Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM6.1 ROM pro P3300/Artemis

Sako verife (476)|16.4.2008 07:49
ehm co se ma objevovat pri soft resetu zarizeni za cisla? Predpokladam ze ty cisla by meli byt uplne jiny nez byly puvodne.
Sice update na WM 6.1 se mi povedl ale cisilka se nezmenily pritom probehlo vse v poradku, alespon se to tak tvarilo

ipl 3.13
spl 1.11
gsm 03.08
os 3.13

:oops:
jiri.cech (151)|23.4.2008 10:30
Můj dotaz se týká obecně problému s Artemisem, nechce se mi ale zakládat nové téma.
Nestává se vám také / bez ohledu na verzi ROM / to, že jste občas bezdůvodně nedovolatelní ?
Signál je v pořádku ale pojednou mi přijdou SMS od operátora, že mám zmeškané třeba tři hovory.
Už jsem si nechal vyměnit SIM kartu ale je to furt stejné. :((
Sako verife (476)|23.4.2008 11:52
[QUOTE="jiri.cech"]Můj dotaz se týká obecně problému s Artemisem, nechce se mi ale zakládat nové téma.
Nestává se vám také / bez ohledu na verzi ROM / to, že jste občas bezdůvodně nedovolatelní ?
Signál je v pořádku ale pojednou mi přijdou SMS od operátora, že mám zmeškané třeba tři hovory.
Už jsem si nechal vyměnit SIM kartu ale je to furt stejné. :(( [/QUOTE]

nestava, navrhuji HR pokud to nepomuze tak asi jinou ROMku, ale s nejvetsi pravdepodobnosti bude chyba v nejakem programu (napr Phone Alarm, Photo contacts pro atd proste programy ktery upravuji telefonickou cast)
jiri.cech (151)|23.4.2008 12:04
Právě že ROM-ek a HR jsem již zkoušel přehršel ...
Vidím to asi na reklamaci telefonu.
Sako verife (476)|23.4.2008 13:25
pripadne zkus jiny flash romky nez jsi daval (predpokladam ze rom s WM 6.1 jsi pri zakoupeni nemel) Doporucuji Vanillu
strana 1 a tam si vyber co chces podle popisu (jakou verzi)
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=371182

Taky pred reklamaci si dohraj puvodni romku se kterou jsi to kupoval, predpokladam ze by ti reklamaci neuznali pokud tam je jina rom.
Nesli (409)|23.4.2008 13:45
to Jiri.cech

Pokud jsi tak neucinil, zkus pred reklamaci jeste ruzne RADIO ROM, tohle mi obcas delal i Hermes a pomohlo to...
Begy_ce4you (6)|26.4.2008 08:06
snad mě neukamenujete... :sarcastic:

jak stáhnu ROM ze zařízení? všude co jsem se koukal je jen návod jak flešnout již staženou ROM do mobilu.
mám teď doma od kamaráda stejný mobil jen má již WM6 (oficiální od Tmobile), tak jsem chtěl sosnout jeho ROM a nahrát do svého. Počítám že by to mělo pak být bez jakýchkoli problémů a češtinami atd..
Nesli (409)|26.4.2008 17:01
No..jde to..ale proc?? Jednoduse si tu rom stahni z ofiko stranek, ne? Urcite ji tam mit budou:) Ale jinak moc nechapu proc ofiko rom, osobne mi mizi z PDA tak hodinu po zakoupeni,:D
hnipak (25)|2.6.2008 09:58
Tak po cca týdnu se vracím z Vanilla 4.01 zpátky na oficiální anglickou WM6 ROM. Sice ta nová ROMka je o něco rychlejší, ale rozhodně bych nepoužill tolik superlativů jako lidi píšou na xda. Taky jsem musel 2x soft resetovat, což se mi dříve nestalo. A nakonec mi nefungujou některý midlety pod Esmertecem, ačkoliv na WM6 jsem používal jeho stejný build.

Možná bych ještě zkusil Vanilla Touch (4.02), protože z xda fóra jsem měl pocit jakože se vyvíjí, kdežto prostá Vanilla ne.... nebo se pletu? Díky.
maxtreme (248)|2.6.2008 10:03
Konečně česká WM 6.1 ROM:
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=29770
Sako verife (476)|2.6.2008 14:38
[QUOTE="hnipak"]Tak po cca týdnu se vracím z Vanilla 4.01 zpátky na oficiální anglickou WM6 ROM. Sice ta nová ROMka je o něco rychlejší, ale rozhodně bych nepoužill tolik superlativů jako lidi píšou na xda. Taky jsem musel 2x soft resetovat, což se mi dříve nestalo. A nakonec mi nefungujou některý midlety pod Esmertecem, ačkoliv na WM6 jsem používal jeho stejný build.

Možná bych ještě zkusil Vanilla Touch (4.02), protože z xda fóra jsem měl pocit jakože se vyvíjí, kdežto prostá Vanilla ne.... nebo se pletu? Díky.[/QUOTE]


4,02full (hafo programu ktery bych stejne doinstalovaval jsou primo v ROMce) pouzivam cca mesic-2 a bez problemu.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=371182&page=82
hnipak (25)|2.6.2008 20:27
[QUOTE="Sako verife"]4,02full (hafo programu ktery bych stejne doinstalovaval jsou primo v ROMce) pouzivam cca mesic-2 a bez problemu.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=371182&page=82[/QUOTE]

Cestou z prace jsem testoval Touch Vanilla 4.02 - nefunguje mi tam ta predinstalovana Opera. Ani jiny midlet. Jinak mi to subjektivne pripada rychlejsi nez "obycejna" Vanila 4.01, a uz to stoji za to. Ach jo.

Zkusim se podivat na tu Artemis Kitchen, jestli to je nejak pruchozi, ze bych vyhodil Operu a Esmertec a dal tam ten, co mi funguje...
Sako verife (476)|2.6.2008 20:42
ta opera mi nefunguje taky, jestli te to potesi. Ostatne ja wifi moc nepouzivam, maximalne na zachode :D
hnipak (25)|2.6.2008 22:34
Uz dobry. Nainstaloval jsem novejsi Esmertec, a preinstaloval midlety vcetne Opery a vypada to, ze fungujou.
Bucci_ce4you (217)|3.6.2008 08:21
BACHA v ARTEMIS TOUCH FULL/VANILLA 4.02 NENI OPERA MINI PŘEDINSTALOVANÁ

je tam jenom esmertec java + vytaženej zástupce, je to přímo v popisu
Opera byla ve verzi 4.0 a 4.01 ale po problémech s heslama a datama z předinstalace jí Meschle dal pryč, přímo pod odkazy na stažení romky je link na operu mini...

jinak romku mam od verze 3.01 a vždy po vydání nový verze šla hned, stabilní, rychlá, a hlavně bez chyb
hnipak (25)|9.6.2008 11:52
No já nevím, jsem asi blbej, nebo je něco s tou ROMkou (Vanilla Touch 4.02) jinak, ale po víkendu ve standby mám zase chcíplou baterku, už je to poněkolikátý co mi to chcíplo nějak podezřele brzo. Četl jsem, že některý verze rádia žraly baterky jak divý... asi tenhle problém mám; a to používám Artemise bez SIM-ky... :dead:
Nesli (409)|9.6.2008 15:48
No pokud mas GSM modul vyply tak by ti teoreticky mela byt blba verze Radio ROM co zere baterku nepodstatna...Neumira ti treba samotna baterie? Ja mam artemise 4 mes. a uz jsem musel kopit novou, neb to vydrzelo pul dne :(( Na rekl. jsem byl moc linej;)
Georgee (5)|9.6.2008 19:20
Tak s tou baterkou mám stejný problém. Chová se vážně podivně, jednou sotva vydrží den, pak udělám soft reset a pak zase drží třeba 3 i víc... Proto si myslím, že to není baterií. Mám O2 WM6, chystám se teď na HR, tak uvidíme... :sarcastic:
Sako verife (476)|9.6.2008 19:28
ja s baterkou problem nemam vubec... Je pravda ze mam vypnute BT a WiFi. Wifi a BT spustim pouze na chvili jak je potrebuju a pak vypnu zase.
Begy_ce4you (6)|9.6.2008 20:20
PS: jde dodělat wifi? modely od Tmobilu nemají anténu a je soft. vypnutý.

vpodstatě jde o to, jestli stačí přidělat jen anténu
Sako verife (476)|9.6.2008 20:52
[QUOTE="Begy"]PS: jde dodělat wifi? modely od Tmobilu nemají anténu a je soft. vypnutý.

vpodstatě jde o to, jestli stačí přidělat jen anténu[/QUOTE]

delas si legraci nebo to myslis vazne? :O :sarcastic:


Doporucuji pouzit tlacitko hledat.

Nekdo tvrdi ze jde dopajet, osobne si myslim ze je to kravina a je pro tebe jednodussi si koupit pristroj s wifi.
S zadnou antenou to nema nic spolecneho....(zrejme myslis antenou wifi proste)
Nesli (409)|9.6.2008 20:55
No mám téže T-debilni verzi, a ano, antena tam chybí..Bohuzel jsem prohledal cely XDA kde te tim hoodne zabyvali a bohuzel WIFInu nezprovoznime, nejde totiz jen o antenu, ale udelali neco potvory s CHipsetem( OMAP 850 wifi totiz integruje) a rozjet to fakt nejde, bohuzel:mad: :mad: :evil:

Edit : Kdyz jsem pral pribyl novy prispevek - ono totiz kdyz oddelas kdyt od Arte od O2 a od Tmobile, je videt ze tam ta antena chybi, ale jak jsem psal vyse, neni to jen tím:( A zas takovy nesmysl to nebyl, zkouset to zapnout, ale holt nevyslo to,

A nereste to prosim tady, uz na to myslim existuje vlakno a kdyz ne jde zalozit nove, neb tohle je vlkno pro ROMky ;) Bohuzel nam to tu nikdo ale nemoderuje a tak je tu maglajz:(
Nesli (409)|10.6.2008 10:09
Kdyby mel nekdo zajem vyskouset Alternativu k Touch ROMkam, mame tu uz nejaky tyden novou ROM

BLACK & BLUE ROM WM6.1 WWE v5.0
link zde

Jede na novejsim buildu nez Touch 4.02 - build 19716.1.1.0
tj.

Main features:
* WM6.1 version 5.2.19716 build 19716.1.1.0
* Office Mobile 6.1
* Office Zip and Fax viewers
* OneNote Mobile 12.0.4518.1055 [UPDATED]
* .NET Compact Framework 3.5 [NEW]
* Updated OEM

OEM applications:

* Comm Manager 2.0.0.0 [UPDATED]
* Enlarge Start Menu 1.1.31503.1 [UPDATED]
* Bluetooth FTP 1.2.31247.2 [UPDATED]
* Bluetooth BPP 1.6.1.0
* Task Manager 2.0.31261.1 [UPDATED]
* Audio Manager 1.2.1017717 [NEW SKIN]
* HTC Camera Album 1.0.1030720.0 [UPDATED]
* HTC Bluetooth QuickLink 0.4
* HTC Home 2.1.1005722 + Home Settings
* Quick Launcher 1.0.824711
* Connection Setup 1.0.31261.1 [UPDATED]
* SIM Manager 6.36 [UPDATED]
* SIM Tool Kit 4.52 [UPDATED]
* SMS Service
* HSDPA Switch
* Advanced Configuration Tool 2.0.2.0 [UPDATED]

Some Tweaks update :

* OS only ROM
* Big storage
* Optimized cache
* Bluetooth patch included
* Best Bluetooth A2DP settings
* Bluetooth DUN support
* SDHC support
*Updated Splash Niki Project
*Edit New Style with WM7 theme

Neni tak zbytecne preplacana jako Touch, je to nekde mezi Vanillou a Litte verzi, takze komu uz vadi ta vecna cerna (uznavam ale ze hezka:) ) Touchky tak tahle je v krasne modre, verze je s Kostkou i bez

Pamět: (komplet/volna) - jen nevim jestli u verze s kostkou ci bez;)
Storage: 51.41/42.39
RAM: 51.67/27.12

Podle reakci na Xdevu je teze velmi kvalitni a rychla, tak kdo chce, muze testnout;)
GL:D
Sako verife (476)|10.6.2008 11:45
chjo ty me stves, me uz se nechce zase preinstalovavat a nastavovat vsechno :D ale touch PRO jeste neni k dostani tak to asi testnu, teda az se k tomu donutim :oops:
Bucci_ce4you (217)|10.6.2008 13:37
měl sem jí, je to něco přes tejden, je dobrá, vesměs bez chyb, ale zvyknul sem si na touch full 4.02 a musel sem tam hromadu věcí doinstalovat, pak nějaký harašení s telefonem (zkoušel sem rozborku a sborku) pak sem se naštval a šla tam zase touch 4.02

spíš mě na xda-devu zaujala mossi-anja rom ve stylu diamondu, ale ta mi vydržela půl dne, protože 13 mb volný ramky je fakt málo :-(((
Sako verife (476)|10.6.2008 15:51
no tak ja to asi nebudu riskovat kdyz si brousim penezenku na Touch PRO a za to nastavovani a drbani se s tim me to nestoji. ;)
Bucci_ce4you (217)|10.6.2008 16:13
[QUOTE="Begy"]PS: jde dodělat wifi? modely od Tmobilu nemají anténu a je soft. vypnutý.

vpodstatě jde o to, jestli stačí přidělat jen anténu[/QUOTE]vnitřek HTC Hero (Artemis od T-Mobile) je uplně jinej než u Artemise jako takovýho... jediný co by se dalo je:

rozlousknout kryt, vyndat T-mobile základní desku a dát tam Artemisí základní desku ;) - řešilo se to tady asi 10000000 krát
Petr-Lisy (6)|23.6.2008 09:52
[QUOTE="TheMelin"]Mám touch Vanilla 4.02 a žádnej rapidní ubytek baterie nepozoruji.[/QUOTE]


Zdravím,
Vidím že máte v P3300 Vanila 4.02 a tak jsem chtěl poprosit zda by jste mi neporadil kde kromě Rapidshare by šla stáhnout nebo by jste mi jí někam nedal např eDisk. Existuje již plně funkční česká verze WM6.1 nebo jen Eng? Tato co máte vy je upravená originál WM 6.1 že?, ale nikde jsem nenašel zda funguje v telefonu vše jak má a ne jako u některých Rom že pak nejde GPS nebo rádio nebo ..... cokoli. Pokud máte čas budu rád za každou radu mám P3300 asi půl roku a tak toho moc neznám co se týká flashe Rom.
Ještě jedna věc a důležitá, jak poznám CID unlock zařízení? Mě v úvodu píše SPL 1.11.0000. Pokud by zařízení již bylo odemčené a já spusil znovu CID unlock vadí to?

Děkuji za pomoc a přeji krásný den.
Petr
Bucci_ce4you (217)|23.6.2008 11:50
cid unlock když spustíš víckrát tak to nevadí,

jinak můžu doporučit tuhle rom

Oops Black 1.0 WWE

je rychlá, a svižná, mnohem rychlejší než touch 4.02, novější build a je tam jediná reportovaná chyba s touch flo, kterou sem navíc nenavodil na 3 přístrojích...

50 MB free storage
po SR je cca 26,5 MB free RAM za provozu kolem 23 MB
TheMelin (1642)|23.6.2008 15:17
na tu se take chystam . Jinak Vanilla je plne funkcni.Nikde nic nezlobi.Take uz prosla dlouhym vyvojem.Odkazy najdes na www.xda-developers.com
PaTER_ce4you (69)|23.6.2008 23:34
[QUOTE="Nesli"]Kdyby mel nekdo zajem vyskouset Alternativu k Touch ROMkam, mame tu uz nejaky tyden novou ROM

BLACK & BLUE ROM WM6.1 WWE v5.0
link zde

Jede na novejsim buildu nez Touch 4.02 - build 19716.1.1.0
tj.[/QUOTE]
Pozor na tuto rom!!! Zkoušel jsem ji 2x na MDA Compact III a ani jednou se nepodařilo synchronizovat - sice se připojí, ale po 10 vteřinách se odpojí. (upozorňuji, že jsem zkoušel jak zatrržené USB to PC tak prázdné) - prostě tuhle rom, pokud se nedoladí, neinstalovat - je sice hezká, ale na nic. Možná na jiných, než T-mobilích MDA compactech III poběží, ale na mém ne...
hnipak (25)|14.7.2008 09:55
[QUOTE="Bucci"]jinak můžu doporučit tuhle rom

Oops Black 1.0 WWE[/QUOTE]

Tak jsem ji včera flashnul, a je fakt zatím nejrychlejší co jsem zkoušel (vanilla 4.01, vanilla touch 4.02), a konečně i já můžu říct, že viditelně rychlejší. S touhle uz je tenhle šnek použitelnej :)

Sice černou nemusím, ale je tam i "modrý" default. Nejraději bych tu zelenou, ale to ještě neumím měnit :) Potěšilo mě, že grafickej styl prvků se víc blíží klasice (přesýpací hodiny, ukazatel stavu baterie v settings->power atd). Nahrál jsem si ještě radio 3.21.90 a novější Esmertec. Tak jsem moc zvědavej...
Nesli (409)|14.7.2008 10:58
[QUOTE="Bucci"]cid unlock když spustíš víckrát tak to nevadí,

jinak můžu doporučit tuhle rom

Oops Black 1.0 WWE

je rychlá, a svižná, mnohem rychlejší než touch 4.02, novější build a je tam jediná reportovaná chyba s touch flo, kterou sem navíc nenavodil na 3 přístrojích...

50 MB free storage
po SR je cca 26,5 MB free RAM za provozu kolem 23 MB[/QUOTE]

Kruci, to vypada ze zase budu muset vse instalovat znovu, no co bychom pro tu krabicku neudelali:D :D

Jinak co te tyce bugu v Black and Blue, jeji vyvoj jak jsem pochopil uz nebude pokracovat, Oops black 1.0 WWE je od stejneho autora, cili snad soustredi veskery svuj potencial na tuto novou ROM :D :D ;)
Jen tak dale :):yes:
Bucci_ce4you (217)|14.7.2008 13:21
tak tu chybku sem nakonec navodil... při snaze zapnout neexistující cube (přejet odspoda až nahoru po displayi) se objeví chyba, a je nutný SR... na to jediné pozor, jinak ROMku sem instaloval už asi na 8 přístrojů a všichni majitelé jsou doslova nadšení....

peterss_ce4you (73)|18.7.2008 11:59
nemohl bys ji upnout trebas na edisk ? dik. na xda nemam registraci. dik
Bucci_ce4you (217)|18.7.2008 13:25


neni to muj upload, pouze jsem sem dal odkaz z Origo příspěvku v XDA-DEV

[CODE]http://rapidshare.com/files/123200934/Tom-Oops-Black-v1.0-WWE.rar[/CODE]
peterss_ce4you (73)|18.7.2008 14:41
stazene mam, diky. ale "nevim" jak to flashnout :oops: . kdyz kliknu na ArtemisCustomRUU, tak mi to vypise tuto hlasku
spravna inicializace aplikace (0x0000135) se nezdarila.
delam nekde chybu ? nebo se to flashuje z pametovky ?
Bucci_ce4you (217)|18.7.2008 15:43
flashuje se to standardně, nedřív si stáhni USPL a nainstaluj, pokud už máš, připoj telefon přes PC restartuj do bootloaderu a v PC spusť RUU
peterss_ce4you (73)|18.7.2008 16:43
tak nevim, kde je chyba.
1) spustim USPL-projde
2)pripojene MDA restartuji do bootloaderu, (trikolora), kliknu na ArtemisCustomRUU a spominana chybova hlaska je opet

jen tak pro informaci-neni to prvni ROM kterou flashuji, skusil jsem ich uz asi deset. v te stazene slozce jsou jen tri soubory. v kazde jine co mam jich je vic 18-21.

EDIT
tak sem ted skusil jeste jednu vec. nasel sem v PC slozku, kde je jen 5 souboru
EnterBootloader, rapitool, RUU, RUUGetInfo, RUUResource.dll
do teto slozky jsem Oops Black.nbh skopiroval, a flash uspesny. :)

hezka svizna ROMka, rychlejsi nez Vanilla 4.01 generic. urcite u ni ted zustanu.

Zalohu, kterou sem delal na Vanila 4.01 pomoci SPB Backup obnovit na tuto ROMku zrejme nemuzu ? je to komplet zaloha-data, programy
peterss_ce4you (73)|19.7.2008 15:10
funguje vam na teto ROMce (Oops Black WWE) SPB Backup2 ? mne to projde az po posledni "dalsi", kdy se ma spustit zalohovani, roztoci se windosowske kolecko a sekne se to. pomuze jen SR. skousel jsem to i na ciste ROMce, hned po flashi.
EDIT
vratil sem predeslou verzi SPB Backup 1.1.2 a zaloha probehla bez problemu.
zhusak (24)|20.7.2008 11:29
Nestacilo by jen zrusit pred zalohovanim pres SPB Backup 2 razeni sms do chatu? Takhle mi to fungovalo s klasickym programkem zalohovani vyextrahovanem z WM5 na Prophetu.

Mel jsem uz nekolik pda (Vario, Tytn, Prophet...), ale zatim zadne, jenz bylo v zaruce (jako ted P3300). Proto me zajima navrat z neof. romky na original.
Mam v pc stazene z HTC orig. romku, ale nevim, zda mi bude platna. Muj Hero byl koupen v Sunnysoftu, kde byla nainstalovana tato romka, ale navic i v Ext_rom je Interwrite, Tomtom a par dalsich veci (vse mam vyextrahovane v pc). Ale tusim, ze v orig. HTC romce tohle bude chybet. Co s tim? Da se dat vse tak, aby byl v Heru nejen ta HTC WM6 romka, ale i v Extended romce vse jako pri koupi? A aby pri HR vse fungovalo stejne?
peterss_ce4you (73)|20.7.2008 23:16
chat sem vypnul hned po flashi, ale delal mi to SpbPocketPlus 4 CZ. po kazde instalaci aplikace sem delal zalohu. zakazdym sla, az kym sem nenainstaloval PocketPlus4. po odinstalovani zalohovani opet slo. tak nevim...
skusil sem PocketPlus 4.0.2 v eng verzi a zaloha funguje. ze by nejaka chyba v PocketPlus 4 CZ ?
dnes se mi objevil jeste jeden bug, nekdy po odemceni displeje (S2U2) mi zmiznu tray ikony (BatteryStatus 1.05). pomuze az SR.
peterss_ce4you (73)|22.7.2008 11:46
nevi nekdo "nazev" obrazku, ktery vyskoci jako podklad pri kliknuti na ikonu signalu, nebo repro, v horni liste ? ROM (Oops Black 1.0 WWE) vubec se mi tam nelibi,
Petr-Lisy (6)|22.7.2008 16:34
[QUOTE="Bucci"]cid unlock když spustíš víckrát tak to nevadí,

jinak můžu doporučit tuhle rom

Oops Black 1.0 WWE

je rychlá, a svižná, mnohem rychlejší než touch 4.02, novější build a je tam jediná reportovaná chyba s touch flo, kterou sem navíc nenavodil na 3 přístrojích...

50 MB free storage
po SR je cca 26,5 MB free RAM za provozu kolem 23 MB[/QUOTE]


A bude tato ROM fungovat i na přístroji XDA Orbit? Ten by měl být to samé co HTC Artemis. Pokud ano díky za info.
Potřebuji nějakou ROM v CZ je mi jedno zda WM6 nebo WM5 ale v CZ.
Mám ještě originál ROM WM5 od Vodafone CZ ta by mohla být funkční také ne?
Petr
Nesli (409)|22.7.2008 17:44
Ano , na Orbit ti pujde, ale nevim kde si sehnal ze je česky:) WWE World Wide English :yes:
Ale tusim PHSNAKE udelal nejakou CZ ROM pro toto zazazeni, tak zde pohledej a melo by byt v poho:)
Bucci_ce4you (217)|23.7.2008 12:03
jako Nesli...

... jediná cz rom která je ofiko je od T-Debile
... cz rom neofiko vařená PhSnake (jedna WM6 a jedna WM 6.1) - obě doporučim :-)
pepisek_ce4you (4)|26.7.2008 10:50
Může někdo upnout tu cz rom od T-Mobile? Mám přístroj od Vodafone, tak to nemůžu stáhnout z jejich stránek
peterss_ce4you (73)|26.7.2008 11:50
co myslis, ze mam v podpisu ? ;)
pepisek_ce4you (4)|26.7.2008 12:00
Díky a to taky musím nejprve asi odemknout Artemise aby to tam šlo nahrát, když je od Vodafone že? Jsem teprve začátečník a nevyznám se v tom. Chtěl jsem nějakou čistou ROM.
zhusak (24)|26.7.2008 18:05
Ano, je třeba první odemknout pomocí USPL. Je to bezpečné a jednoduché.

Tu Oops Black 1.0 WWE jsem zkusil a vrátil jsem se zpět k HTC WM6. Nelíbí se mi ty blbosti typu HTC Home atd., díky kterým je ta romka stejně rychlá jako ta ofiko WM6 (s úpravami v registru). Bez těch blbostí by byla určitě hodně rychlá. A taky se mi nelíbí, že je SMS a MMS v jedné složce.

Zkusil jsem tam nainstalovat romku od tmcz (wm6 bez ext_rom) a jede stejně rychle a stabilně jako ta od HTC. Dobré je, že kromě nespomalující češtiny funguje i Wifi (mám Artemise), ale bohužel schází ve složce soubory na nastavení Wifi. Takže teď zkusím ty soubory z HTC WM6 WWE strčit do té tmcz romky. Snad to bude fungovat.

Existuje vůbec na Artemise nějaká stabilní čistá romka (WM6 nebo WM6.1 WWE) bez nějakých rozšíření o aplikace typu HTC Home, Battery Status apod., či úprav vzhledu??? Byl jsem zvyklý, že na Propheta byly tzv. čisté romky (např. od Korana) a ty byly velmi rychlé a stabilní. Díky za radu.