Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTN II (Kaiser, Vario III) - Nové ROM, flashování, zkušenosti...

Jirka K._ce4you (189)|31.12.2007 17:14
Zdravím,nenašel jsem tu že by se to nějak řešilo a nechci zakládat nové téma - jak to máte se sílou signálu?Já venku v pohodě,ale jakmile vejdu někam do baráku nebo celkem do místnosti,tak mám maximálně dvě čárky,ale většinou jednu,mám ofiko ROM,nevím jestli by to řešila jiná nebo je špatný anténní modul,mám O2
htcjirka (1875)|31.12.2007 17:19
Dutty ROM Dual Touch v2 CE OS 5.2.1833 Build 18533


A mame tu dalsi novou rom pro Kaisera Dual Touch rom v2.Testoval jsem predchozi Dual Touch ROM v 1.1 a musim rici,ze duty se vypiloval co se Kaisera tyce na vyborneho kuchare.Jeho romky obsahuji vzdy nejnovejsi verze aplikaci a netrpi zadnymi bugy jako jeho rom prvni.
Verze 2 obsahuje mimo jine novou verzi camery,ktera je vyextrahovana z novinky HTC Polaris,uvidime jestli se zlepsi snimani za tmy,kdy je fotici scena znacne zpomalena. Rom dale obsahuje krome spousty novych veci mimo jine i:

HTC Camera_5_0_4_2915_00 z HTC Polaris

Vice info pro anglicky rozumící:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=355524
oco1_ce4you (35)|1.1.2008 12:22
tak já s tou Dutyho ROM teda nevím...

někdy když otevřu složku s ikonkama - třeba multimedia, tak mo to načítá takřka po jedné... a někdy to jede jak blesk.

nevím čím to je:)) každopádně foťák je pořád stejný, nevidím žádné zlepšení
htcjirka (1875)|1.1.2008 18:32
Vse se me otevira normalne,jj fotak je bohuzel stejny, jen pribyly nektera mensi nastaveni navic.
HTC Home me zatim jeste ani jednou nezmizelo.Jinak muzete i pouzit verzi 1.1,ktera ma zase jiny build,pagepool atd.Ve verzi 1.1 je i plnohodnotna opera,jedna z poslednich verzi z Advantage-nepotrebuje registraci verze 8.65 buil 2424
kultus (418)|5.1.2008 21:56
vetsina novych "ukuchtenych" ROM se chlubi novym HTC HOME + settings bohuzel nemuzu nikde najit kde ty nastaveni jsou ani jak to nastavit vsechno jsem jiz prolezl...pomuze nekdo??? mam ted novou schaps 4.30 ROM WWE diky
htcjirka (1875)|5.1.2008 22:33
Ne vsechny verze rom obsahuji nastaveni HTC Home Pluginu.Ty co ho maji tak je primo v setings-Today a treti kolonka dole.Pokud tam neni,musis si stahnout a pouzit HTC Home Customizer,ktery toho umi mnohem vice.
kultus (418)|5.1.2008 23:49
no mam ji tam ale na me prekvapeni je ted prazdna zajimave tojsem jeste nevidel...tak skusim ten customizer diky
tom.tnt (23)|8.1.2008 20:22
Nazdar lidičky, tak jsem kopnul do mojeho Kaisera ROM 1.83.462.0 CSY a je to docela "hnus".
Usne a nejde probudit, vždy ale pomohl soft reset. Zkoušel jsem různé finty popsané zde, ale bohužel.

Nakonec jsem začal nanovo s ROM od Helmi (helmi_kaiser_aku.0.7.0_04_clean.exe) a je to jiné kafe. Vyprdnul jsem se na české WM6 a nainstaloval jsem si českou klávesnici (Jimm98y_CZ_keyboard.cab), která funguje perfektně. Nastavil jsem si Regional settings na CZ. Pro změnu Y->Z na hard klavesnici jsem editoval registry (použil jsem GERMAN)
HKEY_LOCAL_MACHINE\HARDWARE\DEVICEMAP\KEYBD\CurLang

409 (Hex) or 1033 (Dec) = English
407 (Hex) or 1031 (Decl) = German

Editoval jsem si soubor sym.txt pro české znaky při psaní na hard klav.
Následovaly drobné upravy registrů, instalace dalších aplikací (HTC Album, SunnySoft Contacts, Sudoku, TCPMP, TotalCMDPPC, apod.) a výsledek je velmi dobrý. Opravdu rychle a svižné WM6 a spokojenost na mé tváři.

Angličtina mi nevadí, a než mít pomalý stroj s češtinou od SS anebo neprobouzející se kus cihly, tak to raději ... tuhle kombinaci.

Jako první srovnání mi sloužilo vysunutí hard klav. a následné otočení obrazovky- na původní ROM (UK verze 1.56) řádově sekundy, u CSY ROM 1.83 to bylo o něco lepší, asi 2-3 vteřiny, s helmi ROM 1.57 je to hned. Ještě než posunu klávesnici nad řádek talčítek začínající Shift-Z-X-C, tak je přepnuto a systém čeká na mne, tohle se mi líbí.

Závěr: ROM od Helmi (verzi clean) mohu doporučit

nějaká čísla na závěr:
CE OS 5.2.1978 (Build 18578.0.7.0)
Memory 101.63 MB
ROM version 1.57.00.04
ROM date 10/20/07
Storage size 154.83 MB

Češtině zdar, ale rychlosti především.

S pozdravem Tom
tom.tnt (23)|8.1.2008 23:18
[QUOTE="aeon101"]To jsem potreboval slyset...diky za info, jdu do toho...

Dan

P. S. Nevis jaky muze byt rozdil v "Dynamic" oproti "Clean" ?[/QUOTE]

Clean - čistá - je beze všeho, jen nějaký základ
Dynamic - dynamická - obsahuje možnost nainstalovat programy podle Tvé volby


Toť vše.

HADES (209)|9.1.2008 07:32
Já jsem si do Kaisera v pondělí kopnul taky novu ROMku, a to konkrétně tu 1.83.462.0 CSY. Po prvotním nadšení z rychlosti se dostavilo obrovské zklamání v podobě SleepOfDeath. Vyzkoušel jsem jediné řešení které podle mě mohlo vést k úspěchu a pomohlo to. Stačilo zapnout podporu rozšířených možností USB v nastavení. Ovšem potom jsem narazil na problém s AS4.5 a Kerio Personal Firewallem. Bohužel toto už jsem musel řešit změnou firewallu a po pár minutách/hodinách hledání a zkoušení alternativních aplikací jsem zakotvil na firewallu COMODO. Od té doby nemám problém ani s Kaiserem ani s v PC tuhnoucí rapimgr.exe

PS: ještě se mi jednou stalo že se začal Kaiser nepochopitelně zpomalovat a skrolování v seznamu programů bylo doslova slide-show. Provedl jsem SR a od té doby se již nic podobného nestalo
tom.tnt (23)|9.1.2008 11:15
[QUOTE="aeon101"]Diky, v prekladu mi to bylo jasny...muzes jeste prosim dat info, jakym zpusobem si pri instalaci te dynamic vyberu to, co chci instalovat- pri startu se to postupne pta? Prosim muzes mi poslat jeste link na seznam apps, ktere dynamic ROMka obsahuje?

Diky moc

Dan[/QUOTE]

Zdar, možná by spíš pomohlo podívat se na stránku, kde má Helmi své poznámky. Verzi Dynamic jsem nezkoušel, takže nevím. Píše tam něco o aktivátoru, pomocí kterého si můžeš nainstal/odinstal určité aplikace. Nic blizšího nevím. Tak zkus: Kdo hledá najde.

S pozdravem Tom
htcjirka (1875)|9.1.2008 11:29
Aeon101 nainstaluj clean cistou rom a vse co ti v ni bude chybet si doinstalujes ,kolekce poslednich cabu:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=344533
FALCO_01 (32)|9.1.2008 11:31
[QUOTE="HADES"]Já jsem si do Kaisera v pondělí kopnul taky novu ROMku, a to konkrétně tu 1.83.462.0 CSY.
Stačilo zapnout podporu rozšířených možností USB v nastavení.
jsem zakotvil na firewallu COMODO. Od té doby nemám problém ani s Kaiserem ani s v PC tuhnoucí rapimgr.exe[/QUOTE]
Můžeš mi prosím tě poradit jak máš nastavené COMODO? Ať skouším jak skouším tak se mi nedaří povolit synchronizaci s PC, vše mám jako ty to jest CSY ROM a zapnutou podporu. :oops:
HADES (209)|9.1.2008 13:05
je to sice OT ale i tak: nainstaloval jsem ho v modu Basic a při prvním spuštění ActiveSync si firewall sám rozpoznal aplikaci a přidal pravidlo. Poté už jsem jenom potvrdil že je nově vytvořené síťové připojení důvěryhodná síť. Od té doby funguje vše jak má
aeon101 (213)|9.1.2008 21:29
Tak jsem se dnes vecer pustil do flashovani "clean" romky, ale velice neuspesne...Instalace zacala normalne podle navodu od Helmise, po nabehnuti % statusu to proste zustalo viset a nepohlo se to vubec ani o 1%. Instalace me po asi 7 minutach necinnosti privedla do jakehosi krizoveho stavu reseni problemu a nasledne po vyndani baterky se vse vratilo k puvodni romce. To se opakovalo po snaze o novy flash asi 5x, vzdy to same...pripominam, ze mam ROMku 1.83. puvodni od Sunnysoftu v cestine, tzn. pokud jsem to spravne pochopil tak zadne HardSPL instalovat nemusim?? Delam neco spatne? Mam za sebou akurat par uspesnych upgradu z WM5 na WM6, ale ted si nevim rady...panove diky za rady prosim, chci se uz zbavit te cestiny a poooomalostiiiiiii....

Dan
htcjirka (1875)|9.1.2008 21:34
Prave ze Hard SPL mit nainstalovane musis,pro flash jakekoliv neoficialni ukuchtene rom,bez toho to nepujde.
htcjirka (1875)|10.1.2008 09:06
Rom 1.57.00.04 je testovaci rom a je zatim nejrychlejsi a tez nejstabilnejsi.A hlavne v zakladu bez balastu navic,vse co ti chybi se da doinstalovat.
aeon101 (213)|10.1.2008 10:59
To Denitex: ROM 1.83.462.0.CSY byla moje puvodni a hned od zacatku jsem se velice divil, ze rychlosti moc neoplyva...To stary dobry Herald s WM6 byl po totalnim zatizeni mnohem sviznejsi a prechod byl pro me trochu zklamanim...(samozrejme jen co se tyka rychlosti). Uz vubec mi nevyhovovala cestina (a to v jakemkoliv zarizeni). Diky vasim radam (hlavne od Uiqjirky.. :yes: ) tam uz mam Clean od Helmise a musim jen potvrdit to co se tu pise. Rychla, stabilni, svizna na reakce a praci se systemem (do slozky Windows se dostanu temer hned po kliku, otoceni displeje je okamzite a dokonce i scroll v IE mi prijde rychlejsi), je tam opravdu jen to co si kazdy vybere. Priklanim se teda k tvrzeni, ze je to zatim to nejlepsi co je k dispozici. Musim roct, ze krome VOIP tam mam vse k maximalni spokojenosti)

Dan
Alexej (4)|10.1.2008 21:25
Premyslim, ze bych naflashoval sveho Kaisera necim sviznejsim. S ROM 1.83.462.0.CSY jsem relativne spokojeny,ale stava se mi,ze z niceho nic se display stane neaktivni-nereaguje na stylus,na chvilku se to cele sekne,po 4-6ti vterinach je zase OK.Pri psani na HW klavesnici semtam vynecha pismenko.Nejvic to dela ve hre BubbleBreaker,tam musim kliknout10x nebo pridrzet stylus i 5sekund,nez se vzpamatuje.Mam dojem,ze s puvodni angl. ROM 1.56.405.5 mi to delalo taky trochu.Nevite jak na to? Nevsimnul jsem si nikde reseni.
HADES (209)|10.1.2008 21:57
Mám aktuálně tu 1.83.462.0.CSY romku a občas jsem ti toho taky všiml že mi vynechává stylus. Teď jsem to vyzkoušel i na té hře Bubble braker a opravdu je to tak jak píšeš. Ještě že nehraju hry:) Jinde se to až tak moc neprojevuje. Vzpomínám si že když jsem hrál tuto hru jednou dřív ještě s originální rom tak tohle nedělalo, a to ani jinde. Je to docela zajímavé, může ještě někdo jiný potvrdit tento fakt?
tom.tnt (23)|11.1.2008 01:14
[QUOTE="Alexej"]Premyslim, ze bych naflashoval sveho Kaisera necim sviznejsim. S ROM 1.83.462.0.CSY jsem relativne spokojeny,ale stava se mi,ze z niceho nic se display stane neaktivni-nereaguje na stylus,na chvilku se to cele sekne,po 4-6ti vterinach je zase OK.Pri psani na HW klavesnici semtam vynecha pismenko.Nejvic to dela ve hre BubbleBreaker,tam musim kliknout10x nebo pridrzet stylus i 5sekund,nez se vzpamatuje.Mam dojem,ze s puvodni angl. ROM 1.56.405.5 mi to delalo taky trochu.Nevite jak na to? Nevsimnul jsem si nikde reseni.[/QUOTE]

Zdar pane, tak tohle byl přesně můj případ. A nevím jestli na tohle sekání existuje řešení. Nikde jsem nenašel řešení tohoto. Původní ROM 1.82.707.0 WWE byla pomalá, podobné jako píšeš ty. S ROM 1.83.462.0 CSY to bylo zhruba stejné a přidala se SOD, hodně se mi stávalo, že zařízení nešlo probudit.
A po mých testech ROM, jmenovitě:

1. helmi_kaiser_aku.0.7.0_04_clean
2. helmi_kaiser_aku.0.7.0_04
3. Dutty_s_hybrid_Rom_Build_18533 Final Lite version
4. Schaps_WM6Pro_Kaiser_4.30_WWE_Full
5. Dutty_s_hybrid_Rom_Build_18533 Final
6. Dutty's TouchFlo Final Rom
7. RUU HTC Kaiser CZ 1.83.462.0 CSY
8. RUU_Kaiser_HTC_WWE_1.56.405.5
9. RUU_Kaiser_CINGULAR_WWE_

jsem se rozhodl pro číslo 1. helmi_kaiser_aku.0.7.0_04_clean

(Pořadí je podle rychlosti, upozorňuji, že je to moje subjektivní hodnocení a více méně jen pro mou potřebu, takže prosím žádné dohady a spekulace ohledně mého žebříčku ROMek.)

Co potřebuji, jsem doinstaloval včetně CZ klávesnice, jak jsem již popsal ve fóru výše.
A jsem spokojen.
S pozdravem Tom
oco1_ce4you (35)|11.1.2008 09:51
Já používám Schaps_WM6Pro_Kaiser_4.30_WWE_Full

Jsem naprosto spokojen - rychlost víc než dobrá, velice stabilní, Helmiho ROM jsem použival taky, ale víc mi vyhovuje ta od Shapse. Vypadá jak origo HTC ROM a jsou v ní už zabudováný zajímavé featurky, akorát by mohl vyměnit ten pěkně pomalý PDF prohlížeč Adobe za něco lepšího...
kultus (418)|11.1.2008 16:29
no me posledni schapsova ROM taky nejvic vyhovuje akorat mi vadi ze ve fotaku je na spodnim okraji sedi pas se sipkou pro vyvolani nabidky pouzivanych funkci je to ten novy fotak v starem je jen ta sipka bez toho pasu problem je ze pak nevidim spodek foceny sceny nevite nekdo co s tim???
gabriel31337 (34)|12.1.2008 16:15
[QUOTE="Dada"]To tom.tnt: a co romky od Alexe? Zkoušels? V Tvém přehledu mi scházejí http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=354583;) [/QUOTE]

Ahoj, ja valim na Alexovej HTC UltraClean ROM v4 a zatial to docela fici, len sa stretavam s problemami ktore som na Helmiho ROMke nemal (a lezu mi uz na nerv :-) ).

Takze pomaly ale isto chystam prechod spat na Helmiho Clean ROM. Zatial da best co som kedy flahnul.

Gabriel
gabriel31337 (34)|12.1.2008 16:57
[QUOTE="hudyss"]mohl by me nekdo dat tu helmiho-clean ROMku treba na rapid nebo edisk??ja sice na xda jsem registrovany,ale vubec mi nedovoli mi tam nic stahnout ci postovat[/QUOTE]

ftp://xda:xda@ftp.xda-developers.com/Uploads/Kaiser/Test/
Roman.34 (76)|13.1.2008 01:29
na T-MOBILE jsou novy CZ ROM ke stazeni,, VARIOIII(TYNT-II) a TOUCH

http://t-mobile.cz/Web/Residential/PeceAPodpora/SouboryKeStazeni.aspx

ale nejspis pujdou stahnout az v pondeli spatne to umistili na web sou tam jen textaky
Revil (12)|13.1.2008 11:37
Předevčírem jsem přešel z Dutty's DualTouch v2 na helmi_kaiser_aku.0.7.0_04_clean a musím říci, že nárůst rychlosti je obrovský. Všem, kteří nepoužívají základní aplikace od HTC a TouchFlo funkce, tuto ROMku vřele doporučuji.

Mrzí mě na ní jediná věc - z Comm Manageru zmizela volba 3G. Přibil tam např. ActiveSync (velmi chválím), ale možnost vypnutí 3G tam není. Neví prosím někdo, jak to tam přidat? Rád bych vypnul podporu UMTS, ať snížím odběr telefonu...
Čiko_ce4you (78)|13.1.2008 12:09
Takze pro vsechny majitele MDA Vario III jsem dumpnul z pristoje ofiko rom od T-Mobile. User jcespi2005 z xda ji pak zrekonstruoval, aby se dala flashnout do pristroje v pripade potreby reklamace. Pri flashi je zapotrebi mit instalovane HardSPL.

Link: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
bjirka (380)|13.1.2008 12:10
Pokud UMTS nezapínáš a nevypínáš každý den dvakrát vypni to v menu přístroje.
Start->Settings->Personal->Phone->Band->Select your network type-> GSM->OK. A ušetříš si tím instalaci jiného CM. Jinak tady.
MrViki (88)|15.1.2008 08:18
Mám otázku.

Potřeboval jsem flashnout novou ROM kvůli některým problémům s češtinou a PI8, takže jsem nainstaloval nové rádio .32 a ROM Schaps 4.30. a začalo mi zlobit handsfree sluchátko. Každý druhý hovor přijmu sluchátkem, ale hlas je slyšet z Kaisera. Někdy také vytočím číslo ze sluchátka a hovor se přepne zase do Kaisera.

Rád bych se zeptal, jestli někdo netušíte, v čem může být problém. Buď je to verze ROM, verze rádia nebo to, že ta nová ROM obsahuje HTC Bluetooth hotfix. Rád bych alespoň tušil, co mám začít zkoušet jako první, abych si zbytečně nepřehrál ROM, když stačilo třeba jen zkusit nějak odebrat ten hotfix a bylo by to...

Díky moc za nápady.
Čiko_ce4you (78)|15.1.2008 16:22
Schap's WM6 Pro 4.31 ROM

- WM6 verze 5.2.1948 build 18548.0.7.0
- updatovana verze spousty aplikaci obsazenych v romce
- 32 MB pagepool, velka storage, updatujete pouze os
- spousta novych barevnych ficicurek:D
- chyby predesle verze by meli byt odstraneny

link: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=359380
gabriel31337 (34)|15.1.2008 16:51
Nova Q-Mobile ROM v1.2 pre ludi, ktori nepotrebuju ocackane ROMky aplikaciami (ktore pouziju maximalne raz :D )

Q-Mobile v1.2

odporucam pozriet na WiKi, krasne vsetko popisane ako ma byt ;)
JP_ce4you (215)|15.1.2008 17:32
Plně souhlasím. Nejlepší ROMka jakou SOUČASNĚ znám. Zkoušel jsem řadu výše uvedených romek, nakonec jsem se vždy vrátil k Q-Mobile v1.x . Nyní mám pár dní ver. 1.2 a je to perfektní.
Autor Quentin nechrlí každý týden novou rom, ale když vydá novu verzi, tak je kvalitní a spolehlivá!
MrViki (88)|15.1.2008 22:26
Nevíte někdo o nějaké clear ROM, která by měla nejen MS Office aplikace, ale taky HTC Home? Obojí používám, ale ostatní věci mi jsou na nic... Nemůžu žádnou takovou najít :-(
Furbo (323)|16.1.2008 12:31
mám takový malý problém. po přepnutí telefonu do boot loaderu a poté připojení k počítači přes Windows Mobile Device Center 6.1 (mám Visty) se telefon nepřipojí. Tzn. nelze nahrát odblokování SPL. Při normálním chodu telefonu se spojí okamžitě. Poraďte prosím

SMAZAT
matrad (267)|16.1.2008 18:59
:!: Nechci tady videt otazky, ktere na techto 16 stranach jiz byly zodpovezeny :!: Lenost číst tak málo trpet nebudu... A pripadne otazky ihned smazu:!:
matrad (267)|16.1.2008 19:06
[QUOTE="MrViki"]Nevíte někdo o nějaké clear ROM, která by měla nejen MS Office aplikace, ale taky HTC Home? Obojí používám, ale ostatní věci mi jsou na nic... Nemůžu žádnou takovou najít :-([/QUOTE]
nainstaluj si jakou chces cistou rom a zbytek si doinstaluj

link na ty caby jsem nasel o dve strany zpet. A odkazy na rom jsou zde taky, staci hledat.
Furbo (323)|18.1.2008 10:04
tak jsem si do Kaisera flashnul zde doporučovanou Helmiho Clean ROM. Musím říct, že maká opravdu nádherně až na jednu maličkost. Používám na zálohy SPB Backup, ale na této ROM mi z nějakého důvodu při záloze vytuhává. Zkoušel jsem i reintall, ale bez výsledku.
Unite (159)|18.1.2008 18:11
SPB Backup to dela. Je to i v diskuzi SPB fora. Staci nemit zaskrtnuto
: Pred spustenim zalohy ukoncit procesy:
Pak ti ho bude chodit. Snad brzo udelaji nejaky UPGRADE :-)
xRoman_ce4you (218)|18.1.2008 20:45
Prosím nevíte čím zeditovat ve skinu Shnapse na úvodní obrazovce today plugin "Quick launcher"? Potřeboval bych v něm vyměnit programy, díky moc ...
karlosmikos (36)|19.1.2008 13:35
osvedcila se nekomu nova ROM z pohledu prodlouzeni vydrze baterie? dik za info
gabriel31337 (34)|20.1.2008 13:02
Staci, ked vypnes 3G a hodis tam normalne GSM mod, setri to baterku docela znatelne.
karlosmikos (36)|21.1.2008 16:13
to jsem udělal a 3G zapínám jen když to potřebuji, nicméně na předchozích stránkách někdo měřil spotřebu s výsledkem že TYT N2 je žrout, a bylo tam řečeno že podobná situace byla i na TyTN1 s prvníma ROMkama a pak se situace zlepšila.
Tak jsem se jen zeptal zda nemá někdo nějakou kladnou zkušenost.

No a když už jsme u toho on/off 3G neví někdo o způsobu jak to přepínat aniž by člověk musel lozit do nastaveni telefonu. Třeba nějakou ikonkou na ploše, nebo jako další položka v Comm manageru:-D
Whippy (206)|22.1.2008 17:04
[QUOTE="Roman.34"]na T-MOBILE jsou novy CZ ROM ke stazeni,, VARIOIII(TYNT-II) a TOUCH

http://t-mobile.cz/Web/Residential/PeceAPodpora/SouboryKeStazeni.aspx

ale nejspis pujdou stahnout az v pondeli spatne to umistili na web sou tam jen textaky[/QUOTE]


Je tam ta ROMka nebo neni? At hledam jak hledam, nenachazim...
htcjirka (1875)|22.1.2008 18:39
[QUOTE]No a když už jsme u toho on/off 3G neví někdo o způsobu jak to přepínat aniž by člověk musel lozit do nastaveni telefonu. Třeba nějakou ikonkou na ploše, nebo jako další položka v Comm manageru[/QUOTE]

Samozrejme,ze se to da prepinat primo v CommManageru.Naistaluj si tento.Nakopiruj si tento cab kamkoliv do telefonu.Pak zrestartuj telefon,spust tento cabik a naistaluj.Restart pred instalaci cabu je nutny,protoze je-li jednou otevreny CommManager,tak tento cabik nenaistalujes.
Roman.34 (76)|22.1.2008 20:12
...... raguji na ::: Je tam ta ROMka nebo neni? At hledam jak hledam, nenachazim...

toto poslali z tmobile na ty soubory co tam byly .. takze byly smazany.. toto je ofic vyjadreni..

Dekujeme za upozorneni. Nize uvedene textove soubory jsou v nasem download centru pripraveny jako makety pro pozdejsi prehrani skutecnymi .exe soubory, ktere jsou teprve pripravovany. Chybne jsme je oznacili jako verejne, ze stranky tedy budou docasne stazeny.

S pozdravem a pranim prijemneho dne

David Robovsky
T-Mobile Czech Republic a.s.
Tym Technicke, Datove a Multimedialni podpory
Dandak_ce4you (101)|23.1.2008 12:08
Víte někdo, co to bude za ROMku, popřípadě jsou už nějaké zkušenosti ?
szoustal_ce4you (174)|23.1.2008 13:35
Já jsem ji stáhnul (ještě než to stáhli), ale ještě neinstaloval. Každopádně je v angličtině. Zkušenost tedy žádná, zatím mám Rom od Helmiho.

Edit: tady je ta ROM
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
romanca (12)|23.1.2008 19:24
da sa aj na kaisera flashovat rom priamo z miniSD karty ako to slo u htc TytTn? ak ano ako sa to potom robi? ci rovnako ako v pripade tytna?

ups, uz som to nasiel tu

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=336158

VYMAZAT
karlosmikos (36)|23.1.2008 20:49
Nainstaloval jsem toho comm managera a nefunguje mi v něm ON/OFF wifi, a navíc přepínání 3G funguje buď 3G nebo GSM, mně by více vyhovovalo kdyby to přepínalo mezi GSM+3G nebo GSM. Určitě těch verzí comm manageru bude víc takže kdyby někdo narazil na tu správnou tak ji sem někde dejte, já du taky hledat:-D

už sem našel :-D
//www.cinetsystems.com/xda/Kaiser%20Cab%20Collections/duttythroy%203g%20comm%20manager%20%28working%29.cab