmo related i think and not just our mini's are affected

hope this helps

ted nejit v "spanek smrti" nebo SOD :))
_Amos_ (368)|22.2.2012 12:16
Nostalgicky jsem si vzpomenul, že je tomu rok co vznikla Er!ka 2. Já tu romku mám furt v nezměněné podobě. Neuvěřitelné!:)
vhojta (17)|26.6.2012 17:41
můžu poprosit o znovu hození na server. DÍKY
_Amos_ (368)|1.7.2012 09:12
Aktualizoval jsem linky.

Aby bylo funkční počasí, tak je potřeba změnit v registrech:

[code]HKEY_CURRENT_USER\Software\HTC\Manila\Weather.ServerURLOverride = htc.accuweather.com/widget/htc/forecast-data_v3.asp?ac=TR2cra9U&locCode=%25ls&version=1&de vice=innovation%25ls [/code]

Jinak Er!ka běhá stále stejně.
vhojta (17)|2.7.2012 07:58
Můžu se zeptat, co nefunguje na počasí? Mě se to zdá být OK
_Amos_ (368)|2.7.2012 09:40
S tím počasím je to trochu záhada. Někomu to funguje, někomu ne. Jde o aktualizaci počasí, mě to chodilo a najednou se počasí přestalo aktualizovat. Pak pomohla ta změna v registru...