Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 9 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 121

Téma: ASUS P835 codename Galaxy7 (Galaxy5) - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

teoreticky i časem tady (Doba dodání:PŘIPRAVUJEME): http://www.palmpc.cz/asus-p835-galaxy-7/ ale je možné, že to časem stáhnou stejně jako sunnysoft.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

A co HTC Touch Diamond 2 Topaz ? Podobne zarizeni dostupne v CZ . Jenom ten napis ASUS mu chybi coz pro me jako priznivce teto znacky bude problem

fps fps je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2006

mně na HTC Touch Diamond 2 vadí to že tam neni jojstik nebo 4-směrový ovladač s odděleným středovým tlačítkem a že tam je procesor Qualcomm a né Marvel,l to je bohužel případ i ASUS P835, HTC Touch Diamond 2 nic pro mne takže zatim jasně nejlepší ASUS P565 který jsem nedávno zakoupil

Necituj předchozí příspěvek. Zbytečná citace smazána. admin

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

Rozhodně ne žádné HTCčko. :O Pro mě příliš zprofanovaná značka. I když má své kvality.
    565ku bych neporovnával s 835,je to jiná kategorie. Navíc dle mého není 565ka zrovna příliš povedený smartphone.
    Až tedy na výpočetní výkon a slušný display.
    Nejraději bych si počkal na nějakýho novýho Della. Ale vydržím i s dobrou 750kou. Až na ty plasty.:O
    Jelikož Asus nějak usíná na vavřínech. A všechny dobré projekty ruší či nesmyslně brzdí.
    Nějak přestávám rozumět jejich prodejní i produktové strategiii :sarcastic:
    Trochu mi to připadá jako zmatený HP, ale tady ještě k tomu je to vlastně ODM model HTC nebo Foxconn. Už to není starý dobrý Compaq.
    To už snad tedy HTC.

- již před nějakým časem zrušili 527 pro Evropu, a nahradili pro EU nepovedenou 526kou
    - 835 zrušeno pro Evropu, to je dle mě fatální chyba. Nahrazeno Garminem, ale zase nějak pozastaveno
    Navíc to nebude žádná revoluce a někomu bude vadit Qualcomm a někomu zase Linux.
    - v nabídce nemá Asus dnes prakticky nic, mimo tedy 565ky
    - M930, vypadalo nadějně, ale ztroskotalo na Windows Classic a malém displayi
    - Lambo koncept zrušeno, i když to byla stylovka a dnes designem to již není ono
    - M530W to byl totální úlet
    - 550 zrušena pro EU
    atd....

fps fps je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2006

co se ti nezdá na ASUS P565? sice ho mam jenom týden ale zatim jsem na nic špatného nenarazil kromě toho Anytime Launcher ale nainstaloval jsem SPB Mobile Shell 3 na ktery jsem byl zviknuty a jsem zatim spokojen

Registrace
    Oct 2007

Všechno důležité je v threadu o 565ce a článku Pavla Kozy.

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

ASUS P835 Shipped Rom Upgrades - též asi i česká uživatelská příručka, nejde mi ale rozbalit

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Mě to rozbalit jde. Zajímavé, pokud je CZ příručka, měl by být i přístroj k prodeji :?:

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Oficiální stanovisko je, že toto zařízení nebude určeno pro náš trh. Pokud jde o český manál, je to jen doklad toho, že Asus je obrovská firma a občas levá ruka neví, co dělá pravá...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Měl by někdo zájem o dovoz P835ky?

Registrace
    Oct 2007

To jako že ji chceš dovézt ?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No trochu o tom začínám přemýšlet ops:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

Tak já bych zájem měl......to mě chytlo tato informace) ,jiní matadoři přešli k HTC ......

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak ono pokud tu 835ka na trhu není tak moc jiných náhrad než HTC není ( Tak uvidíme, ještě bych chvíli počkal, co jsem zatím našel, tak ceny byly cca 620USD k tomu přepravné a nejspíš i 19% DPH (záleží jak se celním vyspí). Pokud by někdo věděl o lepší ceně, nechť se podělí. Jinak otázkou je záruka, někde to nabízejí bez záruky a o to nižší cenu, což je myslím rozumné, pokud to bude někde z USA či jiných končin, nebude mít smysl to tam posílat s ohledem na výši přepravného, pokud by t ovšem nešlo reklamovat u ASUS CZ.

Registrace
    Oct 2007

Ahoj já jsem našel cenu do cca 11000,-kč. Dopravu tipuji tak okolo 40 až 50USD.
    Záruka se dá koupit na 2 roky (cca 70USD) i mezinárodní.

http://www.hi-mobile.net/asus-phones-p835

na Fortressu do cca 10000,-kč
    http://www.fortress.com.hk/fortress/jsp/sys/Sf_render.jsp?hf_s_id=FT11&hf_srv_id=Pv_fpdt_dtl&h f_rand=1129611389&hs_from_srv_id=Pv_fpdt_list&hs_s rch_keywd=&hs_pdt_id=AASUSP835GYC

Strana 3 z 9 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Garmin-Asus nüvifone M10 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1823
    Poslední příspěvek: 04-10-2013, 11:05
  2. Asus E600 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-03-2011, 23:28
  3. Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 20-06-2010, 17:55
  4. ASUS Garmin M20 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 12-12-2009, 13:10
  5. Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 07-12-2009, 23:08