Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond - Software (kompatibilita software a postupy jak jej zprovoznit)

mild (3)|9.12.2008 12:44
[quote=marty22]chod s2u2 settings a zmen volume control na on. [/quote]
Moc díky, podařilo se!
Bobanovicz (511)|9.12.2008 13:25
Tím vyřešíš ovládání zvuku systému, ale při hovoru ovládání hlasitosti nefunguje, aspoň u mě.
mild (3)|10.12.2008 18:49
[quote=Bobanovicz]Tím vyřešíš ovládání zvuku systému, ale při hovoru ovládání hlasitosti nefunguje, aspoň u mě.[/quote]
Bohužel mám ten samej problém ... Má někdo nějaké řešení? Jinak mi program moc vyhovuje...

Adow (1267)|10.12.2008 20:47
Osobně používám program AEButtons Plus - ten je určen ke změně funkcí kláves. Aby mi klávesy volume +/- neblbly, mám je pomocí programu přemapovány na funkci zesílit a zeslabit hlasitost. Je to přesně to stejné jako jejich původní funkce, ale přes tento program to funguje :D. Mimochodem, v programu se dá ještě nastavit co dělat při dvojitém/trojitém stisku klávesy nebo dlouhém přidržení - všemu se dají přiřadit různé funkce nebo spouštění programů. Pro mě perfektní utilitka.
kwaso12 (98)|11.12.2008 19:53
Zdravym mam taky maly problem ci skor otazku: mal som nainstalovany Advanced Configuration Tool 3.0, nainstaloval som 3.3..No v nastaveniach v polozke Remove Programs mi stale ukazuje ze mam nainstalovane obydva, Ale v programoch mam 3.3.. No ked som sa ho snazil odinstalovat mi vypisalo ze nebol poriadne odinstalovany ci chcem polozku odstranit z listu instalovanych programov ked som dal ano nic sa nestalo je tam stale. A toto iste mi roby aj z 3.3.. a aj sa odynstaluje zo systemu ale v PROGRAMS ostane .lnk a da sa spustit ale ked si ho dam vyhladat ci uz v TotalComanderi alebo Resco expoloreri tak mi ho v zariadeni nenajde, az ked ho odstranim vo windowse tak zmizne aj .lnk ale v REMOVED PROGRAMS su stale obydva. Moja otazka znie ako ho mam odinstalovat korektne tak aby sa mi uz nikde nezobrazoval ani v REMOVE PROGRAMS. nepomohol ani Soft Reset. HR som neskuusal. Dakujem
elda994 (3)|13.12.2008 19:02
Ahojda, mam problem s novym MDA compact IV. Pri instalaci slovniku nedokaze najit "vnitrni pamet" 4G i kdyz ji vyberu a potvrdim v tabulce instalace k slovniku a cpe se do "uloziste" 84M.:evil:
Zde si vytvori zkomoleny adresar " vnitr pam" a protoze zde neni misto vyhodi hlasku : nedostatek pameti......
MDA c III AJ verzi OS W a se stejnym SW naprosto OK.
Davam vinu te cestine za kazdou cenu v CJ verzi OS W.

Poradi nekdo?
Diky predem
Elda994:)
Adow (1267)|13.12.2008 19:55
Zkus si teda tu "Vnitřní paměť" nazvat jinak - najdi si tento výraz v registrech a přepiš na něco jiného. To co máš teď ve vnitřní paměti, budeš muset znovu nainstalovat nebo přesunout.
elda994 (3)|14.12.2008 13:19
Diky.Tomu jsem se chtel vyhnout.
Ale mas pravdu, asi je to jedina moznost. Na na 4 all mobile jsem nasel vlastniky se stejnym problemem.
Nic jineho nez prejmenovani vnitrni pameti na storage card jim nezbylo. Slovnik opravdu nezna nazev "vnitrni pamet".
Pri instalaci ji sice najde a zobrazi spravne, pak skutek utek.
Udelam to taky tak, nebo si sezenu AJ verzi OS WM 6.1 jako jsem to udelal s MDA III.

S tou nasi cestinou jsou proste jenom problemy...a pritom by to byl tak krasny PC jazyk :-)

Elda994


elda994 (3)|14.12.2008 16:28
:) Hotovo. Zmena nazvu v registrech na Storage Card - HReset- a slovnik se nainstaluje do pameti 4G (drive Vnitrni pamet)....
Nutna opetovna instalace vsech programu ulozenych na 4G..tomtom atd......
tomajzl (2)|18.12.2008 11:06
Zdravím mám diamonda 2 dny z netu sem si stahnul tomtoma 7 full a nevím jak ho tam dostat...dík za odpověď
blackman_82_ce4you (255)|18.12.2008 12:11
a to mas legalni (s tim bych ti neporadil :sarcastic: )? Jestli ne tak to muzeme jedine poresit pres SZ myslim ze s warez tu neuspejes :( Ale na netu je navodu dost ;)
tomajzl (2)|18.12.2008 17:25
legální nemám stáhnul sem to s czshare.cz je tam sice nejaky navod na instalaci ale nejak tomu nerozumim...da se kdyztak stahnou ta navigace z jineho serveru?

tak uz se mi ten totom 7 nainstaloval ale rikami to ze tam nejsou zadne mapy kdyz sem si nasel mapy evropy v cestine ale nevim kam je tam mam naistalovat aby mi to jelo...poradi mi nekdo dik
blackman_82_ce4you (255)|18.12.2008 20:46
mapy se kopiruji do rootu primo do internal storage. Pote je nutna aktivace map, ta bude popsana urcite v tom navodu. Pripadne ti pomuze google. Nerad bych tu resil warez jsou tu na nej haklivy ;)
Georf_ce4you (22)|25.12.2008 09:12
Zdravim, nekde jsem cetl o programku na Diamonda, kdy pri doteku stylusu na jakoukoli aplikaci zpusobi jemne zavibrovani. Nemohu ale uz tento clanek najit, nevite nekdo jak se tento sw jmenuje ?
svobod3 (142)|25.12.2008 09:58
prosim o smazani
blackman_82_ce4you (255)|20.9.2009 10:03
dam svuj dotaz to tohoto tematu snad to nebude uplne mimo toto tema ;) Jak mam upravit registry abych mel na pravem soft. tlacitku misto volby kontaktu volbu nova sms ??? Diky
Duddits (217)|20.9.2009 11:23
Dej si tam tohle, to je jeste lepsi Fabliv action screen