Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 75

Téma: E-TEN V900 - Obecné zkušenosti, tipy a triky...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

No prave ze to dela i se zamkem
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Mam stejny firmware jako ty, takze je to pro mne zahadou :?

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Psal jsi, že to nastalo po " Hard Resetu ", tak ho udělej ještě jednou. A pak uvidíš.

Měl bych dotaz, když dáte na vyzvánění " vybrace+zvoněn í" , tak jak to vybruje ? Je to nepřerušovaná vybrace , nebo přerušovaná ?

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

vybrace pří zvonění je přerušovaná

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Díky, tak zde bude ten problém . Mě při zvonění vybruje bez přerušení a to bylo možná i příčinou, proč už se mě dvakrát sekl při pokusu o přijetí hovoru. Zatím jsem vybrace vypnul, uvidíme.
    Koukám co kus to originál.........

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Tak me teda zvoni neprerusovane.To uz mam 3 pda a takhle vybrovaly vsechny.Ale jeste se me nestalo abych nemohl prijmout hovor.Nemate treba zapraskanu pamet ze uz samotne pda nestaci?

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Dnes jsem obdržel z podpory tuto zprávu :
    Dobrý den, dá se očekávat výhledově aktualizace ROM ?
    Že by se odstranily drobné chyby, třeba :
    - obcas nereaguje tlacitko pro zapnuti ( nutne stisknout nekolikrat opakovane)
    - pri pouziti zamku obcas schazi zalozka pro odemceni
    -při vypnutí TV Tuneru je vypnut zvuk.........

Děkuji za odpověď.
    Vloženo: 2009-01-04 11:22:53
    Ano nový firmware se očekává, ale termín zatím bohužel neznáme.
    Tak uvidíme, zda to bude lepší...............

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Mé zkušenosti:
    1) zadní kryt jde sundávat opravdu lehko, ale drží
    2) signál TV stojí úplně za prd, program často padá a za jízdy autem rychlostí přes 20 - 30 km/h mi to i při plném signálu začne cukat a signál se ztrácí - v podstatě je tato vymoženost zcela k ničemu a při koupi na ni neberte zřetel.
    3) tlačítko power občas nereaguje, ale to není hardwarový problém
    4) ukazatel signálu GSM při sebemenším pohybu telefonu lítá mezi nulou a maximem a stává se mi, že hovor pak není vzájemně slyšitelný a to i v místech, kde mají ostatní u stejného operátora na normálních mobilech signál na maximum a žádný problém... ?reklamace?
    5) rádio je ok, i signál
    6) u foťáku s bleskem - ano fialová čmouha - nepoužitelné - bez blesku super

- v podstatě mě štve jen ten signál, teď přecházím na O2, tak si ještě počkám, co to udělá...

Dále prosím o radu ohledně aktivního držáku do auta. V autě mám proclip a na něj montuji aktivní držáky Brodit s cigaretovým dobíječem, ale na V900 Brodit držák nemá a na můj dotaz přes e-mail mi odpověděli, že jej ani neplánují do budoucna. Co si tedy do toho proclipu mám dát? :S

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Aktivni drzak jsem pouzil z predchoziho modelu 500+ a po mensi uprave je super vcetne stolni nabijecky ) . Jinak jsem pristroj poslal jiz na reklamaci a pak bude treba na prodej. Pochybuji totiz, ze ty zavady co tam jsou nekdo odstrani.

Jde vam synchronizace s PC pres bluetooth?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

O jakou úpravu jde?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Musi se premistit USB konektor a v horke vode pomoci pripravku mirne roztahnout plastovy drzak.

fps fps je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2006

mně TV fungu naprosto v pořádku žádné pády, a co říkáte na FM transmitter to je moc pěkná záležitost to se povedl, nevíte jak to vypadá z novou romkou?

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Mam problem s ukazatelem baterky.Nevim co tomu je,baterku mam pokazde nabitu a uz 3 dny po sobe me to v noci vzbudilo ze je baterka uplne vybita :x Dneska sem mel baterku cely den na 100% tak po par nic neresicich soft resetech jsem udelal hard reset.Baterka ukazovala porad 100%. Ted se mi telefon uplne vybil,dal sem ho na nabijecku a kdyz sem nabijecku odpojil po hodine, tak me to furt ukazuje 0% a furt me mobil upozornuje na slabu baterku.Uz sem zkousel promazat par zbytecnych veci z mobilu a nic.Zajimave ze ani hard reset nic nevyresil.Dela to jeste nekomu nebo vam to jeste nezacalo? :grin: Snad tohle vyresi nova ROM ktera vyjde snad hodne brzy :x :x Ten kdo posilal v900 na reklamaci,tak jak jste dopadli? Mate to opravene nebo udelali jen hard reset a poslali zpatky? :lol:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Tak mi dnes ten kram dorazil z reklamacni opravy. Neni odstranena jedina zavada co jsem uvedl v seznamu vyse. Navic pribyla jeste jedna a to ze se pri vytazeni vubec neroztahne stylus.
    Jsem max. vytoceny a v pondeli sviha zpet s zadosti o odstoupeni od kupni smlouvy.
    Jedine co napsali, je ze prehrali ROM a podle cisla je tam stejna verze.

fps fps je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od rady4
    Tak mi dnes ten kram dorazil z reklamacni opravy. Neni odstranena jedina zavada co jsem uvedl v seznamu vyse. Navic pribyla jeste jedna a to ze se pri vytazeni vubec neroztahne stylus.
    Jsem max. vytoceny a v pondeli sviha zpet s zadosti o odstoupeni od kupni smlouvy.
    Jedine co napsali, je ze prehrali ROM a podle cisla je tam stejna verze.
    to máš smůlu znovu reklamuj, já jsem spokojen

Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 761
    Poslední příspěvek: 17-11-2010, 21:18
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-01-2009, 09:43
  3. E-TEN Glofiish V900 DVB-T - zkušenosti, tipy a triky...
    Od fps_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 23-12-2008, 08:55
  4. TE-N3 - obecné zkušenosti, tipy a triky...
    Od Standa99_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 18:27
  5. E-TEN X600 - obecné zkušenosti, tipy, triky...
    Od scerba v sekci Glofiish X6xx
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 20-10-2008, 17:34