Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM6.1 ROM pro P3300/Artemis

peterss_ce4you (73)|26.7.2008 21:58
2 zhusak: Vanilla 4.01 generic si skousel ? je bez vsech tech prkotin, jen zaklad. po flashi je storage-52MB a program 27MB
zhusak (24)|27.7.2008 01:38
Díval jsem se na obrázky u Vanilly 4.02, ale nejspíš to bylo pro verzi s touch (je to v jednom vlákně na xda). Zarazily mě ty ikony (jejich grafika). Nemáš prosím link na tu Vanilku 4.01? Je stabilní? I včetně funkční wifiny? U verze 4.02 píší, že je menší problém.

Teď mám na zkoušku českou romku od PhSnake (verze Lite). Až na pár nadbytečných blbůstek se zdá být dobrá. Po vyladění je rychlá tak akorát. Storage: 53 MB volných, Program: 26 MB volných. Zdá se, že PhSnake měl ten samý nápad, co napadlo mě - vzít romku od tmcz a doplnit ji včetně počeštění o pár souborů z romky z HTC. Navíc ji ještě nepatrně upravil odebráním a přidáním pár věcí. Ale to je jen má domněnka. Teď tu jeho lite-romkui budu chvíli používat, abych zjistil její stabilitu. Zatím po několika hodinách je vše ok.
peterss_ce4you (73)|27.7.2008 04:18
tady je
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
stabilni je, rychla taky dost. ja mam MDA od t-mobilu, tak wifi nevim.
zhusak (24)|27.7.2008 07:50
Diky. Ta PhSnakeova LiteRomka zatim se chova stabilne, presto i tak vyzkousim tu Vanilku. Zvlastni je, ze po par pda, ve kterych jsem pouzival WWE romky, tak mam ted z te cestiny takovy divny pocit.
PhSnake (872)|27.7.2008 08:55
zhusak: a predstav si ze by to bolo v SJ - miesto folder priecinok a pod. hej robil som tu rom na zaklade t-debil CZ, a pridal som par appz....a hlavne wifi(tyka sa nie t-Mo zakaznikov t-Mo si vyziadal verziu bez wifi-chipu(al. anteny)tj. na t-mo je sanca rozbehnut wifinu asi 2%\ibaze by si arte kupil v holandsku asi tak do mesiaca od uvedenia na trh\)
peterss_ce4you (73)|27.7.2008 10:59
mohl by mi nekdo poradit, jakym programem, nebo spusobem, bych mohl z ROMky vybrat aplikaci a jinou tam vlozit ? dik
dzejpi (1)|27.7.2008 21:34
[QUOTE="PhSnake"]zhusak: a predstav si ze by to bolo v SJ - miesto folder priecinok a pod. hej robil som tu rom na zaklade t-debil CZ, a pridal som par appz....a hlavne wifi(tyka sa nie t-Mo zakaznikov t-Mo si vyziadal verziu bez wifi-chipu(al. anteny)tj. na t-mo je sanca rozbehnut wifinu asi 2%\ibaze by si arte kupil v holandsku asi tak do mesiaca od uvedenia na trh\)[/QUOTE]

PhSnake, je tahle ROMka, o které je řeč, ta co máš dole v podpisu? Nebo je možné ji získat jinde? A za jakých podmínek? Nějak mě ta origo už docela nudí.
zhusak (24)|27.7.2008 23:03
Myslim, ze mluvime ted o jeho romce WM6 Lite. Stahnul jsem si ji z http://artemis.win-mobile.cz/ .

Mam ji zatim cca 24 hod. a jeste jsem neprisel na nejakou chybu, kvuli ktere by bylo pda nestabilni. S GPS a Tomtomem jsem dnes najel cca 500 km a spokojenost :).

Akorat jsem nikde nenasel samostatny cab s Powerpointem cz, tak jsem musel vyextrahovatt z instalacky (MSI) ceske Office jeji instalacni CAB a ten pak nainstalovat, protoze jinak to neslo (pri instalaci z MSI soboru to hlasilo chybu, ze to uz je nainstalovane a odinstalovat to neslo). A nejde mi bohuzel nainstalovat Htc Enlarge Menu a Htc Large Title Bar (obe slo v WM6 od HTC i od TMCZ).

Presto je to dobra romka s dostatkem volne ramky. Diky PhSnake. Jak to vypada s WM6.1 od tebe?