Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 54

Téma: 32. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, 20. října 2007, SteakBar Levandule

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Je první pracovní den v měsíci a já vás tradičně zvu na pravidelný pražský sraz ce4you, který se bude konat v sobotu 20. října 2007 na tradičním místě a v tradiční dobu (viz odkaz níže). Jako vždy budete mít možnost prohlédnout si zařízení, příslušenství, softy..... a při dobrém jídle a pití zažít i nějakou legraci. Nechci strašit, ale Vánoce se tryskem blíží, takže je třeba začít vybírat dárky. A kdo vám vybere a koupí něco lepšího, než vy sami.

Novým a třeba i náhodným návštěvníkům webu, stejně jako méně pozorným a nepozorným či nevšímavým čtenářům opět opakuji, že na sraz může přijít každý, nejde o žádnou uzavřenou společnost vyvolených, jak si mnozí stále mylně myslí. Podmínkami jsou jen zájem o "problematiku" PDA a smartphone a peníze na zaplacení vlastní konzumace.

Srazy se dělají pro vzájemnou výměnu poznatků a zkušeností. Doporučuji návštěvu srazu především nováčkům, kteří s Pocket PC - Windows Mobile zařízeními začínají (nebo by chtěli začít) a potřebují poradit či jen "naťuknout" a stejně tak i těm, kteří zvažují nákup nějakého zařízení nebo příslušenství.

Více informací k místu a době konání tohoto (a také dalších pražských srazů v roce 2007) srazu najdete v této diskuzi.
    Informace o všech srazech ce4you najdete zde.

Pokud je něco najasné, zeptejte se v tomto vláknu nebo mi napište soukromou zprávu (SZ).

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Myslim,ze tentokrat bude Levandule plna Kaiseru a o nicem jinem se nebude hovorit
    Rad se opet zucastnim.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

pozor na Shifta :-) aby "Lábuse" nepřeválcoval :-) již byl oficiálně představen :-)

Registrace
    Jun 2006

V ruce jsme ho meli ty i ja,ale s tou vyrazenou moznosti telefonovani je to skoda.Jen sms....
    Verim, ze ta funkce tam je a sikovni kluci z xda to casem rozlousknou.
    A nebude to jen o orezanych wm6..

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

To, ze sraz bude plny Kaiseru tajne doufam, protoze je to u me jeden ze dvou horkych kandidatu na koupi. Tesim se na poznatky.

Registrace
    Jun 2006

Hlavne tam nikdo netahejte n90 nebo s krabickou nevydrzim

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od krabicka3
    To, ze sraz bude plny Kaiseru tajne doufam, protoze je to u me jeden ze dvou horkych kandidatu na koupi. Tesim se na poznatky.
    Kdo je ten druhy horky kandidat?

A nejaky teply nebo vlazny?

Registrace
    Jun 2006

Horky krabickuv kandidat je nokia E90 Zdenek to urcite vi,ale pro ostatni to jeste zduraznuji.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Taky dorazim. A tesim se uz ted.

Registrace
    Mar 2004

Symbian? To jsem netusil, ze je na S/M:O

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Kluci, koukam, ze uz jsem provarenej. Pokud by tam nekdo prinesl E90, tak udelam maximum, abych skryl sve nadseni a nepohorsoval ostatni.

SPM SPM je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od krabicka3
    Kluci, koukam, ze uz jsem provarenej. Pokud by tam nekdo prinesl E90, tak udelam maximum, abych skryl sve nadseni a nepohorsoval ostatni.
    Já sem tam posledně symbiana přitáh a nikdo mě neumlátil mno... a co ho tak zkoumám, tak zatim má za sebou míň resetů než moje PPC

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Citace Původně odesláno od SPM
    Já sem tam posledně symbiana přitáh a nikdo mě neumlátil mno... a co ho tak zkoumám, tak zatim má za sebou míň resetů než moje PPC
    Pssst...vis, ze rebelove patri na sibenici!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

Mno tak kdo by to byl rekl zase se me nezbavite

BTW ukaze se nekdo s ETENem X500+ ? kamos o nem uvazuje

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Jo a abych nezapomnel, vemte mi prosim stribrnou tabaterku, kterou jsem si zapomnel na minulem srazu na stole. Predem mnoho dekuji!

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-10-2010, 21:57
  2. Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 02-11-2009, 10:41
  3. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 21:46
  4. Reakcí: 28
    Poslední příspěvek: 29-10-2006, 23:07