Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 10 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 144

Téma: HP iPAQ 614 Business Navigator

Uni Uni je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

To by mně taky zajímalo, s tou klávesnicí. Na Miu A702 se musí zapínat její podpora, aby fungovala, jako SW klávesnici, akorát je to "jen" proužek s nějakýma nastaveními, či co. Nicméně to její používání degraduje na nepoužitelnou. U HP doufám jsou chytřejší, tedy: kdykoli, kdekoli mohu napsat nějaký znak, který mě posune buď na soubor, program apod. aniž bych musel cokoli zapínat, je to tak?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

To s tim xt9 či co se mi ňák nezdá. Dřív jsem měl MDAII a tam taky přednabíhaly slova, ale když jsem tam nainstaloval cz lokalizaci, tak nabíhali česky s tím, že já sám jsem je mohl tvořit, když to slovník neznal. Dyt to ma windows, tak je snad jedno jestli to dela HP nebo HTC ne? Proste dam cz od sunnysoftu a je to.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

to ares333> kdyby jsi to četl pozorně, tak by jsi tomu rozuměl. xt9 přednabízí slova, ale čeština do ní zatím není a tvořit svůj slovník mě přestalo bavit asi tak při 50tém slovu.(mám hp 614c už skoro 3 týdny)

až si ji koupíš a vyzkoušíš, tak pak tu pak vymýšlej co všechno s ní budeš dělat

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

to anavarr: v klidu, jak mám vědět, že sis to koupil bez češtiny.

pro ostatní majitel: jak je to teda s tim psaním, když jste si to koupili v ČR? Vim, že sunnysoft už pár kousků na skladě má. Má to někdo? A co takhle recenze?

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Rád bych se zeptal maitelů jak jim funguje SIM toolkit. Mám s tím docela problémy. Zprávy nechodí a když chci platit tak jsou vidět jen pole bez popisu.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Přesně tak. Se SIM Toolkitem (Vodafone - eBanka), mám taky stejný problém. Je to nepoužitelné...

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2008

mne by desne zajimalo, jak se da to ovladaci kolecko pouzivat ve hrach, jako napriklad doom, rayman a undercroft.

Neexistuje nejaky program do WM6, nebo jina finta, kde bych namapoval UP, DOWN, Left right na libovolne ty numericke klavesy? Pak by totiz byly pryc moje obavy...

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Pro majitele: Podělte se s náma o vaše zkušenosti z používání. Klade a zápory, někdo se tu i kasal, že napíše recenzi...To by bylo supr.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

a uz je venku nova ROMka

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Pánové už někdo přišel na to jestli jde nějak vypnout podpora 3G a nechat tam jen GSM ?

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

to ko@l@
    a kde si tu novou romku viděl?? já ji nikde nenašel ,na hp je jen nějaký boot loader upgrade který na hp614c nejde spustit z důvodu nekompaktibility

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

...jde nějak vypnout podpora 3G a nechat tam jen GSM...
    tohle zarizeni jsem jeste v ruce nemel, zatim u vsech, ktere maji podporu jak 3G, tak GSM, to jde...pres ovladani telfonni casti...byva tam bud AUTO, nebo GSM, nebo 3G...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Již někdo ví,jak psát s českou diakritikou na HW klávesnici (třeba i bez T9) ?
    Poraďte prosím.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Ada1986: vypnout 3g lze u O2 tak, ze das vyhledat operatora a najde to neco jako "Eurotel 3G" a "Eurotel GSM".

Miroslav: je třeba doinstalovat SW klavesnici, která zná české znaky (sunnysoft, resco...).

Mimochodem - XT9 jde trbvale vypnout - na www.smartmania.cz je odkaz na cab, ktery to zajisti :-)

Standa

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od kubisz
    ...jde nějak vypnout podpora 3G a nechat tam jen GSM...
    byva tam bud AUTO, nebo GSM, nebo 3G...
    Ja sice ted zadny PDA nemam, ale zkus:
    Phone options, zvol zalozku "band" a zvol z "auto" na "gsm".

pokud chces vice info, pochazi to odsud a je tam odkaz jeste sem

Strana 5 z 10 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HP iPAQ 614 Business Navigator zblízka
    Od Zdenek Malinsky v sekci iPAQ 6xx
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 22-02-2008, 00:54
  2. iPaq rx1950 navigator !!!
    Od kubisz v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-05-2006, 15:21