Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Profily - Pocket Zen Phone

eXEden_ce4you (811)|29.7.2004 10:03
[QUOTE="Butch"]Na druhou stranu to mělo svá pozitiva,během dnešní noci jsem se naučil nainstalovat MDA během 10 minut,včetně kompletního nastavení :) [/QUOTE]
Tak aspoň něco :D
Wuffi (1599)|8.9.2004 08:38
Tak je k dispozici nova verze Pocket Zen Phone, a to verze 5.0... A je proste bozi! Krome toho ze opravila radu chyb z predchozich verzi a konecne nevypina telefonni cast pri prepinani profilu (to asi delalo jen me, v souvislosti s mou opravdu starou ROMkou...). Navic umi napriklad zmenu profilu na zaklade kategorii ci statutu z Pocket Outlooku. Jinymi slovy - pokud mam naplanovanu treba od 10:30 do 11:30 schuzku a mam ji v kategorii pracovni, a mam u profilu nastaveno aby toto kontroloval, prepne se zarizeni v dobe od 10:30 do 11:30 do profilu "Jednani" (tak to mam udelane ja). To same v pripade kdy jste treba "Out of Office". Je to proste bomba...
Trosku Vas ale musim zklamat tim ze se jedna o placenou verzi... Stoji ale jen 8 Euro a opravdu to stoji zato! Koupit si tuto aplikaci muzete napriklad na www.pocketgear.cz bez obav nad udaji o platebni karte apod.



:D
Wuffi (1599)|8.9.2004 09:37
A jeste poznamka - tato verze funguje korektne i s Pocket NDays :!: :yes: :D
ron.jeremy (92)|8.9.2004 11:10
[QUOTE="Wuffi"]
Trosku Vas ale musim zklamat tim ze se jedna o placenou verzi... Stoji ale jen 8 Euro a opravdu to stoji zato![/QUOTE]
Teď jsem koukal na http://zendrui.free.fr/ a stojí tam:
Special Offer !! 5€ if you use Paypal
Což je dobrá nabídka, a jsem ochoten do toho jít, jen nevím, jestli je bezpečné platit kartou přes Paypal. Nemáš s tím nějaké zkušenosti?
romix (134)|8.9.2004 15:54
[QUOTE="ron.jeremy"][QUOTE="Wuffi"]
Trosku Vas ale musim zklamat tim ze se jedna o placenou verzi... Stoji ale jen 8 Euro a opravdu to stoji zato![/QUOTE]
Teď jsem koukal na http://zendrui.free.fr/ a stojí tam:
Special Offer !! 5€ if you use Paypal
Což je dobrá nabídka, a jsem ochoten do toho jít, jen nevím, jestli je bezpečné platit kartou přes Paypal. Nemáš s tím nějaké zkušenosti?[/QUOTE]
microplatby typu Paypal jsou v cechach zakazany, nebo snad ne?
Wuffi (1599)|8.9.2004 18:13
Mno jestli je to klasicka platba kartou a mas embosovanou platebni kartu, melo by to byt bezpecne. Ovsem pokud jsi tak neplatil jeste, nesplet si Security Code s PINem a ten jim tam nepis!!! Pokud se bojis, zkus se domluvit s AH Mobile, snad to udelaji i pres ten PayPal...
Wuffi (1599)|8.9.2004 18:16
[QUOTE="romix"][QUOTE="ron.jeremy"][QUOTE="Wuffi"]
Trosku Vas ale musim zklamat tim ze se jedna o placenou verzi... Stoji ale jen 8 Euro a opravdu to stoji zato![/QUOTE]
Teď jsem koukal na http://zendrui.free.fr/ a stojí tam:
Special Offer !! 5€ if you use Paypal
Což je dobrá nabídka, a jsem ochoten do toho jít, jen nevím, jestli je bezpečné platit kartou přes Paypal. Nemáš s tím nějaké zkušenosti?[/QUOTE]
microplatby typu Paypal jsou v cechach zakazany, nebo snad ne?[/QUOTE]

Ano, z duvodu nedostatecneho pravniho zazemi. Resp. mnozi by to chteli prosadit ale za stavajiciho stavu by jste pak vsichni splakali nad vydelkem. Takze jeste stesti ze to neproslo.
jerzy_ce4you (230)|8.9.2004 19:34
Zní to prima. Mánutím kouzelného proutku bude vše bez problémů. Mám všechny záruky za své peníze obdržím bezproblémový produkt? Z nadšení W. je jasné, že je kvalitní. Tak trochu mi připadá, že je to vypočítáno. Ale asi se mýlím. Zena používám a vím své. Budu o tom přemýšlet.
Wuffi (1599)|8.9.2004 20:48
Co je vypocitano? Koupenou jsem mel (za svoje!) uz predchozi placenou verzi Pocket Zen Phone - a ta se na mem zarizeni s prehistorickou ROMkou chovala zvlastne (jak jsem uz tu na CE4YOU ostatne psal, ale asi v jine diskuzi) - samovolne zapinala a vypinala BT a pri prepinani mezi profily vypinala telefonni cast. Hodne nadseny jsem prave z toho faktu, ze verze 5.0 funguje na mem zarizeni bezchybne. Ty dalsi funkce beru jako tresinku na dortu.
100% zaruku nikomu nikdo na funkcnost SW neda, ani u super produktu jako je treba Pocket Informant. Tech 8 euro jsem zaplatil taky proto ze jsem chtel podporit zacinajiciho autora. I proto, ze se zendrui o Pocket Zen Phone vzdy staral, velmi rychle odpovidal na dotazy a pripominky... A to uz u Freeware verze.
Krome toho se podle mne jedna o jedine pouzitelne reseni na profily. Phone Profiles SE od JGUI jsem zkousel take, ale jsou neprehledne, nemaji casovani, a jsou predrazene... A pritom oproti Zen Phone maji navic jen moznost pouzit jako zvoneni zvuk z karty.
Nikoho nenutim ke koupi komercni verze Pocket Zen Phone, kdybych nechtel podporit Zendruiho, doted bych pouzival free verzi take...
indy_ce4you (33)|9.9.2004 23:04
Umí to nastavit profil třeba tak, že se dovolají jen některé skupiny? Třeba bych chtěl mít profil NOC a aby se mi dovolaly čísla ze skupiny Security a Rodina. Umí to placená verze?
Wuffi (1599)|10.9.2004 08:20
[QUOTE="indy"]Umí to nastavit profil třeba tak, že se dovolají jen některé skupiny? Třeba bych chtěl mít profil NOC a aby se mi dovolaly čísla ze skupiny Security a Rodina. Umí to placená verze? [/QUOTE]

Filtrovani hovoru zatim Pocket ZenPhone neumi...
indy_ce4you (33)|10.9.2004 20:43
Dík za odpověď. A je nějakej třeba i komerční (ale funkční :D ) program co to umí? :O
Maximus_ce4you (45)|11.9.2004 01:41
Je a umí to třeba http://www.novomobile.com/smartfilter.php
Do jaké míry je to spolehlivé nevím, nebyl čas na pořádné otestování.
indy_ce4you (33)|12.9.2004 09:51
Mám koupenu Professional verzi. Funguje vcelku spolehlivě. Jen jsem zde nenašel možnost práce se skupinama. Tak hledám dál. Co taky neumí, (nebo já s ním :D ), je nastavit profyly s různou hlasitostí. Umím využívat skutečně jen filtr ANO - NE.
jerzy_ce4you (230)|13.9.2004 20:59
Stáhnul jsem si na zkušenou taky verzi profi. Ale nevím jak má přesně fungovat. Spíš mi připadá, že je někde chyba. Buď se dovolají všichni, nebo nikdo. To je podivné. Udělal jsem poměrně hodně různých pokusů, ale bezvýsledně. Buď není vhodná pro DP2 nebo nevím. Nicméně se mi přestala spouštět pošta (tmail.exe) a tak jsem obnovoval ze zálohy.
indy_ce4you (33)|13.9.2004 22:23
U zkušební verze je myslím kuriozní omezení na 6 hovorů a dost...Takže to bude asi tím...Ale už přesně nevím. Možná, že si to pletu s RingtoneX, který mám také v placené verzi. Jinak mně ale programy fungují....
xhladi07 (525)|17.9.2004 17:25
Zdravim vsechny!!
Mam dotaz k tomuto programku. Mam verzi 4.5 a zajimalo by me co je to nastaveni cislicek v casti nastaveni, kde nastavuju zvuky udalosti (napriklad sms a pod.) Je to cislicko vpravo od roletky a nad tim sipka a pod tim sipka. Co to dela???
PS: Jde nejak vypnout pipnuti pri zmacknuti start (ale jinak aby bylo cele pda hlasite).

Diik!
Wuffi (1599)|17.9.2004 20:38
Uf ty cisilka ted nevim, myslim ze jsem se bez nich obesel. Ale meni se podle zvoleneho nastaveni zvuku a tak. Co se tyce zvuku pri kliknuti na Start tyce, u verze Pro to jde i samostatne, u Standardni verze to tusim slo jen stahnutim hlasitosti. Mozna ze se pletu, uz je to delsi dobu co jsem mel normalni verzi.
Wuffi (1599)|17.9.2004 20:41
Ad vytky ze Pocket Zen Phone neumi filtrovani hovoru... On je to taky nastroj na PROFILY, ne filtrovani hovoru. Samozrejme ze by to bylo pekne pokud by umel i filtrovani hovoru, casem to treba umet bude... Ale myslim ze uz jeho dnesni moznosti jsou super... A hlavne - dela to co slibuje a dela to dobre!

:D
xhladi07 (525)|18.9.2004 15:03
[QUOTE="Wuffi"]Uf ty cisilka ted nevim, myslim ze jsem se bez nich obesel. Ale meni se podle zvoleneho nastaveni zvuku a tak. Co se tyce zvuku pri kliknuti na Start tyce, u verze Pro to jde i samostatne, u Standardni verze to tusim slo jen stahnutim hlasitosti. Mozna ze se pletu, uz je to delsi dobu co jsem mel normalni verzi.[/QUOTE]

Diky.
Zkusim se kouknot po profi verzi. V te standart to neni.
A ty cislicka by me docela zajimaly. Taky se bez nich obejdu, ale jsem proste stoural a na neco tam musi byt!!! ;)

Jeste jednou diky. A kdyby nekdo vedel, na co jsou ty cislicka, napiste!!
vklacan_ce4you (117)|4.11.2004 17:53
kupil som si najnovsiu verziu 5.01 je to super soft.
tie cisla tam niesu nahodou na to ako dlho ma blikat dioda????
Wuffi (1599)|13.12.2004 21:23
Jsem hrdy na to ze Vam mohu oznamit uvedeni nove verze Pocket Zen Phone 5.1 a zaroven uvedeni nove verze stranek http://zendrui.free.fr/


Verze 5.1 obsahuje



- BlueTooth kompatibilitu s Widcomm (XDA3/MD3/Qtek9090/PDA2k)
- Odstraneni problemu se sipkou (ti co timto problemem vedi o co se jednalo)
- Automatickou znovunacitani dat z Pocket Outlooku
- Nastaveni podsvetleni
- Moznost nastavit aplikaci ktera se ma spustit pri prepnuti profilu
- Moznost vypnout time log.
- podpora zobrazeni "nalezato" ve WM2003SE
- Optimalizace nacitani dat z Pocket Outlooku
- jina mensi vylepseni a opravy drivejsich chyb
- Nove defaultni ikony modu





Novou verzi si muzete stahnout na:

http://www.pocketzenphone.net/download.htm
kopec_ce4you (236)|31.1.2005 06:39
Tak ja se taky pripojim...
mam 4.5 a vsechno funguje uplne super, jen to naprosto nereaguje na ten cas, mam nastaveny aby se radio vyplo kdyz jsem ve skole a nic...
romix (134)|31.1.2005 07:40
[QUOTE="kopec"]Tak ja se taky pripojim...
mam 4.5 a vsechno funguje uplne super, jen to naprosto nereaguje na ten cas, mam nastaveny aby se radio vyplo kdyz jsem ve skole a nic...[/QUOTE]
mam dojem ze tato funkcionalita je implementovana az od verze 5.x
kopec_ce4you (236)|31.1.2005 15:39
Už to funguje... Pokání, modlitby, Reinstalace!
karlic (707)|7.2.2005 12:34
Nefunguje mi časové ani Outlook auto přepínání s ED3.
Je tu někdo, komu by to chodilo?
kopec_ce4you (236)|11.2.2005 17:21
jeste jedna vec -> jde nejak omezit ten pocet ikon, kdyz potrebuju tri profily,tak abych jich tam nemel pet.
j@m (44)|12.2.2005 23:02
Na http://zendrui.free.fr/skins.htm jsou ruzne skiny. jednim z nich je i pro 3 profily. Do adresare s pzp jsou vlozeny bmp soubory ikon. 2 a 4 je bez obrazku.
caryfuk_ce4you (36)|19.2.2005 20:39
Máte nědko nějaké hezké ikony, které nejsou na oficial. stránkách? Nebo nějaký odkaz? Z googla mi toho moc nevylezlo.A ty original nejsou nic moc.
Pawel2000 (7)|24.2.2005 14:26
Poradte prosim, kde stahnout demoverzi PocketZenPhone.
Suoraj (704)|26.2.2005 21:40
5.1 je pěkná ale zatimco ty old verze pochopí i lama tak tohle je na delší studium:D
bramborka (61)|27.2.2005 19:00
Nevite nekdo, od ktere verze funguji ty skiny, co jsou ke stazeni na http://zendrui.free.fr/customization.htm? S moji verzi se zdalo, ze funguji, ale po prepnuti jsou stare ikony zpet.

A je ve verzi 5/5.1 vice moznosti, jak nastavit typ zvoneni? Napr. kdybych chtela kratke vibrace a pak zvonit nebo kratke vibrace + zvonit? V te verzi, co mam ja, jsou kratke vibrace jen samostatne.

Diky, Bramborka
Wayne_ce4you (199)|1.3.2005 14:13
Poradí mi někdo proč mi nejde vlést do menu nastavení u Pocket Zen Phone ?

Mám MDA II Win2003 SE ROM 2.06.00WWE, Radio 1.18.00, ExtROM 2.06.100a
Suoraj (704)|1.3.2005 14:17
[QUOTE="Wayne"] menu nastavení u Pocket Zen Phone ?[/QUOTE]

ale jaké řada - verze PZP?
bramborka (61)|1.3.2005 15:15
[QUOTE="Wayne"]Poradí mi někdo proč mi nejde vlést do menu nastavení u Pocket Zen Phone ?

Mám MDA II Win2003 SE ROM 2.06.00WWE, Radio 1.18.00, ExtROM 2.06.100a[/QUOTE]

Mne to zlobilo taky, jen probliknul kousek okna uprostred a nic. Zkusila jsem nainstalovat jinou verzi a v te to fungovalo dobre.
Suoraj (704)|1.3.2005 15:58
verze 5.1 odstraňuje problém s mizenim BT ikony :yes:
Wayne_ce4you (199)|1.3.2005 15:59
Já mám PocketZenPhone Light 4.5.1. Skusil jsem ji nainstalovat znovu. Ale nic.
Wayne_ce4you (199)|1.3.2005 16:00
Jo a co vlastně dělá ta BT inkona?
Suoraj (704)|1.3.2005 16:09
ty máš 4.5.1 což není 5.1...
Jak ses mohl dočíst v této diskuzi tak to co je popisováno jako mizení "štelovací tečky" je právě ono probliknutí. BT ikona, která je v pravo dole už nemizí od doby co mam 5.1
hybo (3107)|1.3.2005 16:42
[QUOTE="bramborka"][QUOTE="Wayne"]Poradí mi někdo proč mi nejde vlést do menu nastavení u Pocket Zen Phone ?

Mám MDA II Win2003 SE ROM 2.06.00WWE, Radio 1.18.00, ExtROM 2.06.100a[/QUOTE]

Mne to zlobilo taky, jen probliknul kousek okna uprostred a nic. Zkusila jsem nainstalovat jinou verzi a v te to fungovalo dobre.[/QUOTE]

Zen se zklada z nekolika casti, settings je samostatny program a nekdy se muze stat, ze jej nenainstalujete a pak to blbne.
Suoraj (704)|1.3.2005 16:55
to na to nemá vliv - kolikrát to přestalo z ničehož nic. Přeinstalování, odinstalování - nic nepomůže.:(
hybo (3107)|1.3.2005 17:04
mozna je tohle jinej problem, ale bez te aplikace to nepujde nikdy ;)
kopec_ce4you (236)|1.3.2005 17:09
me se zase uz nekolikrat rano stalo ze jsem se probudil, koukl an MDAcko, ktere se melo pul hodky pred tim prepnou do rezimu "zvonim kvuli kazdy blbosti"(prichozi hovor, sms, ...) a na displeji jsem po zapnuti videl jen malou tabulku s hlasenim neco jako "Cannot execute >bla bla bla< WakeupZenPhone a critical component is missing" neboneco podobnyho. Tohle se mi obcas stava i u jinych programu, ale staci druhej pokus, nebo SR a je to OuKej.
Wayne_ce4you (199)|1.3.2005 17:57
Chápu, takže mám šitverzi.No ale kde mám stáhnout tu verzi 5, na domovské stránce mi to píše "Sorry the file was not found" a jiný odkaz zaboha nemůžu najít.
Wuffi (1599)|1.3.2005 19:49
Pocket ZenPhone 5.2 je placenou verzi, je nutno ji zakoupit. Cena je 5 euro coz neni nijak zavratne za takto kvalitni aplikaci. Pokud se bojite objednavat pres Internet, nakup Vam zprostredkuje napriklad spolecnost AH Mobile.
kopec_ce4you (236)|1.3.2005 21:13
jak to kupujes pres net? kdyz jdes pres handango tak zaplatis o $2 navic a u toho druhyho taky. S tim Paypal nevim. Jak to funguje??? Kdyz jsem se chtel zaregistrovat tak jsem skoncil u toho ze nebyla Ceska republika v seznamu zemi :(
Marixy (54)|1.3.2005 21:21
U nas by to, možná, šlo koupit u www.shareware.cz , to, co nemaji v ceniku by mělo jít objednat ale už jsem tam dlouho nebyl a nevím, jak jsou na tom s cenama...
Wuffi (1599)|1.3.2005 21:44
Jak rikam jde to pres AH Mobile, resp. pres www.handango.cz. Zadas tam co chces, posles objednavku. K objednavce na Handango se ale pricita 15% coz ale z 5 Euro neni moc. Mno a podle toho jak rychle autor (zendrui) odpovi, dostanes plnou verzi aplikace postou. AH Mobile muzes zaplatit prevodem nebo proplatit fakturu a tak...
Losos_ce4you (1147)|1.3.2005 22:31
Pokud vlastnite platebni kartu tak nevidim duvod proc nenakupovat pres Handango nebo PocketGear atd. . Pres PayPal nic nekoupite - Cehunum neprodavaji :-D Na zadnym AH mobile nic levneji nedostanete - na Handangu pripocitavaji VAT myslim 15% , na AH mobile DPH 19% tak o co GO ?? :-)) A na Handangu to mas hned samozrejme - jestli jsem dobre pochopil predchozi prispevky tak na AH mobile na neco cekas .... nevim teda ale na co .. :-) Navic Handango dela dost casto akce - slevy a po myslim nakupech celkem za 30$ je 5$ sleva na cokoliv.....
Wuffi (1599)|2.3.2005 08:11
[QUOTE="Losos"]Pokud vlastnite platebni kartu tak nevidim duvod proc nenakupovat pres Handango nebo PocketGear atd. . Pres PayPal nic nekoupite - Cehunum neprodavaji :-D Na zadnym AH mobile nic levneji nedostanete - na Handangu pripocitavaji VAT myslim 15% , na AH mobile DPH 19% tak o co GO ?? :-)) A na Handangu to mas hned samozrejme - jestli jsem dobre pochopil predchozi prispevky tak na AH mobile na neco cekas .... nevim teda ale na co .. :-) Navic Handango dela dost casto akce - slevy a po myslim nakupech celkem za 30$ je 5$ sleva na cokoliv.....[/QUOTE]

Pokud jsem to spravne pochopil ja tak se k tomu uz tech 19% nepripocitava. V obou pripadech se ceka na zendruiho, autora Pocket Zen Phone, nez posle pristupova prava - at uz si to kdokoli koupi kdekoli za cokoli. A s temi slevami jste bohuzel mirne mimo.
A jde jen o to ze nekdo se treba boji platit kartou nebo nevi jak na to apod.