Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazené výsledky: 61 až 70 z 70

Téma: HTC Touch Pro (Vario IV) - flash ROM - samostatný návod

Nováček
    Registrace
    May 2007

Oběma pánům děkuji za odpovědi,včera jsem to nestihl,pustím se do toho nejspíš dnes.
    to Bigis: Když já z mám panickou hrůzu z toho,že si udělám těžítko Ale když oficiální ROM dopadne dobře,Určitě budu chtít testovat taky neofiko.Jen jak říkáš,s někym a krok po kroku
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2002

mam problém. flashnul jsem si (celkem bez problémů podle místního návodu) TP na Titan ROM a chtěl bych teď zkusit BsB ROM, ale po připojení TP k winXP SP3 pomocí ActiveSync 4.5.0 a spuštění pdocread.exe -l z balíku itsutilsbin (poslední verze) se nic neděje. zkoušel jsem počkat i několik desítek minut a nic. netušíte kde by mohl být problém?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

že by proto, že bsb rom je pro htc diamond, nejsem si jist, zda jde používat romka která je ukuchtěná pro jiné zařízení... a pokud už máš hardspl za sebou, tak co se flashování nových romek týče, tak stačí jen stáhnout archív s romkou a většinou v archívu bývá "RaphaelWrapper", u titana se to jmenuje "RaphaelCustomRUU". spojíš tel s activesync, spustíš ten RaphaelWrapper a řídíš se instrukcemi co to píše a je to. žádné zbytečné kroky nejsou potřeba.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

pdocread slouží k dump ROM to pro flash nepotřebuješ a zálohovat custom ROM asi moc smysl nemá.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2002

martin_m: nevyjádřil jsem se asi dostatečně explicitně. já se snažím udělat teprve zálohu/dump té Titan ROM (pdocread.exe -l) a to mi nejde; hardspl už mam za sebou (to bych asi jinak neměl Titan ROM)

titan: proč nemá? myslel jsem, že bych nemusel pak (při návratu na Titan) všechno (co je v paměti telefonu) znovu instalovat a nastavovat. nebo se pletu?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Nechápu proč dělat dump ROM, kterou si můžeš znovu stáhnout a flashnout. Ta práce s dumpem za tu práci s reinstalací nestojí (navíc to imo stahuje stejně jenom soubory z původní ROM a ne to co si instaloval pozdějc), krom toho nevim jestli to vůbec má fungovat s custom ROM, protože ty jsou dělaný trochu jinak a ani se nedají správne rekonstruovat z nbh souboru.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2002

aha. to sem nevěděl. v tom případě na dump kašlu. díky. (stále mi ale do hlavě nejde, proč ten dump nefunguje.)

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Zdravím, tak jsem si před chvílí zadělal na jeden problém a potřeboval bych pomoc

Chtěl jsem poslat stroj na reklamaci a před tím jsem chtěl zamknout hardSPL...ale tak nějak jsem si pořádně nepřečetl návod. Zamknul jsem ho tímto souborem StockSPL_ForWarrantyOnly_SPL190_1.zip, který jsem našel zde

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=2431785&postcount=1

Teď ale mám s největší pravděpodobností zamknuté touch pro, ale nejde spustit. Jen se objevuje ta bootovaci trikolora a v ni je naspane ze Upgrade ROM code error...

Jsem v tom lama a teď ho nemůžu vůbec spustit...

Díky za každou radu

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Taky jsem dnes řešil stejný problém. Chtěl jsem zkusit flash z karty ale bohužel jsem měl poškozený soubor a tak to nedopadlo a skončilo to stejnou hláškou. Jelikož se mi nepřipojil k ActiveSyncu byl jsem v koncích. Ale nakonec jsem to vyřešil následujícím postupem. Mám WinXP. V ActiveSyncu je potřeba vypnout v nastavení připojení pomocí USB. Potom jsem vyndal kartu z telefonu, protože se to pořád snažilo nahrávat ten špatný soubor na fleshování. Potom jsem přepnul telefon do Bootloaderu Vol- + Reset. Telefon ukazuje tu trikolóru s tou chybovou hláškou. Ve spodní části obrazovky bylo tuším napsáno serial1. Nyní jsem připojil telefon k USB a ten nápis se změnil na USB. No a teď jsem pustil normálně flash ROM jako když byl telefon připojen přes Activesync. Toť vše a telefon zase normálně maká

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

No tak v tom activesync jsem to teda nevypnul, ale když jsem telefon připojil k PC, tak se mi taky nápis serial změnil na USB. Stahl jsem si nějakou oficiální romku z německého O2 ve formátu exe a chtěl flashnout...všechno vypadalo slibně než se mi při 0 nebo 1% telefon nevypnul a PC ohlásilo chybu. U spl mám číslo 1.90.00000 nebo tak nějak, tak usuzuji, že telefon už je zablokovaný proti flashnutí další romky.

No jinak jsem to už nevydržel a telefon dnes poslal na reklamaci přes O2...to že nefunguje jsem samozřejmě zatajil. Tak jsem zvědavý co mi na to řeknou...

Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345

Podobná témata

1. Garmin-Asus nüvifone M10 - Návod na Flash ROM
    Od tomsoft v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 11-06-2010, 09:29
  2. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 28-11-2008, 17:27
  3. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 16-10-2008, 17:26
  4. MDA Vario: Presny navod na prehravni firmwaru