Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 10 z 10 PrvníPrvní ... 8910
Zobrazené výsledky: 136 až 144 z 144

Téma: HP iPAQ 614 Business Navigator

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od endy123
    Nevíte kde se do toho dá sehnat Čeština jsem z toho v koncích
    Sunnysoft?
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

ahoj, jak jste na tom s bankovnim sim toolkitem? me to porad v kombinaci eBanka + Vodafone blbne.

Nekde jsem zahledl, ze snad pomuze vymena karty operatora. Vi o tom nekdo neco? Nebo treba prechod na WM6.1?

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

Na tomto odkazu http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=435026
    jen utilitka, která promění numerickou klávesnici v kurzorový kříž. Vyzkoušeno, funguje perfektně.)

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od _blackBone
    ahoj, jak jste na tom s bankovnim sim toolkitem? me to porad v kombinaci eBanka + Vodafone blbne.

Nekde jsem zahledl, ze snad pomuze vymena karty operatora. Vi o tom nekdo neco? Nebo treba prechod na WM6.1?
    může pomoct výměna sim, mě ve spojení s O2 nepomohla, tak jsem ebanku požádal o zasílání cert. kódů přes sms, to chodí výborně dostaneš k tomu ještě pin, zadáš své klientské číslo dáš poslat aut. kód, kód to přijde normálně přes sms a v novém okně co se ti otevře budou tři kolonky, klientské číslo, autorizační kód a pin. Přijde mi to díky pinu ještě bezpečnější, a pin jde nastavit jakýkoliv normálně v rozhraní banky. Takže doporučuju rovnou přechod na sms autorizaci.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

to ano, ja tohle pouzivam uz nekolik let problem je v tom, ze pri spojeni iPAQu 614 + SIM karta Vodafone s bankovni aplikaci na eBanku ty zpravy proste nechodi, prijdou az pri restaru (a to jeste ne vzdycky).

Zajimalo me, jestli se to treba pri prechodu na 6.1 nezlepsilo...

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Mám WM 6,1 a nechodilo to taky, teď mám bankovní aplikaci smazanou a sms s autorizací chodí bezvadně, ale je pravda že už nejde posílat peníze přes sim toolkit (já jsem to ani nikdy nepoužil), ale klidně se připoj na web ekonta a nech si poslat kód atd..... Díky tomu pinu mi to přijde opravdu bezpečnější.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Ahojte, mam tiez tento Business Navigator a mam problem ze mi prehravac neprehrava video, resp. ide iba zvuk, skusal som rozne formaty. Neviete, prosim poradit?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

ja mam dobre zkusenosti s TCMP The Core Media Player, driv byl bezplatny, pres google to urcite pujde najit, osobne pouzivam tu starsi bezplatnou verzi

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

zdravim, uvazuji nad koupi tohoto telefonu, ale mam jeste jednoho kandidata a chtel bych se zeptat na nejaky uzivatelsky zkusenosti. na nekolika mistech jsem cetl ze jsou s timto modelem nejake problemy, slo hlavne o podporu od spolecnosti HP. dale pak nejake problemy s aplikacemi. chci se teda zeptat stastnych majitelu, co by mi mohli rict, jake maji zkusenosti(dobre i spatne) a jestli se vyplati tento PDA telefon porizovat. diky

Strana 10 z 10 PrvníPrvní ... 8910

Podobná témata

1. HP iPAQ 614 Business Navigator zblízka
    Od Zdenek Malinsky v sekci iPAQ 6xx
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 22-02-2008, 00:54
  2. iPaq rx1950 navigator !!!
    Od kubisz v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-05-2006, 15:21