Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 22 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 319

Téma: Windows Mobile 6.5 - zkušenosti

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Na tomto chatu se hodně píše o Eržikách (dvojka je dobrá), Touch Flo 2 a o hafo ROMkách, ale co WM 6.5? Nedávno se mi podařilo flashnout svoji oficiální ROM a vyzkoušel jsem hooooodně, snad všechny propracovanější ROMky, které se dají na XDA najít. Žádná nepracuje spolehlivě, žádná není propracovaná do hloubky a ty které jsou prpracovanější seberou strašně paměti.
    Vyzkoušel jsem tedy i několik WM 6.5 (Topaz, Sone, Carnero, Tz, Cloudy, Fuze) a nejlíp funguje BSB. Zkusil jsem BSB 6.5B 21501, byla dobrá, ale je tam ještě moc věcí z touch flo (nemám rád prostředí, kde má každá aplikace jiný design). Teď používám BSB 6.5C2 21215 a musím říct, že se povedla. Je potřeba doinstalovat pár maličkostí jako lepší klávesnici a vibrace a navigaci, ale jinak je rychlá a spolehlivá. ALE ALE stále to není ta úplná WM 6.5.
    Jaké máte zkušenosti s WM 6.5 vy? Kterou používáte? A hlavně, kde je stahujete?
    Tady čerpám já http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=430
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

měl jsem vesměs ty co ty (tedy skoro všechny).... BSB je fakt asi nejlepší, ale u většiny mi chybělo to něco, co je k dennímu použití...
    ... takže návrat k Eržice v5 + update a jsem nadmíru spokojenej...

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Já jsem se k Touch flo už nevrátil. Chvilku mi trvalo než jsem si zvykl na WM 6.5, ale po čase jsem uznal, že je přehlednější a ovladatelnější. Používám telefon hlavně jako pracovní nástoj, takže telefon, kalendář, maily, poznámky, upomínky a občas kancelářské aplikace na prohlížení. Média moc nevyužiju. Tyto aplikace jsou ve všech ROMkách téměř stejné a u WM 6.5 jsou svižnější a přehlednější. Samozřejmě, že jsem se neobešel bez standardních úprav registrů a doplnění panelů jako Fave People, Office, Facebook, ale jinak to jde. Těším se na oficiální WM 6.5 kde bude již vše co jsem potřeboval doplnit zakomponované přímo v ROM.
    Docela dobré věci se dají nalézt také zde. Musím se jen naučit detailnější úpravy registrů, které zde autor popisuje.
    http://windows-phones.com/windows/titanium/

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

ted bezim 3 dny na ROM od BSB 6.5C2 a jsem spokojenej. Doinstaloval jsem si do ni TF3D (zatim jsem ho nepouzil), zkousel jsem nainstalovat qwertz klavesnici co ma adow a po restartu mam porad qwerty nevite co je spatne Jinak jak nastavit v titanium aby se mi zobrazovali na today obrazky z interni pameti a ne z pameti telefonu, to je jediny co me zatim trapi. Jeste by mi bodla rada ohledne zobrazeni 4 ikon v menu vedle sebe ty 3 jsou zbytecne velky ... Jinak uvidim co vyleze toho 11.5. za zmeny v 6.5 oproti tomu co mame nainstalovanyho ted, kdyz tak se nejspis vratim k erzice. Cestina je cestina ;-)

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

To album i rozestup ikon by mělo jít přes Advance Config, ale ještě jsem to nezkoušel.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

tak tohle mi chybelo http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=512058

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

skusaly ste aj tieto ROMky?

HikaRi v2.64 CE 21222

udK Syrius WM6.5 BETA2 - CE OS 5.2.21500 (Build 21500.5.0.0)

teraz mam romku od udk ale este som ju nemal cas poriadne testnut
    zatial spokojnost

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

no romka od udk ma starsi Build nez BsB 6.5C2 taky jsem ji zkousel a byla docela stabilni. Bodle me udk ted ceka na ofiko verzi ktera ma vyjit 11 asi proto neudelal verzi na novym buildu. Uz aby to bylo ;-)

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Já jsem nainstaloval včera BsB 6.5C2 a jsem zatím spokojený, všechny aplikce které používám jedou na 6.5 a ROM je stabilní. Už se asi na 6.1 nevrátím. Chvilku mi trvalo si zvyknout na ovládání, ale teď bych řekl, že oproti 6.1 je vše přehlednější a upravenější a člověk si rychle zvykne. Jsem spokojený, ale těším se na finálku. :-)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od skkubo
    skusaly ste aj tieto ROMky?

HikaRi v2.64 CE 21222

udK Syrius WM6.5 BETA2 - CE OS 5.2.21500 (Build 21500.5.0.0)

teraz mam romku od udk ale este som ju nemal cas poriadne testnut
    zatial spokojnost
    HiKaRi je strašně ořezanej... nevim jestli jsem měl přímo tuhle... ale vim, že měl i v 21501 (asi kvůli stabilitě šili zpět... stejně jako UDK sem viděl s 501...)
    .... HiKaRi postrádá... počasí, gps tooly, kalkulačka nějaká historická, a další věci, přes který u mě nejede vlak... i když je fakt, že přes 100 MB volný paměti a 49% procesor po SR... jako fakt klobouk dolu

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Mozna bude lepsi pockat do toho 11.5., kdy by mela na TechEd vyjit oficialni verze, mozna tedy RC/Final. Ale videl bych take prechod na novejsi verzi 6.5, oproti 6.1 mi prijdou rychlejsi a prehlednejsi (menu). Jen netusim, jak to bude vypadat s MarketPlace? Bude fungovat i na VGA, nebo pocita jen s vyssim rozlisenim? Ale snad to pujde... Funguje vam s BsB 6.5c2 regulace hlasitosti hovoru? A oznamuje to zvukem prichozi SMS pri rezimu spanku, tedy vyplem displeji?

Diky

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

" Funguje vam s BsB 6.5c2 regulace hlasitosti hovoru? A oznamuje to zvukem prichozi SMS pri rezimu spanku, tedy vyplem displeji? " ano, oboje mi jde bez problémů. :-)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

funguje vam s2u2??? uz jsem ho 2x preinstalovaval a ne a ne se automaticky spustit. kdyz ho spustim pres ikonu tak jde v menu mam vse nastaveny jak ma byt ...

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

neviete ako nahradit text obrazkom?

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Nemate nekdo zkusenost s BsB 6.5D? Vysla nedavno a jen jestli ma cenu na ni prejit...

Strana 1 z 22 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HP iPAQ hx4700 - Windows Mobile 6.1 (WM 6.1) - zkušenosti atp.
    Od toja v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 161
    Poslední příspěvek: 16-04-2012, 14:46
  2. HP iPAQ hx4700 - Windows Mobile 6.5 (WM 6.5) - zkušenosti atp.
    Od k.karel_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 24-11-2011, 19:09
  3. Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 04-12-2008, 17:06
  4. HP iPaq hx4700 - Windows Mobile - flash ROM, zkušenosti atp...
    Od Radiusxe_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-10-2008, 02:28
  5. Zkušenosti s Windows Mobile 5.0 Pocket PC Emulatorem
    Od Paullus_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 12-06-2006, 14:09