Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

[ROM][CSY] TrofanROM 6.5.5.23544 [15.3.2010] - vývoj ukončen

Trottel (54)|14.12.2009 20:43
to adamis:
1) Ve složce "Windows\Po spuštění" smaž Mortscript.lnk a přestane vyskakovat.
2) Je to vždycky nebo jen když máš/nemáš nové e-maily?. Neinstaloval jsi nějaký program, který by přepsal soubor bronzeres.dll ve složce Windows? Jakou máš jeho velikost a datum?
3) To je vlastnost Showcase (popis verze 1.1.0 na stránkách na XDA), kterou je možné nastavit pouze pomocí registrů. Nastavení vibrací je následující:[code][HKEY_CURRENT_USER\Software\e-Natives Technology\Showcase]
"SUITE_VibrateHold"
Typ: DWORD
Popis: Zavibruje při stisknutí a podržení softwarových tlačítek Win nebo Zavřít
Hodnota: x milisekund, 0 = zakázáno
Výchozí: Hex = 0x1e, Dec = 30

"SUITE_VibrateTap"
Typ: DWORD
Popis: Zavibruje při stisknutí softwarových tlačítek Win nebo Zavřít
Hodnota: x milisekund, 0 = zakázáno
Výchozí: Hex = 0xf, Dec = 15[/code]

4) To bohužel dělá ten čtyřsloupcový layout. Taky se mi to moc nelíbí. Pokusím se to buď upravit nebo to spíš do další verze nedám. Při rozdělení nabídky Start do složek to asi ani nebude potřeba mít čtyři sloupce.
5) K počasí jsem už kolegovi odpovídal, taky se podle mě jedná o špatný tvar kódu.
6) To je dobře :)

to akimekcz:
Dík. Data by se měla nastavit automaticky po prvním spuštění. Bohužel mám jen O2, takže Vodafone ani T-Mobile nemůžu otestovat. Doufám, že se ozve někdo z ostatních, kdo romku zkouší a má Vodafone, jak je na tom s daty.
adamis_ce4you (68)|14.12.2009 21:57
1 - OK nezobrazuje se
2 - je to tam stále - myslím, že jsem nic zásadního neinstaloval - bronzeres.dll - 650.8k - 13.12.09
3 - už nevrní - díky...
4 - ten čtyřsloupcový seznam mi přijde lepší a ty ukrojené třetí řádky se dají přežít
m.a.r.k.a.l. (3)|15.12.2009 11:39
- stejný problém s nastavením netu, MMS a wap jsem měl u Vodafone i já. Nakonec se po pár hodinách podařilo vše rozchodit.
- dnes jsem narazil na další závažný problém. U vodafonu nejdou odesílat SMS. Nastavení jsem prošel několikrát, ale stále bez úspěchu.
Nějaká rada?
zigzag (226)|15.12.2009 14:43
tak sem taky zkusil tuto ROM. pominu, na můj vkus zbytečně barevný Titanium.
- byl trochu zmatek při prvním otevření Správce komunikace, kdy nešlo zapnout Wi-Fi jednoduše tlačítkem a pak, po zapnutí, se chvíli tp odmítal k wifi připojit.
- nejde vypnout 3G, resp. telefon se odhlásí od sítě GSM a je pak nutno přejít do režimu v letadle a znovu do režimu telefon.

jinak pěkný český počin.)
kecinzer_ce4you (332)|15.12.2009 20:32
Pokud jsou problémy s Vodafonem, tak to zatím nebudu zkoušet, protože jsem u něj také a data docela využívám.
Trottel (54)|15.12.2009 20:36
Tak tyhle problémy s daty u Vodafonu (popř. wi-fi a 3g připojování a odpojování) mě velice mrzí. Bohužel nemám to jak testovat a u O2 mi vše funguje bez problémů. Zatím pitvám všechna možná nastavení a soubory, abych tomu přišel na kloub.
adamis_ce4you (68)|16.12.2009 00:00
Hello, Trottel - díky za vyzkoušení, pěkná práce. Zatím jsem se vrátil k TAEL Rom. Držím palce...
m.a.r.k.a.l. (3)|16.12.2009 08:26
...snad se povede. Byl jsem s ROMkou spokojený, ale po dni, co jsem přišel na ten problém s odesláním SMS u Vodafone, jsem se bohužel musel vrátit opět ke staré, osvědčené TitanROM.
Držím ale palce, ať se ten oříšek povede rozlousknou a já schutí zase flashnu.
DaveGrohl (21)|16.12.2009 11:19
to Trottel: Nevím jak v nové verzi, ale v té staré jsem našel bug. Nefunguje bluetooth. Vubec nereaguje.
alfamen (20)|18.12.2009 07:56
Tak jsme se odhodlal a ROM včera nainstaloval. Vše se zatím zdá být v pořádku, SPB Shell jede zatím bez jediného problému. Jediný problém který jsem měl, je to že u vodafonu nenastavil automaticky datová připojení a musel jsem to nacvakat ručně, jinak zatím vše bez problémů.
m.a.r.k.a.l. (3)|18.12.2009 10:25
to alfamen: ....a nemáš u Vodafone problém s SMS? Mě nechodili, proto jsem musel ROMku zase odendat, i když nedobrovolně. Data jsem taky musel nastavit ručně, automaticky to neproběhlo.
alfamen (20)|18.12.2009 14:03
ne sms chodí normálně, žádný problém se sms jsme nezpozoroval
akimekcz (6)|18.12.2009 21:52
mne chodily sms uplne v pohode, ale data sem taky nastavil rucne, ale pak nesli mms tak jsem nastavil sem mms a stratil se mi profil pro data a tak porad dokola je to mruzte protoze jinak je ROMka uplne v pohode
zigzag (226)|22.12.2009 11:46
tak po několika dnech provozu. musim říct, že po počátečních problémech s rozběhnutím (např. wifi, 3G,..), mi tvoje ROM fungovala celkem bez problémů. bohužel sem si nějak nezvykl na tvé titanium (zobrazení zmeškaných hovorů, ...), takže se vracim k Eng ROM z XDA.
nicméně, opakuji, moc hezký počin, obzvláště pro neaglicky hovořící.
kecinzer_ce4you (332)|23.12.2009 21:03
Tak jsem se nakonec odhodlal.
Po každém startu mi vyskočí Mortscript. Mohu ho z "Po spuštění" odstranit?
adamis_ce4you (68)|23.12.2009 23:08
Dle příspěvku č.: #337479 můžeš...
kecinzer_ce4you (332)|24.12.2009 00:00
Mám opět trapnou otázku.
Bylo by nějak možné upravit linky toho, kam vedou odkazy na všechny SMS a kontakty? Používám Resco Contact Manager a dost se mi u něj líbí právě SMS správa.
jambe (45)|26.12.2009 11:32
pekny svatky. pls mam "novy" HTC TOUCH PRO po kamosovi. Jak si pridam tuhletu ROM do founu. Nejaky odkaz na instalaci. diky
Wayne_ce4you (199)|10.1.2010 17:59
Zkusil jsem a docela bych tuhle rom bral, ale chybí mě tam TF3D nebo sense ovládání.
fgp1 (3)|12.1.2010 10:28
Zkuším tuto ROM - zatím jsem spokojen, je stabilní a to je hlavní výhoda. Jen mám problém s oblíbenými osobami, kde mi to hlásí, že v aplikaci ATContacts.exe došlo k nočekávané chybě. Chystá se nějaká nová verze? Petr
kecinzer_ce4you (332)|15.1.2010 10:48
Trottel:
Neplánuješ novou verzi založenou na buildu 23518?
Měl jsem možnost teď testovat několik ROM a opět jsem se přesvědčil o tom, že HTC Sense je prostě nepoužitelné. Rád bych se tedy vráti k tvojí ROM. Nicméně build 23518 přináší některá vylepšení, proto bych radši přešel na ten :).
Trottel (54)|19.1.2010 01:10
Nejdřív omluva všem, kteří zatím marně čekali na moji reakci nebo na novou verzi. K předvánočnímu shonu se bohužel přidaly zdravotní problémy, takže jsem se své ROMce nemohl patřičně věnovat. Zkusím postupně odpovědět na nashromážděné dotazy, kdybych něco vynechal, tak se ozvěte:

[quote=m.a.r.k.a.l.]to alfamen: ....a nemáš u Vodafone problém s SMS? Mě nechodili, proto jsem musel ROMku zase odendat, i když nedobrovolně. Data jsem taky musel nastavit ručně, automaticky to neproběhlo.[/quote]
[quote=akimekcz]mne chodily sms uplne v pohode, ale data sem taky nastavil rucne, ale pak nesli mms tak jsem nastavil sem mms a stratil se mi profil pro data a tak porad dokola je to mruzte protoze jinak je ROMka uplne v pohode.[/quote]S problémy s SMS u Vodafonu si bohužel nevím rady. Jedině jestli byste byli ochotní zkusit chystanou novou verzi, jestli to v ní nebude lepší.

[quote=zigzag]tak po několika dnech provozu. musim říct, že po počátečních problémech s rozběhnutím (např. wifi, 3G,..), mi tvoje ROM fungovala celkem bez problémů. bohužel sem si nějak nezvykl na tvé titanium (zobrazení zmeškaných hovorů, ...), takže se vracim k Eng ROM z XDA.
nicméně, opakuji, moc hezký počin, obzvláště pro neaglicky hovořící.[/quote]Díky, stále přemýšlím, jestli se vrátím z WM 7 projektu ke klasickému Titaniu nebo jestli ho zkusím nějak upravit.

[quote=kecinzer]Tak jsem se nakonec odhodlal. Po každém startu mi vyskočí Mortscript. Mohu ho z "Po spuštění" odstranit?[/quote]Můžeš ho odstranit. Bohužel, když ho odstraním z „Po spuštění“ už v ROM, tak nejsou k němu asociované skripty a při prvním spuštění TitaniumWeather to hodí chybu a musím ho spustit ručně (stačí jednou, po resetu už není potřeba).

[quote=kecinzer]Bylo by nějak možné upravit linky toho, kam vedou odkazy na všechny SMS a kontakty? Používám Resco Contact Manager a dost se mi u něj líbí právě SMS správa.[/quote]Koukal jsem na to, ale zatím se mi to nepodařilo.

[quote=jambe]pekny svatky. pls mam "novy" HTC TOUCH PRO po kamosovi. Jak si pridam tuhletu ROM do founu. Nejaky odkaz na instalaci. Diky[/quote]Vše o flashování nové ROM najdeš zde.

[quote=Wayne]Zkusil jsem a docela bych tuhle rom bral, ale chybí mě tam TF3D nebo sense ovládání.[/quote]V mojí ROM není TouchFlo 3D ani Sense schválně, protože mi nevyhovuje. Původně jsem uvažoval i o nějaké Manila verzi, ale té už se zde na fóru věnuje Jchym, tak se do ní pouštět nehodlám.

[quote=fgp1]Zkuším tuto ROM - zatím jsem spokojen, je stabilní a to je hlavní výhoda. Jen mám problém s oblíbenými osobami, kde mi to hlásí, že v aplikaci ATContacts.exe došlo k nočekávané chybě.[/quote]Ano, aplikace bohužel hlásí chybu. Přesto se ale přidané kontakty uloží a pak funguje bez problémů.

[quote=kecinzer]Neplánuješ novou verzi založenou na buildu 23518?
Měl jsem možnost teď testovat několik ROM a opět jsem se přesvědčil o tom, že HTC Sense je prostě nepoužitelné. Rád bych se tedy vráti k tvojí ROM. Nicméně build 23518 přináší některá vylepšení, proto bych radši přešel na ten.[/quote]Jsme na tom podobně, také mi Sense nevyhovuje. Chtěl jsem udělat novou verzi na buildu 28205, mám s ní ale velké problémy a není zatím (a asi nikdy nebude) publikovatelná. Začal jsem tedy dělat na verzi 23815 a tam to vypadá lépe. Nějaké mouchy sice ještě musím vychytat, ale je to snad na dobré cestě.
kecinzer_ce4you (332)|19.1.2010 11:42
Díky za odpovědi.
28205 rozhodně nedoporučuji, ten build má problémy s historií volání.
23518 je teď dost oblíbený, ale já mám pocit, že zase nějak více žere baterku (jako starší buildy dál dozadu).

BTW. dokázal bys do ROM implementovat ten zelený procentuální ukazatel baterie jako má TAEL (myslím ale ten 3D, ne klasický placatý):
Trottel (54)|19.1.2010 23:57
S tím voláním to byl právě největší problém, ale byly tam i další drobnosti. Začal jsem na ní dělat, protože vyšla dřív než 23518.
Žraní baterky bohužel nemůžu moc posoudit. V podstatě mám telefon neustále připojený k USB, takže se mi dobíjí.

Procentuální ukazatel by asi nebyl problém, ale podle mě se moc nehodí k ostatním ikonám. Jedině kdyby někdo hodil odkaz na nějaké hezké a hlavně funkční ikony pro taskbar 6.5.3. Zatím jsem nenašel žádné, které by fungovaly bez problémů.

Nezkoušel jsi poslední TAEL? Koukal jsem, že je v ní CorePlayer, to je nějaká trial nebo lite verze?



kecinzer_ce4you (332)|20.1.2010 11:22
Core Player 1.3.6 build 7427 for ARM.
Nic víc v about není.

K tomu ukazateli baterie - já bych si to tam klidně doinstaloval, ale bohužel jsem přesně tuto 3D verzi nenalezl, pouze ošklivou zelenou plochou :(.
Já preferuji klasické bílé ikonky a tento zelený ukazatel baterie.
Trottel (54)|20.1.2010 20:00
Škoda, že netuším, jestli to není warez verze, protože bych jinak rád přidal CorePlayer do své ROM.

Zkusil jsem vytáhnout z TAEL ten ukazatel baterie.

Tady je náhled:

Jelikož se mi nedaří vytvořit funkční CAB, bude asi jednodušší zvolit ruční postup. Soubor [s]phcanOverbmp.dll[/s] stačí zkopírovat do složky Windows. A do registrů přidat následující hodnoty:
[code][HKLM\Security\ResOver\Bitmaps]
DWORD: "BatteryIconLevels" hodnota: "101" (decimální, nebo 65 hexadecimální)
DWORD: "BatteryIconIdStart" hodnota: "1001" (decimální, nebo 3E9 hexadecimální)
Řetězec: "BaseDll" hodnota: "phcanOverbmp.dll"
DWORD: "BaseId" hodnota: "0"[/code]

BTW: Dají se sem na fórum vůbec nahrávat obrázky a soubory?


EDIT: Odkaz nefunkční, ale ve verzi 23544 jsou tyto ikony obsaženy v základu.
Wayne_ce4you (199)|21.1.2010 09:49
[quote=Trottel]Nejdřív omluva všem, .......

[quote=Wayne]Zkusil jsem a docela bych tuhle rom bral, ale chybí mě tam TF3D nebo sense ovládání.[/quote]V mojí ROM není TouchFlo 3D ani Sense schválně, protože mi nevyhovuje. Původně jsem uvažoval i o nějaké Manila verzi, ale té už se zde na fóru věnuje Jchym, tak se do ní pouštět nehodlám.

[/quote]

Pro mě dost škoda, osobně vyhledávám ROM, ve které jsou ovládací tlačítka nazvu to "koskatá", Jchym vytváří rom s kruhovéma.
Trottel (54)|21.1.2010 15:48
Pro Wayne:
Myslíš hranatá tlačítka ve spodní liště Start? Zkus se zeptat Jchyma, jestli je nechce dát přímo do ROM, podle mě by se tam víc hodila než ta kulatá. Pokud nebude chtít, tak není problém si je sám udělat nebo někde stáhnout. Jedná se o 6 obrázků png, které se musí přepsat ve složce Windows. Stačí jen vědět název skinu kvůli pojmenování příslušných obrázků.
pepino_ce4you (33)|23.1.2010 12:07


... ruční postup. Soubor phcanOverbmp.dll stačí zkopírovat do složky Windows. A do registrů přidat následující hodnoty:
[code][HKLM\Security\ResOver\Bitmaps]
DWORD: "BatteryIconLevels" hodnota: "101" (decimální, nebo 65 hexadecimální)
DWORD: "BatteryIconIdStart" hodnota: "1001" (decimální, nebo 3E9 hexadecimální)
Řetězec: "BaseDll" hodnota: "phcanOverbmp.dll"
DWORD: "BaseId" hodnota: "0"[/code]

Sice jsem teprve dnes přesedlal z HTC Diamond na Touch Pro a mám tuto ROM jen hodinu, ale nedaří se mi zprovoznit ten ukazatel. Dle mého jsem nastavil hodnoty v pořádku. Že by k tomu v systému chyběla ještě nějaká ikonka?

pepino_ce4you (33)|23.1.2010 12:28
také se chci zeptat jestli nejde nějak nastavit na uvodní obrazovce, aby se tam zobrazoval svátek co mám v kalendáři místo upomínky z kalendáře, jen nějak přehodit, aby se nad hodinami zobrazovala celodenní událost? že bych viděl nad hodinami v kalendáři kdo má dnes svátek
Trottel (54)|23.1.2010 12:32
[quote=pepino]Sice jsem teprve dnes přesedlal z HTC Diamond na Touch Pro a mám tuto ROM jen hodinu, ale nedaří se mi zprovoznit ten ukazatel. Dle mého jsem nastavil hodnoty v pořádku. Že by k tomu v systému chyběla ještě nějaká ikonka?
[/quote]

Pořádně zkontroluj názvy řetězců a hodnoty, záleží na každé z nich. Zkopíroval jsi soubor phcanOverbmp.dll ze zip souboru v odkazu do složky Windows? Restartoval jsi zařízení (to jsem zapomněl v návodu uvést)?


kecinzer_ce4you (332)|23.1.2010 12:34
Doporučuji prográmek WMM Svátky. Funguje na principu nahrazení názvu operátora svátkem, tím pádem je svátek podporován v jakémkoliv prostředí, které zobrazuje název operátora.
Verze 1.3 dokonce umí i svátek na následující den!

link

[color=red]Upraven link. Používej klikací - nejsme warez fórum. admin[/color]
pepino_ce4you (33)|23.1.2010 18:04
díky, už vše funguje super

ještě bych měl dva dotazy:
1) jaké používáte radio, které je dle vašich zkušeností dobré a kde k tomu seženu potřebný Rilphone.dll kvůli rychlé fixaci GPS?
[s]2) nemáte někdo nastavení na MMS? při konfiguraci se mi nastavil pouze internet a MMS mi nejdou nějak stáhnout.[/s] Nakonfiguroval jsem ručně.
fgp1 (3)|25.1.2010 10:44
Zdar,

mám hloupý dotaz - jak rychle ukončujete spuštěné aplikace. Ukončování přes nástroje - showcase mi příjde strašně zdlouhvé. Nainstaloval jsem si progármek na vypínání, ale joho ikona se bije s časem v pravém horním rohu a je tak malá, že to nejde ovládat prstem takže nic moc.
Petr
Trottel (54)|25.1.2010 14:54
[quote=fgp1]...Ukončování přes nástroje - showcase mi příjde strašně zdlouhvé...[/quote]
Showcase spustíš rychle dlouhým stiskem tlačítka Start (dokud telefon nezavrní). Krátkým stiskem tlačítka X program minimalizuješ, dlouhým ukončíš (taky telefon zavrní)

kecinzer_ce4you (332)|25.1.2010 16:04
Vážení, zkuste toto - link

[color=red]Upraven link. Používej klikací - nejsme warez fórum. admin[/color]
Hary_ce4you (93)|25.1.2010 16:22
Ahoj,mám dotaz. Pojede mi ta ROM v HTC Touch Cruise?
kecinzer_ce4you (332)|25.1.2010 16:48
To rozhodně nepojede, je pouze a jedině pro HTC Touch Pro ;)
Hary_ce4you (93)|25.1.2010 16:49
Škoda. :( Díky za info.
fgp1 (3)|28.1.2010 12:01
Díky.
Mám ješte jeden problém s GPS a Igo 08 - stává se mi, že když pustím igo a pak chci někam zavolat a pak se vrátím k navigaci tak mi vypadává signál GPS. Nepomůže ani vypnout a zpanout navigaci, ale jedniné řešení tohoto problému je reset přístroje. Nemáte s tím někdo zkušenost.
Petr
S4crifice (3)|8.2.2010 19:59
Zdravím,
zkouším tuto ROM a hnedka jsem narazil na jeden problém ... Nejde mi posílat soubory přes Active Sync ... Prostě to během posílání napíše, že zařízení bylo nejspíš odpojeno, nebo neodpovídá ... A to při připojení jak kabelem, tak přes BT ...
Poradí někdo?
Jinak se omlouvám, jestli se to tu někde řešilo, hledal jsem, ale nic nenašel ...

EDIT: Po soft resetu vše v pořádku, nechápu ...

EDIT 2: Jen abych přidal poznatky z ROM - bohužel u mě nezůstala déle, než půl hodiny. Jednak byl problém s nastavením Dat (mám VF, škoda, že autor nemůže zkusit, popř. doladit), jednak vypadávala síť při použití wifi a sms taky nešly :( Jinak ale abych pořád nehanil - suprová odezva, prostředí žádné a přitom vše přehledné, přesně to, co jsem hledal, škoda té sítě. Jestli se to dočká vylepšení a odstranění těchto nedostatků, beru všema deseti ;)
Jen tak dál, BRAVO!!
Trottel (54)|13.2.2010 09:34
Tak se zase hlásím po delší době. Bohužel to s novou ROM nevypadá tak dobře, jak jsem doufal. Zdravotní komplikace se mi ještě víc zkomplikovaly a také se objevily problémy v samotné ROM. Snažil jsem se narychlo dodělat verzi 23518 než zase budu muset nastoupit do nemocnice a jak už to tak bývá, tak v tom spěchu jsem toho spíš víc pokazil než udělal dobře. Během přechodu na novou verzi kuchyně se mi podařilo smazat některé pracně upravené soubory a také jsem zjistil, že mnou upravované jazykové soubory *.mui (velká většina) lezou z Resource Hackeru nějak poškozené a špatně se pak v ROM zobrazují rozbalovací nabídky. Také vyšla novější verze 23529, ve které se ale asi změnily skiny, takže mnou použitý Pure Black 3 se špatně zobrazuje.
Ke všemu se mi ještě nějak zbláznil telefon a budu muset vyzkoušet, jestli to způsobila ROM nebo co. Do nemocnice jsem si nahrál poslední beta verzi 23518, která už byla skoro zralá na vydání. Jenže ve čtvrtek ráno mi mobil při pokusu o spuštění Opery provedl sám od sebe hard reset a pak zůstal viset na splash screenu (nebo jak se ta úvodní obrazovka, kde jsou zobrazeny verze rádia a rom, jmenuje). Nepomohlo ani několik hard resetů, ani když jsem zkusil z karty přeflashovat tou samou ROM. Asi si umíte představit moje nadšení, když to byla vlastně jediná věc, kterou jsem si s sebou do nemocnice bral (mám tam spoustu knížek a hudby). Naštěstí mě včera navečer pustili domů a tak jsem nahrál na kartu starší verzi ROM a flash bez problémů proběhl a telefon v pohodě funguje - takže dvakrát hurá!

Takže nyní k současné situaci: smazané soubory jsem znovu vytvořil a češtinu mám už skoro opravenou, zbývá doladit HTC album (ve VGA verzích mi nefungují dotyky) a phone canvas, do verze 23529 upravit snad jen skin. Hlavně mě ale čeká delší testování, jestli to zablokování telefonu nezpůsobila ROM, nerad bych mezi vás vypustil verzi, která by někomu dalšímu způsobila to co mně.
ROM je v podstatě kompletně předělaná a hlavně je změněné úvodní nastavení dat, takže doufám, že to pomůže k odstranění problémů s Vodafonem. Jakmile to bude trochu možné, pokusím se pořádně otestovat iGO, abych ověřil zde zmiňované problémy.
Doufám, že se mi během příštího týdne při sledování olympiády podaří vše dotáhnout ke zdárnému konci.



P.S.: Prosím některého z adminů o smazání ankety, díky.
igor.sk (16)|14.2.2010 15:20
Úprimne Ťa obdivujem vo všetkých smeroch a prajem skoré vyzdravenie. Môj "rafík" tiež beží na Tvojej romke a je v pohode.
igor.sk (16)|10.3.2010 21:16
Ako sa dá z tejto rom odstrániť soft. tlačítko na stlmenie vyzváňania pri prichádzajúcom hovore. Skratka aby to hulákalo dovtedy pokiaľ to neprímem alebo nezruším hardverovím tlačidlom, prípadne softverovím potiahnutím. Ide mi o to že niekedy to stlmí v púzdre na opasku skôr, ako sa rozozvučí vyzváňací tón. Vďaka
Trottel (54)|14.3.2010 17:23
Koukal jsem na to a obávám se, že to softwarové tlačítko odstranit nejde. Jediné, co mě napadá je použít nějaký software, který obsahuje ochranu proti náhodnému přijmutí hovoru, jako je např. Pocketshield, který je ovšem placený. Možná by k tomu posloužil i free prográmek S2U2 na uzamykání displeje.

Dík za přání k uzdravení, jsem rád, že se ti moje ROM líbí.
Trottel (54)|15.3.2010 01:50
Po dlouhé době se mi podařilo dokončit novou verzi ROM 6.5.5.23544. Aktualizoval jsem první post.
V romce je nové automatické nastavení připojení, takže by data mohla fungovat konečně i u Vodafonu (stále bohužel nemám jak otestovat).
Doufám, že se bude líbit :)
S4crifice (3)|19.3.2010 17:51
Jej, zrovna jsem začal testovat jinou ROM, ale pokud nebude spokojenost, vyzkouším a dám vědět :)
Chtěl bych se jen zeptat autora ROM, jestli se dá nějak nastavit vypínání aplikací tím, že se křížek drží déle - tak, jak to má ve své ROM. -- Anebo jestli to je prostě integrované v ROM a nejde to nijak nastavit... ?
Díky za odpověď.
Trottel (54)|19.3.2010 18:27
Zavirani aplikaci dlouhym stiskem krizku mam reseno pomoci aplikace eNative Showcase, ktera se da stahnout na xda. Samostatne v rom nevim jestli se to da nastavit.
S4crifice (3)|21.3.2010 19:09
Tak co, zkoušel už někdo tuto ROM?
Jak je na tom nastavení VF a stabilita Wi-fi?
igor.sk (16)|25.3.2010 17:26
chystám sa vez víkend. Teraz som sa vrátil z Italy. Nemohol som si dovoliť čachrovať pred odchodom.