Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

E-TEN V900 - Obecné zkušenosti, tipy a triky...

KadelSt (25)|4.1.2009 10:55
Tak me teda zvoni neprerusovane.To uz mam 3 pda a takhle vybrovaly vsechny.Ale jeste se me nestalo abych nemohl prijmout hovor.Nemate treba zapraskanu pamet ze uz samotne pda nestaci?
Mezek_ce4you (74)|5.1.2009 09:45
Dnes jsem obdržel z podpory tuto zprávu :
[quote]Dobrý den, dá se očekávat výhledově aktualizace ROM ?
Že by se odstranily drobné chyby, třeba :
- obcas nereaguje tlacitko pro zapnuti ( nutne stisknout nekolikrat opakovane)
- pri pouziti zamku obcas schazi zalozka pro odemceni
-při vypnutí TV Tuneru je vypnut zvuk.........

Děkuji za odpověď.
Vloženo: 2009-01-04 11:22:53
Ano nový firmware se očekává, ale termín zatím bohužel neznáme.[/quote]
Tak uvidíme, zda to bude lepší...............
Commando_ce4you (121)|7.1.2009 19:13
Mé zkušenosti:
1) zadní kryt jde sundávat opravdu lehko, ale drží
2) signál TV stojí úplně za prd, program často padá a za jízdy autem rychlostí přes 20 - 30 km/h mi to i při plném signálu začne cukat a signál se ztrácí - v podstatě je tato vymoženost zcela k ničemu a při koupi na ni neberte zřetel.
3) tlačítko power občas nereaguje, ale to není hardwarový problém
4) ukazatel signálu GSM při sebemenším pohybu telefonu lítá mezi nulou a maximem a stává se mi, že hovor pak není vzájemně slyšitelný a to i v místech, kde mají ostatní u stejného operátora na normálních mobilech signál na maximum a žádný problém... ?reklamace?
5) rádio je ok, i signál
6) u foťáku s bleskem - ano fialová čmouha - nepoužitelné - bez blesku super

- v podstatě mě štve jen ten signál, teď přecházím na O2, tak si ještě počkám, co to udělá...

Dále prosím o radu ohledně aktivního držáku do auta. V autě mám proclip a na něj montuji aktivní držáky Brodit s cigaretovým dobíječem, ale na V900 Brodit držák nemá a na můj dotaz přes e-mail mi odpověděli, že jej ani neplánují do budoucna. Co si tedy do toho proclipu mám dát? :S
rady4_ce4you (229)|7.1.2009 21:09
Aktivni drzak jsem pouzil z predchoziho modelu 500+ a po mensi uprave je super vcetne stolni nabijecky :)) . Jinak jsem pristroj poslal jiz na reklamaci a pak bude treba na prodej. Pochybuji totiz, ze ty zavady co tam jsou nekdo odstrani.


Jde vam synchronizace s PC pres bluetooth?
Commando_ce4you (121)|8.1.2009 06:42
O jakou úpravu jde?
rady4_ce4you (229)|8.1.2009 07:09
Musi se premistit USB konektor a v horke vode pomoci pripravku mirne roztahnout plastovy drzak.
fps (113)|11.1.2009 18:05
mně TV fungu naprosto v pořádku žádné pády, a co říkáte na FM transmitter to je moc pěkná záležitost to se povedl, nevíte jak to vypadá z novou romkou?
KadelSt (25)|29.1.2009 21:34
Mam problem s ukazatelem baterky.Nevim co tomu je,baterku mam pokazde nabitu a uz 3 dny po sobe me to v noci vzbudilo ze je baterka uplne vybita :x Dneska sem mel baterku cely den na 100% tak po par nic neresicich soft resetech jsem udelal hard reset.Baterka ukazovala porad 100%. Ted se mi telefon uplne vybil,dal sem ho na nabijecku a kdyz sem nabijecku odpojil po hodine, tak me to furt ukazuje 0% a furt me mobil upozornuje na slabu baterku.Uz sem zkousel promazat par zbytecnych veci z mobilu a nic.Zajimave ze ani hard reset nic nevyresil.Dela to jeste nekomu nebo vam to jeste nezacalo? :grin: Snad tohle vyresi nova ROM ktera vyjde snad hodne brzy :x :x Ten kdo posilal v900 na reklamaci,tak jak jste dopadli? Mate to opravene nebo udelali jen hard reset a poslali zpatky? :lol:
rady4_ce4you (229)|30.1.2009 15:52
Tak mi dnes ten kram dorazil z reklamacni opravy. Neni odstranena jedina zavada co jsem uvedl v seznamu vyse. Navic pribyla jeste jedna a to ze se pri vytazeni vubec neroztahne stylus.
Jsem max. vytoceny a v pondeli sviha zpet s zadosti o odstoupeni od kupni smlouvy.
Jedine co napsali, je ze prehrali ROM a podle cisla je tam stejna verze.
fps (113)|2.2.2009 13:01
[quote=rady4]Tak mi dnes ten kram dorazil z reklamacni opravy. Neni odstranena jedina zavada co jsem uvedl v seznamu vyse. Navic pribyla jeste jedna a to ze se pri vytazeni vubec neroztahne stylus.
Jsem max. vytoceny a v pondeli sviha zpet s zadosti o odstoupeni od kupni smlouvy.
Jedine co napsali, je ze prehrali ROM a podle cisla je tam stejna verze.[/quote]
to máš smůlu znovu reklamuj, já jsem spokojen
rady4_ce4you (229)|2.2.2009 16:12
No dnes jsem volal na COI a dal jsem na jejich rady. Podle obchodniho zakona vyrobek neni plne funkcni a tak neni ve shodě s kupní smlouvou dle §616, odst. 3 občanského zákona a proto odstupuji od kupní smlouvy a požaduji vrácení peněz. Toto lze uplatnit do pul roku od datumu kdy byl pristroj zakoupen.
Tohle byl muj posledni E-ten a po nekolika rozhovorech se nejedna o ojedinely pripad. Vetsina zavad co jsem napsal je u vsech vyrobku a prodejce mi take potvrdil ze to vi a zrejme ukonci spolupraci s firmou E-ten.
mahoni_ce4you (34)|6.2.2009 14:24
Ahoj.Tak mi včera ze servisu došla V900(modré fleky na fotkách).Sem nasranej protože ze servisu napsali že je to v pořádku a jenom přehráli software a modré fleky jsou tam furt.Už nekolik let provádím servis výpočetní techniky a nikdy jsem neopravoval vadný kus hardware přehráním software.Hňupa ať dělají z někoho jiného. Tak sem volal technikovi do Sunnysoftu,kde jsem ho koupil, ten mi řekl ať ho tedy pošlu zpět v originálním balení a oni to budou ještě jednou konzultovat se servisem,tak jsem ho hned poslal zpět.Nerad bych se jí zbavoval protože až na ten foťák jsem byl spokojen.Takže další novinky napíšu až budu mít vyjádření od Sunnysoftu.Jenom tak na okraj v tu samou dobu posílal soused M700 taky do záručního servisu (závada-při několikavteřinovém(3-5 vteřin) vytažení baterie se vynuloval datum a čas do továrního nastavení a jiné nastavení).Pravděpodobně vybitý záložní zdroj nebo vadný kondík na zákl. desce který drží paměť takže vadný hardware a k mému (ne)překvapení zase napsali že je vše v pořádku a přehráli jenom software.

rady4_ce4you (229)|9.2.2009 18:42
[color=red]Dnes mi byl dorucen dobropis a penize mi budou vraceny na ucet. Toto byla posledni tecka za vyrobky E-ten [/color]:no:
lazyotter (1)|10.2.2009 13:23
Jakým způsobem zadám v E-TEN V900 "plánovač trasy" a mapy pro auto navigaci? Má tento telefon vůbec tuto funkci?
Tomáš Kubec (749)|10.2.2009 15:14
Musíš si je koupit.
Mezek_ce4you (74)|20.2.2009 07:54
Tak jsem se připojil k Radymu. Dnes jsem odeslal na reklamaci, tak uvidíme.
Vše vygradovalo ve chvíly , kdy zamčený a uspaný e-ten nezaregistroval příchozí hovor. Teprve po zapnutí začal vteřinu vyzvánět a neznámí hovor. A to všechno i poté co volající již několik minut nevolá !!!!!!!! To byla poslední kapka a jede. :evil:
oski1 (1)|23.2.2009 22:00
Dobrý den. Mám e-tena v900 a potřeboval bych koupit externí rds-tmc přijímač. Mohl by mi někdo doporučit nějaký, který bude fungovat? Chci to koupit kvůli tomu, jak jistě víte tak ten přijímač v e-tenu nepodporují žádné mapy. Proto budu rád, když se najde někdo, kdo používá na e-tenu toto externí zařízení a poradí mi. Díky za reakce.
rady4_ce4you (229)|26.2.2009 09:38
Za vracene penize jsem si koupil HTC touch HD a az ted poznavam, jaky je mezi temito dvema znackymi znacny rozdil. HTC HD mam jiz druhy tyden a jsem z nej na rozdil od Eten V900 nadsen. Zarizeni ktere od prvopocatku naprosto skvele funguje, zavady ktere jsem u etenu vyse jmenoval jiz neresim a vse jede jak ma :yes: Radio kde mi stanice vypadavaly pro spatny signal hraje HD naprosto bez problemu, synchronizace s PC bez chyb, skvely zvuk pri hovoru i pri poslechu hudby, GPS je daleko citlivejsi a naskakuje temer okamzite, atd...
Pisu to hlavne proto, aby ti co zvazuji a nebo se rozhoduji nad koupi V900, tak at radeji jdou do jine znacky.
Mezek_ce4you (74)|26.2.2009 09:50
Tak během několika málo minut by se měl objevit kurýr s HTC Touch HD. Už se na něj těším jak malej "Jarda". Jinak kauza E-TEN pokračuje reklamací..... snad už bude někde v Německu.
rady4_ce4you (229)|26.2.2009 10:23
Tak sem napis sve prvni dojmy, aspon to tu trochu ozije :)
Mezek_ce4you (74)|26.2.2009 10:59
Už ho mám....:D , vypadá to super, ale už jsem myslel, že jsem opět neprotrhl mojí smůlu, když jsi něco objednám. Porozbalení na mě vypadlo prázdný obal na pamětovou kartu, a já si v duchu řekl " Jarouši je to tu opět, zase pruser, něco chybí", ale nevěděl jsem že bude daná v telefonu.....:D
Jdu se seznamovat.............i manželce se moc líbí, a to je co říct.
rady4_ce4you (229)|26.2.2009 11:47
No myslim, ze kdybych si ho doma nehlidal, tak by se hodil i me drahe polovicce. Sama rekla ze se ji libi vic jako Iphone, ktery ma dcera :D
fps (113)|2.3.2009 23:36
neni už na světě nová ROM pro toto PDA
fps (113)|8.3.2009 17:28
všem doporučuji nainstalovat nejnovější verzi Spb Mobile Shell 2.1.5 http://www.spbsoftwarehouse.com/products/mobileshell/ vše je pak ohodně rychlejší a lepši, zdáse že starší verze to vše dost zpomalovala
fps (113)|3.4.2009 08:22
[quote=fps]neni už na světě nová ROM pro toto PDA[/quote]
takže nic o nové ROM? přitom jsem někde četl že už je na světě?