Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 7 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 97

Téma: Nový ženský profesionální hlas pro TomTom

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Eliška zní fajn, ale hlasitost je opravdu příliš slabá (na Compactu II), proto je pro mě v tuto chvíli lepší Miloslav. Kdyby přišel build s navýšenou hlasitostí, velmi bych to uvítal.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

uz se to sim nejak vyresilo s tema pauzama po "metrech"? ted sem s tim odjel trasu asi 300km a eeeliska to nedorekla ani jednou, pouzivam tuhle (http://www.prejdi.cz/84EliskaOC) verzi...diky, jinak super napad, skvela prace, bezvadny, diky,

kuba

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Kua chlopi,vy mate ale problemy:? Miesto toho aby ste boli radi,ze niekto spravil novy hlas,i ked mozno ni celkom podla vasich predstav,tak sa tu dohadujete a frflete.To nepochopim asi nikdy Ta hlasitost moze byt sposobena napr. tym ze spektrum reci Elisky je postavene mozno vyssie,mimo pasmo najvacsej pocutelnosti(ako vsetci vieme,citlivost ludskeho sluchu je rozna pri roznych frekvienciach) a stacilo by ju prehnat v equalizeri. A ohladom tej hlasky po tristo metroch si myslim,ze to je skor problem samotnej navigacie ako hlasu.Napr. aj v iGO mi niekedy,konkretne iba raz a na tom istom mieste,jednoducho nezahlasi odbocku pri 300 metroch,ale pri 800 a 100 metroch hlasi normalne a pri tom je to rovna cesta a ziadne zmeny smeru v tomto rozmedzi niesu,cize chybka je len v algoritme hlasenia vo vztahu ku konkretnemu miestu na mape,lebo inde to nerobi.Alebo napr. na jednom useku mi hlasi Drzte sa vpravo a pri tom trasa pokracuje stale rovno i ked zahyba cesta mierne vpravo a na inych podobnych usekoch to nehlasi,iba na tom jednom konkretnom mieste a na druhom mieste kde by bolo fakt dobre keby to hlasila,tak to nehlasi.Su to jednoducho chyby bud v mapach alebo v navigaciach.A staci mi iba jeden raz aby hlasovy povel bol nekorektny a prestanem hlasovej navigacii verit,obzvlast ked na mape to je vyznacene spravne.Preto vzdy,hlavne v neznamom prostredi kontrolujem naplanovanu trasu na displeji.Tymto som sa ale uz dostal mimo rozsah diskusie o hlasoch pre TT,tak mi to prepacte

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

no jo, ale ta chyba s temi metry neni chyba navigace, ani podkladu, ale ciste toho hlasu (at uz je to zpusobeno primo chybou v hlase, nebo v komunikaci navigace a hlasovych podkladu...)...a je to jen poznamka pro autory, aby se na to podivali, pac s touto chybou je to pro jizdu bez koukani na display nepouzitelne...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2007

Mám verzi aplikace 6.020(7910),mapu PL-CZ-SK-HU V 652.1211 a můj názor je,že problém 300m a dál nic je problémem aplikace.Zatím se mi to ještě nestalo,už jsem odzkoušel všechny 4 verze Elišky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

TT 6032 (8351) a dela to neustale, jeste se nestalo, ze by to dorekla mapa EE (680)

EDIT: co na to sim PedroKV??? diky

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Citace Původně odesláno od kubisz
    TT 6032 (8351) a dela to neustale, jeste se nestalo, ze by to dorekla mapa EE (680)

EDIT: co na to sim PedroKV??? diky
    sim? mě to funguje vše jak má, jak za jízdy, tak za simulace, takže si myslím, že to bude nějakým špatným buildem. Taky jsem (už dříve) zjistil, že není PDA jako PDA (obě WM5). Některé jsou asi kompatibilnější.. Nemyslím to ve zlém, jen že když na jednom program rozběhnu napoprvé a na druhém PDA až po hodinách googlení a patchování a přitom jsou oba ze stejné doby vydání, tak je mi to divné.. Je možné, že i tohle má vliv. Nic jiného mě fakt nenapadá.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

sim=prosim

hm, takze se s tim nic delat neda? TT je original s Variem, cili zadny zbastleny build stazeny nekde z netu...princip toho skladani "vet" u TT neznam, ale prece by se melo dat prijit na to, proc tohle dela...je to pomalym PDA? pomala karta? nemuze to trebas byt, ze ten predchozi ukol rika moc dlouho a vyprsi ji celkovy dany cas na upozorneni?

kuba

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

taky mam problem po 300m a pak nic, tomtom 6.032, mapa EE 680.1536, s Miloslavem OK, kolega na HP rx5940 ma stejny problem

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

proto si myslim, ze je to zalezitost toho hlasu...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Ahojte, Tak jsem nainstaloval Elisku a zatim odskousel jen na simulaci a musim konstatovat, ze je to velmi prijemna zmena. Nainstaloval jsem si take malayskou Erru z tematu "Nove hlasy", ktera je nejak poskladana, takze zni trochu pomichane, ale i to je zmena proti Miroslavovi. Rad bych zkusil take v teto sekci uz nekolikrat debatovanou Martu, ale nedari se mi najit odkaz na jeji stazeni, poradite mi prosim?

Na adresu Miroslava jeste musim dodat, ze to neni spatny hlas, naopak, je profesionalni vyborne srozumitelny a obecne vzato asi mezi muzskymi hlasy asi i jeden z tech prijemnejsich, ale chtelo to jen zmenu ci spise alternativu, aby covek mel moznost po case vystridat hlas a udelat si tak na nejakou dobu zmenu.

Jinak take mi pripada logicke, ze pokud se ta hlasova pauza po 300 m neobjevovala u Miroslava vubec a u Elisky casto, tak by to asi nemela byt vec aplikace ale spise hlasu, nebo komunikace hlasu s aplikaci.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Ahoj, odkaz na Martu je http://rapidshare.com/files/48540538/80-Marta.rar
    Je tam i splashscreen http://rapidshare.com/files/48593594/splash.bmp pro pna

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

2 pedroKV: chci se jen zeptat, zdali tim poslednim prispevkem na tema "300 a nic" bylo receno, ze se timto problemem jiz nadale zabyvat nebudete, nebo zda probiha nejake sledovani ci zjistovani pricin? hlas je totiz celkem bezvadny, krom teto chyby a rad bych ho pouzival...vim, ze to delate zadarmo, proto to berte opravdu jen jako dotaz nijak citove nepodbarveny...dekuji...

nabizim samozrejme svuj cas a sve zarizeni pro ucely testovani...

kuba

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od PedroKV
    Ahoj,
    Je tam i splashscreen pro pna
    Prosim Te, co je to ten splashscreen. Obrazek jsem si stahl, ale k cemu je? Sorry, ze jsem takova lamicka.
    Dik. Sh.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

No, já jsem si Martu ještě nestáhl, ani proklamovaný splashscreen, ale řekl bych, že to bude obrázek do volby jazyka.
    Zkrátka, abys viděl, jak ona Marta (kterou, mimochodem, zná celá parta ) vlastně vypadá. Stejně, jako tam vidíš Elišku a nevidíš Miloslava.

:yes:

Strana 3 z 7 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-08-2009, 13:59
  2. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 19-11-2007, 20:03
  3. Ženský hlas TT5
    Od ondral_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 19-10-2006, 09:43