Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

32. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, 20. října 2007, SteakBar Levandule

chevy_ce4you (32)|21.10.2007 18:17
Přidám svůj názor: klidně by mohla obsluha inkasovat po donesení objednaného, mimo Prahu se s tím setkávám docela dost často, záleží samozřejmě na na "lenosti" obsluhy.
krabicka3 (361)|22.10.2007 00:00
Taky holt vidim jako jedinou moznost platit hned. Nechci obvinovat neplatice z umyslu...muze se to stat (ikdyz jsem osobne jeste nemel to "stesti"), ze clovek ze srazu nekam pospicha a zapomene, ale tak sakra jsem slusnej, priznam to, omluvim se, reknu, ze jsem zapomnel a priste to vratim tomu kdo to za me zaplatil.
Kolik je prumerna utrata clena srazu si netroufam odhadovat. Ale jestli to tak nekdo ma, tak cucat tam 2 usmudlany piva pres odpoledne a vecer je ostuda a postkomunisticke "čecháčkovství". Ostuda je to proto, ze majiteli zabira misto v hospode a neutraci, a "čecháčkovství" proto, ze ma PDAcko za vic nez 10000Kc, ale nechat v hospode aspon 150Kc je skoupej.
Uplne mi to pripomina zanovni teenagery, kteri spori 3/4 roku, aby si koupili treba Nokii N95, Tytna nebo neco takovyho, ale pak nemaji na dobiti Twist karty.:)
Zdenek Malinsky (9781)|22.10.2007 18:45
[QUOTE="krabicka3"]Uplne mi to pripomina zanovni teenagery, kteri spori 3/4 roku, aby si koupili treba Nokii N95, Tytna nebo neco takovyho, ale pak nemaji na dobiti Twist karty.:) [/QUOTE]Musel jsem prodat kamna. Proč? Abych měl čím zaplatit uhlí. :D

Ty peníze Milanovi ani Jirkovi nikdo nedá, pro příště zkusíme vymyslet nějaké řešení.
Zdenek Malinsky (9781)|22.10.2007 19:02
Opět si dovoluji připomenout, že příští, tedy 33. pražský sraz, bude v sobotu 17. listopadu 2007 na stejném místě a ve stejnou dobu. Prostě podle harmonogramu.

Také připomínám a dovoluji si vás pozvat na velký sraz, tj. XI. oficiální sraz CE4YOU, který se bude konat v penzionu Jonáš v Dolní Malé Úpa od pátku 9. do neděle 11. listopadu 2007.