Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazené výsledky: 76 až 86 z 86

Téma: SE Xperia X1 - Oficiální česká ROM k dispozici během několika dní

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Mě to stále nejde. Je potřeba HardSPL ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

jde o to odkud je tva Xperie a vetsinou ANO

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Zdravím, dneska sem zakoupil Xperii a ta již měla českou verzi rom. Pokusil sem se přeinstalovat přes SEUS, ale mám pořád českou R2AA011 - R2A - GENERIC_CZ. Po přečtení fóra jsem pochopil, že SEUS mi vždy nabídne ke stažení tu CZ verzi. Ale já chci anglickou, a tady už nechápu jak toho mám docílit.
    Kopírování čeho do adresáře DB ... můžete mi třeba hodit odkaz na novou eng rom ?
    Díky za pomoc.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Tak si to pojďme vyměnit. Já mám anglickou a chci Xperii v češtině. Jediné,co mi vadí je,že v anglické verzi se dá psát na HW klávesnici česky,ale v české mi to nejde. nechápu. Neví někdo radu ?

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Takže se mi podařilo krásně přejít na EN verzi romu. Mám štěstí, že spolubydlící má taky Xperii a měl EN verzi.
    Postup byl následující a vychází z postupu, který uvedl DRAK21.
    1. Instalace SEUS
    2. Update mojí české verze.
    3. Záloha souborů z adresáře: Program Files\Sony Ericsson\Update Service\db\13740270\blob_fs
    4. Vymazání souboru o velikosti cca 170mb
    5. Připojení EN Xperie
    6. SEUS Update - proběhlo nové stažení cca 170 z netu
    7. Připojení CZ xperie
    8. Přejmenování nového souboru který má cca 170mb podle toho původního z CZ zálohy
    9. SEUS Update CZ xperie
    10. UPDATE zahlásí na konci chybu, ale až při 100% a telefon v pořádku funguje v novém, v mém případě EN jazyce.
    11. Smazání 170mb souboru z adresáře blob_fs
    12. SEUS Update nově již EN xperie - tento byl jen pro sichr, abych nežil s pocitem, že mám soft, který hlásil nějakou chybu. Tady už bylo vše bez problémů - SEUS stáhnul aktuální EN soft - ten stejný co už jsem tam měl - a celá instalace proběhla v pořádku.

Takže pokud máte někdo zájem o češtinu, mohu Vám nasdílet ten soubor s češtinou. Vy provedet postup obráceně.

Snad jsem někomu pomohl.

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Čeština do Xperie oficiálně zdarma

Pro vsechny ty,kteri se boji ztraty zaruky nebo samotneho flashovani,maji moznost si cestinu nechat prehrat zdarma oficialni cestou.
    Staci poslat Xperii spolecne se zarucnim listem do servisu,kde vam zdarma cestinu nahraji,nezapomente vsak tak ucinit do konce cervna tohoto roku.Po tomto datu bude jiz nahrani cestiny zpoplatneno.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Máte už někdo zkušenosti s českou verzí? Hlavně s rychlostí a stabilitou systému. Osobně nemám v české lokalizace moc důvěru. Mám IPAQ hw6915 a týdny jsem s ním bojoval a nadával. Pak jsem přehrál české WM5 anglickýma, minimálně o řád se to zrychlilo a od té doby si PDAčko nemůžu vynachválit. Z české lokalizace využívám jen virtuální klávesnici. V recenzi na Xperii jsem ale četl, že je to naopak, česká verze že je rychlejší a stabilnější než anglická. Tomu se mi nechce moc věřit.
    Pro koupi Xperie jsem v podstatě už rozhodnut, ale teď zvažuji ty detaily okolo.
    Dík

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

vzhledem k tomu ze jde o plnou lokalizaci a ne jen o pocesteni tak neni problem. Poizival jsem ji delsi dobu a rychlost je opravdu rychlejsi nez puvodni ENG. Jde taky o to ze jde o komplet novy FW.

Registrace
    Jun 2006

Co se tyce ceske rom nefunguji nektere aplikace a vychytavky od HTC,ktere na EN verzi bezproblemu chodi.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

to ale ani nemuzes cekat - protoze se v CZ systemu jinak jmenuji slozky :-)

Registrace
    Jun 2006

To neni uplne pravda.Napr. u HTC Kaiser a ceske rom od T-Mobile s tim problem neni - s jakoukoliv instalaci HTC aplikaci z anglickych zarizeni
    U Xperie je prelozeno vic nez je zdravo.Nektere veci v systemu se doslovne proste neprekladaji.

Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456

Podobná témata

1. P525 - Oficiální česká ROM
    Od landslide v sekci P5xx
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-07-2008, 20:52
  2. Česká - oficiální ROM
    Od karlikrslon v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 08-07-2008, 18:36
  3. Oficialni WM6 ROM pro M700 jiz k dispozici