Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vaříme ROM pro X500

BUXXX (12)|23.2.2008 19:32
Šlapala by tahle rom pro X500 i v X600?
Panot (569)|23.2.2008 20:39
[QUOTE="BUXXX"]Šlapala by tahle rom pro X500 i v X600?[/QUOTE]

Bohužel ne, každá ROM je přesně pro to zařízení, pro které je určena. Při instalaci by ti to zahlásilo, že nemáš kompatibilní harware.
Tomáš Kubec (749)|23.2.2008 20:44
i to jde obejít, ale kdo by to riskoval
xxmz (30)|23.2.2008 21:24
Pěkná práce. Nešlo by zařídit, aby byly ve složce programy ikony Office? Word a Excel jsem našel, ale Powerpoint ne. Tuším, že na eten-users se už po tom taky někdo sháněl. Ď
Panot (569)|23.2.2008 21:29
[QUOTE="xxmz"]Pěkná práce. Nešlo by zařídit, aby byly ve složce programy ikony Office? Word a Excel jsem našel, ale Powerpoint ne. Tuším, že na eten-users se už po tom taky někdo sháněl. Ď[/QUOTE]

Už se na tom pracuje :)
jval (453)|23.2.2008 21:54
Jen jeden dotaz, je mozne to flashovat stylem ze spustim na pocitaci oficialni ROMku a před samotnym flashem si v Local Settings/temp prepisu soubor temp.dat souborem z teto kuchtene ROMky??
greedyyy (104)|24.2.2008 10:13
znova musim pochvalit pracu na tejto romke, slape takmer bez chyb,
mam otazku. je nutne doinstalovat patch od etenu(battery, passwort k mailom) alebo je to sucast rom?
niekde sa stratila sim tool kit, je to zamer, alebo staci nainstalovat STKpatch? zatial som to nerobil nechcem nieco pokazit.
inak vysla WMž.1 na x800 neda sa narvat k do X500?
Panot (569)|24.2.2008 10:58
[QUOTE="greed"]znova musim pochvalit pracu na tejto romke, slape takmer bez chyb,
mam otazku. je nutne doinstalovat patch od etenu(battery, passwort k mailom) alebo je to sucast rom?
niekde sa stratila sim tool kit, je to zamer, alebo staci nainstalovat STKpatch? zatial som to nerobil nechcem nieco pokazit.
inak vysla WMž.1 na x800 neda sa narvat k do X500?[/QUOTE]

Battery patcj je už uvnitř, sim toolkit se mi někam ztratil, ale nevím, jestli to není odinstalováním Eten aplikací. Patch na hesla není implementován, ale je třeba nejdřív zkusit, jestli je tam potřeba. Co si vzpomínám, tak se některým lidem účty ztrácely i s patchem. Ten STK patch zkus nainstalovat a dej vědět.
Panot (569)|24.2.2008 11:00
[QUOTE="jval"]Jen jeden dotaz, je mozne to flashovat stylem ze spustim na pocitaci oficialni ROMku a před samotnym flashem si v Local Settings/temp prepisu soubor temp.dat souborem z teto kuchtene ROMky??[/QUOTE]

Teoreticky by to mohlo jít, ale flashování z karty mi přijde jednodušší a bezpečnější. Už jsem flashnul při testování asi 25 krát a nikdy žádný problém. Důležité je vždy zformátovat kartu na FAT16 a pak nahrát jen ty dva soubory. Šlape to bezpečně a není se čeho bát.
greedyyy (104)|24.2.2008 16:05
[QUOTE="Panot"][QUOTE="greed"]znova musim pochvalit pracu na tejto romke, slape takmer bez chyb,
mam otazku. je nutne doinstalovat patch od etenu(battery, passwort k mailom) alebo je to sucast rom?
niekde sa stratila sim tool kit, je to zamer, alebo staci nainstalovat STKpatch? zatial som to nerobil nechcem nieco pokazit.
inak vysla WMž.1 na x800 neda sa narvat k do X500?[/QUOTE]

Battery patcj je už uvnitř, sim toolkit se mi někam ztratil, ale nevím, jestli to není odinstalováním Eten aplikací. Patch na hesla není implementován, ale je třeba nejdřív zkusit, jestli je tam potřeba. Co si vzpomínám, tak se některým lidem účty ztrácely i s patchem. Ten STK patch zkus nainstalovat a dej vědět.[/QUOTE]null
ano, s nainstalovanym patchom STK ide v pohode
su nejake dalsie chyby, som si vsimol ze chybaju zastupci office (word, exel, powepoint) chybaju aj aplkacie?
Panot (569)|24.2.2008 16:13
Ne, chybí jen zástupci Office, už se pracuje na opravě
Panot (569)|25.2.2008 00:07
Nedostatky v ROM opraveny a provedeno drobné vylepšení. Nová verze ke ztažení v prvním odkazu.
greedyyy (104)|25.2.2008 08:36
prave som doladil instalaciu mnou pouzivanych SW na rom 2.6. je nejaka moznost si toto nastavenie odzalohovat a znov nahrat pri 2.8? lebo sa mi nechce zabyt tym znova cely den.

inak slo by napisat ake konkretne rozdiely su medzi 2.6-2.8? pokial len tie ikony office, vydrzim sa bez nich.
jval (453)|25.2.2008 10:41
[QUOTE="Panot"][QUOTE="jval"]Jen jeden dotaz, je mozne to flashovat stylem ze spustim na pocitaci oficialni ROMku a před samotnym flashem si v Local Settings/temp prepisu soubor temp.dat souborem z teto kuchtene ROMky??[/QUOTE]

Teoreticky by to mohlo jít, ale flashování z karty mi přijde jednodušší a bezpečnější. Už jsem flashnul při testování asi 25 krát a nikdy žádný problém. Důležité je vždy zformátovat kartu na FAT16 a pak nahrát jen ty dva soubory. Šlape to bezpečně a není se čeho bát.[/QUOTE]

No a o to mi prave jde, mam jen jednu kartu a nechce se mi pri kazdem flashovani zalohovat celou kartu do PC a po flashi zase zpet.
HelaPC (130)|25.2.2008 11:09
Půjde flashovat z SDHC 4GB když to zformátuju fat16?
Tam bude vidět je dvě 2GB. Tu starou kartu z kterou jsem řešil problém hned na začátku diskuze jsem propil :)
greedyyy (104)|25.2.2008 14:10
nee boot loader nema driveri na sdhc kartu, je nutne mat len klasicku do 2 gb
Panot (569)|25.2.2008 17:15
[QUOTE="HelaPC"]Půjde flashovat z SDHC 4GB když to zformátuju fat16?
Tam bude vidět je dvě 2GB. Tu starou kartu z kterou jsem řešil problém hned na začátku diskuze jsem propil :)[/QUOTE]

To jsi jí propil předčasně, právě z ní jsi mohl bootovat novější ROM :). Na flashování lze užít jen microSD kartu do kapacity 2GB (větší stejně nejsou)
Panot (569)|25.2.2008 17:18
[QUOTE="greed"]prave som doladil instalaciu mnou pouzivanych SW na rom 2.6. je nejaka moznost si toto nastavenie odzalohovat a znov nahrat pri 2.8? lebo sa mi nechce zabyt tym znova cely den.

inak slo by napisat ake konkretne rozdiely su medzi 2.6-2.8? pokial len tie ikony office, vydrzim sa bez nich.
[/QUOTE]

Rozdíly jsou tyto:
+ Přidán Total Commander
+ Přidáno tlačítko Softresetu
+ SmartKey (stisknutím a přidržením levé softvarové klávesy se zobrazí Start Menu)
+ Přidány 3 další zvuky do alarmů
+ SDMMC karta přejmenována na "Storage Card"
dále do Ext.ROM je přidán cab na konfiguraci MMS a Java.

Mimo to jsou opraveny ikony Office Mobile.
Stehnak (78)|27.2.2008 08:53
Panot, jsi fakt dabel (v dobrym slova smyslu) :yes:
Sleduju vyvoj na eten-users.eu a nestacim se divit co vsechno jsi uz udelal a to snad este behem zkouskovyho... :D
Koukam ze uz mas aj nejaky beta testery... myslim ze tudy cesta vede. Jeste tak mesic dva a tvoje ROMka bude bez jedineho malinkeho erroru. Mas muj obdiv.
Panot (569)|27.2.2008 21:04
[QUOTE="Stehnak"]Panot, jsi fakt dabel (v dobrym slova smyslu) :yes:
Sleduju vyvoj na eten-users.eu a nestacim se divit co vsechno jsi uz udelal a to snad este behem zkouskovyho... :D
Koukam ze uz mas aj nejaky beta testery... myslim ze tudy cesta vede. Jeste tak mesic dva a tvoje ROMka bude bez jedineho malinkeho erroru. Mas muj obdiv.[/QUOTE]

No právě to zkouškový mi dalo časovou příležitost vařit a testovat ROM. Ono to není zase tak moc složitý, jen pochopit, když něco změníš, co to může udělat :). Poslední moje ROM je zatím dost dobrá, nenašel jsem téměř žádný problém. Jenom je tu jeden problém s rychlostí zařízení. Je nejméně jednou tak rychlejší a sám tomu pořád nemůžu uvěřit :)
chevron_ce4you (3)|28.2.2008 11:08
Ahojte, nejdříve poděkování Panotovi za skvělou práci. Včera jsem flashnul svou cihličku, vše proběhlo přesně podle popisu. Mám ale problem s GPS, vím že se to tu řešilo, ale úmyslně píši do tohoto vlákna, protože GPS mi normálně chodila a po flashnutí nenajde satelity. Krom tohoto jinak samá pozitiva s touto upravenou ROM. Rychlost je asi to nej ze všeho ostatního. Nechci se této ROM zbavovat, proto zkouším pátrat po řešení s GPS. Jestli se to někomu povede rozlousknout, napište pls.
HelaPC (130)|28.2.2008 11:35
Ja GPS pouzivam bez problemu.
chevron_ce4you (3)|28.2.2008 11:41
[QUOTE="HelaPC"]Ja GPS pouzivam bez problemu.[/QUOTE]

Zkusím flashnout ještě jednou.
Stehnak (78)|28.2.2008 12:24
jakej soft myslis tim GPS? Ne nahodou Etenackej GPS viewer?
Tomáš Kubec (749)|28.2.2008 12:54
GPS ti určitě chodí normálně, jen ti nechodí GPS viewer.
chevron_ce4you (3)|28.2.2008 13:18
[QUOTE="Stehnak"]jakej soft myslis tim GPS? Ne nahodou Etenackej GPS viewer?[/QUOTE]
Je tam flashnutá ROM, žádný jiný soft, na tom original instalace IGO. Provedl jsem update družic přes web, spustím IGO, satelity vidím načteny, ale nezobrazí se poloha a nevidím silu signálu jednotlivých družic. Myslím že satelity vidím díky update přes web, ale nevidím je přes GPS. Snad jsem to napsal srozumitelně. Je pravdou, že jsem ješte nezkoušel laborovat s přenosovou rychlostí a portama, ale na několika ROM před tím to jelo hned.
Panot (569)|28.2.2008 18:59
[QUOTE="chevron"][QUOTE="Stehnak"]jakej soft myslis tim GPS? Ne nahodou Etenackej GPS viewer?[/QUOTE]
Je tam flashnutá ROM, žádný jiný soft, na tom original instalace IGO. Provedl jsem update družic přes web, spustím IGO, satelity vidím načteny, ale nezobrazí se poloha a nevidím silu signálu jednotlivých družic. Myslím že satelity vidím díky update přes web, ale nevidím je přes GPS. Snad jsem to napsal srozumitelně. Je pravdou, že jsem ješte nezkoušel laborovat s přenosovou rychlostí a portama, ale na několika ROM před tím to jelo hned.[/QUOTE]

GPS jede bez problémů a s jakýmkoliv softem. Problém budeš mít v nastavení portů a rychlosti. Zkus COM7.
Standa999 (138)|29.2.2008 20:07
Tak jsem zkusil verzi 2.9beta a take jsem mel problem se zamrznutim pri hardresetu (tohle jsem se tez docetl na eten-users foru). Ale verze 2.8 nabehla v pohode a spokojenost. Sice jsem si k ni dal cestinu, ale to zpomaleni preziju.

Navic jsem zjistil, ze pri trojhmatu (ne dokonalem) se mi objevilo okno X500 Test System, viz. prilozeny obrazek.

Panot (569)|2.3.2008 00:53
[QUOTE="Standa99"]
Navic jsem zjistil, ze pri trojhmatu (ne dokonalem) se mi objevilo okno X500 Test System[/QUOTE]

Objevil jsi všeobecně známou věc, ale alespoň vidíš, jak vznikají objevy. Většinou náhodně :). Verze 3.0 je venku. Jde hlavně o uspořádání složek, jinak oproti verzi 2.9 jiné zásadní změny nejsou.
jval (453)|4.3.2008 07:49
Tak se mi zda ze s kazdou novou verzi je pribaleno vice a vice veci a to uz je dle meho nazoru spatne, to uz pak neni lighted ROM, ale jen jina (s jinymi aplikacemi) nez od vyrobce.

Osobne si predstavuji lighted ROM bez jakychkoliv dodatechnych aplikaci, pripadne jen s opravnymi patchi a kazdy si doinstaluje aplikace ktere sam pouziva a ti sikovnejsi si pripadne do te lighted pridaji sve aplikace.

Ja treba kdyz bych si stahnul a flashnul nyni verzi 3, tak vetsinu aplikaci musim zase odinstalovat, stejne tak je to se zvuky a tematky.
Panot (569)|4.3.2008 17:28
[QUOTE="jval"]Tak se mi zda ze s kazdou novou verzi je pribaleno vice a vice veci a to uz je dle meho nazoru spatne, to uz pak neni lighted ROM, ale jen jina (s jinymi aplikacemi) nez od vyrobce.

Osobne si predstavuji lighted ROM bez jakychkoliv dodatechnych aplikaci, pripadne jen s opravnymi patchi a kazdy si doinstaluje aplikace ktere sam pouziva a ti sikovnejsi si pripadne do te lighted pridaji sve aplikace.

Ja treba kdyz bych si stahnul a flashnul nyni verzi 3, tak vetsinu aplikaci musim zase odinstalovat, stejne tak je to se zvuky a tematky.[/QUOTE]

Máš naprostou pravdu. Nechci to moc přehánět a teď se soustřeďuji spíš na funkčnost. Některé malé užitečné aplikace tam ponechám, ale přehánět to opravdu nehodlám.
gorge_No.1_ce4you (191)|4.3.2008 18:55
Já si zase myslím, že očesanou verzi Rom udělá snad každý. Ale vyladit ji, přidat tam potřebné aplikace a dát tomu stabilitu, tak to každý nedokáže. Proto bych chtěl požádat Panota, aby pokračoval.
Myslím si, že i když by udělal absolutně očesanou verzi, tak se najde někdo, komu to nebude vyhovovat. Podle mě je nejlepší řešení to nechat na něm, ať tam dá co považuje za potřebné a komu to nevyhovuje, tak si to lehce odinstaluje....
Panot (569)|8.3.2008 00:37
Proveden update verze 3.0. Ke ztažení v prvním příspěvku.
cipis_ce4you (13)|11.3.2008 08:36
jake mas do budoucna plany s touto ROM? Rad bych ji flashnul, ale kdyz vidim jakym tempem vydavas nove verze, tak radsi cekam az se dostane do nejake stable verze. Mam totiz doinstalovanych spousta programu a zabere to dost casu vsechny je znova doinstalovat a nastavit tak jako to mam ted a delat tohle kazdy tyden se mi moc nechce. Proto bych rad vedel, jestli mas nejakou predstavu, kdy bude tahle ROM podle tebe stable.
Jinak vsechna cest tomu co delas, mas muj obdiv ze ses do toho pustil.
Panot (569)|11.3.2008 18:17
[QUOTE="cipis"]jake mas do budoucna plany s touto ROM? Rad bych ji flashnul, ale kdyz vidim jakym tempem vydavas nove verze, tak radsi cekam az se dostane do nejake stable verze. Mam totiz doinstalovanych spousta programu a zabere to dost casu vsechny je znova doinstalovat a nastavit tak jako to mam ted a delat tohle kazdy tyden se mi moc nechce. Proto bych rad vedel, jestli mas nejakou predstavu, kdy bude tahle ROM podle tebe stable.
Jinak vsechna cest tomu co delas, mas muj obdiv ze ses do toho pustil.[/QUOTE]
Podle mě je "stable" dost :). Každá verze má něco do sebe a jsou zde změny, které nemusí každému vyhovovat. Doporučuji se kouknout na www.eten-users.eu, kde jsou všechny verze. Nápadů by bylo dost, ale ne všechno se povede. Takže plány se dají předvídat, ale výsledek ne :).
jval (453)|12.3.2008 14:27
Osobne jsem po testu verze 3 uskutecnil navrat k original ETEN romce. Jen jsem z ni dal pryc aplikace v ExtROM.

Po instalaci mych oblibenych mela problemy se stabilitou. Sekala se.
Osobne bych to prisoudil prejmenovani Storage Card, ale muze to byt i neco jineho.

Clovek stale zkusi neco noveho az nakonec zjisti, ze to vlastne nepotrebuje a vyhovovalo mu to puvodni.
Standa999 (138)|12.3.2008 17:42
To je jako bys napsal, ze mam na pocitaci disk D: , ten se jmenuje "Vsechno mozne" a diky tomu "nazvu" se seka PC. Trochu mimo misu ne?
Ja mam verzi 2.8 (k ni jsem prihodil cestinu) a nemam zadny problem.

Taky jsem se chystal editovat ROMku dle sebe (ExtROM, samotnou ROM a pres HiveEdit registry: default.hv user.hv), ale ROMka od Panota mi usetrila mnoho casu a testovani. Proto si dokazu neceho takoveho vazit.
Panot (569)|12.3.2008 22:23
Nahrát si tuhle ROM může každý kdo chce. Pokud někomu nevyhovuje, tak ať si vytvoří svojí, nebo používá originál. Tvořím si jí pro sebe a když už tomu věnuji ty desítky hodin flashování a testování, tak jsem rád, když to poslouží i někomu jinému. Kritiku přijímám, neboť moje nápady a schopnosti nemusí být zrovna ideální. Měla by však být doplněna nějakým reálným řešením či alespoň požadavky. Moc mě těší, když je někdo spokojen, což je taky cílem sdílení mojí práce. Děkuji svým fanouškům, kteří dokážou mojí práci ocenit. Ti, co se vyžívají pouze v nesmyslné kritice, tak ať si raději založí jiné vlákno. Přejmenováním SDMMC na Storage Card je stabilita určitě nesnižuje. Kdo si ROM rozbalil, tak pochopil, že to není technicky možný :).
jval (453)|13.3.2008 13:57
Ale panove, precetli jste si ten muj prispevek poradne??

1. Nevidim v nem jedine slovo kritiky, to ze se sekala me, neznamena ze se seka vsem.
2. Napsal jsem ze osobne bych to prisoudil tomu prejmenovani, ale ze to muze byt i neco jineho. Zadna predchozi panotovo mi problemy nedelala. Tahle verze 3 ovsem ano.
3. Vazim si panotovo prace, ale jak sam on napsal, nahrat si ji muze kdo chce, no a ja jsem jen napsal, ze moje cesta ted vede k tomu ze ty upravy ktere v ni dela vlastne ani nepotrebuji a proto jsem si udelal svou a tu jsem si nahral.

Proste v prvnich verzich bylo to co potrebuji (odstraneni prebytechych veci a zrychleni), ale v dalsich uz hodne nabaluje veci ktere mi nevyhovuji, jako treba task manager, tematka, zvuky atd., ale to uz jsem tady jednou psal.

To ovsem neznamena, ze je spatna, on si ji dela podle toho jak vyhovuje jemu. Ja jen napsal, ze takto uz nevyhovuje me, tak tady prosim ze me zase nedelejte toho nejspatnejsiho cloveka na zemi, jen proto ze mi nevyhovuje.
cipis_ce4you (13)|13.3.2008 18:21
Tak jsem se taky odhodlal a flashnul. Na prvni pohled se mi nezda ze by byla nejak rychlejsi.
Co me ale stve, je to blikani prave diody 1x za 5 sekund zelene. V origo ROM mi to nedelalo, ted me to znervoznuje. Nevim jestli jsem to v te puvodni ROM nejak vypinal nebo to nedelalo, ale rad bych se toho zbavil. Nejde to upravit nekde v registrech?

edit: dalsi problem jsem nasel po instalaci HTC Home. Kdyz je aktivni HTC Home, nejde vylezt z nastaveni Phone (nastavovani zvoneni, VoIP apod.) , vzdy se to sekne.
greedyyy (104)|14.3.2008 09:09
2 jval
doporucoval by som ti wm 6.1 co je odkaz tu na fore.
tato romka je cista rychla stabilna a bezproblemova.
konkretne ato mi bezi uz nejaky ten tyzden, a zatial asi to najlepsie co som insatloval.
http://rapidshare.com/files/95697921/ROM_X500_V01_WM6.1_B19199.rar

p.
cipis_ce4you (13)|14.3.2008 16:40
tak jsem dneska flashnul tu 6.1 a muzu je porovnat. ta wm6 3.0 od Panota mi neprisla vubec rychlejsi, zato v teto 6.1 je rozdil v rychlosti opravdu znat. ta 3.0 se mi sekala jak uz jsem psal vyse, s touto zatim zadny problem.
Panot (569)|16.3.2008 17:24
[QUOTE="cipis"]tak jsem dneska flashnul tu 6.1 a muzu je porovnat. ta wm6 3.0 od Panota mi neprisla vubec rychlejsi, zato v teto 6.1 je rozdil v rychlosti opravdu znat. ta 3.0 se mi sekala jak uz jsem psal vyse, s touto zatim zadny problem.[/QUOTE]

Ano, verze 3.0 se moc nepovedla s rychlostí. Takže verze 3.1 je na tom již znatelně lépe (ke ztažení s popisem na 1 stránce). Pagepool 6MB, modré bootlogo místo oranžového, RAM 34 MB, ROM skoro 70 MB. Rychlost znatelně lepší. Neseká se, funguje SIM Toolkit i všechno ostatní :).
cipis_ce4you (13)|16.3.2008 17:30
vidis to, prave proto jsem se ptal kdy bude tvoje ROM stable. Ty jsi rikal,ze je stable dost. takze jsem ji flashnul, a bohuzel me to nepresvedcilo. Flashnul jsem 6.1 a jsem s ni max. spokojen, takze "downgrade" na tvoji ROM uz delat nebudu.

co takhle zkusit taky modnout 6.1, nezkousel jsi?

a muj posledni dotaz: nevis jak vypnout blikani prave LED tak aby neblikala kazdych 5 sekund kdyz je na GSM siti? V origo ROM to nedalo, takze kdyz telefon blikal videl jsem ze tam mam neco zmeskaneho. Ted blika porad (ikdyz jinou barvou) ale proste mi to nevyhovuje, musi to jit prece nekde zmenit.
Panot (569)|16.3.2008 17:39
Jasně že zkoušel. Byla by dobrá, ale není možné jí nijak upravit, moje nástroje na ní nestačí. Je tam několik chyb, které by opravit potřebovaly. V ExtROM by bylo potřeba vyměnit některé aplikace, nejsou v ROM vyměněny soubory na správné zobrazování T-Mobile místo Paegas, telefonní klávesnice má i volbu na videohovory, tedy není určena pro X500 a jsou zde další obdobné drobnosti. Taky není dobré do ní spát některé aplikace, které zabírají více místa a které by se ne každému museli líbit. Pak je problém s odinstalací. Vlastně ani nejde, jen zásahem do registrů a do složky Windows a zde to manuálně smazat. Jinak rychlá je dost. Proto jsem se musel v rychlosti přizpůsobit. Také modré bootlogo Etenu v mé verzi 3.1 místo oranžového působí efektně. Zatím se mi nechce plácat dohromady verzi 6.1. ale maximálně vyladit verzi 6.0. Počkám na officiální release a pak se pustím i do 6.1. Ta led dioda jde vypnout nějakým patchem. Myslím, že jsem ho někde na fóru viděl, ale prolezl jsem toho tolik, že nevím už kde. Myslím ale, že to bylo nějaké ruské.
Tomáš Kubec (749)|16.3.2008 18:18
Zelená dioda bliká i v originální ROM, je to signalizace signálu. Přestane blikat po aplikaci patche od E-TENu, který opravuje zapomínání email účtů. Že přestane blikat je jen chyba pánů z E-TENu :D
Eteňák (68)|16.3.2008 18:22
To Panot : Ahoj. Mohl bys prosím napsat jak se zbavit té battery bar (tenká linka nad displejem, signalizující úroveň baterie)
Já si zvykl na dělenou od SPB a ony se navzájem mlátí :? Ta SPB nejde vypnout - a tak tam chvilku mám tu tvou a potom zase od SPB.Prostě jak se jim chce :sarcastic:
.... a taky jak smáznout nechtěné témata.
Dík ;)
cipis_ce4you (13)|16.3.2008 19:01
super, nainstaloval jsem ten EMAIL_PINpatchWM6.cab a dioda neblika - jsem spokojen. Diky za radu
darker_ce4you (23)|21.4.2008 08:02
Chci podekovat Panetovi za jeho obetavou praci. vyzkousel jsem posledni verzi jeho ROm a jsem maximalne spokojeny. Je super, ze se najdou takovy lide, jelikoz Eten na X500 davno kasle. Vydal behem posledniho roku nekolik modelu a X500 ktera byla pred rokem jejich spickovy model je dnes mimo zajem a pritom jijich oficialni posledni Romka stala za ... Jeste jednou DIKY!
tino_01 (37)|21.4.2008 09:24
[QUOTE="greed"]2 jval
doporucoval by som ti wm 6.1 co je odkaz tu na fore.
tato romka je cista rychla stabilna a bezproblemova.
konkretne ato mi bezi uz nejaky ten tyzden, a zatial asi to najlepsie co som insatloval.
http://rapidshare.com/files/95697921/ROM_X500_V01_WM6.1_B19199.rar

p.[/QUOTE]

Pozor, mám na této romce problémy s GPRS připojeným na net přes BT. Pravidelně po 5min mě to shazuje připojení, je to dost nepříjemné... a nenašel jsem zatím řešení.


update: sry... mám 500+