Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Clean ROM 5.2.19202 (Build 19202.1.0.0) Eval - první WM 6.1 ROM pro Qtek 8310 - praktické zkušenosti

8310 (98)|20.5.2008 18:58
2 Ossis: Ahoj, díky moc, sice mám na Qteku od soboty ROM WM6.1 Professional RC5, ale na nich mi to také nešlo a pomohla mi ta tvá rada, takže už plně funkční. Ještě jednou díky moc.
felixx (13)|15.7.2008 10:17
Dotaz spokojeného uživatele této ROMky: můžete si vybrat libovolný zvuk SMS a budíku? Budík mám vyřešen Chronosem, ale na SMS mám na výběr jen pár defaultních zvuků. Zkoušel jsem můj wav hodit do složky Windows i do My Documents ve storage i na kartě, ale ve výběru SMS zvuku v Settings->Sounds mám furt ty defaultní.

Díky za cenné rady.
Death_Angel (19)|16.7.2008 07:47
Felixx: já dal na Storage Card/My Documents přímo zvuky v MP3 a mám je tam ukázané v nabídkách všech zvuků. ;)
satvcd_ce4you (0)|16.7.2008 18:12
Ahoj, s touto ROMkou mam tyhle problemy, dela vam to taky?
- Ikdyz je klavesnice uzamcena, dari se mi nekdy, zmacknout tlacitko. (napr. Po vytazeni telefonu z kapsy, jsem diky tomu vetsinou v kontaktech.Dokonce se mi stalo, ze i pres zamcenou klavesnici jsem vytocil cislo. (Nemate nekdo tip na nejakej funknci keylock? )
- Kdyz dam mobil na USB kabel k pc, stava se mi, ze po odpojeni mi vypadne zvoneni. Proste, kdyz mi nekdo vola, tak to jenom pise hovor na display a nic jinho. Musim vypnout zapnout telefon.





Milinek (54)|17.7.2008 10:04
S těma tlačítka mám stejný problém, jdou mačkat i při zamčené klávesnici.. :-(
Se zvukem jsem mělpříhodu jednou, ale nebylo to po odpojení od PC, prostě najednou nešel žádný zvuk, po resetu bylo vše OK...
felixx (13)|19.7.2008 17:11
Death_Angel: Já blb dával všechny mp3 i wavy sice do My Documents, ale ještě do složky My Ringtones v domnění, že tam logicky patří.. Po přesunu do My Documents vše fachčí jak má.
Díky moc za radu ;)
Koumes_ce4you (93)|14.8.2008 01:19
Tak po tom fšem přečtení fšeho možného sem nigde nenašel,jak v registrech přemapovat soft.tlačítka.Ani podle jiných postupů mi to nějak nejde (přepsání Short_....ve win)se mi nedaří.:? Ty # a čísla,mi to nemyslí co a jak.
Mam ROM 5.2.19202 ,jak je u prvního příspěvku.
Chtěl bych původní nastavení,jak sou ve WM5-kontakty a zprávy.Ostatní ujde,zatim to mam na hraní.Jen foťák po naběhnutí je tmavý obraz,musim dat reset brightness.
Našlo by se něco na opravu?:oops:
Koumes_ce4you (93)|16.8.2008 20:11
Nějak sem asi něco přečetl moc rychle,sem dneska na xdadev našel rom dodělanou od rickwaytta.Je v tom nějaký rozdíl od té původní?
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=406716
Bohumil Stejskal (414)|18.8.2008 10:06
ta ROM je tam už tak týden a podle všeho má bugy, takže těžko říct, jestli flashovat nebo ne :)
Koumes_ce4you (93)|18.8.2008 22:15
To sem taky po flešnutí zjistil.A zkoušel sem part one.Ty ostatní nevim,sem pak nějak flešnul na PDAtornado_wm6.1pro_RC5_AE40DB67 a nejdřív to bylo :? a po několikahodinovém hraní a nastavování :D .Mít PDA WM 6.1 ve smáááártu je hodně zajímající.Rom je fakt rychlá a výdrž vypadá taky dobře.Stále ale si hraju a testuju.:))
pichlak_ce4you (116)|30.8.2008 10:22
koupil jsem ojetý Tornádo s touto ROMkou a vše se zdá vpohodě funkční.Ovšem zdá se mi zcela zbytečná ta aplikace TomTom,jelikož ji vůbec nevyužiji,rád bych ju celou odebral ale bohužel nevím jak ....prosím o přesnější popis jak odstranit všechny soubory s touto aplikací související.
P.S. nechápu jaký význam má zobrazení map na takto malém displeji
8310 (98)|30.8.2008 13:15
Start - Settings (Nastavení) - Remove programs (Odebrat programy) a tam najít TomTom a dát Menu - Remove (Odebrat). Nebo tak nějak to je, teď to přesně nevím protože mám v Qteku PPC ROMku a tam to je přecijenom trochu jinak.

K mapám na displeji Qteku: já Qtek používám bez problémů občas na geocaching a to nemám BT GPS Modul (na mapy používám program SmartMaps Navigator 2.8 a na informace o keších GeoScout) a velikost displeje mi stačí.