Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 75

Téma: E-TEN V900 - Obecné zkušenosti, tipy a triky...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Tak už jste si ho někdo koupil? Pokuď ano, tak se pochlubte
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

TV-out v základním balení.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Kdyz pisete o TV-Out, skutecne to pouzivate? Myslim v realu, ne jednou ze to funguje Mne to taky lakalo, ale jak Eten, tak HTC umi akorat poslat to, co mam na displeji zarizeni na displej televize a to je vesmes bida. Chapal bych, kdyby to umelo posilat trebas fotky nebo prezentaci v rozliseni alespon 1024x768, ale takhle mi to prijde takove jen na to mit carku "mame TV Out" (a v pripade HTC vydelat par stovek za kabel...).

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Mam problem.Mam 16gb sandisk a koriroval sem si vsechny veci.mezi tim sem poslouchal z karty mp3,a furt sem si s tim hrat.Pak me karta prestala fungovat.Kdyz tam neco nahraju,tak to zmyzne,kdyz neco smazu,tak se to tam zas obevi.Hodne se me toho z karty smazalo.Mam tam jednu slozku(300mb) a karta ukazuje ze mam 2gb obsazene.Skousel sem to uz 10 formatovat a na konci to napise ze se forematovani nezdarilo.Skousel sem ted vavat do tel 6gb a jde to v pohode.Nevite jak tu kartu rozjet?

Registrace
    Aug 2000

Pres co se tu kartu snazite formatovat? A rychle nebo standardne?

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Zkousel sem to rychle i pomale formatovani.Zkousel sem nekolik redukci na mini sd kartu,nektere ani nejeli.Mam od sandisku i takou malou ctecku.Zkousel sem to ze sem klikl na kartu pravim a dal naformatovat,kamos to zkousel i na linuxech.Nekdy to napsalo ze se karta musi sformatovat,dal sem ano a zas nic.Zkousel sem 2x win xp a 2 visty.A kdyz na kartu neco nahraju,tak to zmizne kdyz ji odpojim a znovu pripojim.Na karte zustali nejake soubory a ty do pocitace jdou zkopirovat.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Jestlli mas po ruce nejaky dig. fotak, ktery podporuje tento typ a velikost karet, tak skus to naformatovat v nem. Pak uz jedine reklamace karty.

Registrace
    Aug 2000

No jestli se to vazne chova takhle divne, tak urcite reklamovat. On to vetsinou nikdo neresi a da novou, obzvlast, jestli je to vazne takovehle posahane.

fps fps je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2006

tak už máte ňáke zajimavé postřehy???

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Mam dotaz ohledne gprs.Nekdy se mi to vubec nechce pripojit.Nastavilo se vsechno samo.Mam vodafone ale nekdy se to nechce pripojit.Tohle me delalo ikdyz sem mel htc touch pro.Dela to jeste nekomu?Nevite jak nato? Kdy bude prvni ukuchtena rom?)
    P.S. co se tyce karty,de na reklamaci a beru 8gb(. Ta je aspon otestovana.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Zkus to napsat ještě jednou a česky, třeba ti někdo odpoví... Pokud seš Tatar, tak se omlouvám...

fps fps je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2006

mam tři dotazi nejde mi naladit DVB-T multiplex 730MHz a multiplex 674MHz ale přitom multiplex 634MHz normálně naladim a šlape jako hodinky jak zadám vihledání tak Mobile TV Player spadne signá je naplno takže tim to neni (Praha) v Core Playeru 1.2.5 se mi stále načítají a trhájí videa v mpg vše jsem skusil nastavit ale stále se načíta a přerušuje wmv šlapou normálně a za třetí jak nastavit aby se mi při vypnutí tlačítka nevypli programy třeba Core Player když vypnu tlačítko tak se mi vypne i přehrávání hudby ale i jaký koliv program předem díky za rady

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

1) U hlasového vytáčení se mě to po najití kontaktu zeptá: "Je to správně?" - Ano, ne. Pokud řeknu "ne", tak to rozpozná, pokud řeknu "ano", tak to nic nepozná. Zkoušel jsem všemožné zvuky, yes, jo, ja, da ale nic

EDIT: Tak to dělá jen u nastavení citlivosti na "přesné", u nastavení "normální" nebo "citlivé" to nedělá.

2) Po ukončení televize je v PPC vypnutý zvuk.
    3) Při propojení s TV (kvalita je ble) se na TV nezobrazuje spuštěné video.
    4) Česká softwarová klávesnice nenapíše ´ a ˇ, tedy např. nenapíšete Ť. Tedy místo např. ť Ť to napíše tˇ Tˇ nebo ˇt ˇT. To mě štve nejvíc!
    5) Pokud máte připojená sluchátka, tak lze stiskem tlačítka na sluchátkách vyvolat hlasové ovládání, ale pokud má PPC vynutý displej, tak to nejde !!!

To je tak zatím asi vše na co jsem po první hodince po vybalení přišel, zejména mě dost mrzí bod 4.

Dělám něco špatně?

fps fps je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od fps
    mam tři dotazi nejde mi naladit DVB-T multiplex 730MHz a multiplex 674MHz ale přitom multiplex 634MHz normálně naladim a šlape jako hodinky jak zadám vihledání tak Mobile TV Player spadne signá je nap lno takže tim to neni (Praha) v Core Playeru 1.2.5 se mi stále načítají a trhájí videa v mpg vše jsem skusil nastavit ale stále se načíta a přerušuje wmv šlapou normálně a za třetí jak nastavit aby se mi při vypnutí tlačítka nevypli programy třeba Core Player když vypnu tlačítko tak se mi vypne i přehrávání hudby ale i jaký koliv program předem díky za rady
    tak bohužel stále mi nejde naladit v DVB-T multiplex 730MHz a multiplex 674MHz odinstaloval jsem a znovu naistaloval Mobile TV Player ale stále to padá vám to jde normálně naladit a nepadá?

fps fps je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Takže tady jsou některé postřehy porovnání z HTC Touch Cruise a ASUS 535 které jsem mněl před tím
    -displej je opravdu dokonalí rozlišení 640x480 to je paráda
    -citlivost na stylus je trochu horší ale na prst je dost dobrý
    -GPS se mi zdá že je citlivější než u mých předchozích PDA
    -také rádio je citlivější a bez potřeby připojených sluchátek
    -zato sluchátka jsou dost špatná sice ne jak u ASUS 535 ale horší než u HTC Touch Cruise škoda že tam není 3,5mm jack ale jenom 2,5mm
    -jojstick se mi ze začátku zdál moc citlivý ale finta je v tom že stačí jenom troch sním pohnout a on reaguje jde jenom o zvyk
    -video natáčí v lepší kvalitě a i fotky jsou lepší
    -celkové zpracování je dobré akorát kryt na baterii není tak dokonale pevný jak u HTC Touch Cruise ale jinak velmi dobré
    -DVB-T tak obraz je dost dobry ale nedaří se mi naladit frekvenci 730MHz a 674Mhz ale 634Mhz šlape dokonale kde je nova a prima

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 761
    Poslední příspěvek: 17-11-2010, 22:18
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-01-2009, 10:43
  3. E-TEN Glofiish V900 DVB-T - zkušenosti, tipy a triky...
    Od fps_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 23-12-2008, 09:55
  4. TE-N3 - obecné zkušenosti, tipy a triky...
    Od Standa99_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 19:27
  5. E-TEN X600 - obecné zkušenosti, tipy, triky...
    Od scerba v sekci Glofiish X6xx
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 20-10-2008, 18:34