Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus P750 - QVGA WM6.5 CZ s podporou 128MB a 64MB - OS 21854 5.0.80 - xcZonee + SirfStar update

Hunter_man (213)|2.1.2010 22:29
[quote=Hunter]Bohužel ne, jsem věrný zákazník :) Až seženu jinou, zkusím to s ní. O2 jsem kontaktoval několikrát, vžda to skončilo odkazem na jejich placenou linku, kde ovšem nic nevyřeší se závěrem bude se jednat o chybu či vlastnost zařízení :sarcastic: Již tam víc volat nebudu, zkusím, až se k tomu dostanu, dojít na jejich prodejnu, pokud tam ovšem něco vyřešíme :? [/quote] Ad mizejici ikona GPRS - dnes po zapnuti GSM tam ikona stale je i nyni (tedy po nekolika hodinach), O2 asi neco zmenil v siti.

Hunter_man (213)|8.3.2010 19:31
Tak ta ikona tam byla jenom asi jeden den nebo dva, pak zase nic, a dnes ji tam od rana zase stale mam. Takze je jasne, ze to ma souvislost se siti, pokud by nekdo mel O2 pausalni kartu, at se podeli o zkusenosti s tou ikonou.
wolker_ce4you (13)|19.4.2010 20:28
Tato ROMka je uzasna, ale mam dva problemy se kterymi si nevim rady a snad nekdo pomuze. V exploreru mi HW klavesnice pise JEN cisla, pokud chci psat jakakoli pismena, musim si zvednout a pouzit SW a to je pri nejmensim neprakticke. Dalsi a pro me podstatnejsi problem je v tom, ze tato ROMka asi nema podporu SIM TOOLKT ktery potrebuju k tomu abych mol uzivat SMS Banku. Jak mohu tyto asi jedine nedostatky ROMky odstarnit?
Krehy (1)|12.5.2010 18:21
Má někdo zkušenosti s provozováním této ROM na zařízení s 64MB RAM? Jak to vypadá s pamětí, funkčnost a plynulost systému, provozování navigace, atd.?
wolker_ce4you (13)|13.5.2010 20:41
Mam tuhle ROMku na 64MB zarizeni a je super s rychlosti. Navigace mi jede TomTom uplne krasne, nahravani hovoru aj interni hry super. Ale pokud pouzivas Sim Toolkit jako treba SMS Banka nebo Mobil banka, jizdni rady atd. tak to tato romka nemumi a nikdo mi nedokazal poradit. Podobny problem je pokud casteji pouzivas mobilni internet explorer, ten z HW klavesnice nemumi pismena, jen cislice. Jinak je ale tato rom velice povedena, ja bych ji dal za dva