Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 8 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 117

Téma: Flashování XDA II zařízení - jak na to?

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Tak jsme v neděli na Doučování vařili a flešovali a výsledkem je ROM 1.72.104 v mojí cihle. Jenže mi v ní chybí GPRS monitor, čili něco, co by mi počítalo objem přensených dat (event. rychlost mého broadband připojení 131kBs ). Dá se tato utilitka odněkud vytáhnout a nacpat ji do mé cihly, abych měl přehled, kolik jsem stáhnul (zejména v cizině, kde se platí celých 100k jsem ji používal, neb když stáhnu 101k a stejně už zaplatím 200, jsem zbylá kila použil k návštěvě těchto stránek ).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od ipf
    Tak jsme v neděli na Doučování vařili a flešovali a výsledkem je ROM 1.72.104 v mojí cihle. Jenže mi v ní chybí GPRS monitor, čili něco, co by mi počítalo objem přensených dat (event. rychlost mého broadband připojení 131kBs ). Dá se tato utilitka odněkud vytáhnout a nacpat ji do mé cihly, abych měl přehled, kolik jsem stáhnul (zejména v cizině, kde se platí celých 100k jsem ji používal, neb když stáhnu 101k a stejně už zaplatím 200, jsem zbylá kila použil k návštěvě těchto stránek ).
    Já jsem po sobotním odjezdu z Doučování taky vařil, ale podle návodu z WIKI, nejprve jsem tam šoupnul angláckou varinatu pro TM, později jsem našel odkaz na Pandoře na TM/CZ, mám nyní 1.72.00WWE TMCZ, kde je GPRS monitor součástí, podotýkám, že mám cihlu od TM, proto zcela legální použití, jinak je to placený soft, ale mohu poslat .

PS: Zde je odkaz na příspěvek, kde je možné najít adresu pro natažení
    TM CZ 1.72...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

No pokud budešě posílat tak já bych do archyvu taky chtěl ) A jeden dotaz. Chodí někomu ten fax co je v té 1,72.104 ? Pokud ano jak se nastaví aby chodil?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Chuck
    No pokud budešě posílat tak já bych do archyvu taky chtěl ) A jeden dotaz. Chodí někomu ten fax co je v té 1,72.104 ? Pokud ano jak se nastaví aby chodil?
    Doplnil jsem svůj předchozí příspěvek, jukni na PS .
    Fax jsem testoval jen jednou, mám sice od TM jedno číslo na telefon, jedno na fax a poslední na data, ale faxové číslo nemám asi aktivní, je tam nějaká hláška o tom, že číslo neexistuje, dál jsem toho nechal, v době eMailů to prakticky již nepoužívám, uvažuji o vykostění TMCZ a fax bude asi jeden z programů, který půjde pryč - to je ale otázka času, který nyní nemám ...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Vypadá to dobře ale on tam píše aby se zájemci ozvali na sokr. mail a ten já nemám ((

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Chuck
    Vypadá to dobře ale on tam píše aby se zájemci ozvali na sokr. mail a ten já nemám ((
    Ano, to se ale jedná o předání poznatků z instalace této verze... já to tam dal normálně, tzn. bez přihlášení k testování, až později jsem zjistil a trochu si i dopisoval, že autor příspěvku je na ce4you jako beecher, kontaktuj ho pomocí SZ, je to zasvěcenec, který poradí co a jak......

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

O tom faxu se zde vedla diskuze najdi si příspěvky o flaschovaní od Jirky P nabo Jiří Čech tam se o tom píše - tuším.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od seba
    O tom faxu se zde vedla diskuze najdi si příspěvky o flaschovaní od Jirky P nabo Jiří Čech tam se o tom píše - tuším.
    Jo, v diskusi se o faxu mluvilo, ale jen že nechodí... a pak SLÁVA.. Jirkovi už chodí.
    Jenže nám ostatním ne .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Sem se splet a dal jsem to jinam čiže o faxu:http://www.ce4you.cz/forums/view_top...=2812&fi=70#75

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od seba
    Sem se splet a dal jsem to jinam čiže o faxu:http://www.ce4you.cz/forums/view_top...=2812&fi=70#75
    Já jsem jen inženýr, takže se na mne musí polopaticky... a to jsem tam nenašel. Problém Jirky spčíval v tom, že neměl aktivní službu DATA-FAX a to já mám (a pro jistotu jsem to prověřil u operátora ).
    Ještě můžu zkusit napsat někam (zatím jsem nenašel kam) ten příkaz ZX3, ale to asi problém nevyřeší.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

No já bych spíš kontaktoval Jiřího Čecha on psal že mu to chodí a víš jaká je to někdy cesta - pokus omyl = náš oblíbeny HWreset

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

prepacte ze zasahujem do tochto fora ale chcel by som vediet kde mozem ziskat ROM 1.72.00WWE mam orange SPV M1000 to je to iste ako MDAII/XDAII. teraz mam ROM 1.60.00WWE

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No beecher nás tady trochu zanedbává , ale zítra bude nová 1.72 pro TM, na středu připravuje i pro Eurotel, více ZDE. Chlapci, vypadá to, že budeme zase u plotny a budeme vařit ...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Asi budu také převařovat, protože současná ROM 1.72.104 má kromě nefunkčního faxu i nefunkční MMS - v nastavení spojení mají: Stahovat pomocí T-Mobile UK a server T-Mobile UK. Stahovat pomocí lze nastavit na T-Mobile GPRS, ale server změnit nejde. Závěr: nejdou mi ani přijímat, ani odesílat MMS .

Strana 5 z 8 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 23-05-2010, 20:25
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-01-2010, 16:59
  3. Loox 600 - PC nenajde pocket PC zařízení při flashování ROM
    Od BinLadin v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-12-2008, 14:47
  4. Flashování MDA II
    Od trend99_ce4you v sekci Zbývající PPC