Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM6 ROM

trtsoft_ce4you (99)|7.12.2007 10:53
[QUOTE="Falty"][QUOTE="Vilma"]Dalsi chybicka.
Pokud Mediaplayer ukoncim v bezicich programech,uz taky nenabehne,jen po restartu.
Chtelo by to nakej servicepack.
Povidal kolega,pry mel cestinu od nejakeho studenta,pry to krasne makalo a nebrzdilo stroj jako Sunysoft.Byla to jeho vlastni vyroba.Bohuzel na wm5.Nevite nekdo?Ja se pokusim zjistit vice..Za rychlou cz do wm6 klidne dam i peniz.[/QUOTE]

Ja si myslím, že na to existuje nějaký patch. Protože se na miousers řešilo, jak to dostat z čínštiny do angličtiny. :yes: [/QUOTE]

cestina JIMM98Y
Martynez (206)|7.12.2007 13:43
pro radek.cerny:

com4 nastavis v konfuguraci gps? nejrychlejsi je kliknout na ikonu signalu vpravo dole, pak jeste jednou akorat, ze ted je ikona vpravo nahore a pak na tlacitko konfigurovat :-)
Vilma (154)|7.12.2007 13:46
[QUOTE="trtsoft"][QUOTE="Falty"][QUOTE="Vilma"]Dalsi chybicka.
Pokud Mediaplayer ukoncim v bezicich programech,uz taky nenabehne,jen po restartu.
Chtelo by to nakej servicepack.
Povidal kolega,pry mel cestinu od nejakeho studenta,pry to krasne makalo a nebrzdilo stroj jako Sunysoft.Byla to jeho vlastni vyroba.Bohuzel na wm5.Nevite nekdo?Ja se pokusim zjistit vice..Za rychlou cz do wm6 klidne dam i peniz.[/QUOTE]

Ja si myslím, že na to existuje nějaký patch. Protože se na miousers řešilo, jak to dostat z čínštiny do angličtiny. :yes: [/QUOTE]

cestina JIMM98Y[/QUOTE]

To je do WM6? A kde ji vezmu.?Nakej link pls.
Vilma (154)|7.12.2007 13:48
Pro Martynet
Prosimte dával jsem tu dotaz na SDHC karty.Fungují v Miu a co potrebuji k rozchození(driver,patch).??
moc prosim..
Dark_Mike (49)|7.12.2007 23:29
Může mi někdo prosím potvrdit že na WM6 jede přehrávání muziky do bluetooth sluchátek skrze A2DP bez sekání?
Nebo se to sem tam sekne stejně jako na WM5?

(Byl by to pro mě totiž zásadní a zároveň jediný důvod k upgradu na WM6, protože to mio používam z 90% jako MP3 přehrávač :) )

díky
Dark_Mike (49)|8.12.2007 01:15
Tak mi to nedalo a přeci jen sem to naflashoval. A zatím můžu jenom chválit. Všechno naprosto perfektně funguje. Moje freepulse bluetooth sluchátka sem bezproblémů nainstaloval dokonce bez přídavného programu jak to vyžadoval WM5. Hudba se sice taky sem tam zalkne ale děje se tomu řekl bych až 4x méně než tomu bylo u WM5.
Martynez (206)|8.12.2007 12:42
Bohuzel zadny zkusenosti s SDHC kartami nemam... Nebylo by od veci, kdyby nekdo vyzkousel 8GB sdhc kartu... Bylo by super kdyby to fungovalo :-)
Vilma (154)|8.12.2007 12:45
[QUOTE="Martynet"]Bohuzel zadny zkusenosti s SDHC kartami nemam... Nebylo by od veci, kdyby nekdo vyzkousel 8GB sdhc kartu... Bylo by super kdyby to fungovalo :-)[/QUOTE]
No o to mi právě jde,nacpat tam aspon 4gb,nebo i 8gb a koukat na filmy.A taky ta cena oproti SD.
Tak to budu zkoušet googlit snad neco trefim.
Martynez (206)|8.12.2007 14:36
pouzivam 4GB mmc kartu a chodi bez problemu... a pres tcmp 0.81 beta koukam na filmy i s titulkama... :-) ale je lepsi kdyz je tcmp nainstalovany v zarizeni...ne na karte
Dark_Mike (49)|8.12.2007 17:15
[QUOTE="Martynet"]pouzivam 4GB mmc kartu a chodi bez problemu... a pres tcmp 0.81 beta koukam na filmy i s titulkama... :-) ale je lepsi kdyz je tcmp nainstalovany v zarizeni...ne na karte[/QUOTE]
S tímhle mam trochu problémy, když nastavím celoobrazovkové přehrávání titulky se zobrazují svisle (na užčí straně) a já je potřebuju dole uprostřed jak se to dělá?
trtsoft_ce4you (99)|8.12.2007 22:45
[QUOTE="Vilma"][QUOTE="trtsoft"][QUOTE="Falty"][QUOTE="Vilma"]Dalsi chybicka.
Pokud Mediaplayer ukoncim v bezicich programech,uz taky nenabehne,jen po restartu.
Chtelo by to nakej servicepack.
Povidal kolega,pry mel cestinu od nejakeho studenta,pry to krasne makalo a nebrzdilo stroj jako Sunysoft.Byla to jeho vlastni vyroba.Bohuzel na wm5.Nevite nekdo?Ja se pokusim zjistit vice..Za rychlou cz do wm6 klidne dam i peniz.[/QUOTE]

Ja si myslím, že na to existuje nějaký patch. Protože se na miousers řešilo, jak to dostat z čínštiny do angličtiny. :yes: [/QUOTE]

cestina JIMM98Y[/QUOTE]

To je do WM6? A kde ji vezmu.?Nakej link pls.[/QUOTE]


to pochopiteln eneni do WM6, jen jsme reagoval na to jak zd ebylo hovoreno a lepsi cestine pro WM5
Vilma (154)|9.12.2007 09:44
To je jasný,taky ho mám,ale starší 0.7 verzi.Můžeš sem hodit link na tvoji verzi.?
Falty (107)|9.12.2007 14:09
[QUOTE="trtsoft"][QUOTE="Falty"][QUOTE="Vilma"]Dalsi chybicka.
Pokud Mediaplayer ukoncim v bezicich programech,uz taky nenabehne,jen po restartu.
Chtelo by to nakej servicepack.
Povidal kolega,pry mel cestinu od nejakeho studenta,pry to krasne makalo a nebrzdilo stroj jako Sunysoft.Byla to jeho vlastni vyroba.Bohuzel na wm5.Nevite nekdo?Ja se pokusim zjistit vice..Za rychlou cz do wm6 klidne dam i peniz.[/QUOTE]

Ja si myslím, že na to existuje nějaký patch. Protože se na miousers řešilo, jak to dostat z čínštiny do angličtiny. :yes: [/QUOTE]

cestina JIMM98Y[/QUOTE]

Teď jsem to nepochopil. To myslíš ten kontakt nebo program?
Falty (107)|9.12.2007 14:14
[QUOTE="Vilma"][QUOTE="Martynet"]Bohuzel zadny zkusenosti s SDHC kartami nemam... Nebylo by od veci, kdyby nekdo vyzkousel 8GB sdhc kartu... Bylo by super kdyby to fungovalo :-)[/QUOTE]
No o to mi právě jde,nacpat tam aspon 4gb,nebo i 8gb a koukat na filmy.A taky ta cena oproti SD.
Tak to budu zkoušet googlit snad neco trefim.[/QUOTE]

Tohle by mě taky zajímalo. Hlavně karty 6 a 8Gb. :sarcastic: Z toho, co jsem zatím slyšel, tak ANO, ale mají potom kapacitu 4Gb nebo z té hranice nad 4Gb nejde číst :?
kid_rock (284)|10.12.2007 08:29
fuuuha...kto mi poradi co je Filterfs,ani neviem kde sa mi to vzalo... prikladam screen...

Vilma (154)|10.12.2007 13:20
Pro Falty:ohledně češtiny Jimmy,dlabu na to,chvíli jsem se plácal na těch Jimmyho stránkách,na různejch forech a stejně nic.Bud sem někdo dá link,jinak na to zatím dlabu.Ale našel jsem jiný zajímavý stránky se spoustou freewaru
http://www.freewareppc.com/
Falty (107)|10.12.2007 15:53
[QUOTE="Vilma"]Pro Falty:ohledně češtiny Jimmy,dlabu na to,chvíli jsem se plácal na těch Jimmyho stránkách,na různejch forech a stejně nic.Bud sem někdo dá link,jinak na to zatím dlabu.Ale našel jsem jiný zajímavý stránky se spoustou freewaru
http://www.freewareppc.com/[/QUOTE]

Našel jsem si jednu Jimmiho ROM a editor, ale zatím jsem se v tom nevrtal. Musel bych stejný caby přetočit do té pro Mio, ale ve WM se vůbec nevyznám.
Vilma (154)|10.12.2007 18:42
[QUOTE="Falty"][QUOTE="Vilma"][QUOTE="Martynet"]Bohuzel zadny zkusenosti s SDHC kartami nemam... Nebylo by od veci, kdyby nekdo vyzkousel 8GB sdhc kartu... Bylo by super kdyby to fungovalo :-)[/QUOTE]
No o to mi právě jde,nacpat tam aspon 4gb,nebo i 8gb a koukat na filmy.A taky ta cena oproti SD.
Tak to budu zkoušet googlit snad neco trefim.[/QUOTE]

Tohle by mě taky zajímalo. Hlavně karty 6 a 8Gb. :sarcastic: Z toho, co jsem zatím slyšel, tak ANO, ale mají potom kapacitu 4Gb nebo z té hranice nad 4Gb nejde číst :? [/QUOTE]
No tak není problém na jedné 8gb kartě udělat 2 4gb oddíly....
Mám ve fotáku 4gb kartu.Výrobce uvádí max.funkční velikost 1gigo.A v tom starém psali max.96mb,a já tam měl 256mb.Takže jestli seženu driver,tak jdu do shopu,zkusim a uvidim.Ted mi došlo,umí MIO formátovat kartu.??Páč mi někdo dal novou a vůbec se mi neukázala,ale po formátu v PC už makala normálně.:?:
t-fuse (36)|10.12.2007 21:56
Ahojte, mám možná trošku blbý dotaz, ale jak jste dostali WM6 ROM do A701? Já jsem si stáhl Mio_A701_RZX-WM6-WWE-18533_English.rar, rozbalil, nahrál na prázdnou SD kartu jako winceimg.bin, resetoval A701 do UBoot menu, tam jsem dal 0=FlashROM Upgrade, pak 4=Total img By SD/MMC, pak to začalo ten soubor asi načítat (běhaly tam procenta až do 100%), pak jenom něco jako Press key to continue a toť vše. Po resetu mi naběhly zase původní WM5 R65. Co dělám špatně? :(
Dark_Mike (49)|11.12.2007 01:22
No v každém případě nejdřív proveď zálohu původní rom než tam budeš cokoliv updatovat.

Jak je to z karty nevím, já sem to dělal normálně přes USB, jednoduše z ubot menu dáš flashování přes USB a pak jen na počítači vybereš soubor s romkou ve scooter flashešru, dělal sem to podle návodu který je tady někde na foru tak si ho vyhledej
t-fuse (36)|11.12.2007 01:53
Hehe, dík za nakopnutí. Někdy bych ho potřeboval i fyzicky :D ...přes tu kartu jsem to dával jako "Total img", což byla blbost. Zkusil jsem to přes USB (dočetl jsem se v návodu že to nemá být "Total img" ale "CE img") a už se to podařilo. Už tam na mě mrká logo WM6 :yes:
Vilma (154)|11.12.2007 11:15
Tady je návod.Stačí číst forum.
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=25874
Vilma (154)|11.12.2007 22:49
Kdo chce rozchodit SDHC mrknete na topic 4gb sdhc dilema.Dal jsem tam svuj navod a je tam nekde i link na SDHC driver.
petjan_ce4you (4)|18.12.2007 11:04
Měl bych dotaz. Zatím WM6 bez problémů, akorát se mi nepodařilo rozjet Sunnysoft Contacts - jede někomu nebo máte stejný problém?
owoce_ce4you (31)|23.12.2007 00:11
Ahoj, stal se mi stejný problém jako posledně, WM6 ROM a po kliknutí na messages a jakejkoli pokus o přístup do zpráv končí restartem ... Je na to nějakej fix potřebnej nebo něco ? Nemáte podobnej problém ?
Martynez (206)|23.12.2007 02:00
mam WM6 uz docela dlouho, pouzivam modified verzi z miousers forum a nemel jsem jeste zadny problem. Krome toho, ze mi prestala uplne fungovat gps. Ale to vyresila vyndana baterka pres noc... Zpravy normalne odesilam...prijimam...bez problemu.
unmasked_ce4you (59)|24.12.2007 13:09
[QUOTE="owoce"]Ahoj, stal se mi stejný problém jako posledně, WM6 ROM a po kliknutí na messages a jakejkoli pokus o přístup do zpráv končí restartem ... Je na to nějakej fix potřebnej nebo něco ? Nemáte podobnej problém ?[/QUOTE]

Takže já to samý. Záloha SMS, hard reset a dobrý, potom obnova SMS ze zálohy a znova.
Takže buďto to dělá poslední zmrvená SMS nebo je velký počet SMS.
Jinak nevím.
owoce_ce4you (31)|24.12.2007 21:34
Já se toho nakonec zbavil tak, že sem vypnul telefonní část, to s epotom do SMSek dostat jde, tam se je promazal a pak sem vytáh simku, zapnul, vypnul, dal simku a jede to ok...instaloval sem i SMS organizer, ale ten na WM6 nevim jak má fungovat, ale byl na hovno :D zatím to fičí a poctivě každej den mažu odeslaný a nedůležitý přijatý...

Přes jakej soft pls zálohuješ sms ? Já dneska pro jistotu co se mi tam povedlo dát HTC Home sem pres PSB Backup zazálohoval komplet ;)
unmasked_ce4you (59)|25.12.2007 08:59
Přes PIM Backup, vybereš co chceš zálohovat a muzeš vybrat co obnovit. Zdá se dost dobrý.
owoce_ce4you (31)|28.12.2007 09:31
jj, díky.

Mně se včera přihodila taková jedna zajímavost, měl jsem nepřijatý hovor a nepřečtenou smsku a mio sem asi 2* po sobě stylusem restartoval (ukončování CORE playeru atd,lenost :D ) a poté už se mio seklo při načítání s obrazovkou Windows Mobile 6 a ani po půl hodině se mu nechtělo :(
Vyndal sem simku, baterku na chvíli a tyhle věci, nakonec pomohl hardreset a instalace kompletní zálohy přístroje díky SPB Backup, luxus, teď když se mi na Miu něco podělá tak HR a z paměťovku spustim 14mb velký exe soubor co mi to dá do původního stavu :)
Falty (107)|1.1.2008 02:15
Nezkoušel jste někdo tuhle češtinu? Windows Mobile Pocket PC Czech Language Extender
Dryha_ce4you (143)|1.1.2008 19:57
jelikoz akurat delam HR a testnu neupravenou WM6 tak sem to zkusil nainstalovat .. totalni vytuh mia , po resnuti ktere to po instalaci provede uz nenajede a zustane na uvodni obrazovce nabihani OS a nic .. az zhasne obrazovka zmizi i toto po rozsviceni a je tam cerno


takze naprdlacku
DJ.Kingpin (7)|2.1.2008 00:19
[QUOTE="Falty"]Nezkoušel jste někdo tuhle češtinu? Windows Mobile Pocket PC Czech Language Extender[/QUOTE]
Tak jsem ji po uvedení toho odkazu zkusil a dopadlo to HR :evil:
Zatuhlo to na úvodní obrazovce

NEINSTALOVAT!
Falty (107)|2.1.2008 00:48
[QUOTE="DJ.Kingpin"][QUOTE="Falty"]Nezkoušel jste někdo tuhle češtinu? Windows Mobile Pocket PC Czech Language Extender[/QUOTE]
Tak jsem ji po uvedení toho odkazu zkusil a dopadlo to HR :evil:
Zatuhlo to na úvodní obrazovce

NEINSTALOVAT![/QUOTE]

Našel jsem link na Miousers. Zkoušel to tam nějaký slovák. Zapoměl jsem dopsat, že je potom nutný HW reset!
Dryha_ce4you (143)|2.1.2008 11:09
na Alcoholer WM6 18533 z 24.11.2007 nelze aplikovat protoze dojde k zatuhnuti a nic nepomuze jen HR

testnul jsem to ale na cistou Lifeforce 1.00 a funguje .. sice az na druhy nebo treti SR ale bezi .. slova jsem nezkousel prozatim

spis me vytaci ze nefunguje GPRS .. po nejake dobe se odpoji (pouze GPRS) a proste to nejde .. nejdriv sem tu psal ze asi po SPBP+ nebo necem ale ani po HR nebega a to je celkem naprd kazdou hodinu dve resetit .. nekdo tu psal neoc o A501 a odpojovani GSM ale to neni ono .. zkusim sice to prepnut na auto power ale nevim :(

jdu flshnout 18538 Flotouch :))

jinak u Alcoholer z 25.12.2007 nefacha GPRS - vubec :/
Falty (107)|2.1.2008 12:39
Jinak věnutí se tomu V TOMTO topicku. Hlavně utilitě RealVGA_11.CAB, ale ta zatím český jazykový balík nemá. Určitě by šla dodělat CZE bez diakritiky a možná i s ní, ale nevim, jak to bude s českými fondy. :cool:
Dryha_ce4you (143)|2.1.2008 13:17
takze Lifeforce 1.00 take nejdou GPRS .. nelze zvolit poskytovatel a tim padem ani nijak managovat .. damned takze alcoholer 24-11-2007 zvitezil a je to

jinak ta chinese touchfloo je fakt husta .. SDHC hned pri spusteni jestli ma byt instalovano, HTC komplet ale nektere veci nejdou samozrejme ale jinak fakt narez 3DCube :)
Vilma (154)|2.1.2008 14:54
[QUOTE="Dryha"]takze Lifeforce 1.00 take nejdou GPRS .. nelze zvolit poskytovatel a tim padem ani nijak managovat .. damned takze alcoholer 24-11-2007 zvitezil a je to

jinak ta chinese touchfloo je fakt husta .. SDHC hned pri spusteni jestli ma byt instalovano, HTC komplet ale nektere veci nejdou samozrejme ale jinak fakt narez 3DCube :)
[/QUOTE]
Jakože náký nový WM6,který maj v sobě ovladače SDHC ????Jestli jo tak hnedka flashuju.
Dryha_ce4you (143)|2.1.2008 15:27
po flashnuti se ti objevi jako kdyz instalujes treba cestinu .. proste to nahodi zda chces SDHC driver a TouchFlo mam dojem
das klikihaka a jedes ... tim klikohakem mysleno to co sem psal

only chinese ROM 18538
Bury_ce4you (15)|2.1.2008 15:56
dá se teda ta čínská 18538 počeštit tím Windows Mobile Pocket PC Czech Language Extender?
kid_rock (284)|2.1.2008 16:11
skoda flashovat tu novu rom....alcoholer rom nema sdhc driver....
s gprs nemam skoro vobec problem,stahujem cez vito downloader,takze aj ked urobim reset,pak mi to zacne tahat zas kym nedotaha subor....
3dcube si radsej instalujem zwlast napr toto:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Dryha_ce4you (143)|2.1.2008 16:23
[QUOTE="Bury"]dá se teda ta čínská 18538 počeštit tím Windows Mobile Pocket PC Czech Language Extender?[/QUOTE]

to pocesteni jsem nezkousel ale to neni full pocesteni ale jen klavsnice,znakova sada a doplnovani slov cesky s hackama

tady mas kompletni operak v tradicni cinstine
dali007 (10)|2.1.2008 16:53
[QUOTE="Vilma"]Jakože náký nový WM6,který maj v sobě ovladače SDHC ????Jestli jo tak hnedka flashuju.[/QUOTE] SDHC ma i Alcoholer WM6, alespon kdyz jsem ho instaloval, tak se me po spusteni ptal, jestli je chci nainstalovat. Tak jsem dal ne :D a pokracoval dal... :cool:
Dryha_ce4you (143)|2.1.2008 21:17
nema .. instaloval sem ho uz 4x a kamarad 2x a nic takze se mi to nejako nezda
Alcoholer 24-11-2007

to podelany nepripojeni k GPRS me uz fakt vytaci .. to preci neni normalni .. jde mi volat apod ale gprs napise cannot connect a AS pise Wait for network .. grrr
Vilma (154)|2.1.2008 22:39
Me zase GPRS vyhazují příchozí SMS,hovory,ztráta GSM signálu během stahování.Musím vypnout IE,Telefoní modul a znovu nahodit a když to nejde tak restart.
Dryha_ce4you (143)|2.1.2008 23:51
takze to je podobne jako u me .. me to dela i nahodile

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Comm\ConnMgr\Providers\{7C4B7A3 8-5FF7-4bc1-80F6-5DA7870BB1AA}\Connections\YOUR CONNECTION NAME HERE]
Set "AlwaysOn" to 1

zkus tuhle upravu .. uz mi jede gprs 4h skoro coz je minimalne 2-3x dele nez jindy

EDIT 3-1-08 9:10 takze to nepomaha .. sice drzi pripojeni ale po hovoru uz se stejne nechyti
birkoff_ce4you (128)|3.1.2008 09:48
[QUOTE="kid_rock"]skoda flashovat tu novu rom....alcoholer rom nema sdhc driver....
s gprs nemam skoro vobec problem,stahujem cez vito downloader,takze aj ked urobim reset,pak mi to zacne tahat zas kym nedotaha subor....
3dcube si radsej instalujem zwlast napr toto:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste][/QUOTE]

Pls kde se da sehnat tato zminovana 3D cube? Diky
dali007 (10)|3.1.2008 10:08
[QUOTE="Dryha"]nema .. instaloval sem ho uz 4x a kamarad 2x a nic takze se mi to nejako nezda
Alcoholer 24-11-2007
[/QUOTE] Tak to mozna mela puvodni verze. Mel jsem dve a u jedne to bylo na 100%. Zkousel jsi RZX-WM6-WWE-18533_English ??
Dryha_ce4you (143)|3.1.2008 13:46
tak tu sem ted testnul .. ano je tam sdhc driver - funguje? nemam tu ted kartu totiz zadnou na test :)
a tahle verze jde pryc .. nedrzi gprs ale vubec .. dokonce ani po restartu se mi nechtel nejak chytit smetak jeden
chjo tohle me nici desne .. potrebuju data na maily a ne po kazdem volani muset resetit
kid_rock (284)|3.1.2008 14:44
VISTA 3D CUBE SKIN: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]