Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazené výsledky: 61 až 71 z 71

Téma: novy surf+???

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2006

Chápu správně, že např aktualizace počasí přes SPB Weather je v tomto tarifu zpoplatněno? Je to naprosto směšná částka pár korun, ale jen tak pro pořádek mě to zajímá. Nebo se to dá nějak nastavit, aby to zpoplatněno nebylo a počítalo se to v rámci 50MB zdarma?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

A co třeba aktualizovat počasí při připojení k PC? Já to měl takto nastavené automaticky. někde to tam bylo v menu.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2006

No na to se ale neptám.. to nastavit umím, ale třeba když člověk 14dní cestuje a chce mít aktuální počasí, tak to myslím. Dá se někde nějak nastavit, aby to tedy chodilo přes ten port 80? Nebo máte někdo vyzkoušený jiný program na předpověď počasí, který by se mohl nastavit na port 80 a tahat data v rámci tarifu?? Díky.
    EDIT: Přesně to vychází 48kb za 2,88 kč - v kolonce ostatní aplikace: 0,06 Kč APN Internet. Takže dá se to zprovoznit tak, aby to tahalo z tarifu?
    Předpokládám tedy, že je to aktualizace počasí, protože krom toho jsem pouze využila Slick na portu 80 a operu mini na HTTP, což oboje zpoplatněno by být nemělo.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Podle mě, když někde 14 cestuje, tak 3x když si stáhne data o počasí jej nevytrhne. Častka se musí pohybovat v řádech korun.

Na to se ovšem také neptáte, že?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2006

Já nevím, ale ptám se úplně na něco jiného, tak když neznám odpověď, tak snad neodpovídám ne???

Na nějaké z minulých stran někdo psal, že má aktualizaci počasí v rámci tarifu, tak by mě zajímalo, co je to za program a jak to rozchodil, to je celé.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Nainstaluj si vxSniffer, připoj se někde přes WiFi (při připojení přes mobil mi sniffer nic neukazuje), spusť vxSniffer, pak spusť aktualizaci předpovědi a ve vxSnifferu uvidíš, co kde lítá. Případně se obrať na podporu toho softu, jestli se dá zařídit aby to šlo přes HTTP.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Výpis mého posledního vyúčtování mi ukazuje, že ačkoliv jsem připojil k telefonu notebook, účtovaná částka za data byla 0,-. 100 MB hranici jsem nepřekročil. Dále jsem intenzívněji používal ICQ a část je opět rovna 0,-. Že by se do 100MB limitu počítala všechna data? Podle vyúčtováni to tak vypadá a vyhovuje mi to.:yes:

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

No,ja mel klasicky Surf+ = porad sem platil mimo cca 100kc za e-mail pres Operu mini(centrum.cz),asi i pocasi atd.

tak sem si aktivoval surf&mail,a hle, platil sem 400kc za data (prazdninove icq,stahoval sem si i alt+tab do Kaisera z xda (25kb) a jedno prihlaseni pres Operu 9.5 do mailu),ale rozhodne sem 100mb nepresahl.Takze tam snad nespada nic.No nic,mam tech zlodeju dost,jdu do O2 k Internet v mobilu,kde mi tak maximalne spomali rychlost.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Nerad bych se pletl, ale u T-M platí to samé. Při překročení limitu dojde ke snížení rychlosti na 16/16 kbps.

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

zdravim, ja sem po dlouhe dobe zrusil klasiciky internet+ za 699 a presel na surf&mail+ ... v mobilu vse funguje, ale po pripojeni k PC nemuzu stahnout POP3 ani IMAPem zadnou postu ... nestalo se nekomu neco podobneho?

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

to, že ti nejde stahovat přo připojení na pc je zapříčiněno nastavenim telefonu, např. ve WM máš zvlášť nastavení pro připojení kabelem nebo prostřednictvím sítě. V surf&mail vam pojedou maily (POP3) a veškerá komunikace co běží na portu 80...i počasí od SPB.. icq taky když ho tak rozchodíte a nebude Vám to učtováno

Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345

Podobná témata

1. Surf+ a HD
    Od malcor_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-03-2009, 08:25
  2. Zpoplatněný Surf+
    Od Xshocker v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 06-08-2008, 21:54
  3. Surf+, Surf&Mail+ nové změny