Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 61

Téma: HTC Wizard xda-developers WM6.1 TNT.19199.V2 ROM

Občasný diskutér Avatar uživatele anaxagoras_ce4you
    Registrace
    Dec 2006

Pro ty kteri stale hledaji nejlepsi ROM na sveho Wizarda, muzu toto vydani vrele doporucit. Doposud nejlepsi ROM, kterou jsem kdy mel! Velice rychla s TouchFLO funkci a spoustou zajimavych utilit. Jediny problem, nefunguje IR beam, pravdepodobne je to zpusobeno chybou ve WM6.1, ale ja to nepouzivam, takze me to netrapi
    Avsak nic neni dokonale tlacitko zprav vlevo nad displejem is missing target. Vi nekdo, jak toto opravit? Stejne tak jako ve zpravach u MMS Options misto konfiguracniho nastroje se mi objevi okenko s nazvem Pushfilelib zapne bluetooth a chce vybrat soubor pro odeslani. Na zacatku mi to nedelalo, ale ani nevim, co to zpusobilo Nevi nekdo, jak se toho zbavit?

Jinak veskere dotazy ohledne teto ROM rad zodpovim
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Kdyby ty uzitecne utilitky byly spis jako samostatne caby a necpali je rovnou do ROM :-(

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

si z toho vytahni extROM,ne?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Jsem zkusil original verzi, tam je toho nejmene. A priznam se, ze mi to prijde rychlosti asi tak na stejno jako Slim rom.

Registrace
    Dec 2006

TNT ma vzdy nekolik verzi, takze i bez zbytecnych programu! Nicmene me ty programy vyhovuji...delaji z varia magickou kosticku! TNT nema ext rom ;-). Na Slim rom jsem koukal a vypada velmi zajimave budu testovat :-)

Nováček
    Registrace
    May 2004

Avsak nic neni dokonale tlacitko zprav vlevo nad displejem is missing target

- stačí v Setting - Personal - Buttons namapovat k tlačítku Button 1 program s názvem Messaging a zprávy fungují.

Registrace
    Dec 2006

Jojo díky už jsem k tomu došel, sice jinak, řešil jsem to přes registry, páč jsem si nevšiml, že je tam opravdu nastavení buttons :-) a teda hledal jsem jak blázen :-D no nic, asi stárnu...už se ani nedivim, že mi nikdo neodpověděl...takže se za stupidní dotaz tohoto typu omlouvám ;-)

Registrace
    Dec 2006

Jinak nové pěkné ROMky se množí jak žížaly po dešti :-) Teď vyšly dvě nová Slim a SNN V2 obě vypadají velice pěkně, každý si přijde na své...SNN V2 je obzvláště zdá se dobrá pro lidi co milují HTC pluginy a Touch Flo...Slim je zas výborná pro ty, kterí chtějí pouze základní ROM a přizpůsobit si ji podle svého apetitu...

Registrace
    Dec 2006

Vypadá to, že WM 6.1 se docela Microsoftu podařil, skoro jakákoliv ROM slibuje velkou rychlost a výbornou stabilitu...už žádné taktování které snižuje výdrž baterky...WM6.1 rozhodně není šlápnutí vedle :-)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

muzes sem dat link,dik

Registrace
    Dec 2006

TNT 19199 V2
    SNN V2
    SLIM 19199

Jen upozornuju ROMky nejsou cesky a nikdy nebudou. Neexistuje zadna univerzalni lokalizace a nikdy ani pravdepodobne nebude :-)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahojky, tak TNT romku můžu jen doporučit - opravdu se mě líbí a hned - a to doslova jsem si zvykl na řazení ¨SMS jako v ICQ nebo jiných komunikačních programech!!!

No mám to jen pár dní ,ale fakt bomba - jinak jedna věc na kterou sem narazil - u O2 nevím jak nastavit MMS. Ale to jen proto, že v setupu MMS nejde vybrat (přesně tady - SMS/MMS - Menu - MMS Options... - servers - O2MMS - Connect via: ) no a tady mě nejde vybrat O2 MMS, který jsem si předtím vytvořil v connections... Takže asi budu bez MMS jestli nikdo neporadí...

Ale jinak jsem opravdu spokojenej!!!

Registrace
    Dec 2006

Podivej se do connections jakemu pripojeni se priradilo nastaveni MMS, treba ja mam vzdy defaultne nastaveni mms pod My Work Network a to mam pak i nastaveny v MMS Options.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No já ho mám v My ISP,ale mám tam ještě taky internet, tak ,aby si to nevybralo špatně... No - asi si nechám poslat MMS :-) Ale díky :-)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No a ještě jeden detail. Stáhl sem si danou ROM, ale když chci nahrát XP_ROMUpdateUtility, tak mě to akorát tak vyhodí chybu a hotovo... Nevíte co s tím?

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Nelze stahovat soubory z XDA-Developers
    Od Oscarbfc v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 23-06-2009, 14:20
  2. xda-developers TNT.19209 Series Professional
    Od 99rk_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-05-2008, 17:04
  3. Pouzdro Noreve pro HTC Wizard (Qtek 9100, MDA Wizard...)
    Od hrtak_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 25-11-2006, 21:52
  4. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 28-08-2005, 11:48