Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus P525 WM6 CZ

mizuuu (0)|8.12.2007 22:28
[QUOTE="hajnalka"]Zatial som dal toto a je to po anglicky:
3.vivi Release 7 : OS 5.2.1933 Build 1.8533.0.7.0 WWE official-alike version ported from Hermes ROM. :
Same clean as Release 6 except using new and latest core OS .
MMS,WLM,Office and all ASUS settings included.
http://www.zshare.net/download/4497171b38691d/

Je to novsie jadro ako 7verzia Spidla.Problem s vyhladavanim operatora sa tu nenachadza.Fotak funguje tak isto ako v 7vezii od Spidla.[/QUOTE]

Ahoj, skusal som to vivi, ale pri instalacii mi to pise checksum error. Nevies kde by mohol byt problem?? Vdaka
microft (10)|9.12.2007 09:41
checksum error se obejvuje vetsinou u problemu s SD kartou (popripade spatne neuplne stahnuteho souboru s rom). Doporucuji smazat obsah SD a naformatovat na fat16, pote nahrat soubor s rom a zkusit znovu.
Yogurt (33)|9.12.2007 11:38
Nazdárek, tohle se mi stávalo taky u všech rom, a jak je tu přesně psáno, musíš naformátovat kartu na fat16 nebo ve woknousech fat. ALe když to uděláš a pak tam zase něco nakopíruješ a budeš to chtít znovu přehrát, budeš muset udělat tu samou procedůru.
Ten odkaz jsem nezkoušel, nemám moc rád cizí jazyky. Ale těch pár chybek mě občas štve. Třeba to někdy zkusim.. Pravda, od dob, co tu špidal neni, komunikace odumírá.
Co tu byl dotaz na stylusy, já je koupil v czechcomputeru, ale to je Praha, třeba by se dalo domluvit, aby to poslali poštou..
Zatím hoj Yogurt
Janboy (45)|10.12.2007 22:51
:( :( :( Mám problém, odišiel mi zvuk. Ale tak nejak zvláštne, že cez slúchadlá
počujem všetko. Bez slúchadiel už iba zvonenie prichádzajúceho hovoru. Po zodvihnutí nepočujem v reproduktore nič a tiež ani keď volám ja. Taktiež zadný reproduktor nefunguje napr. pri prehávaní hudby. Pripomínam že zvonenie
prichádzajúceho hovoru prehrá. ROM kou to nie je vyskúšal som ich viac a je to stále to isté. Stretli ste sa s tým niekto?:(
Yogurt (33)|12.12.2007 01:23
Zkus zarumplovat jackem ve sluchátkovym konektoru, měl jsem jednou podobnej problem. Asi tam zůstal nevycvaklá pacička, která překlenuje kontakty.. Do všech smrů, prutce vysunout, zasunout a mohlo by to být oki..
kozleek (32)|12.12.2007 10:33
stejny problem stejne reseni. zkus trochu posermovat s jackem sluchatek.
pak to zkus resetnout.
Janboy (45)|12.12.2007 17:04
Ďakujem páni, trošku som to aj skúšal, ale bál som sa nejak razantnejšie.
Nepomohlo to. Už som ho poslal do záručného servisu. Som zvedavý, čo a ako tam.:(
kozleek (32)|14.12.2007 15:41
no vsak uvidis co a jak.
ale mohl jsi trochu pritlacit a myslim si ze by se to dalo doporadku - me to zatim pomohlo vzdy (klepu na drevo).
Janboy (45)|14.12.2007 20:53
Možno stačilo urobiť to čo ste mi radili. Uvidíme, keď sa vráti z opravy. Som zvedavý čo bude príčina poruchy.Potom sa o to s vami podelím.;)
Yogurt (33)|19.12.2007 13:33
Tak co reklamace..? Zadné nové romky k dispozici..?
Janboy (45)|26.12.2007 23:54
:( ešte sa nevrátil:(
14.1. takže už sa vrátil, v servise podľa doloženej dokumentácie vymenili
jack konektor. Zrejme sú nejak náchylné na poruchy :(
dsotm (1)|30.12.2007 22:03
nazdarek.
chcel by som sa opytat. som majitelom tohto zariadenia a kedze som ho kupil uz s ceskou lokalizaciou WM5 mam probelm s konfiguraciou MMS. Bude tento problem aj po ceskom upgrade na WM6? mojim operatorom je Orange.
Dik
dsotm
KimiSK (26)|1.1.2008 10:39
Sklamem ta,ale na P525 nie je oficiálny update na WM6 v cz.Ale odporúčam ti stiahnuť si toto
To máš konfiguračný súbor na MMS,GPRS pre nášho Orangutána.
Yogurt (33)|7.1.2008 23:07
Tak trosku života a radosti do toho umírání, Spidla pracuje na dalsi verzi WM6 na 525!! Raduj me se, vesel me se.. Možná jsem zaspal dobu s tim sloganem, ale já už se těšim.. :-)
Janboy (45)|8.1.2008 07:55
Odkial to vieš? Si s ním v kontakte?
Spidla_oldd (32)|8.1.2008 09:50
[QUOTE="Janboy"]Odkial to vieš? Si s ním v kontakte?[/QUOTE]
První strana :)
Novou verzi už jsem chtěl zveřejnit minulí víkend, ale když se zdálo hotovo, zjistil jsem, že se vypařilo bluetooth :( Snad to vyjde tento, případně příští ...
KimiSK (26)|8.1.2008 11:40
Dá sa predpokladať, že nová verzia bude založená na Alex's Ultra Light v4 "New Year Edition" Ak áno,to bude pecka a plus daľšie tvoje vychytávky.A prosíííím prosíííím,keď už bude tá XT9,nezabudni na slovenský slovník.Ďakujem.Potešil si ma.:yes:
Spidla_oldd (32)|8.1.2008 11:46
[QUOTE="KimiSK"]Dá sa predpokladať, že nová verzia bude založená na Alex's Ultra Light v4 "New Year Edition" Ak áno,to bude pecka a plus daľšie tvoje vychytávky.A prosíííím prosíííím,keď už bude tá XT9,nezabudni na slovenský slovník.Ďakujem.Potešil si ma.:yes: [/QUOTE]
XT9 jsem testoval a jsem z toho trochu ropačitý :) Chcete to nebo radší nechat T9?
Jinak slovenský slovník XT9 jsem zatím neobjevil :( Jen cz...
KimiSK (26)|8.1.2008 11:48
[QUOTE="Spidla"][QUOTE="KimiSK"]Dá sa predpokladať, že nová verzia bude založená na Alex's Ultra Light v4 "New Year Edition" Ak áno,to bude pecka a plus daľšie tvoje vychytávky.A prosíííím prosíííím,keď už bude tá XT9,nezabudni na slovenský slovník.Ďakujem.Potešil si ma.:yes: [/QUOTE]
XT9 jsem testoval a jsem z toho trochu ropačitý :) Chcete to nebo radší nechat T9?
Jinak slovenský slovník XT9 jsem zatím neobjevil :( Jen cz...[/QUOTE]
Ja by som vyskúšal tú XT9.
Momentálne mým vivi romku a strasne mi tam chýba vzdialena plocha.Zatial mi tvoje romky vyhovovali najviac.
Janboy (45)|8.1.2008 11:54
Ja sa prikláňam k Sloveskej T9. XT9 podľa mňa nie je
spoľahlivá.
KimiSK (26)|8.1.2008 12:00
[QUOTE="Janboy"]Ja sa prikláňam k Sloveskej T9. XT9 podľa mňa nie je
spoľahlivá.[/QUOTE]
Ak by nebola slovenská XT9,kludne staci aj slovenská T9.Dakujem ;)
Yogurt (33)|8.1.2008 12:56
Ale to málo co jsem o XT9 četl, by to mohla být dobrá vychytávka, že kdekoli se dá psát na HW klávesnici. Pokud jsem to dobře pochopil. Takže já jsem jen pro. Yogurt
Yogurt (33)|12.1.2008 17:42
Hurá hurá, Spidla právě určitě pracuje na nový romce a v neděli až se probudíme bude na světě.. Teda aspon to tak vždycky bylo..V neděli jsem see probudil a šup, byla romka.. Tak asi dneska nebudu moci dospat.. :-)
Hurá a ještě jednou, ale nerad bych se předčasně radoval, je možný, že se to prodlouží do příštího víkendu.. To bybya smůla..
Janboy (45)|12.1.2008 18:26
HH...:D OPTIMISTA
Yogurt (33)|13.1.2008 12:49
Jo to možná jsem, ale prostě věřím..
Honzax_ce4you (58)|13.1.2008 13:25
Čest a sláva spidlově práci...už jsem myslel spidlo že na 525-ku zanevřeš a hurá...
není tomu tak....moc se těším na 8 verzi...
sleduji už tohle téma delší dobu a jsem Ti vděčnej za wm6 na Asus P525...
díky Tvé práci z ní mám už zase pár měsíců radost :-) a tak bych Ti rád vyjádřil svůj vděk a radost i jinak než psaním sem do fora...
přes paypal nemám šanci a tak kdybys mi třeba hodil do mailu číslo účtu abych Tě mohl trochu podpořit...[EMAIL=null]hoto@email.cz
Yogurt (33)|15.1.2008 22:42
Tak tenhle víkend to nevyšlo, příští to určo klapne.. Nezoufejme, podporujme a držme palečky..
Vám povim, ted mi začala blbnout nějak klávesa "5" :-( Musim víc zmáčknout.. Zkoušel jsem to ze všech různejch škvír profouknout vzduchem, to pomohlo, ale na dva dny a ted to zase hafruje :-( nepříjemné při psaní smsek..
To jen tak v meziřečí.. Nechce se mi to posílat do servisu, ten je tušim někde v Ostravě a než to tam dojde a z5 a podle Jamboyovi zkušenosti, jak jemu to trvalo, než to vrátili se mi zatím nechce..
Janboy (45)|16.1.2008 18:10
Len pre upresnenie: Posielal som ho do opravy 11.12.2007 a vrátil sa 14.1.2008.
To je viac ako mesiac.:? Lenže treba si uvedomiť, že medzitým boli sviatky a posielal som ho do Levíc, do predajne a až odtiaľ išiel do Česka do servisu. Teda to boli zdržania, ktoré by u teba, milý Yogurt nepripadali do úvahy. A palečky,držím len nie som až taký optimista. :)
Unterwaserman (2)|18.1.2008 19:50
Ahoj
Spidlo rad te podporim ,ale nerad platim kartami pres internet tak jesli chces tak ti je poslu na ucet ,posli mi prosim cislo - Unterwaserman@email.cz .Dik moc za praci co jsi udelal je to super .
Honzax_ce4you (58)|18.1.2008 21:47
Yogurt:
...měl jsem ten samej problém...klávesa 5 a taky joystick kterej často používám mě doháněl k šílenství nefunkčností na některé strany...poslal jsem do Ostravy...nebyla to tak strašně dlouhá doba ale zvykat si 14 dní na nokia N73 nebo co to bylo se mi moc nechtělo...po měsíci to samé...pak přišla Spidlova WM6 a tím pro mě i okamžitá ztráta záruky na kterou ale díky radosti z nového systému děsně kašlu...

...pak už mi nestálo nic v cestě se podívat jak to v P525 vypadá...pořídil jsem šroubováček...každej jistě zná šroubováčky na Nokie a to je tuším označení 6x60...pro Asus P525 je to třeba např Narex 5x50 kterej jsem použil...telefon jsem rozebral a bratrovým štětečkem na odstraňování prachu ve fotoobjektivech jsem vyčistil plošňák klávesnice od prachu.Natáhl do inj.stříkačky trochu lihu a ten vstříknul kolem joysticku a vyčistil s ním i všechno ostatní co mě napadlo....

...vím ...sice trochu hrubé,ale problémy s klávesou 5 a nefunkčním joystickem do některých stran jsou pryč...kdyby jsem nebyl jak se říká tak hrrrrrrrr tak jsem postup i nafotil,ale není to složitá operace tak věřím že si s tím poradíš...:)
kall_ell (32)|19.1.2008 16:15
TO spidla: Chtěl bych se zeptat, jestli je v te tvoji verzi aktivovany letter recognizer? A kde ji stáhnu?

Dál bych chtěl vedět co všechno mám updatovat než nahraji ten tvůj firmware?
Mám verzi ROM V3.35.0. CSY
verze radia V.4.6.0
verze MP V0.164
a verzi baterie 1.3

Moc se v tom nevyznam, ale současný sw mě děla hroznou nelechu s BT. Když se připojím k BT HF v aute a příjmu cca +/- 4 hovory telefon se sekne.
kall_ell (32)|22.1.2008 10:45
Vsechna čest pánové super práce. jenom mě tam chybí slozka tajemství, ktera je v puvodni verzi, je za to nejaka nahrada?
Yogurt (33)|24.1.2008 08:53
Honzax: nazdárek, chtěl jsem to rozebrat, ale nějak jsem nemohl sundat kryt na foták a pak jsem stejně zjistil, že tu hvězdičku co mám nepasuje. Tak jsem si vzal lahvičku s natalčenym vzduchem, jako posledně, ale neprofukoval jsem pouze zezzadu, ale taky zepředu a pětka maká, ale zase joy přestal směrem dolu makat. Tak znova a znova, zatim to vypadá, že oki, ale asi to nebude zase na dlouho.. :-( Zkus nahodit, jak se dosttat pod tu krytku, až mi to zase zahapruje, zkusim to.. Jsou tam dvě packykdyž jsem je jako, že by to šlo, tak to ještě někde fest drželo.. No nic, jdu makat a snad Spidla doraazí tu romku, už jsem natěšenej a furt nic.. :-( snad ted o víkendu.. Yogurt
Lobo_ce4you (514)|25.1.2008 10:23
[QUOTE="Spidla"]XT9 jsem testoval a jsem z toho trochu ropačitý :) Chcete to nebo radší nechat T9?
Jinak slovenský slovník XT9 jsem zatím neobjevil :( Jen cz...[/QUOTE]
Můžeš mi prozradit, kde jsi objevil český slovník XT9? A jde normálně přiinstalovat nebo jde jen vložit do rom při jejím vytváření? Mám rom od Sorga a tam je xt9, ale jen s anglickým a ruským slovníkem. Jde tam dostat i český? Díky za radu.
Spidla_oldd (32)|25.1.2008 10:37
[QUOTE="Lobo"]
Můžeš mi prozradit, kde jsi objevil český slovník XT9? A jde normálně přiinstalovat nebo jde jen vložit do rom při jejím vytváření? Mám rom od Sorga a tam je xt9, ale jen s anglickým a ruským slovníkem. Jde tam dostat i český? Díky za radu.[/QUOTE]

http://rapidshare.com/files/86450112/MoDaCo_Shadow_XT9_Language_Pack_1.1.CAB

Jsou tam tyto jazyky:
- Czech
- Danish
- German
- English
- Spanish
- Finnish
- French
- Italian
- Dutch
- Norwegian
- Polish
- Portugese
- Russian
- Swedish
Lobo_ce4you (514)|25.1.2008 10:51
Díky. Na to už jsem kdysi koukal, ale ještě nevyzkoušel. Už jsem totiž z Modaca zkoušel dvě instalačky slovníků xt9 pro smartphony, ale ani jeden nefungoval. Tak snad tento bude.
Honzax_ce4you (58)|26.1.2008 18:26
[QUOTE="Yogurt"]Honzax: nazdárek, chtěl jsem to rozebrat, ale nějak jsem nemohl sundat kryt na foták a pak jsem stejně zjistil, že tu hvězdičku co mám nepasuje. Tak jsem si vzal lahvičku s natalčenym vzduchem, jako posledně, ale neprofukoval jsem pouze zezzadu, ale taky zepředu a pětka maká, ale zase joy přestal směrem dolu makat. Tak znova a znova, zatim to vypadá, že oki, ale asi to nebude zase na dlouho.. :-( Zkus nahodit, jak se dosttat pod tu krytku, až mi to zase zahapruje, zkusim to.. Jsou tam dvě packykdyž jsem je jako, že by to šlo, tak to ještě někde fest drželo.. No nic, jdu makat a snad Spidla doraazí tu romku, už jsem natěšenej a furt nic.. :-( snad ted o víkendu.. Yogurt[/QUOTE]
Hoj......Tady pár obrázků jak na ten kryt a nějaké pomůcky na vyčištění joysticku či klávesy 5, nechtěl jsem to rozebírat zase celý takže jen aspoň náznak ale určitě to z obrázků pochopíš...Někdy až zase budu muset čistit to nafotim celé....
jen lehké info...sundání krytu u fotoaparátu tam máš vyfocený(neni už uchycené žádným šroubkem jen člověk musí být trochu hrubší) ,jinak je potřeba jen šroubováček viz. foto / nůž / inj. stříkačku s trochou lihu / deset dkg odvahy a kýbl nervů a je to.
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Yogurt (33)|28.1.2008 09:41
Tak jsem to zkusil, pravda bez lihu, jen se vzduchem v lahvi, vše jsem vyčistil, plasty jsem ani moc nezničil, ale.. vše má nějaké to ale... Přestala mi svítit dioda.. jen problikla, když jsem to zkusil a ted už nic :-(
Takže to zkusim ještě jednou otevřít,a le myslim si, že je fuč.. A zrovna jsem si s ní často svítil.. Uvidim a pak dám zprávičku, jak to dopadlo, ale byl jsem opatrnej, abych s tim moc nehejbal..
Honzax_ce4you (58)|28.1.2008 13:28
[QUOTE="Yogurt"]Tak jsem to zkusil, pravda bez lihu, jen se vzduchem v lahvi, vše jsem vyčistil, plasty jsem ani moc nezničil, ale.. vše má nějaké to ale... Přestala mi svítit dioda.. jen problikla, když jsem to zkusil a ted už nic :-(
Takže to zkusim ještě jednou otevřít,a le myslim si, že je fuč.. A zrovna jsem si s ní často svítil.. Uvidim a pak dám zprávičku, jak to dopadlo, ale byl jsem opatrnej, abych s tim moc nehejbal..[/QUOTE]
Když se rozděluje ten prostřední kryt od uložení diody tak by si buď měl být hooooooooooodně opatrnej a nebo ji před rozdělením odlepit(je na ten díl přichycená jen "skočpáskou"....stalo se mi totiž to samé... drží tam na takové přívodní folii (odborníci snad prominou moje neodborné názvy) která se uplně lehce dá odtrhnout od plošného spoje na kterej je naletovaná.Takže si myslím že ti ledka neodešla ,ale že si ji jen jako já utrhnul...taky si bez ledky nedokážu představit život a tak jsem to hned řešil...ale ani v tom není žádnej problém...půjčil jsem si mikropájku (pozor hlavně ne normální...ta by v 525ce udělala asi pořádnej průšvih) od kamaráda a naletoval tu folii zpět a je zase klid...jsou to jenom dva kontakty...Dej vědět jak si dopadnul...jestli taky foliové drátečky a nebo opravdu ledka fuč...
Yogurt (33)|28.1.2008 18:03
Jojo dioda je důležitá a já švihnul kablík.. Ale zase tolik šikovnej nejsem, abych vzal pájku a dal zase věci do kupy. Mám ale jednoho kamaráda, kterej by snad mohl, ale nemůžu ho sehnat.. :-(
Yogurt (33)|29.1.2008 19:04
Tak kámoše jsem dohnal a dioda už svítí!! Patří mu velký vděk a já zase můžu v klidu telefounit. :-)
Tak Spidlo, je to na tobě :-) Nová romka tomu bude jen a jen slušet..
hajnalka (25)|31.1.2008 17:54
Kedy vyjde Spidlova verzia co mala prist 1.2008?
Janboy (45)|31.1.2008 21:03
[QUOTE="hajnalka"]Kedy vyjde Spidlova verzia co mala prist 1.2008?[/QUOTE]

To vie iba Špidla :)
Yogurt (33)|6.2.2008 11:43
Zase tu je mrtvo.. :-( to není dobré vážení přátelé... :-(
Janboy (45)|6.2.2008 14:07
[QUOTE="Yogurt"]Zase tu je mrtvo.. :-( to není dobré vážení přátelé... :-([/QUOTE]

:( Nič sa nedá robiť. Špidla sa neozýva... Postup výroby svojich zázrakov neprezradí... A my sme na ňom závislí, jak štetka na perníku. :(
Honzax_ce4you (58)|6.2.2008 14:19
[QUOTE="Janboy"][QUOTE="Yogurt"]Zase tu je mrtvo.. :-( to není dobré vážení přátelé... :-([/QUOTE]

:( Nič sa nedá robiť. Špidla sa neozýva... Postup výroby svojich zázrakov neprezradí... A my sme na ňom závislí, jak štetka na perníku. :([/QUOTE]

Smutním.....stráááááááášně smutním.....kdepak jsi Spidlo?A kdepak je tvoje osmička na kterou všichni každý den čekáme?:(
Spidla_oldd (32)|6.2.2008 19:21
Zdravím všechny, s tvorbou ROM s WM6 5.2.1938 mám problémy, které se stále nepodařilo vyřešit. Nejspíš to dopadne tak, že osmá verze bude založena už na WM 6.1. Přesný termín vám neslíbím. Každopádně ještě žiju :)
Honzax_ce4you (58)|6.2.2008 20:25
[QUOTE="Spidla"]Zdravím všechny, s tvorbou ROM s WM6 5.2.1938 mám problémy, které se stále nepodařilo vyřešit. Nejspíš to dopadne tak, že osmá verze bude založena už na WM 6.1. Přesný termín vám neslíbím. Každopádně ještě žiju :) [/QUOTE]

No hurá....žiješ a to je nejdůležitější.....takže WM 6.1? tak na tu si rád počkám...:)
Janboy (45)|6.2.2008 22:45
:D ŽIJE!!! :D :yes: :D :yes: :D
Yogurt (33)|8.2.2008 08:01
No vida, trocha komunikace a jak to hnedka šlape :-))) To už je takovej zvyk, otevřu web a jukám sem :-) to mě baví..