Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 8 PrvníPrvní ... 45678 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 76 až 90 z 117

Téma: Flashování XDA II zařízení - jak na to?

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Asi budu také převařovat, protože současná ROM 1.72.104 má kromě nefunkčního faxu i nefunkční MMS - v nastavení spojení mají: Stahovat pomocí T-Mobile UK a server T-Mobile UK. Stahovat pomocí lze nastavit na T-Mobile GPRS, ale server změnit nejde. Závěr: nejdou mi ani přijímat, ani odesílat MMS .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od ipf
    Asi budu také převařovat, protože současná ROM 1.72.104 má kromě nefunkčního faxu i nefunkční MMS - v nastavení spojení mají: Stahovat pomocí T-Mobile UK a server T-Mobile UK. Stahovat pomocí lze nastavit na T-Mobile GPRS, ale server změnit nejde. Závěr: nejdou mi ani přijímat, ani odesílat MMS .
    No já jsem jako prvou také vařil TM UK, ale jak jsem zde psal, našel jsem TM CZ, která je OK, tzv. hledej šmudlo, hledej... je to na straně 7, odkaz na TM CZ v mém příspěvku . Ale to je asi stejně pasé, zítra otestujeme novou TM CZ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Dovolim si jenom upozornit, ze ty ROMky pro MDA2 Wiki varim a davam ven ja, ne CZ T-Mobile! Ja jenom, aby nebyla mylka, ze to dava ven T-Mobile CZ (z meho stareho postu do Pandory to tak mozna mozna vyznelo)...

Jinak mne opravdu panove fascinujete, ja neco postnu na Pandoru ve 22:05 a vy uz o tom za 20 minut debatujete, no to mne podrzte...

Vice info o nove ROM v. 1.72.666 je zde: http://mda.epot.cz/index.php/Software.ROM (hned ta prvni)

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od beecher
    Dovolim si jenom upozornit, ze ty ROMky pro MDA2 Wiki varim a davam ven ja, ne CZ T-Mobile! Ja jenom, aby nebyla mylka, ze to dava ven T-Mobile CZ (z meho stareho postu do Pandory to tak mozna mozna vyznelo)...

Jinak mne opravdu panove fascinujete, ja neco postnu na Pandoru ve 22:05 a vy uz o tom za 20 minut debatujete, no to mne podrzte...

Vice info o nove ROM v. 1.72.666 je zde: http://mda.epot.cz/index.php/Software.ROM (hned ta prvni)
    Nebóóój, všickni víme, že to ven nepouští TM, páč na to nemá odborníky schopný něco takovýho vyprodukovat (a hlavně stále a lépe k radosti nás uživatelů ).
    A pak, kdyby to bylo od TM, tak by v GSMobilu nevyhrožovali ztrátou záruky kvůli debilnímu prasklýmu krytu (nojó-no, přesně takhle se chovají monopolisti :no.
    Jinak jsme rádi, že Tě máme a že nám pořizuješ stále nové hračky (když na nás nemá taťka TM čas ).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Poslal jsem ti dotaz na ICQ. Ale pro jistotu ještě jednou. Prostě ten link na tu Romku mi nechodí. Můžeš mi pomoct? Předem děkuji.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Vážně nechodí , ani mě.Jsme nedočkaví a čekáme.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ano ano, šéfkuchaři, ten název TM UK či TM CZ je jen naše interní rozlišení pro verze 1.72... .

Pro ostatní: Hledejte ZDE, dále software, verze ROM, bude to hned ta prvá s ExTRom 1.72.666 - podle beechera tam není ten nefunkční fax - jdu na to :yes: .
    PS: Sakra, ono to opravdu zatím nejede, asi budeme muset počkat, až navezou zboží ...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Tak přemejšlim, jestli má stát taky ve frontě (venku už není dvakrát teplo), když stejně fax nebude .
    A neříkal pan vedoucí, jak je to s těma MMSkama? Jestli už dovezou s nastavením pro TMCZ? To by se mi vyplatilo počkat (pokud ne, asi prodám místo v pořadníku ).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Tak přemejšlim, jestli má stát taky ve frontě (venku už není dvakrát teplo), když stejně fax nebude .
    A neříkal pan vedoucí, jak je to s těma MMSkama? Jestli už dovezou s nastavením pro TMCZ? To by se mi vyplatilo počkat (pokud ne, asi prodám místo v pořadníku ).
    Já MMS moc nepoužívám, po uvaření TM CZ 1.72.601 mám ale vše nastaveno na T-Mobile, v pátek mi poslal Suoraj video MMS ze Španělska, vše přošlo OK bez nějakého nastavování, tzn. příjem funguje.. Ale počkáme si chvilku na TM CZ 1.72.666... Máš pravdu, připadám si jak ve frontě na jonatány, kdy prodávali jen kilo na hlavu a já musel jako kluk před Vánocema stát v mrazu frontu....... Jinak šéfkuchař ten fax údajně pro nefunkčnost vypustil, asi si budeš muset sehnat jiný, normálně instalovaný soft...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Panove, prave to tam sypu, ja si vzpomnel, ze mam rano v 9.00 lekce anglictiny...

Hold on!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tak panove je to tam!

Ale neuvarte prosim ten server!!!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Panove, prave to tam sypu, ja si vzpomnel, ze mam rano v 9.00 lekce anglictiny...

Hold on!
    Ano, právě otevřeli, už nakupuji :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Nebóóój, všickni víme, že to ven nepouští TM, páč na to nemá odborníky schopný něco takovýho vyprodukovat (a hlavně stále a lépe k radosti nás uživatelů ).
    A pak, kdyby to bylo od TM, tak by v GSMobilu nevyhrožovali ztrátou záruky kvůli debilnímu prasklýmu krytu (nojó-no, přesně takhle se chovají monopolisti :no.
    Jinak jsme rádi, že Tě máme a že nám pořizuješ stále nové hračky (když na nás nemá taťka TM čas ).
    Jo, to je takovej muj natruc podnik nasim operatorum... Mozna mne pak zamestnaji jako varice ROMek, CABu... Who knows...

Jo to chovaji... Bohuzel... :

Nove hracky? Rek bych spise jenom lehke updaty...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Chuck
    Poslal jsem ti dotaz na ICQ. Ale pro jistotu ještě jednou. Prostě ten link na tu Romku mi nechodí. Můžeš mi pomoct? Předem děkuji.
    Uz chodi... Proste jsem to tam jeste nestihnul dat...

Jinak mas na ICQ nutnou autorizaci? Ja jsem si te pridal, ale jelikoz pouzivam Mirandu, tak ta nevi, jestli ti ma zadost o autorizaci poslat ci nikoliv, tak jsem ti ji poslal...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Jarouš
    Ano ano, šéfkuchaři, ten název TM UK či TM CZ je jen naše interní rozlišení pro verze 1.72... .
    Jo aha... Tak to jo, uz tomu rozumim...

Citace Původně odesláno od Jarouš
    Pro ostatní: Hledejte ZDE, dále software, verze ROM, bude to hned ta prvá s ExTRom 1.72.666 - podle beechera tam není ten nefunkční fax - jdu na to :yes:
    No ten odkaz co jsem postnul nefunguje? Mne jo...

Strana 6 z 8 PrvníPrvní ... 45678 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 23-05-2010, 19:25
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-01-2010, 15:59
  3. Loox 600 - PC nenajde pocket PC zařízení při flashování ROM
    Od BinLadin v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-12-2008, 13:47
  4. Flashování MDA II
    Od trend99_ce4you v sekci Zbývající PPC