Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Kaiser - HF Parrot 3100

Alfan (123)|3.2.2008 18:42
to Furbo
A ty jsi tu verzi 1,3 potřeboval upnout proč? Tobě něco nefungovalo?
No neříkej mi, že jsem si objednal 6100 a bude mi to zlobit, když se tady psalo, že funguje s Kaiserem korektně a navíc ho mají i na stránkách výrobce jako podporovanej telefon :disgusted:
htcjirka (1875)|3.2.2008 19:04
Furbo asi ma rad nejnovejsi firmware.Parrot 6100 chodi s Kaiserem vytecne a bez chybicky.
Furbo (323)|3.2.2008 22:29
[QUOTE="uiqjirka"]Furbo asi ma rad nejnovejsi firmware.Parrot 6100 chodi s Kaiserem vytecne a bez chybicky.[/QUOTE]

jj jsem od přírody hračička :D . Ale to nebyl v tomto případě ten důvod. Na verzi 1.2 mi nechodila synchronizace kontaktů (musel jsem to tam nacpat manuálně) a neukazovalo to stav baterie - nebo spíš jen někdy. Ale s odpojováním jsem problém neměl. Nemáte někdo ke stažení ten firmware 1.2 abych to zkusil dát zpátky?
Alfan (123)|3.2.2008 22:41
[QUOTE="uiqjirka"]Furbo asi ma rad nejnovejsi firmware.Parrot 6100 chodi s Kaiserem vytecne a bez chybicky.[/QUOTE]

Takže Ti chodí i ta synchronizace kontaktů a ukazuje Ti to stav baterie?
Nebo má problém jen Furbo ;)
htcjirka (1875)|3.2.2008 22:52
S originalni wwe rom 1.56 to chodi bez problemu,netusim jestli je to alergicke na jine rom.Az na male dve preklepy v prekladu menu vse o.k
Rumcajs_tr (45)|6.2.2008 20:57
příští týden mi MK6100 instalují, tak uvidíme...
Alfan (123)|8.2.2008 11:51
Tak už mám doma 6100 a 13.budu nechávat namontovat.
Spolupracují adresáře nebo budu muset posílat kontakty přes BT?

EDITTak dneska se stihnul namontovat akorát alarm do "Myšičky" a HF namontujeme asi příští úterý nebo středu.
Furbo (323)|8.2.2008 12:47
tak jsem upgradoval na Win 6.1 a veškeré problém s HF jsou pryč. Vše funguje jak má a stabilně. Snad to nezakřiknu:)
Rumcajs_tr (45)|8.2.2008 18:49
[QUOTE="Alfan"]... a 13.budu nechávat namontovat...
[/QUOTE]
Hehe, jsi rychlejší, já až 14. ráno :D
Jo, ty kontakty by mě taky zajímaly - myslím, že od verze fw 1.3 by se snad měly synchronizovat samy a to tak, že u kontaktů, kde máš víc tel. čísel se ti v Parrotovi vytvoří více záznamů se stejným jménem a s označením typu telefonu na konci (M, W, H, atd...) Aspoň tak jsem to vyčetl ze stránek Parrotu - ale někdo z uživatelů by to mohl potvrdit nebo vyvrátit
maxus_aurelius_ce4you (24)|8.2.2008 23:21
taky potvrzuji - s verzi: WM6.1DCS v1.4 WM6.1 mi parrot LS3200+ funguje bez problemu. S verzi WM6.1 beta 2od Alexe bohuzel nefunguje. Dale fungovala se vsemi verzemi (WM6.0 )od Dutyho.
TondaT_ce4you (35)|11.2.2008 23:00
Zdravím,
Tak jen malý dotázek. Před instalováním tohoto souboru tedy na WM6.1.. nepříjde se o češtinu? Ta by mněla být na ROM a nechci se pouště do nějakých akcí s možností ztráty dat atd... předpokládám, že reinstal na WM6.1 proběhne bez problémů, ale raději se zeptám než to z..... Děkuji za radu..
Rumcajs_tr (45)|12.2.2008 21:00
pokud správně chápu tvůj dotaz a ptáš se na instalaci WM6,1, tak samozřejmě že přijdeš o češtinu. A taky o záruku, pokud to nedokážeš vrátit zpátky. Instalace WM6.1 totiž nění instalace nějakého "prográmku" - je to kompletní flashování ROM paměti se všemi důsledky.
Rumcajs_tr (45)|14.2.2008 13:14
Zdravím všechny, tak dnes mi úspěšně naistaloval MK6100. Protože v něm byla verze FW 1.01b (a nejela synchronizace kontaktů), hnedle jsem flashnul na FW 1.03 a synchronizace už jede. Vše jede OK, akorát mám jeden problém - když vlezu do kontaktů v Parrotovi, vidím tam kontakty z Kaisera, ale seřazené podle křestního jména! Takže pod "J" mám "Jiří H...", Jiří J...", "Jiří V...", atd... Dělá Vám to taky? Jak to otočit???
S ostatním zatím spokojenost.

EDIT:
Vyjímám z návodu:
[QUOTE]Pokročilá nastavení: Umožňuje nastavení zoomu adresáře, třídění adresáře, používání předčíslí mezinárodních hovorů a možnost #31#.[/QUOTE]
Když jsem v autě procházel to menu, myslím, že jsem tam měl jen možnost předčíslí a možnost #31#. Ještě se zítra znovu podívám, ale může někdo potvrdit, jak mu to s FW 1.03 jede?
Alfan (123)|14.2.2008 19:56
Flashnutí se dá provést jen přes BT z notebooku, když už budu mít HF v autě?
A verzi zjistím, kde a jak? Je to v návodě?
Rumcajs_tr (45)|14.2.2008 20:11
[QUOTE="Furbo"]U Parrota 6100 po flashnutí na verzi 1.3 řeším zajímavý problém. Vše funguje jak má, ale po ukončení hovoru se sada od telefonu po několika vteřinách odpojí. Někdy se vzápětí vrátí zpět, ale někdy musím pomoci manuálně. Stává se vám to taky někomu?[/QUOTE]
Ano, přesně tohle se mi děje taky. Už jsi našel řešení? Obvykle se to spojí zase zpět, ale i tak...
PS: Nemůžu flashovat, kaiser není můj, ale služební :-(
Rumcajs_tr (45)|14.2.2008 20:13
[QUOTE="Alfan"]Flashnutí se dá provést jen přes BT z notebooku, když už budu mít HF v autě?
A verzi zjistím, kde a jak? Je to v návodě?[/QUOTE]
Ahoj, flashoval jsem z NB po instalaci HF do auta. Šlo to v pohodě a napoprvé, jen po dokončení flashe se neplaš a počkej (až 5 minut !!!!!!!) on se sám restartne - hlavně nevypínej v tu chvíli zapalování!
Verze FW se dá zjistit z menu - někde v nastavení, teď z hlavy nevím kde
Rumcajs_tr (45)|14.2.2008 20:17
Ještě jsem narazil na jeden problém - když jsem poprvé pároval Kaisera s MK6100, pořád se mi to nedařilo - HF vždycky zahlásilo, že párování OK a na Kaiserovi se pořád točilo to kolečko, až to vždy po pár minutách hodilo chybu, že nelze dokončit. Nejelo to ani po resetu - už jsem z toho byl zoufalý, ale po několika opakovaných resetech kaisera a vypnutí/zapnutí zapalování se to najednou chytlo a vše prošlo. A teď mám hrůzu z toho, kdybych to párování musel smazat, jestli bych to ještě nědy spojil... Někde jsem o tom četl na fóru, že to někomu taky dělalo, ale teď to nemůžu najít...
Alfan (123)|14.2.2008 20:17
Jen doufám, že po flashnutí na vyší verzi Parrota bude synchornizace kontaktů běhat bez problémů tak, jak psal uiqjirka... :cool:
Mám originál ROM od T-Mobile a tak na to trochu spoléhám ;)
Rumcajs_tr (45)|14.2.2008 20:18
[QUOTE="Alfan"]Jen doufám, že po flashnutí na vyší verzi Parrota bude synchornizace kontaktů běhat bez problémů tak, jak psal uiqjirka... :cool: Mám originál ROM od T-Mobile a tak na to trochu spoléhám ;) [/QUOTE] No... moc bez problémů teda ne - dneska jsem to zprovoznil a přečti si o pár příspěvků výš, co mi to udělalo s kontakty :-( Nepoužitelné... a to mám originál ROM od HTC ...á - už mi dorazila odpověď ze supportu Parrot - to byla rychlost... ale moc dobré zprávy to teda nejsou... :-( [QUOTE] Hello sir , We notice this issue with some windows mobile phones in which first and last name are inversed . Inorder to solve your issue you can use this procedure inorder to send contacts to the kit Object push with ppc contact manager : First of all i will advise you to remove the previous paring traces of your phone in the carkit for that in ck3200 go at settings /paired devices / select your phone and delete it Then remove also the previous paring traces of the kit and in your phone . From car kit go to Settings / Pair with / disable synchro And pair your phone by using this procedure . By doing this automatic phonebook synchronisation will be stopped . Then inorder to send all your contacts in the carkit, you can use this procedure . First of all download this software and install it in your pocket pc : http://www.mobiletopsoft.com/pocket-pc/freeware/download-ppccontactsmgr-v1-6.html new feature will be added in your phone contact list « select all contact » then in your phone transfer all your contacts from which your sim card to your phone memory, then remove all contacts which are in sim card memory Then in your phone go at contacts list select all contacts / then beam contact Then select parrot mk6100 By doing this all your contacts will be send to your carkit. Note : all your contacts should be in your phone memory , or else this procedure doesn’t work. And finally there is a new bluetooth hot fix update available for htc tytn II which corrects some bluetooth disconnection issue present in this phone , You can find this patch in htc website at this adress below. http://member.htc.com/member/SoftwareDetali.aspx?pid=1 so i will advise you to update your phone bluetooth software version , which may improves the functionnement of the kit. Regards, Daniel PRASANTH Customer Service Parrot 174 Quai de Jemmapes 75010 Paris France + 33 1 48 03 60 69 www.parrot.biz First-name: xxx Name: xxx E-mail: xxx Country: Czech Republic Parrot product: MK6100 Software version: Software language: Czech Owned for: -1 months Mobile phone: other = HTC TyTN II (Kaiser) Car: SKODA Car age: 0 Audio system: other (original SKODA) Message : Hello, just today, i had the MK6100 installed in my car. I had to upgrade from FW 1.01b to 1.03, but now, everything seems to work OK, except one major and one minor problem. The minor problem is that after each call, the MK6100 disconnects from HTC Kaiser, but after few seconds, it reconnects again and again synchronises the contacts. As the kit usually reconnects again, it doesn't bother me very much (but I still think that this is not a correct behaviour) The MAJOR problem is that the contacts in MK6100 (synchronised automatically with HTC Kaiser) are ordered by FIRST NAME and not by SURNAME. So I have for example this order: - Jannet Simpson - Jeniffer Stone - John Smith - John Watson - Judy Rush instead of - Rush Judy - Simpson Jannet - Smith John - Stone Jeniffer - Watson John The order of firstname and surname in my HTC Kaiser is OK when going directly to "Contacts" so the MK6100 reverts it somehow, but why??? PS: My MK6100 FW version is 1.03 and my HTC TyTN II firmware (ROM) is 1.56.405.5 I live in Czech republic so I use the Sunnysoft InterWrite czech localisation on the Kaiser [/QUOTE]
Alfan (123)|14.2.2008 20:36
No nějak jsem se do toho zamotal... do tý angličtiny.
Ale pokud se nepletu...
1) doporučuje nainstalovat ten hotfix na BT, to už bylo i psaný někde tady na foru --> spustit cab a potom ještě b programech samotnej hotfix, jinak není instalace korektní.

2) s těma kontaktama se snad musí smazat z parrota a pak přes nějakej softík na hrát do paměti telefonu a nesmí být na SIMce... Tomu moc nerozumí, protože já má všechny kontakty například v HTC a žádný na SIMce

Tak teď nevím, jestli musím raději nainstalovat ten hotfix, aby vůbec parrto běhal korektně?
Rumcajs_tr (45)|14.2.2008 21:29
Ahoj, no je to asi takhle:
1) Hotfix na BT neublíží, ale jak to tak pozoruju, asi ani moc nepomůže. A instaluje se tak jak píšeš - prvně nainstaluješ CAB jako každý jiný program, ten Ti v programech přidá novou ikonu a tu musíš spustit a potvrdit - pak proběhne reset přístroje a je to.

2) Kontakty - verze 1.03 automaticky synchronizuje phonebook kaisera (ne SIM, ale jen interní). Problém (aspoň můj, protože nikdo jiný se tu zatím neozval) je ten, že v parrotovi mám opačně jméno a příjmení, takže mi to hledá podle křestního jména. Po mém dotazu na Parrot mi napsali, že o tom ví a že můžu zkusit náhradní řešení - zrušit párování telefonu, spárovat telefon znova, ale před párováním v parrotovi vybrat jako typ telefonu "disable synchro" a tím zajistím, že se se znovu spárovaným telefonem nebude parrot pokoušet synchronizovat kontakty automaticky. Pak musím všechny kontaky z telefonu (ze SIMky by to nešlo) poslat do Parrota ručně. Protože windows mobile umí standardně posílat kontakty jen po jednom, poslali mi odkaz na freeware softík, který umí označit kontakty všechny a poslat je naráz - to je vše co ten program dělá - takové udělátko abys nemusel třeba 250x označovat kontakt a mačkat odeslat přes BT. No a touhle cestou by se do parrota měly ty kontakty dostat ve správným pořadí tedy prvně příjmení a pak teprv jméno.

3) Z čeho mám trochu strach je to, že (jak jsem psal o pár příspěvků výš) jsem měl při prvním párování problémy vůbec kaisera a parrota spojit, protože kaiser se vytrvale "kousal". když se mi to nakonec podařilo (po mnoha resetech a bohužel nevím jak) tak mám teď vytvořené partnerství a mám strach ho smazat, protože se to spojuje samo OK a co když se mi zase po smazání partnersví a pokusu o vytvoření nového začne Kaiser sekat a třeba už to nikdy nespojím? Ale stejně to asi zkusím, protože ta synchronizace kontaktů s obráceným pořadím mi fakt vadí.

Tož asi tak...

Mimochodem, tak se ozvěte ještě někdo s MK6100 - jak jste na tom s těma kontaktama - to mám problém jen já, nebo co?
Furbo (323)|14.2.2008 21:53
tak za prvé bych poprosil na odkaz na tu utilitku pro označení kontaktů. Předem moc dík.

za druhé) se synchronizací mám a nemám problémy. Vcelku to funguje, ale občas se stane, že tam mám nějaký kontakt dvakrát.

za třetí) mám jiný problém. vše vcelku funguje korektně, ale při ukončení hovoru se mi CK6100 na chvíli odpojí a za chviličku zase připojí.

Jinak používám ROM s WM 6.1 a je to velmi znát např. při té synchronizaci. Probíhá velmi rychle.
Rumcajs_tr (45)|14.2.2008 22:01
Čau, takže několik věcí:

1) ten odkaz - xda-developers (musíš být registrovaný).

2) Já se synchronizací taky nemám problémy, až na to, že mám jméno a přijmení naopak - ty to máš správně ??? - to by pak musela být zrada někde jinde - docela by mě zajímalo kde.

3) odpojení a připojení po hovoru se mi děje taky - zatím nemám řešení a ze supportu mi psali, že mám zkusit ten BT hotfix, ale to nepomohlo. Takže snad jedině čekat na nový FW - většinou se to zas připojí, tak s tím žiju... někdy se musí pomoct ručně -

4) Už jsem konečně našel tu diskuzi k tomu, když se parrot nechtěl spárovat s HTC (popisovaný případ byl v kombinaci MK6000 a HTC S620 a S710) - řešení bylo nezadávat při párování klíč "0000" ale zadat to bez klíče - zajímavé, co? více viz. zde
Furbo (323)|14.2.2008 22:10
no já píšu do Outlooku jména obráceně tzn. nejdříve příjemení a poté jméno. Lépe se mi to pak vyhledává a Parrot to vlastně přebere takže to mám dobře.
Rumcajs_tr (45)|14.2.2008 22:28
prosímtě, můžeš trochu upřesnt jak obráceně? Když napíšeš do jména např "Jan Novák", tak ti to přiřadí "Jan" k poli jméno a "Novák" k poli příjmení - musel bys vlézt do toho jména (enterem) a vymazat všechno, co máš v poli příjmení a do pole jméno dát "Novák Jan", je to tak?
EDIT
Hele, tak jsem to udělal stejně - sloučil jsem v outlooku pole jméno a pole příjmení jenom do pole jméno (v pořadí Příjmení + Jméno) a mám to. Zejtra ráno to píchnu do HF v autě a hnedle se uvidím - myslím, že teď to mám jako ty.
Tak díky za dobrý tip.

Mimochodem, tys nikdy neměl problém se spárováním kaisera s Parottem, jak píšu výše?
Furbo (323)|15.2.2008 09:00
jj, jednou na oficiální ROMce, ale na Helmiho ani na DCS se to už neobjevilo.
Rumcajs_tr (45)|15.2.2008 11:44
Tak jsem si dneska ověřil, že to poskládání kontaktů tak jak to máš Ty opravdu pomohlo - už je vše OK.
Co se týká toho párování - já ten problém měl jen na FW 1.01b, ale nějak se mi nechce zkoušet, jestli to přetrvává i na 1.03 ;)
Dokud to funguje - nevrtám do toho.
Ad odpojování po hovoru - tak třeba dneska ráno jsem měl hovor, po kterém se to neodpojilo, tak nevím...
Rumcajs_tr (45)|15.2.2008 20:33
Takže právě jsem dostal odpověď od Parrot ohledně problémů s párováním - ve verzi FW 1.03 je problém už vyřešen a vše funguje korektně.
[QUOTE]Hello sir ,
Indeed this problem has been solved in the software version 1.03 , with mk6100 latest version the pairing with windows mobile should works correctly

Regards,
Daniel PRASANTH
Customer Service
Parrot
174 Quai de Jemmapes
75010 Paris
France
+ 33 1 48 03 60 69
www.parrot.biz
[/QUOTE]
roman99 (10)|17.2.2008 14:11
Ahoj,

nemáte náhodou zkušenosti s BT autoradiem Parrot CK5100 (Rythm'Blue) společně s HTC Kaiser? Mám radiu poslední FW 6.03 a kontatky jsou tedy v obráceném pořadí (jméno příjmení), ale hlavně spojení mezi Parrot a HTC Kaiser nefunguje dobře. Ačkoliv mám nainstalovaný v Kaiserovi doporučený patch hotfix, tak to spolu hodně zlobí (dost často po přijmutí hovoru není slyšet druhou stranu a občas se kousne radio).

Nový model CK6100 nemůžu pořídit, protože mám služební vůz a služební BT radio.

Díky za radu.
landys_ce4you (119)|17.2.2008 15:13
Ahoj, mám s Parrotem spoustu problémů. Kaiser se vždy spojí, ale buď při přijatém hovoru nepřepne zvuk do HF a nebo už od okamžiku spojení hlásí stále hovor. Taktéž s navigací - buď nic a nebo furt, aniž by pustil ke slovu rádio.
Neví někdo čím to je a zda pomůže aktualizace? Mám v Parrotu předposlední fw a v Kaiseru T-M...
Rumcajs_tr (45)|17.2.2008 20:52
[QUOTE="landys"]Ahoj, mám s Parrotem spoustu problémů.[/QUOTE]
Zkus napsat jaký typ Parrota máš, třeba někdo poradí...
landys_ce4you (119)|19.2.2008 13:12
2 rumcajs_tr: Ouvejs, do teď jsem si myslel, že Parrot 3100 LCD je jen jeden ;-)
Rumcajs_tr (45)|19.2.2008 20:32
Nojo, to máš těžký, když tady se diskutuje i o MK6100, CK3200 a dalších :-)

Co se týká CK3100, tak právě poslední firmware podle dostupných zpráv hodně zlepšoval funkčnost s Kaiserem, takže tohle bych zkusil jako první.
Poslední FW je 4.17, seznam změn je zde
Furbo (323)|20.2.2008 08:02
je pravda, že se tady míchají různé typy sad přestože vlákno je věnováno 3100.
Proto jsem si dovolil založit pro CK6100 nové vlákno

ZDE
Alfan (123)|20.2.2008 20:04
Tak já své postřehy napíšu do nového vlákna, jdu na to... ;)
Alfan (123)|23.2.2008 12:03
to rumcajs_tr

Ahoj, zkoušel jsem tohle podle tvého návodu..
"2) Kontakty - verze 1.03 automaticky synchronizuje phonebook kaisera (ne SIM, ale jen interní). Problém (aspoň můj, protože nikdo jiný se tu zatím neozval) je ten, že v parrotovi mám opačně jméno a příjmení, takže mi to hledá podle křestního jména. Po mém dotazu na Parrot mi napsali, že o tom ví a že můžu zkusit náhradní řešení - zrušit párování telefonu, spárovat telefon znova, ale před párováním v parrotovi vybrat jako typ telefonu "disable synchro" a tím zajistím, že se se znovu spárovaným telefonem nebude parrot pokoušet synchronizovat kontakty automaticky. Pak musím všechny kontaky z telefonu (ze SIMky by to nešlo) poslat do Parrota ručně. Protože windows mobile umí standardně posílat kontakty jen po jednom, poslali mi odkaz na freeware softík, který umí označit kontakty všechny a poslat je naráz - to je vše co ten program dělá - takové udělátko abys nemusel třeba 250x označovat kontakt a mačkat odeslat přes BT. No a touhle cestou by se do parrota měly ty kontakty dostat ve správným pořadí tedy prvně příjmení a pak teprv jméno."
Ale... :?
Sice jsem si tím softíkem označil všechny kontakty, ale, jak je pošlu všechny najednou do HF?
Když dám v nabídce přenést, tak se mi přenese jen jeden kontakt a to ten první...:disgusted:
Tak teď nevím, co dělám špatně.
Sice bych to mohl přenést všechno po jednom, ale to se mi fakt nechce... :O

Ještě mě napdalo, že mám Nokii 6230 a v té mám kontakty tak na 90 % shodné s Kaiserem. Tak zkusím sanychornizovat kontakty s tou Nokií...To nevíš, jak by dopadlo? A jde to vůbec?
A ty kontakty s Nokie jsou pak použitelné, když mám připjeného Kaisera?
To je dotazů... :cool:
Ale fakt teď nevím.
Díky za radu
Rumcajs_tr (45)|23.2.2008 21:12
ahoj, no já jsem tenhle postup nakonec nepoužil, protože mi přišlo škoda přestat používat synchronizaci s telefonem - takže jsem si radši přeskládal kontakty tak, aby bylo první příjmení. Postup jak jsem to dělal je někde zde
landys_ce4you (119)|9.3.2008 18:00
Chtěl jsem se pozeptat na funkčnost Parrotu a Kaisera při použití navigace TomTom...
Když jsem měl Nokii, tak mě hezky hrálo rádio a když byl hlasový pokyn, tak asi s půlsekundovou pauzou to šlo do Parrota.
Kaiser mlčí a přepojí až při hovoru.
Dělá to tak všem a nebo mám starou aplikaci?
Co stereo, to taky Parrota nikdo nenaučí?
htcjirka (1875)|10.3.2008 10:08
[QUOTE]Co stereo, to taky Parrota nikdo nenaučí?[/QUOTE]

EDIT:

(pouzivam 6100 ten A2DP umi),spletl jsem si sekci,to se stane ;)
landys_ce4you (119)|10.3.2008 11:04
Ale ne, Parrot neumi A2DP, je to jen mono chrastítko :(
htcjirka (1875)|10.3.2008 18:06
Omluvam se za mystifikaci,mel jsem na mysli Parrot 6100,ktery pouzivam,ten umi A2DP.Prekoukl jsem sekci ;)
prettorian (20)|13.3.2008 00:34
Procitam tady tu diskuzi a nejak jsem nepochopil, jestli je uz na svete nejake reseni. Mam HTC Kaiser a Parrot 3200..problemy jsou takove, jak popisujete. zvuk se mi prepne do telefonu misto do handsfree, obcas se mi handsfree i sekne.. zkousel jsem na tom parrotu nejakou nokii a bezela v pohode, zkousel jsem Kaisera v Toyote s handsfree od Toyoty a taky v pohode...takze problem ma Parrot s HTC.... nedokaze mi nekdo poradit, jak to opravit?? nejakej ten hotfix na BT nebo nejaky firmware do Parrotu? Diky
BÉDA (2)|19.3.2008 23:36
Aloha všem. Mám sice MDA Touch, ale s 6100 mi to dělá všechno tak jak popisujete nahoře. Mám soft 1.03 a je to stejné jako předchozí 1.02
Všimnul jsem si, že když se po hovoru Parrot "dohaduje" s MDA, není k dispozici Deník hovorů, nebo není kompletní. Tzn. že MDA posílá tu informaci o uskutečněném hovoru do HF. Neví tady někdo, jak to zablokovat? Už klidně i tuhle fci oželím, ale ty výpadky jsou děsný. A mimochodem kontakty obráceně mám taky. Neměli bychom společně začít obtěžovat zastoupení ČR? Pokud bychom napsali mejly s tím, že to pošlem třeba na Novu do Občanskýho joudy, třeba by s tím děsným softem něco řešili.

hysy (1)|16.4.2008 12:14
Parrot uvolnil FW pro 2.11b pro Parrot 3200(+):

version 2.11b
- Better compatibilty with Windows Mobile phones
- Correct management with iPhone's synchronization
- "Paired devices" menu optimization when several devices paired
- "Paring" menu reorganization
- Adding charsets : ISO8859-5, ISO8859-6, ISO8859-7, ISO8859-8, ISO8859-9

Nerad bych se mýlil, ale zdá se, že problémy s HTC Kaiser (VarioIII)jsou pryč (testuji jen od včera večera). Již dříve jsem si nainstaloval do Varia BT update od HTC.
Kjuba_ce4you (1)|2.5.2008 17:16
Panove,

vim ze je tady sice hlavnim tematem Kaiser+3100, ale jelikoz predpokladam ze muj HTC S730Wings se co se tyce pripojeni k S730 prilis nelisi dovolil bych si jednu poznamku a jednu otazku:

- CK3100 (4.17d) + HTC730 zakoupeny cca pred mesicem (ROM 5.2.1622.18128, radio 25.6230.03H_1.58.17.02) funguje vicemene bez problemu (lehke zpozdeni s prenosem hlasu po vytvoreni spojeni, nekdy se stane ze po zapnuti zapalovani HF indikuje probihajici hovor ale zadny neni-po vytoceni lib. cisla a polozeni je vse vporadku)


-otazka:
Jelikoz na me predesle Nokii 6230i slo zcela bez problemu prehravat MP3 prave pres Parrota CK3100, jsem trochu zklaman tim ze z S730 to nejde ackol;iv vsechny ostatni zvuky jsou prave pres HF. Tak nejak tusim ze to je dano absenci A2DP prave v 3100 nebot v telefonu nejde nastavit jako bluetooth stereo. Nevite nekdo nahodou jestli by to neslo nejak obejit? Kdyz to sakra slo v te stare Nokii? Netrvam ani na tom aby to bylo stereo.
Nejaka utilitka nebo tak neco ?

Diky za kazdy napad.

Kuba
TondaT_ce4you (35)|5.5.2008 19:13
Zdravím,
Tak s těma utilitkama Ti asi nepomůžu, ale přeji hodně štěstí a hlavně pevné nervy protože s 3100 to nebude jen tak nejaký ten nový drivers... (byl totiž nedávno). Naopak můžu potvrdit, že +3200LS již s Kaiserem funguje na 80 %...jen někdy trvá synchronizace kontaktů a to třeba zahájení až po cca 5 minutách po spárování. Přehrání ovladačů přes BT x nootebook proběhlo poměrně hladce .Tak hodně štěstí..
peee_ce4you (1)|12.5.2008 20:36
Zdravim,
nemate nejake nove informace ohledne "zlobeni" Kaisera s Parrotem 3100. Vyzkousel jsem jiz vsechny moznosti, postupy, jak co nainstalovat ci aktualizovat, ale stale se mi projevuji dve zasadni veci. Zpozdene prijimani hovoru ( to je mensi zlo ) nebo sice prijmuti hovoru, ale na parrotu zustane preskrtnuta nota a me nekdo vola do kapsy. Vytahovani telefonu za jizdy je mnohem nebezpecnejsi nez samotne telefonovani s pristrojem v ruce. :)))
Diky za kazde info
maxus_aurelius_ce4you (24)|12.5.2008 22:10
me zabrala ROMka WM 6.1 v kombinaci s novym firmwarem v parrotu
mamut_ce4you (32)|13.6.2008 21:42
Me problemy s TyTN II vyresila take nova originalni HTC Rom 6.1. Jde to v obou v ceske i anglicke. Nakonec jsem zustal u anglicke. Zda se mi, ze i hlasitost je vyssi nez byla puvodne. Ceskou jsem mel den, anglickou mam 2 dny a obe fungovaly bez problemu. Volam dost. Jiz drive jsem updatoval na posledni verzi FW pro parrot 3100 (Tusim 4.17). Hodne jsem zvazoval jestli "Torturu" s updatem ROM podstoupit, ale vyresenim tohoto pro me jednoho z nejpalcivejsich problemu, povazuju tech cca 5 hodin stravenych s reinstalaci cca 30 uzivanych programu za uzitecne. :D;):D
adamis_ce4you (68)|13.6.2008 22:33
Zdravím všechny - mám TyTNII + Parrot 3100 - tak je nazvané vlákno. Stále jsem měl velké problémy - vypadávání hovorů, vytočil jsem hovor na HF a šel mi jen v kapse na telefonu atd... Od té chvíle, co jsem nahrál do Parrotu nový firmware, kde bylo napsáno, že je vylepšena komunikace s PDA a WM telefony - je KLID. Všechno běhá, jak má, jsem velice spokojen...