Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 67

Téma: HTC Touch Diamond - Software (kompatibilita software a postupy jak jej zprovoznit)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Založení nového vlákna

Toto vlákno bylo založeno z důvodu naprosté nepřehlednosti původního vlákna o HTC Touch Diamond. To bylo uzamčeno a v další diskuzi o HTC Touch Diamond a software pokračujte zde.

Vaše případné technické dotazy se pokuste najít na HTC Touch Diamond Wiki.
    Pokud na svůj dotaz nenajdete odpověď směrujte jej do nově založených vláken:

HTC Touch Diamond - Zkušenosti, obecná diskuze (co se nám líbí a co ne)
    HTC Touch Diamond - Příslušenství (obaly, baterie, dokovací stanice, fólie) - zkušenosti a rady
    HTC Touch Diamond - Software (kompatibilita software a postupy jak jej zprovoznit)
    HTC Touch Diamond - ROM, Flash a Tweak (nové ROMky a jejich zprovoznění, úpravy registrů...)

Dodržujte zde prosím pravidla pro diskutující. Snažte se každý svůj příspěvek v prvním řádku popsat pro lepší orientaci (viz. tento příspěvek). Necitujte předchozí příspěvek pokud na něj reagujete.
    Pamatujte na slušnost. Tak jak vy k jiným, tak oni k Vám. Žádný učený nespadl z nebe, ale ptát se na základní věci, které se netýkají jen HTC Touch Diamond, ale Windows Mobile Professional obecně je zbytečné. Nejdříve prosím hledejte a až pak se ptejte.
    Poptávat či nabízet warez JE PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO.
    Děkuji.

Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Diskuze k rozdělení vlákna byla přesunuta sem. Tam kam patří. osch

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Snad to patri sem

Mam Spb Mobile Shell 2.1 a nevim jak ho mam donutit aby Now obrazovka z nej se zobrazovala pri stisku 'home' klavesy (domecek) u Diamonda, me se zobrazuje jen Today obrazovka. Kdyz Diamonda zapnu tak tam je.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Doufam ze to muzu hodit sem,
    u meho diamonda se mi prestala zobrazovat nahore v today ta ikonka na kterou kdyz sem kliknu mi ukazala co je spustene a mohl jsem to povypinat. Po instalovani softwaru od Spb mi to prestalo jit, kdyz sem je odinstaloval a vratil se k Touch Flo tak uz tam nebyla. Nevim co s tim pokuste se poradit diky. Kdyby jste netusili co myslim viz obrazek :

www.farma-maja.cz/screen.jpg

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2008

Nevíte jak rozchodit iGO8 na Diamondovi, příp. jak změnit Internal Storage na Storage Card?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2008

2stabo: jdi do task manageru, máš tam dole možnosti. Jdi na button a zaškrtni quick menu v today obrazovce a vedle v others si nastav velikost ikon. A ikona tam bude.
    Edit: já to mám v angličtině a nevím jak to je přeložené

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Mám HTC Touch Diamond a mám problém s jakoukoli aplikací TomTom.Zkoušel jsem více verzí.Pokaždé když ji chci spustit,tak vyskočí hláška že program nelze spustit pro nedostatek paměti.I když nemám v přístroji žádnou jinou spuštěnou aplikaci.Mám ještě Touch Cruise a v něm všechny zkoušené TomTom běží bez problémů.Děkuji za radu.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Zdravim vsetkych... mam taky problem s diamontikom ze som si aktivoval internetovy balik 100MB ktory som precerpal... a navyse dalsich 80MB... kedze na o2SK ma 29Sk za 1MB navyse prenesenych dat tak mi dosiel uce 3500SK... co ma velmi zarazilo!!!! preto potrebujem surne zohnat soft na register prenesenych dat a hovorov... prosim poradte mi... kde v telefone najdem takyto register alebo existuje nejaky soft ktory by mi to meral realne na jeden mesiac??? za odvede dakujem

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Např. SPB GPRS Monitor a PhoneAlarm

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Spousta vás tu tvrdí že jim na Diamondu TomTom jede bez problémů.Ale jáká verze a na jaké ROM?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od vuzi
    ...jde GPS i v google maps ? Lidi na netu psali, že to moc nejde
    přesunutý dotaz. moderátor

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2006

Mě google maps funguje, ale zkoušela jsem jenom chvilku - není to soft, který bych využila nějak více.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Ahoj.. tak jsem přehrál ROMku, kterou jsi psala.. ale pořád nic.. žádný satelity a nevím proč, ale když použiju Rychlé GPS, tak se ani neukážou tečky v igo8
    EDIT
    taky mě teď napadlo, jestli jsem neměl před flashem formátovat tu vnitřní velkou paměť, igo a tom tom jsou nainstalovaný tam.. a po flashu je bylo jejich předchozí nastavení..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2006

Já bych to tedy všechno vyresetovala - a udělala čistou instalaci znovu a musí to jít. V tom tom nastavuju interní gps a v igo mám automatické nastavení, nic víc, nic míň.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

ok, ale jak to mám provést ? btw, psal jsem ti SZ.

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-07-2009, 20:34
  2. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 18-12-2008, 16:56
  3. HTC Touch Pro (Vario IV) - software
    Od jan.hronik v sekci Touch Pro
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-12-2008, 22:19
  4. HTC touch HD - Antivirový software