Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 11 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 162

Téma: HP iPAQ hx4700 - Windows Mobile 6.1 (WM 6.1) - zkušenosti atp.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Co by bylo nejlepší nainstalovat ???
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob Avatar uživatele toja
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Dvora21
    Co by bylo nejlepší nainstalovat ???
    Pro Tebe asi tu plnou verzi, nebudeš mít starost s výberom toho co doinstalovávat.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od toja
    SL61V3_lite: http://rapidshare.com/files/102132189/SL61V3_lite.zip je okleštěná verze která ale šetří paměť. Budeš si však do ní muset nainstalovat to co případně využíváš.
    to znamena asi tohle ze ???

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Prosim vás jak statahnu tu ROMku tak co stim mam delat ???

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Kozhura včera oznámil návrat k vyvoji ROM pro hx4700

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Toje skvělé (kdyby mi nekdo poradil jak dostat ty windowsi do PDA : )

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Myslím, že by tobě i zbytku fóra prospělo, kdybys se naučil používat google. Zkus třeba vyhledat jméno souboru, který sis stáhnul (SL61V3.zip). Hned první odkaz tě pošle na centrální vlákno na xda-developers, na kterém se WM6.1 romky pro 4700ku řeší. Návod tam někde je (a ne jednou), případně v prvním příspěvku je odkaz na jedny stránky, kde jsou některé ROMky ke stažení stejně tak jako bootloader potřebný k jejich flashnutí, stejně jako návod k tomu.

Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Wexx
    Myslím, že by tobě i zbytku fóra prospělo, kdybys se naučil používat google. Zkus třeba vyhledat jméno souboru, který sis stáhnul (SL61V3.zip). Hned první odkaz tě pošle na centrální vlákno na xda-developers, na kterém se WM6.1 romky pro 4700ku řeší. Návod tam někde je (a ne jednou), případně v prvním příspěvku je odkaz na jedny stránky, kde jsou některé ROMky ke stažení stejně tak jako bootloader potřebný k jejich flashnutí, stejně jako návod k tomu.
    Máš pravdu,
    alebo si prečítať 1. príspevok v tomto vlákne
    a je tam odkaz aj na ten bootloader:!:

venas_ce4you
    Guest

po delší odmlce
    ROM SL61V3 plus instalace všeho možnýho - Memory free Storage 33MB program 27MB.
    Jak je na tom SL61V3lite? o kolik se uspoří? předpokládám, že jen Storage.
    Nechá se do toho lite ručně nahrát I.Explorer?
    Občas se mi stává, že mi v intervalech cca 3s začnou zobrazovat hodiny a s PDA se pořádně nedá dělat nic. SKtools pouštím.
    Také jsem doinstalovat CF kartu, ktera je v pda nafurt a slouží jako disk - temp exploreru, mail, ebooky, RSS kanaly, navigace a pod. Má to nevýhodu, že při 10proc. baterie a míň se vypne podpora karet.
    Nezkoumal jste někdo jak je to s rychlostí karet versus pamět pda?

Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od venas
    po delší odmlce
    ROM SL61V3 plus instalace všeho možnýho - Memory free Storage 33MB program 27MB.
    Jak je na tom SL61V3lite? o kolik se uspoří? předpokládám, že jen Storage.
    Nechá se do toho lite ručně nahrát I.Explorer?
    Občas se mi stává, že mi v intervalech cca 3s začnou zobrazovat hodiny a s PDA se pořádně nedá dělat nic. SKtools pouštím.
    Také jsem doinstalovat CF kartu, ktera je v pda nafurt a slouží jako disk - temp exploreru, mail, ebooky, RSS kanaly, navigace a pod. Má to nevýhodu, že při 10proc. baterie a míň se vypne podpora karet.
    Nezkoumal jste někdo jak je to s rychlostí karet versus pamět pda?
    S SL61V3lite práca úplne bez problémov.
    Mal by sa tam dať dohrať IE, na nete (xda-developers) bol, aj verzie toho najnovšieho.
    Ja som tam natlačil Operu 9.5 Beta. Akože na skúšku. Ostala tam doteraz.
    Funguje v pohode a na moje milé prekvapenie má dosť celkom príjemných vymožeností oproti IE.
    Akurát si je treba zvyknúť úplne na iný štýl ovládania.
    Čo sa týka úspory pamete, tak máš pravdu, niečo sa rozšírila storage.

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Práci s WM 6.1 SL61V3 Full si musím pochválit. Oproti 6.0 jsem kupoduvu zaznamenal zrychleni. Dřív se mi dost často stávalo, že při probuzení PDA nešlo tak 15 sec.nic dělat. Tento problém vymizel. Jinak všechny programy fungují jak mají... Flashování proběhlo bez problémů.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Prosím, poraďte mi, jakou klávesovou kombinací udělám na hx4700 hard reset? Díky.

Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Vlastislav Šťastný
    Prosím, poraďte mi, jakou klávesovou kombinací udělám na hx4700 hard reset? Díky.
    Platí to pre WM5 a vyššie. (Nie som si istý, ale asi pre WM2003 bolo čosi iné)
    (CONTACT+MESSAGGING+RESET)+CALENDAR
    Vymaže to všetky data!

venas_ce4you
    Guest

Když o tom tak přemýšlím a je možné tam IExplorer dohrát, je výhodné tam hodit tu lite verzi a dohrát tam vždy aktuální IE (předpokládám, že se obdobně jako klasický explorer vyvíjí). Opera je fak mnohem dokonalejší, ale IE používám na prohlížení offline htm - o dost rychleji nabíhá.
    Je možné spb backup zalohu (exe soubor plná záloha) aplikací a nastavení z ROM SL6.1V3full beztrestně nahrát do čertvé ROMSL6.1V3 lite?

Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od venas
    Když o tom tak přemýšlím a je možné tam IExplorer dohrát, je výhodné tam hodit tu lite verzi a dohrát tam vždy aktuální IE (předpokládám, že se obdobně jako klasický explorer vyvíjí). Opera je fak mnohem dokonalejší, ale IE používám na prohlížení offline htm - o dost rychleji nabíhá.
    Je možné spb backup zalohu (exe soubor) z ROM SL6.1V3full beztrestně nahrát do čertvé ROMSL6.1V3 lite?
    To máš úplnú pravdu, IE je jednoduchší a aj pre mňa sa ľahšie používa. Ale z pohodlnosti som tam tú Operu nechal, lebo sa mi to nechce odinštalovať a vlastne nemám toľko času aby som tam ten iE vyskúšal.
    Hmmm..., a zálohy SW nepoužívam, vždy to po uploade preinštalujem od začiatku. Nieje to až tak náročné, tých pár aplikácií čo naozaj používam. Balast tam už neinštalujem a nedržím. Už ma to prešlo.

Strana 2 z 11 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HP iPAQ hx4700 - Windows Mobile 6.5 (WM 6.5) - zkušenosti atp.
    Od k.karel_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 24-11-2011, 19:09
  2. Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 04-12-2008, 17:06
  3. HP iPaq hx4700 - Windows Mobile - flash ROM, zkušenosti atp...
    Od Radiusxe_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-10-2008, 02:28
  4. HP iPAQ hx4700 - Windows Mobile 6.x?
    Od Dvora21 v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 30-09-2008, 12:40
  5. HP iPAQ hx4700 - praktické zkušenosti s Windows Mobile 6 (WM6)
    Od JP_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 129
    Poslední příspěvek: 19-09-2008, 00:27