Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond - Příslušenství (obaly, baterie...) - zkušenosti a rady

luboshek (31)|8.12.2008 16:54
Máte pravdu,držák na PROčko je opravdu kulatější,nevšiml jsem si toho.
Prozatím bude tedy jediná alternativa v nějakém univerzálním držáku...http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/124PHR-001/sh-drzak-mini-phone-1230.html
...mám širší verzi tohoto držáku a Wizard tam držel docela dobře...ale na ten držák byl moc těžký...
Petr_K (112)|8.12.2008 18:41
No, ale to ja právě držák, kterej se mi vůbec nelíbí, jen doufám, že se snad časem objeví něco jiného.
vpx (529)|10.12.2008 09:47
ja myslim, ze problem s kulatym PROckem by mohl byt ku prospechu veci, protoze Diamond je zase mene vysoky. Muzete prosim nekdo u nekoho, kdo ma drzak na PROcko vyzkouset Diamonda s vetsi baterkou ? Diky
vodopadek (274)|22.12.2008 10:10
tak jsem si taky poridil baterii BP-E270 ale mam malinko problem.. kryt tam spise nedrzi nez drzi.. sice jakoby zackvakne ale staci malo a celkem snadno se vysoupne a vyjede.. ma nekdo podobny problem? pripadne jak to poresit? diky..
marty22_ce4you (101)|22.12.2008 12:47
mam presne ten isty problem..v obchode kde som kupil baterku mi povedali ze to moze byt chybny vylisok zadneho krytu a tak to idem dat reklamovat..ale som zvedavy ze ako to dopadne..
vodopadek (274)|22.12.2008 13:37
[quote=marty22]mam presne ten isty problem..v obchode kde som kupil baterku mi povedali ze to moze byt chybny vylisok zadneho krytu a tak to idem dat reklamovat..ale som zvedavy ze ako to dopadne..[/quote]
no ja to objednal pres e-shop, jeden z poslednich kde to meli skladem.. no uvidim jak pripadne dopadnes, diky za info.. ja to zatim poresil tak ze jsem z boku lipnul kousek caerny matny folie, ktera to jisti a neni to skoro videt.. a co je hlavni drzi to:) akorat me mrzi ze se to nevejde do toho zasupovaciho pouzdra od HTC docela jsem si na nej zvyknul.. ono to tam sice jde, ale kdyz chci dostat diamantika ven musi se vyvinout celkem velka sila:)
kwaso12 (98)|22.12.2008 14:48
Tak tento problem nemam..mne kryt drzi teda drzal (drzal preto lebo silnejsiu baterku mi zobral foter a ja mam 2 slabsie :(( ) ale kryt mi drzal v pohode..a tiez som nepocul ze by sa foter stazoval ze by sa mu otvaral..mne sa skor zdalo ze bol pevnejsi zvlast pri vytiahnutom styluse "nevrzgal" co robi kryp pri slabsej baterii..
Makavelina (1)|24.12.2008 17:40
Zdravím všechny! Pořídila jsem si k Diamondu pouzdro PO S390, pouzdro je perfektní, ale řeším drobný problém s tím ,že když mi někdo volá a chci Diamonda vysunout z obalu, hovor se (kvůli "otření" displeje o pouzdro) sám přijme aniž bych se stihla podívat kdo mi volá či zda s ním chci mluvit :D . Neexistuje něco co by mi pomohlo, nějaký utilitka, nevím teda přesně co by měla dělat :D zatím to vidím pouze na koupi jiného pouzdra. :(

edit: vyřešeno, pokud by měl někdo stejný problém, řešení je zde
camilo (33)|27.12.2008 15:32
takze nasiel som nejaku extended battery pre mda compact IV 1340mAh, mate niekto skusenost? je to aj s krytom na compacta IV, ale ta cena hmhm...ale ked nebude inde moznost zohnat asi pojdem do nej, zatial mam objednanu zaloznu 900vku z ebayu za 13 eur. kua kde su tie casy ked som moje trinity s dvomi baterkami dobijal raz za tyzden heh :(( super by bolo skusit ci pasuje ta spominana bateria 1340mAh z diamonda na compacta + zohnat niekde ten zadny kryt co davaju je na expansys zase k tej 1340mAh baterii ku compactu, ci to pojde dokopy... :bulb:

tu je ten odkaz na tu bateriu - , typ: BP E271
Oscarbfc (15)|30.12.2008 00:03
Zdravim.Chci se zeptat.Mam ted original baterku s vyzsi kapacitou http://mobile.itek.cz/pda-prislusenstvi-baterie/HT00110-HTC-baterie-BP-E270 a potrebuju pouzdro.libi se me http://www.novepocitace.cz/pda/htc-touch-diamond-pouch-kozene-pouzdro-s-logem-htc/ ale diamond s novou baterii je na tloustku tlusci.Mate nekdo zkusenosti? nebo jake pouzdro byste doporucily?Diky za odpoved Franta
vodopadek (274)|30.12.2008 00:42
tak presne do tohoto ti to nepujde:-) mam ho doma taky na origos baterku to sedi perfektne ale na tu extended ne.. sice to tam narves ale pak telefon dolujes ven hrubou silou.. ja si koupil na telefon v prodejne kde prodavaj mobilni prislusenstvi takovej semisovej obal-kapsu ma kuzi obsity hrany a stala necelych 90 Kc. sedi na telefonu jak prdel na hrnec a jsem spokojenej telefon je opet chranen.. ale chce to si to predem vyzkouset.. fotit to asi nema cenu, neb co prodejce to jiny futraly.. takze urcite vyraz nekam do obchodu s telefonem v ruce a zkousej urcite si vyberes:-)
Oscarbfc (15)|30.12.2008 00:47
Dik za radu.zitra jeste mrknu.KOukal sem ze stejny pouzdro je i na touch pro kterej je silnejsi diky klavesnici tudiz by to moho byt co se tyce sily stejny a mohlo to pasovat na tento telefon
maxtreme (248)|4.1.2009 15:35
Zdravim, mam 2 dotazy:
1) pasuje zadni kryt z Diamonda na MDA Compact IV?
2) jaké silnější baterie se dělají pro MDA Compact IV?
Dekuji
Tomáš Kubec (749)|4.1.2009 16:09
1. Kryt nepasuje

2. Dělá se tato baterie

maxtreme (248)|4.1.2009 16:47
Ten zadni kryt se mi nelibi.. mate nekdo zkusenosti s timhle krytem a baterií? Diky http://www.expansys.com/zoompic.aspx?type=item&i=171125
camilo (33)|28.1.2009 16:57
to max: zatial sa nik neozval koli tej baterii tak asi nikto ale ak budu $ pojdem do nej, potom napisem, ale predtym skusim este ci ieco nema t-mobile o com celkom pochybujem...akopisem na prechadzajucej strane - zatial musi postacit zalozna 900vka za 12 ci 13 eur kupena na ebay.
shreck (16)|28.1.2009 19:50
[quote=camilo]to max: zatial sa nik neozval koli tej baterii tak asi nikto ale ak budu $ pojdem do nej, potom napisem, ale predtym skusim este ci ieco nema t-mobile o com celkom pochybujem...akopisem na prechadzajucej strane - zatial musi postacit zalozna 900vka za 12 ci 13 eur kupena na ebay.[/quote]

Ahoj tak T-Mobile určitě nic nenabízí. To už jsem zkoušel. Takže zbývá buďto mít ještě jednu nebo tu hrůzu co je tu na obrázku. Já si koupil dvě neorigo a přijde mi, že dokonce vydrží o něco víc než origo.
camilo (33)|28.1.2009 22:02
tak to je na pecko ja dufam ze nejaku baterku daju ked nie nevadi...ale ak oje mozne ze pavdepodobne ta ista baterka 1340tka na expansys pre mda compact IV stoji 50GPB aj s krytom a to iste na diamonda s krytom je za polovicu...:evil:
blackman_82_ce4you (255)|31.1.2009 21:46
Nevim jestli to sem uplne bude patrit ale konec koncu je to prislusenstvi. Chci se zeptat jestli nemate nekdo zkusenosti s temito sluchatky. Je mi jasny ze to nebude nejaky top ale me staci jak hrajou ty origo co byly v baleni ;) Jde mi o kvalitu poslechu co se tyce dosahu, jestli nevypadava signal a neprerusuje se spojeji, proste jestli hrajou ciste ;)
N3o21_ce4you (205)|1.2.2009 13:20
Jestli to tu ještě nebylo...
CzechComputer dováží do ČR [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] na Diamonda s čistícími mikrovlákny za celkem příjemnou cenu. Jedno mám doma, a vypadá sice jednoduše, ale účelně.
blackman_82_ce4you (255)|1.2.2009 15:00
taky jsem si ho poridil ;) http://www.mp.cz/cze/katalog-zbozi/zbozi/120/1701286-Pouzdro,-HTC-S390-Cruiser,-Original/
blackman_82_ce4you (255)|14.2.2009 23:09
nenarazil jste uz nekdo kde koupit origo zadni kryt? Napada me snad vodafon ze by ho mohl mit. Zkousel jsem v praze mobilpohotovost a tam je nemaj :( kdyz uz jsem na netu neco nasel tak podle fotky to vypadalo ze ten kryt byl matnej :(
mraq (53)|16.2.2009 14:44
Videl jsem ho u Cinanu z Hong Kongu na ebayi.
blackman_82_ce4you (255)|17.2.2009 00:08
posledni dobou jsem si vsiml ze se mi pokazde o pulnoci zapne podsviceni displeje, rano se pak divim ze mam skoro vybitou baterku ma s tim nekdo zkusenosti? Pouzivam Erziku3.
jaja01_ce4you (262)|17.2.2009 05:25
me to dela se shak.sem taky, ale jen se rozviti a zhasne v nastavenem intervalu - mas takovyto interval vubec nastaveny ?

myslim, ze to uvolnuje pamet nebo neco takoveho

btw, tohle moc do prislusenstvi nepatri ;-)
majki77 (63)|17.2.2009 07:21
tohle mě dělá i s oficiální 1.93 ROM, mám dojem, že to způsobuje G-Alarm, když mám nastaveno buzení
jaja01_ce4you (262)|17.2.2009 07:23
je to mozne, g-alarm pouzivam
blackman_82_ce4you (255)|17.2.2009 10:21
g-alarm taky pouzivam (ale ted momentalne zadny budik nastaveny nemam), jeste me napadl S2SU ale to si nejsem jistej. No ten interval na zhasnuti mam vyplej otravuje me to kdyz jsem na icq, pokazde se mi prerusi pripojeni :(
jaja01_ce4you (262)|17.2.2009 11:10
nj, tak to je ten problem :-(
blackman_82_ce4you (255)|18.2.2009 17:17
nasel jsem bilej kryt http://www.mnshop.cz/zbozi-1628-bily_kryt_baterie_pro_htc_touch_diamond.htm ale cernej porad nic :(
jako ze by tohle byl originalni kryt se mi nezda http://www.kupujlevne.cz/housing-htc-diamond-kryt-baterie/
marty22_ce4you (101)|20.2.2009 17:34
[quote=vodopadek]tak jsem si taky poridil baterii BP-E270 ale mam malinko problem.. kryt tam spise nedrzi nez drzi.. sice jakoby zackvakne ale staci malo a celkem snadno se vysoupne a vyjede.. ma nekdo podobny problem? pripadne jak to poresit? diky..[/quote]
nuz tak som ja som to dal teda reklamovat a po mesiaci mi dali uplne novu zabalenu baterku s novym krytom..mam pocit ze je to o nieco lepsie..ale podla mna to stale nie je ono..urcite sa vysuva o nieco lahsie ako ten kryt na mensiu baterku..

tombik_ce4you (116)|24.2.2009 01:18
Zdravim, chtel bych poradit ohledne HF k diamondovi....

stare noname kleklo a tak jsem se rozhodl ze bych zainvestoval do JABRA BT530. Jen by mě zajímalo zda se dá bez problémů dobíjet originál auto-adatptérem od HTC. Nerad bych si takové sluchátko hned spálil, nebo já nevím co...

Má s tím někdo zkušenosti? Snažil jsem se najít parametry Jabra adaptéru a HTC adapteru, ale nepodarilo se mi to :-(
Kazdopadne sluchatko ma konektor microUSB a myslim ze by tedy melo jit nabijet primo z USB (podobne reseni jako diamondi adapter-usb do zasuvky a kabel). Bohuzel by to znamenalo dokoupení redukce miniUSB-microUSB ale pořád je to asi lepší než kupovat samostatný adaptér do vozu..

Děkuji předem za odpověď....případně aspoň zda někdo ví o nějakém jabra adaptéru do vozu, nebo má zkušenost s HTC handsfree děkuji.
quest987 (13)|24.4.2009 11:41
Zdravim,
poradte nejakou dobrou foli na Diamonda,kde koupit.
nejakou takovou kterou nebudu muset orezavat
Jackal1 (161)|24.4.2009 12:18
Já jsem koupil antireflexní tady - http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/110PBA-097/folie-brando-antireflexni-htc-touch-diamond.html

Je na míru, není potřeba nijak upravovat. ;)
blackman_82_ce4you (255)|24.4.2009 14:45
nepodarilo se nekomu uz nekde sehnat originalni zadni kryt? Popr. zda ho maji v ofiko servisu v Tabore?
quest987 (13)|24.4.2009 15:13
nikde jinde nez, v tavore sem ho nevidel,ale navic ta cena je uplne desiva,chtej za nej 1000,-
Jackal1 (161)|24.4.2009 18:45
Koupil jsem originál baterii 1340mAh + originální zadní kryt za 1000Kč. :D
blackman_82_ce4you (255)|24.4.2009 18:53
prave tu baterku nechci je to potom moc tlusty ;-) to jsem si mohl koupit htc pro ;-) Jinak 1000kc to je fakt nejak moc :-(
funkyhk (25)|24.4.2009 20:21
Ta originalni baterie se da koupit za 700kc, pokud to nebylo zaokrouhleno smerem nahoru. Ja ji vlastnim a muzu jen doporucit. Z prvu mi slo jen o vyssi kapacitu, ale s tou silnejsi baterii vypada diamond lip, lepe se drzi a navic ten zadni kryt je matny a pogumovany, takze je to opravdu o necem jinem nez s puvodni baterii a krytem. Ted bych si troufl rict vypada ten diamond mnohem profesionalneji nezli predtim a je porad o par mm tenci nez Pro. To jsem si nekupoval, protoze nepotrebuju strucne receno dopalcet necleych 5tis za hw klavesnici o kterou ani nestojim. Vse mi plne nahradi kvalitn isw Chtel jsem jak rad rika muj kolega ''kompaktni'' zarizeni s konstrukci klasickeho PDA. Cim dele diamonda mam, tim vice jsem spokojen. Stjejne tak s extended battery.
Jackal1 (161)|25.4.2009 09:19
Já tu baterii kupoval tady - http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/042PHT-002/htc-extended-baterie-pro-diamond-bp-e270-1340-mah-vcetne-krytu.html a cena je pořád stejná, jiným obchůdkům zatím nevěřím. :D

Jinak matný zadní kryt působí luxusně a že je o nějaký milimetr tlustější ani nepostřehneš.
funkyhk (25)|25.4.2009 19:25
Dival jsem se i na ostatni ceny a podle vseho tu baterii + kryt zdrazili.
quest987 (13)|25.4.2009 20:01
[quote=JackalJackal]Já jsem koupil antireflexní tady - http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/110PBA-097/folie-brando-antireflexni-htc-touch-diamond.html

Je na míru, není potřeba nijak upravovat. ;) [/quote]
Diky za doporuceni folie je super
vahy_ce4you (4)|30.4.2009 23:56
Sehnal prosím někdo silnější baterii + kryt pro MDA copact IV :?: (tvar krytu je jiný než klasický Diamond). Díky za případné info.
bizak (6)|10.5.2009 20:01
Pokud ještě sháníte silnější baterii, tak zkuste toto:
http://www.mnshop.cz/zbozi-1435-baterie_pro_t_mobile_mda_compact_iv___1800_mah.htm
Csabika (0)|17.5.2009 19:17
Neviem či je to normálne, v piatok som kúpil nabijačku do auta HTC CC C100 ( takúto ) a po nákupe som vyskúšal asi tak 10 sekúnd, nabíjala, očko na mojom MDA Compact 4 začalo pulzovať. V sobotu som sa vybral z domu autom a asi tak po 5 minútach zasmrdelo v aute a zadymilo z nabíjačky a prestala fungovať. Ihneď som ju vymenil, ten obchod bol cestou, dali mi takú istú autonabíjačku. Vyskúšal som ju, fungovala tak som išiel do Maďarska ale asi po 4-5 hodinách cesty zadymilo aj z nej a prestala svietiť a nabíjať. (stalo sa to po naštartovaní auta asi tak do 1 minúty po pripojení, predtým fungovala navigácia asi tak tri hodiny a hodinu a pol som sa motal po meste). Dnes som ju vrátil, vrátili mi peniaze (majú otvorené aj v Ne). Lenže teraz neviem akú mám používať nabíjačku, či to boli chybné nabíjačky alebo niečo je v el sústave auta. Ak by bolo niečo s el. zariadením auta tak ako to že išlo 3 hodiny normálne? Prepätie asi nemôže byť, lebo na nabíjačke je napísané že od 10 do 30 Voltov a prúdové zaťaženie až 2A. Nevie mi niekto poradiť čo mám spraviť, akú autonabíjačku kúpiť.
aasdd_ce4you (0)|22.5.2009 10:20
[quote=Diablo6]HTC BP E270 Extended batéria. Tu som kupil v smartik.sk. Je to original od HTC.
Zadny kryt je matny, co je super aspon nie je stale uchytany a lepsie padne do ruky, ked je teraz Diamond trosku hrubsi.
GPS, zvuk atd. idu v pohode. Vydrz este testujem.[/quote]

So strankou smartik.sk mám zlú skúsenosť. Pred pár mesiacmi som si od nich objednával jeden program. Cena bola o 2.93 EUR vyššia ako mala byť. Pred prebratím na pošte som si u nich overil skutočnú cenu. Uistili ma že mi preplatok vrátia, tak som balík prebral. Cena na faktúre bola v poriadku vrátane poštovného. Asi po dvadsiatich dňoch som im preplatok pripomenul. Tvrdili, že peniaze od pošty ešte neobdržali, takže mi preplatok vrátiť nemôžu. Počas ďalších dvoch mesiacov som im preplatok pripomenul ešte dva krát, ani raz som nedostal odpoveď. Neviem čo si o tom mám myslieť.
Písal som si s niekým kto sa podpisoval ako Peter Kázik - SMART RODONIT (smartholding.sk). Písal som aj na ostatné emaly z kontaktov ale žiadnu odpoveď som nedostal.
majki77 (63)|15.6.2009 17:06
nevíte někdo, kde bych sehnal originální HTC extended battery? Když hledám v obchodech ČR, najde to jen tu 1800...a tu nechci. Jde mi o tu 1340
Jackal1 (161)|16.6.2009 09:43
http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/042PHT-002/htc-extended-baterie-pro-diamond-bp-e270-1340-mah-vcetne-krytu.html

Tady jsem jí kupoval já. ;)
majki77 (63)|16.6.2009 11:50
děkuji za odkaz, právě na sunny jsem koukal a nějak ji tam neviděl, jen tu 1800 :-)
buffalo007 (4)|18.6.2009 18:22
ahoj, chtěl ybch se podělit o moje zkušenosti s příslušenstvím:

Vlastním diamond od vánoc a již jsem si stačil koupit kožené pouzdro a audio adapter

Audio adapter:
http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/042PHT-009/htc-audio-adapter-miniusb-jack-3-5-2-5mm-yc-a300.html
- supr věcička,bez problému zvládá i dvoje sluchátka najednou. používám k tomu sluchátka Ep-630 od Creative (špunty do uší) - výborný zvuk oproti originálním.

kožené pouzdro HTC - výborná věc, když nechcete mít omlácenej telefon. Už se mi stalo že mi diamond vypadl z ruky přímo na dlažbu - naštěstí jsem ho měl v tomhle pouzdru a jenom se zmáčkla ta kůže.

Nyní bych si chtěl koupit držák do auta (i s kabelem) - nepotřebuju větší držák, protože nemám větší baterku(kvůli pouzdru) a nechci asi ani držák Brodit. Máte někdo zkušenosti s těmito výrobky?: (víc se mi asi líbí ten první)
http://www.i-obchod.cz/product.asp?productid=120810
http://www.aaamobil.cz/htc-cu-s170-autobalicek-drzak-nabijecka-do-auta

Který držák je vlastně originál od HTC? U obou je napsán jako výrobce HTC.

Děkuji za odpověď