Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Kaiser - HF Parrot 3100

rastik (5)|21.1.2008 22:55
Dle stránek Parrota je již podporován i Kaiser. Už je k dispozici i verze 4.17, včetně popisu změn.
Furbo (323)|21.1.2008 23:42
ach jo chlapi, kam na to chodíte. tady je kompatibility list pro Parrot 3100 a o žádným Kaiserovi ani slovo.


List kompatibilty - Kaiser
palacinka (242)|21.1.2008 23:50
to Furbo: treba na www.parrot.biz
je tam zatim oznacovan jako: HTC Tilt (HTC 8925) At&t
coz je brand pro At&t
Furbo (323)|22.1.2008 00:12
no věřil bych spíše oficiálním stránkám Parrot.fr a brandovaný telefon může mít trochu odlišné nastavení. Např. u O2 byl artermis bez WIFI atd..

Ale bude fajn pokud se mýlím a Parrot s tím konečně něco udělal.
rastik (5)|22.1.2008 00:25
[QUOTE="Furbo"]no věřil bych spíše oficiálním stránkám Parrot.fr a brandovaný telefon může mít trochu odlišné nastavení. Např. u O2 byl artermis bez WIFI atd..

Ale bude fajn pokud se mýlím a Parrot s tím konečně něco udělal.
[/QUOTE]
Oficiální stránky to uvádějí taky, klidně si to zkus z parrot.fr proklikat. A AT&T Tilt je Kaiser, sedí i specifikace dle webu HTC.
palacinka (242)|22.1.2008 20:30
Tak kombinace fw 4.17d u Parrota 3100 a BT patche u Kaisera mi funguje absolutne bez problemu. Momentalne muzu jen doporucit, teda aspon me to pomohlo.
Alfan (123)|22.1.2008 21:15
Koukal jsem, že mají na officiál stránkách i SW, kteým se může stáhnout upgrade pro Parrota na nejnovější verzi firmware.
To funguje tak, že musím pak vždycky Parrota vyndat z auta? Nemáte s tím někdo zkušenost?
Pokud si teď koupím Parrota tak než ho namontuji do auta tak asi (domnívám se) doma na PC stáhnu ten soft , pak připojit Parrota a zaktualizovat na latest firmware.
Je to tak?
díky za odpověď.
Asi do něj půjdu, když iuž teď funguje ve verzi 4.17d. Jde spíš o to, jestli zvládnu upgrade toho firmware před montáží do auta ;)

P.S. Palacinko, beru Te za slovo, ale jestli mi to nebude šlapat tak budu mračící se Alfan... :(( ;) :)) :D
Alfan (123)|22.1.2008 21:16
SMAZAT, díky

[QUOTE="Alfan"]Koukal jsem, že mají na officiál stránkách i SW, kteým se může stáhnout upgrade pro Parrota na nejnovější verzi firmware.
To funguje tak, že musím pak vždycky Parrota vyndat z auta? Nemáte s tím někdo zkušenost?
Pokud si teď koupím Parrota tak než ho namontuji do auta tak asi (domnívám se) doma na PC stáhnu ten soft , pak připojit Parrota a zaktualizovat na latest firmware.
Je to tak?
díky za odpověď.
Asi do něj půjdu, když iuž teď funguje ve verzi 4.17d. Jde spíš o to, jestli zvládnu upgrade toho firmware před montáží do auta ;) [/QUOTE]

P.S. Palacinko, beru Te za slovo, ale jestli mi to nebude šlapat tak budu mračící se Alfan... :(( ;) :)) :D
rastik (5)|22.1.2008 21:23
[QUOTE="Alfan"]Koukal jsem, že mají na officiál stránkách i SW, kteým se může stáhnout upgrade pro Parrota na nejnovější verzi firmware.
To funguje tak, že musím pak vždycky Parrota vyndat z auta? Nemáte s tím někdo zkušenost?[/QUOTE]
Stačí laptop s Bluetooth nebo sériovým portem. IMHO lepší až po instalaci, vyžaduje napájení.
Alfan (123)|22.1.2008 21:26
Tak to je trochu problémek, protože zatím laptop nemám :cool:
Ale snad seženu někoho, kdo by si to nechal do laptopu nainstalovat a pak by přišel ke měn do auta to "upgrejdnout".
díky za info.
palacinka (242)|22.1.2008 21:27
:)
ja dnes udelal v aute cca patnact hovoru a spojeni a rozpojeni probehlo vzdy bez sebemensiho problemu

Ale zalezi na kazdem pro co se rozhodne, nekteri tady psali, ze jim kombinace parrota a kaisera po aplikaci patche do kaisera jede v pohode, jini psali, ze zadna zmena, ja ted nemuzu soudit jaky byl stav na stare verzi fw u parrota a patche u kaisera, protoze mi pred tim patchem parrot umrel.
Je zde jeste jedna vec, a to ta, jestli ti co provedli nahrani patche a nejelo jim to spravne, udelali spravny postup pri nahravani patche, protoze se nejdrive pustil v kaiserovi instalacni cab a potom se musel z nabidky start z programu pustit samotny instalator patche, teprve potom se provedlo konecne nahrani patche do kaisera.

takze je to jen na kazdem co si poridi, ja jen rikam, v servisu mi do parrota 3100 nahrali novy fw a do kaisera jsem dnes nahral spravnym zpusobem patch a vse cely den fungovalo bez problemu, takze me to pomohlo
Alfan (123)|22.1.2008 21:32
Super info ;)
Vidím, že to využíváš v průběhu dne hodně tak sem prosím Tě dej info třeba za týden, jestli opravdu nebyl x byl nějaký problémek.
Já ještě klidně tak 14D vydržím, ale pak už ho chci koupit.
Já měl právě parrota v jiném služáku a s Artemisem šlapal úplně v pohodě.
Furbo (323)|22.1.2008 22:16
[QUOTE="palacinka"]
Je zde jeste jedna vec, a to ta, jestli ti co provedli nahrani patche a nejelo jim to spravne, udelali spravny postup pri nahravani patche, protoze se nejdrive pustil v kaiserovi instalacni cab a potom se musel z nabidky start z programu pustit samotny instalator patche, teprve potom se provedlo konecne nahrani patche do kaisera.
[/QUOTE]

CAB jsem nainstaloval dle výše uvedeného, ale stejně mě to dělalo problémy. Je pravda, že chvíli to jelo, ale po nějakém čase cca 5 nebo 6 startů auta si to zase děalalo co chtělo.
Alfan (123)|22.1.2008 22:32
Proto jsem požádal palacinku o info cca po týdenním testování. Pokud mu to tedy nebude vadit? :cool:
palacinka (242)|22.1.2008 22:41
to Alfan: v pohode, budu testovat a dam vedet, i po nekolikanasobnem startovani to bylo v pohode, ale cas ukaze

SMAZAT
Rumcajs_tr (45)|28.1.2008 11:30
Ahoj všichni. Mám problém se svým HF Nokia CK-7W a HTC Kaiser - příšerná ozvěna. protože tahle nokia sada asi nikdy kompatibilní nebude, rozhodl jsem se, že půjdu do Parrota.
je mni jedno jaký typ - co byste doporučili? (cena nehraje roli - hlavně aby to fungovalo)
Koukal jsem, že 3200 někomu jde a někomu ne. V podporovaných telefonech je napsaný AT&T Tilt, ale už ne originální nebrandovaný kaiser (jakého mám já)
Jednié dvě sady, které oficiálně podporují nebrandovaného kaisera jsou MK6000 a CK3000. Jaký je prosím mezi nimi rozdíl? Displej nemají, ale to není kritické - kasiera mám v nabíjecím držáku od Broditu, tak na něj celkem vidím (kdyby tak ty písmenka byly větší...)
Prosím o rady zkušených uživatelů, abych nemusel HF měnit 2x až 3x.

Předem všem díky moc.

palacinka (242)|28.1.2008 15:52
Parrot CK6100 je s Kaiserem kompatibilni.
viz.
http://www.parrot.com/uk/support/onlinehelpguides/parrotmk6100/compatibility/?idproduct=24&idbrand=41&etape=2
Rumcajs_tr (45)|28.1.2008 17:44
Ahoj, díky za info, podle webu Parrotu jsou kompatibilní:
Přímo s Kaiserem (HTC TyTn II) tyto typy:
- MK6100
- MK6000
- CK3000 Evolution
S brandovaným AT&T tytto typy:
- CK3100
- CK3200

Takže jestli to dobře chápu, měl bych vybírat radši z těch třech prvních, protože mám originál HTC.
Jen mi není jasné, čím se liší. Chápu, MK6100 má displej, ale MK6000 a CK3000 Evolution vypadají skoro stejně. Nebo je jeden starší (výběhový) typ a jeden novější? Ale který?

Ještě bych se zeptal - má někdo opravdu 100% odzkoušenou fungující kombinaci s Kaiserem a jednou z těchto HF sad?

Moje zařízení:
ROM verze: 1.56.405.5
Rádio verze: 1.27.12.11
Protokol verze: 22.45.88.07H
(pokud to k něčemu přispěje)

Předem všem děkuji za odpovědi.

EDIT:
Ještě mě rozesmálo, že HTC na svém vlastním webovém obchodě nabízí HF sady CK3100 a CK3200
Furbo (323)|28.1.2008 17:47
již delší dobu používám Parrot MK 6100, výměnou za 3100, kterou jsem kvůli nekompatibilitě musel vyměnit. Jsem s ní relativně spokojen. Funguje tak jak má. Jedinou lehkou nevýhodu vydím v odděleném ovládání sady od displeje. Zabýrá to trochu více místa na palubní desce. Jinak můžu vřele doporučit.
Rumcajs_tr (45)|28.1.2008 17:52
[QUOTE="Furbo"]již delší dobu používám Parrot MK 6100...[/QUOTE]
Výbroně, děkuji za tip!
Jak přesně je to oddělené? Displej je zvlášť a ovládací tlačítko také? Co z toho je zapojeno k HF? Oboje nebo něco z toho jede na baterie?
Díky předem za odpověď.
PS: Jinak viz "edit" mého předchozího příspěvku...:D
Furbo (323)|28.1.2008 17:55
displej je odnímací, ale jeho základna je připojena k ústředně kabelem. Jsou v něm integrovány i mikrofony. Naprosto samostatná část propojená přes bluetooth je část s tlačítky pro příjem hovoru a tlačítko menu. Je to z toho důvodu aby se to mohlo dát např. na volant.
TondaT_ce4you (35)|28.1.2008 17:56
Zdravím,
Tak koukám, že máš stejné HTC včetně všech verzí jako já... Vlatnil jsem 3100 ,ale ten nejel korektně.(To bylo před vyjítím úpravy -HotFixu)Teď mám 3200LS+ a nějak jsem se nepohnul z místa. Už jsem prosil kolegu, který na tomto vebu vlastní 3200 LS o podrobný popis jak napároval zařízení popřípadě zda instaloval a jakým způsobem tento HotFix, ale nějak se mu nechtělo tak to nenapsal... Jinak na vlastní oči jsem neviděl, ale vím že s 3100xKaiser po instalaci nové verze tedy tuším 2.17 do 3100 funguje.
Furbo (323)|28.1.2008 18:01
jj, byl jsem s 3100 maximálně spokojen až do doby než jsem pořídil Kaisera. Nezafungoval mi bohužel ani hotfix a proto jsem to mentálně nevydržel a pořídil 6100. No a cca týden na to přišel Parrot s novou verzí firmware pro 3100 s kterou to prý jede. A to jsem se před výměnou dvakrát ptal u českého zastoupení zda bude nějaký nový. Hold informovanost klienta je u nich na prvním místě:D .

Velmi pozitivně ale u 6100 vnímám, že se přepíná do šetřiče kde tam po černém displeji běhá jen malá značka bluetoothu. Je to příjemné při delších jízdách na oči kdy nesvídí modrý displej jako u 3100. I když se tam intenzita jasu při nečinnosti také snižovala ale nebylo to ono.
TondaT_ce4you (35)|28.1.2008 18:10
......někdo má holt štěstí a pořídí
místo 3100 6100 já smůlu a pořídil místo 3100 3200 o kterém se tvrdilo, že je zejména pro PDA.... to je, ale ne pro Kaisera... Kdyby náhodou někdo se zase k něčemu dopídil tak prosím o radu jak dát Kaisera s 3200LS dohromady . Děkuji
Furbo (323)|28.1.2008 18:12
no asi tě nepotěším, ale kamarád řešil také poměrně dlouho 3200LS a minulý týden také rezignoval a vyměnil na 6100. Prostě to s tím blblo pořád.
TondaT_ce4you (35)|28.1.2008 18:20
Zkusím ještě vydržet , protože co to už stálo peněz... to mohl být pomalu druhý Kaiser.. :)... jen doufám, že to Parrotu nebude trvat půl roku než inovují soft... zatím v každém případě dík.
Rumcajs_tr (45)|28.1.2008 18:34
[QUOTE="Furbo"]displej je odnímací, ale jeho základna je připojena k ústředně kabelem. Jsou v něm integrovány i mikrofony.[/QUOTE]
A safra, takže mikrofon je jen v displeji? Já mám mikrofon pod stropem uprostřed (Octavia II + zatím Nokia CK-7W). Jak to chodí s tím mikrofonem v displeji?
[QUOTE="Furbo"] Naprosto samostatná část propojená přes bluetooth je část s tlačítky pro příjem hovoru a tlačítko menu. Je to z toho důvodu aby se to mohlo dát např. na volant.[/QUOTE]
Nebude tam v tom autě těch bluetooth spojení trochu moc? Ovladač - HF, Telefon - HF,... dávám přednost drátům tam kde to není nutné.
[QUOTE="TondaT"]... Jinak na vlastní oči jsem neviděl, ale vím že s 3100xKaiser po instalaci nové verze tedy tuším 2.17 do 3100 funguje. [/QUOTE]
Díky za další tip - a u té 3100 je tlačítko i displej v jednom, že? Takže žádné baterky, žádné bluetooth mezi tlačítkem a jednotkou... Jen není na webu výrobce ještě napsáno, že to oficiálně podporují. Nemáte nějaké bližší info?
[QUOTE="TondaT"]...já smůlu a pořídil místo 3100 3200 o kterém se tvrdilo, že je zejména pro PDA....[/QUOTE]
No vidíte a přitom na webu Parrotu mají obě (3100 i 3200) napsáno, že jsou kompatibilní s AT&T Tilt (brandovaný Kaiser)...
[QUOTE="Furbo"]...rezignoval a vyměnil na 6100...[/QUOTE]
... hmm, koukám, že ta 6100 je asi zatím nejjistější volba. Jen mám trochu obavy z toho bezdrátu a baterek. Jak to máte nainstalováno v autě?
Furbo (323)|28.1.2008 18:43
jediná baterka je v tom ovládacím tlačítku a to není podsvícené takže bych jí dával hodně velkou životnost. výměna je velmi jednoduchá.

Co se týče mikrofonu je to trochu záhada. Já dostal sadu kde jsou obě možnosti. Využívám ten externí. Kamarád ho už tam neměl a využívá tedy ty integrované. Dle mého jsou trochu méně citlivé, ale nic co by stálo za zmínku.

A ještě k té podpoře brandovaného Kaisera. Zřejmě tam bude něco jiného než u nebrandovaného jinak by to extra neuváděli. Proto bych na to moc nevsázel.
Rumcajs_tr (45)|28.1.2008 18:58
Aha, dík za vysvětlení. Tak baterky se bát nebudu. Ještě by mě zajímalo, jak to máš přidělané? Tlačítko na volantu nebo taky na palubce jako displej? Na to tlačítko tam mají na oficiálních fotkách takový jako prstýnek, ale nevypadá to moc hezky :-( Ale bylo by to praktické :-)
Furbo (323)|28.1.2008 18:59
na palubní desce to mám přilepeno oboustrannou páskou. na tom volantu se mi to moc nelíbilo

Rumcajs_tr (45)|28.1.2008 19:10
Trošku jsem si pročítal návod - koukám, že to podporuje i stereo bluetooth profil - zkoušel jsi zprovoznit třeba předříkávání povelů navigace z kaisera (používám tomtom)? Taky jsem četl o pouštění MP3 - to moc neposlouchám, ale pokud by to fungovalo, možná bych občas něco pustil...
Rumcajs_tr (45)|28.1.2008 19:42
Mohu se ještě zeptat jak vám fungují s HTC TyTN II rozšířené funkce Parrotu MK6100 ?
Jedná se mi hlavně o:
- práci s kontakty z telefonnísho seznamu (interní Kaiser, nikoliv SIM) a více čísel k jednomu jménu (mobil, pevná,...)
- Hlasové vytáčení/ovládání. Teď používám u kaisera hlasové vytáčení které tam je ("Rychlá hlasová volba"). Parrot má asi něco vlastního.
- spolupráce s telefonem (ukazatel signálu, baterie, sítě a jména nebo čísla volajícího)
palacinka (242)|28.1.2008 20:08
poznatky z cca tydeniho pouzivani Kaisera s BT fixem a Parrota 3100 s novou verzi FW 4.17d:

klasicke a hlasove vytaceni sadou bez problemu
parovani po nastartovani auta bez problemu - bylo startovano i vice jak desetkrat za den (bez fixu a se starym FW v Parrotu se stavalo ze po nastartovani se jakoby jen zvednul hovor a nebo v tom horsim pripade se zvednul hovor a Parrot zacal hucet nebo posilal nejakou fazi do repraku coz bylo bud na restart Kaisera - ded je to OK)
udaje na displeji o stavu baterie signalu a operator - bez problemu
opakovane vytaceni nekolikrat po sobe - bez problemu (bez fixu a se starym FW v Parrotu to byl velky problem a nekdy muselo dojit k restartu Kaisera - ted OK)

jediny problem je prijmuti hovoru a to jak sadou tak Kaiserem, pri prijeti sadou je prodleva prepnuti hovoru do sady cca 2-3s, pri prijeti hovoru na Kaiserovi trva prepnuti hovoru do sady cca 1-2s, jelikoz mam Kaisera v drzaku tak hovor prijimam na nem, k prepnuti hovoru dojde rychleji
Alfan (123)|28.1.2008 20:55
to palacinka
Tak vidím, že to pomohlo.
Doufejme, že s dalším novým upgrade se zlepší a i přijmutí toho hovor... ;)
Asi tedy nakonec "půjdu" do 3100.
Stačila by mi i 3000, ale ta neumí listovat v telefonním seznamu :?
Každopádně díky a kdyby si v nejbližší době zjistil ještě nějaké "mouchy" dej prosím vědět. :cool:
Jinak good job :yes:
Rumcajs_tr (45)|28.1.2008 21:25
Mohu se zeptat co je lepší? Jestli 3100 nebo 6100? Z předchozích příspěvků jsem spíš přesvědčen na tu 6100, tak bych chtěl znát důvody, proč kupovat 3100
Díky předem za info.
Alfan (123)|28.1.2008 21:26
Furbo napsal

[QUOTE]Co se týče mikrofonu je to trochu záhada. Já dostal sadu kde jsou obě možnosti. Využívám ten externí. Kamarád ho už tam neměl a využívá tedy ty integrované. Dle mého jsou trochu méně citlivé, ale nic co by stálo za zmínku.
[/QUOTE]

Kde jsi kupoval Tvojí HF?
Dal jsi mi "brouka" do hlavy a teď přemýšlím a rozhoduji se mezi 6100 a 3100, ale chtěl bych ten externí mikrofon...
Nebo se dá dokoupit extra a rovnou při instalaci namontovat?

Našel jsem tady tuhle informaci:
Package content:
OLED screen with integrated double micros
1 RF remote control with control buttons
1 Parrot Universal Mute Box
1 Screen-to-Mutebox cable
1 ISO cable
1 Fitting accessories bag
1 User’s manual
1 Optional external double-microphone now included in the packaging

A jestli to dobře chápu, tak by měl být v balení podle poslední věty také ten externí mikrofon? Protože píšou, že na OLED screen je integrovaný double-mikrofon, to jsou ty na obrázku na straně...asi.

Díky za info
Rumcajs_tr (45)|28.1.2008 21:48
Bez mikrofonu se podle diskuze na fóru parrot.com prodávaly pouze první 6100 a ty navíc měly vadu - příliš velká spotřeba tlačítkové sady na baterku. Daly se poznat podle toho, že sériové číslo displeje obsahovalo "AA".
Více viz zde

EDIT: v poslední verzi FW (1.03) už jde nastavit i citlivost mikrofonu - viz zde
Alfan (123)|28.1.2008 21:52
Tak to je docela "zapeklitá" situace... :cool:
Jak si zajistím, že mi e-shop libovolné firmy pošle právě sadu již s externím mikrofonem...? :?:
To by musel být e-shop, kterej má také kamenný obchod a může si krabici prohlédnout in natura... :disgusted:
Furbo (323)|28.1.2008 21:56
uff, tak to jsem měl kliku:) . Kde se to objednávalo nevím protože jsem to měl přes autoservis Škoda.
Rumcajs_tr (45)|28.1.2008 21:57
Všechny nové sady už by mikrofon měly mit, bohužel nemůžeš vyloučit, že nějaký shop bude mít ještě skladem starší balení. Jedině mě snad napadá nechat si to někde objednat s podmínkou, že si to vyzvedneš osobně a zdůraznit, že bereš jen tu s mikrofonem...
Z těch stránek není bohužel jasné, odkdy už Parrot dává mikrofon stadardně jako součást balení. Pokud už by to bylo aspoň dva měsíce, snad by to mělo být v pohodě - takové zásoby si nikdo nedělá...
[QUOTE="Furbo"]uff, tak to jsem měl kliku:) . Kde se to objednávalo nevím protože jsem to měl přes autoservis Škoda.[/QUOTE]
a on to kupoval až po Tobě?
Furbo (323)|28.1.2008 22:01
jj až po mě, ale přes nějaký e-shop. tzn. mohli mít starší zásoby. osobně tedy doporučuji to objednat u http://www.profitec.cz/.
Měl by to být oficiální dovozce do ČR a v objednávce uvést podmínku externího mikrofonu.
palacinka (242)|28.1.2008 22:06
kdybych zadnou sadu nemel a mel si ted nejakou vybrat tak bych nevahal a sel do 6100, radeji bych dal vic penez za fungujici bezproblemovy prijem hovoru, ale v dobe kdy jsem kupoval 3100 se o Kaiserovi jen cetlo a mel jsem jiny pristroj ktery mi s 3100 fungoval bez problemu

pokud nejsou limitem penizem tak ja doporucuji 6100
Rumcajs_tr (45)|28.1.2008 22:11
OK, tak díky za všechny tipy, už jsem se rozhodl, že si nechám nainstalovat 6100. Bude to do služebního auta, takže asi nebudu moct ovlivňovat, kde se to bude objednávat, ale zkusím našeho smluvního technika výslovně požádat, aby sehnal balení s externím mikrofonem. Doufám, že to nebude dlouho trvat.
Alfan (123)|29.1.2008 22:37
Nechci dělat reklamu, ale tady mají 6100 s dvěma mikrofony, přesně podle oficiálních stránek
"...1 Optional external double-microphone now included in the packaging ".
Psal jsem tam dotaz v diskusi k výrobku v e-shopu a je tam i odpověď prodejce ;)
prettorian (20)|31.1.2008 19:33
[QUOTE="TondaT"]Zdravím,
Tak je pro toho koho toto téma zajímá, koupil jsem Parrota 3200LS a tady jede asi o 80% líp s Kaiserem. Poznatek je ten, že se Parrotu nelíbý přiřazení jiného vyzvánění - tedy osobního vyzvánění. [/QUOTE]

mam take kaisera a Parrot 3200... zkusenosti mam asi takoveto.. kdyz jsem toho parrota pouzival s Nokii, mel jsem ten problem, ze kdyz jsem nekoho vytocil, tak jsem neslysel vyzvaneni, ale az cloveka, ktery hovor prijmul. to jsem vyresil tim, ze jsem v profilu handsfree nastavil profil Jednani, takze mobil se mi vzdy prepnul do rezimu Jednani a v tom bylo vse OK.
Kdyz jsem spustil Kaisera, tak mi zacaly uplne stejne problemy. Jenze hacek je v tom ,ze to dela jak kdy.. Navic se mi stava, ze nekdy prijmu hovor, parrot ukazuje aktualni hovor, pocita cas, ale zvuk jde do telefonu..Nekdy hovor ukoncim ale parrot jede dal,radio je ztlumene.. fakt nevim, co s tim.....s nokii to fungovalo skoro bez problemu..tak jedine to muze byt tim HTC, ale kdyz jsem ho mel v reklamaci kvuli fotaku, tak jsem jim o problemu rikal, ale nijak to nevyresili
htcjirka (1875)|2.2.2008 17:47
[QUOTE]Nechci dělat reklamu, ale tady mají 6100 s dvěma mikrofony[/QUOTE]

Presne tak,tez jsem objednaval pres uplne jinou firmu parrota 6100 a prisel s externimy mikkrofony.
Alfan (123)|2.2.2008 17:52
to uiqjirka
A jen dotaz. Proč jsou ty mikrofony dva?
To se musí oba namontovat nebo je jeden rezervní? To asi není, blbej dotaz... :sarcastic:
Furbo (323)|2.2.2008 19:15
U Parrota 6100 po flashnutí na verzi 1.3 řeším zajímavý problém. Vše funguje jak má, ale po ukončení hovoru se sada od telefonu po několika vteřinách odpojí. Někdy se vzápětí vrátí zpět, ale někdy musím pomoci manuálně. Stává se vám to taky někomu?
htcjirka (1875)|2.2.2008 19:26
[QUOTE]A jen dotaz. Proč jsou ty mikrofony dva?[/QUOTE]

Oba jsou na spolecnem jednom drzaku,takze oddelit nejdou.Udajne to prinasi kvalitnejsi zvuk pro volajciho.Melo to byt nejlepe namontovano do prostred vozidla.Ne vzdy mluvi jen ridic.Na tom displeji jsou take dva mikrofony.Volajici strana si pochvaluje cistotu zvuku.
Furbo (323)|2.2.2008 21:31
[QUOTE="uiqjirka"][QUOTE]A jen dotaz. Proč jsou ty mikrofony dva?[/QUOTE]

Na tom displeji jsou take dva mikrofony.Volajici strana si pochvaluje cistotu zvuku. [/QUOTE]

Od verze 1.3 už na disleji nejde zvolit jaký mikrofon z těch dvou jde použít popř. oba, ale jen volba interní a externí mikrofon.