Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 10 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 76 až 90 z 144

Téma: HP iPAQ 614 Business Navigator

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Standa: je třeba doinstalovat SW klavesnici, která zná české znaky (sunnysoft, resco...).

Mám cz lokalizaci od Sunnysoft a na tlačítkové klávesnici mi to nepíše s diakritikou.Něco jsem nenastavil ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Zdravim. Rozhoduji se mezi tímto smartem a Asusem P750. Jediné co mě tady odrazuje je to navigační kolečko. Jaké s ním máte zkušenosti? Jak lze např. listovat do stran? Děkuji

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

Citace Původně odesláno od Džank
    Zdravim. Rozhoduji se mezi tímto smartem a Asusem P750. Jediné co mě tady odrazuje je to navigační kolečko. Jaké s ním máte zkušenosti? Jak lze např. listovat do stran? Děkuji
    Jsem ve stejné situaci, ze smartphona jsem zvyklý, mít klávesnici pod folii, což u tohoto modelu nepůjde. Jaké používáte pouzdra?

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Reaguji tímto na různé úvahy ohledně Ipaqu 614c.
    Měl jsem Mio A701, se kterým jsem byl maximálně spokojen. Po dvou letech jsem si pořídil Ipaq 614c a mohu odpověďně prohlásit, že je po všech stránkách lepší. Kromě foťáku jsem nenarazil na žádný problém. Skrolovací kolečko je taky supr. Různými dotyky se dostanete, kam potřebujete. Je možno toto ještě kombinovat s trojsměrným tlačítkem na straně Ipaqu a s klávesami pod displejem, takže mnoho variant, záleží jenom na Vás. Navigace stejně citlivá ne-li citlivější než u A701. Satelity chytám i v baráku. Ipaq mám nacpaný mnoha programy(skoro všechny od SPB, Cash od Inesoftu, hodně her) a ještě se mi nestalo, že by se programy nějak pohádali nebo byly funkčně jinde. Při stejném procesoru je Ipaq podstatně rychlejší. Takže u mne jen spokojenost. Myslím, že po studiu možných forů, je toto jedno z nejlepších zařizení součastnosti.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Díky za odpověď ! Jinak myslíte, že je u tohoto zařízení velké mínus, že nebude mít Win 6.1? Bude velký skok z verze 6 na 6.1? Nebo toho nebudu muset litovat.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

měl jsem 6.1 na miu a kromě sms ve vláknech jsem moc změn nepozoroval. Nehledě k tomu, že určitě někdo uvaří 6.1 neoficiálně a někdy jsou tyto romky lepší než ofigo.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Ok, tak už jsem si jej objednal
    Chci si ještě koupit kartu, pujde mi tam micro SDHC 4Gb? Nikde ve specifikacích jsem nenašel, jestli to SDHC vezne.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Já používám sdhc 8G Sandisk a bez problémů.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Díky za info

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Jak je to prosím ještě s diakritikou na hardwerove klavesnici? Lze psat třeba ve wordu klasicky abc a používat při tom diakritiku? Nebo se musí psát jen s tím xt9 bo co to je.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Zatím nelze na hard. klávesnici psát s diakritikou. Už to ale někteří řeší. Je třeba naistalovat soft. klávesnici. Já používám od Resca a je supr. Sunnysoft v lokalizaci údajně neměl požadavek od HP, aby toto zakonponoval do lokalizace. Trapná odpověď. Jinak lokalizaci nedoporučuji, všíchni s tím mají různé problémy.Tím spíš, že to neřeší tu hard. klávesnici.

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Já mám 614c druhý týden a jsem zatím se vším spokojen, kolečko je někdy velkou výhodou, jindy si na něj nemohu zvvknout ... TomTom 6.1 a iGO 2006 a Navigon uplne bez problemu na rpvni pokus. Co mi trochu zlobi je nastaveni tlacitek. Kdyz zmenim tlacitko napise se mi ze button.exe neni certifikovan a nebo ze nepracuje spravne ... mozna ze zkusim hard reset a pak uvidim.

Ovsem muj nejvetsi problem je v tom, že čtení s SD-HC je bez problémové,ale když na ni chci přes ActiveSync něco zkopírovat a nebo nainstalovat, celý přístroj chvilku dělá že něco instaluje ale bez progresu zatuhne asi za 5minut. Po soft resetu se karta stane nečitelnou a v 614c nejde ani vidět a tím pádem ani nainstalovat.

Rád bych upozornil, že kartou to nebude, protože i po nezdařilém pokusu 614c o zápis na kartu a její následné neviditelnosti v 614c, je karta normálně čitelná ve čtečce a když odstraním tmp file, který se to snažilo zapsat a vložím jí zpátky do 614c tak je vše ok.

Stejný problém s tuhnutím a znepřístupněním karty jsem měl i v tom případě, když jsem nechal kartu zformátovat 614c, po chvilce výtuh a pak karta nečitelná a musel jsem ji naformátovat z počítač ...

tak to je vše ... doufám, že se bude jednat o nějaký SW bug ...
    děkuji všem uživatelům za radu...

P.s. používám micro SD-HC 4GB od Kingston

Nováček
    Registrace
    May 2006

Taky zatim spokojenost, jen obcas se mi zda trosku pomalejsi. BT GPSka QStarz Q1200 funguje OK. Ale hral jsem si s nastavenim External GPS, nemohl by mi nekdo prosim napsat, jak to bylo defaultne nastavene?

Diky Ondra

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

For sevenheaven: Asi tě zklamu ale je to kartou. Koukni sem http://smartmania.mobilmania.cz/forum/viewtopic.php?t=7036&start=30

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Objevila se aplikace pro AGPS fix. GPS Quick.
    Pro neznalé: Jedná se o program, který stáhne přes internet aktuální polohu statelitů GPS což výrazně urychlý fixaci polohy po zapnutí navigace.
    Prozatim jsem nemel moznost vyzkouset. Nadaří se mi stáhnout:-(

http://mobilitytoday.com/forum/showthread.php?t=16767

Pokud se to někomu podaří dejte vědět.

Strana 6 z 10 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HP iPAQ 614 Business Navigator zblízka
    Od Zdenek Malinsky v sekci iPAQ 6xx
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 22-02-2008, 00:54
  2. iPaq rx1950 navigator !!!
    Od kubisz v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq