Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 43 z 92 PrvníPrvní ... 33414243444553 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 631 až 645 z 1366

Téma: Asus P535 - WM6.1 CZ s podporou 128MB a 64MB - OS 5.2.20758 1.4.1- 4eDitions

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

K těm SMS- koukal jsem na to jak vyjevený,nikdy ani na WM6 CZ ROM,ani na další žádné jiné -Lite192414,pitkaBeta5,Pitka4a mi to nedělalo,mizení po resetu, vše bylo tam kde má být.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2008

[h]Ahoj začínám si připadat hůř jak ve škole :
    tedy bych rád, aby mi někdo odpověděl proč zastřelil celý jeden můj příspěvek a smazal králíčka
    [/h]

To tu je někdo jako ředitel planety nebo jak to mám brát.

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Nezklamal jsi mě.
    Neber to prosím nějak osobně a také všichni zde, ale myslel jsem, že tady řešíme ROM a věci k ní spojené.
    Nechci a nebudu dělat rozdíly mezi někým kdo tady něco napíše. Pokud to bude k věci, je to v pořádku.

Který konkrétně máš na mysli příspěvek?
    Ten ve kterém píšeš o problému, který nakonec není? A potvrdí to i několik lidí zde a dokonce i ty?
    Nebo ten příspěvek, kde popisuješ, že vlastně problém se SMS žádný není a že ti vše funguje správně?

Jestli Tě a i další uklidní, nikdy jsem namzal nic co je K VĚCI
    Myslím, že k normálnímu pokecu je něco jiného, a je to i zde na Ce4You.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

Pro TomSoft - s tím králíčkem se ho to jistě dotklo , není nad to mít rád nějaké zvířátko. Ale teď vážně - ono i takové věci to tady trochu odlehčí je to takové free , a že k tomu je jiný topic na těchto stránkách to snad nehraje žádnou roli . Ještě menší drobnost na ten tvůj link co jsi mi zaslal v SZ se nejde dostat - error to hlásí . Ale i tak ti děkuji za snahu .

Registrace
    Apr 2008

Zase taková debata, je těžké zkopírovat text do schránky a vložit ho do IE?
    Kód:
    http://tomsoftware.net/asus/youtubefix.cab
    Teď jsem to zkoušel a je to pořád stejné, funguje to. Slova jako "error to hlásí" řeknou opravdu vše.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2008

to: TomSoft,
    tak to jsem rád pane řediteli, že jsem Vás nezklamal.
    Ale nezlobte se na mě v lavici s rukama za zády sedět nebudu. A už asi ne pod Vaší školou a ve Vaší třídě.
    Myslel jsem, že jsme tu normální pařani do počítačů co se v něčem hrabou a troška uvolnění neškodí.
    Je zvláštní když někdo dostane funkci jak je hned důležitý, bohužel vyjímka opět potvrdila pravidlo.
    To fakt jako sorry, ale nevšiml jsem si že jsme na honosné diskusi MS, nebo čehosi vznešeného.
    Užij si to bacha ať nepotkáš další nuzáky jako já.
    Jinak to bylo super, ale tady jsem skončil, na to aby mě furt někdo napomínal jak malého kluka jsem asi už dost starej.
    S Pitkou si to vyříkám sám přes SZ nebo si za nim zajedu.

TOME !!!!!! S**E MI TO TOMU VĚŘ A FEST !!!!!!!!

Tak a teď si uprav moderátore............

ještě že mám Permarovku, teď si dám i 4 panáky !!!!!!!

Nováček
    Registrace
    May 2006

TO KlokanSoft:

myslím si že Tvojim odchodom, alebo skôr neprispievaním do tejto diskusie asi nikomu neprospeje, a hlavne nám NEZNALÝM, tak sa nad to povznes, predýchaj to a "jedeme dál" .......

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

To samý tvrdím i já. Ber to v pohodě.

Registrace
    Apr 2008

to: KlokanSoft
    Nevíš, jak to se.e mě. Já se jako nějaký ředitel necítím a už vůbec si nepřipadám jako nějak důležitý.
    Nevěděl jsem, že smazáním příspěvků, které, upřímě sem moc nepatří, neříkám tím, že nebyly dobré a ftipné, ale....
    Souhlasím i s tím, že tady není nějaká extra vážná debata ny vysoké technické úrovni, al enějaká kultura by tady mohla být.
    Osobně nic proti nikomu zde nemám, naopak, bych se se všemi chtěl sejít, třeba u té Permarovky nebo u čehokoli jiného.
    Jestli jsem Tě naštval, tak to mě mrzí a to neříkám jen tak jako slova, ale jako opravdový pocit.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Pánové..zkuste se nad to povznést..já kupříkladu jsem dnes po dlouhé době zažil hezký pocit,že ještě pořád existují i v dnešní dravé době slušní a poctiví lidé..Mám na mysli Pitku..v časové tísni mi poléčil pda a i pár soukromých zpráv napsal..tak se i Vy nenervujte a neničte si zdraví..je to vždy jen o komunikaci..urážet tady určitě nikdo nikoho nechce..
    P.S.
    poopravuji své zvolání na: Pitka do Bílého domu..)

Registrace
    Oct 2007

Ono na té ztrátě SMS po soft resetu něco malého je.

Ono když si to vypneš standardním způsobem tak ti tam všechno zůstane (jak došlé tak smazané do koše, atd....). To jsem zkoušel a to funguje.
    Možná i když vypneš jen do suspendu (tlačítkem), ale ještě jsem nezkoušel.

Problém je v tom, že se všechny změny nestihnou při soft resetu zapsat a vyčíst do databátových xx.vol souborů.
    Možná je cesta ještě si pohrát s cache, ale bez toho se dá žít.

Také by se to dalo řešit průběžným auto ukládáním, ale je dobré si uvědomit, že soft reset není úplně standardní operace.
    Na PC také když ti spadne OS nebo resetuješ tak excely nebo wordy a jiné.... se neuloží.

Registrace
    Oct 2007

v7even vydám do několika minut tak zkuste zůstat online i Klokan.

Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od pitka
    Možná je cesta ještě si pohrát s chache, ale bez toho se dá žít.
    Taky si myslím.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2008

to: TomSoft. All

Prostě mi to vzalo,
    nevím proč by to tu mělo být jen k tématu a proč tu nemohli být i věci kolem, Myslím, že vždy je to stále k tématu, jelikož když tu strašíme spolu třeba do 4 a více do rána, zatím co ostatní spí, a čekáme na nějakou tu novou ňamku od Pitky, a ve skrytu duše nás to se....., ale jedeme dál a dokážeme to pochopit, že někdo vstává do práce a zase třeba napíše odpoledne, nevím proč bych sem nemohl napsat, že jsem zbitej jak pes a že si jdu udělat třeba kafe se skořicí, nebo další cigáro.
    Nebo že mám mžitky před očima a hrabe mi z toho a už nevím co je moje blbost nebo opravdu chyba a nejradši bych se na všechno vy.... šel do lesa, nebo si opravdu pohrál s králíčky.
    Ty sám si na obrázek králíčka ráno kolem jedné psal, že by to byla pecka to použít jako bootlogo, nevím na jednu stranu proč by CZzone Asus P535 klidně něco takového nemohl mít a nejde vůbec o to, že jsem to sem přitáhnul já. Stejně tak já čučim na tvoje aplikace ty na na moje a dalších když tu něco vznesou, každý ví kus a každý ví co s tím a umí zaplať bůh se rozdat a přinést další informace, aby dal vědět těm ostatním jak na to.
    A myslím, že to vcelku jedno jedno jestli je to k tématu ROM, nebo jestli tu začneme probírat jaký aplikace jsou goot nebo ne. Prostě jsme komunita českých Asus P535
    Pak ráno vstaneš a polovinu smažeš že to není k tématu ? Tome ?! co blbneš ? Podivej se když jsme tu testovali třetí verzi co jsme tu oba psali a nebo to už jsi stihl také probrat ? :

Je to prostě tak ber to jako pokec, něco se tu řeší a zároveň se od sebe něco učíme, osobně jsem tu našel asi 3 nové věci o kterých jsem nevěděl.
    Pak je tu třeba Kešu který má možnost z toho čerpat informace a třeba to dát nějak do lajny a udělat z toho článek, třeba i to jakou to dalo práci Pitkovi složit, ale i dalším analyzovat chyby a pod. Nikdo nám za to nedá ani korunu, že nad tím sedíme každou noc stejně tak jako Pitkovi jeho čas, naopak jsou z toho jen problémy, ráno pytle pod očima, řeči od poloviček, že zase na ně nemáme čas a další. Ale baví nás to tak mi to neber !!!!
    Odporuješ tady i sám sobě když na jedné straně jsi pro srandu a ráno vstaneš a jsi někdo jiný a vše smažeš.
    Takže moderátor chápu je ten co udržuje vlákno aby tu někdo nepsal třeba sprostě, jako tvoje první výtka na jeden můj příspěvek co jsem ještě vzal a sám opravil. i když taky v mezích normy bych to tam nechal, mohl jsme to napsat zcela jinak ale i tak si myslím, že jsem byl slangově slušný.
    Kdybych to měl brát jako ty smažu 3/4 informací ze svého webu.

jdu si dát dalšího panáka a tím to uzavírám.
    Králíčka nemám tak si jdu pohladit aspoň kočku.
    I tohle je k tématu !!
    Stojí nás to nervy i to, že nám z toho hrabe sám se zeptej kolikrát jsi flešnul ROM o tom se tu některým ani nezdá.
    END - dál bych to tu neřešil a věř, že se NEBUDU držet jen témata.

Mimo téma: jdu si dát ještě panáka, za celý rok jsem jich snad tolik neměl.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od pitka
    v7even vydám do několika minut tak zkuste zůstat online i Klokan.
    jj jsem Ready počítám s tím. Ty panáky jsem spálil jak papír.

Strana 43 z 92 PrvníPrvní ... 33414243444553 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 29-09-2011, 11:12
  2. Reakcí: 64
    Poslední příspěvek: 21-10-2010, 19:49
  3. Reakcí: 104
    Poslední příspěvek: 13-05-2010, 19:41
  4. Reakcí: 589
    Poslední příspěvek: 25-04-2010, 21:55
  5. Reakcí: 348