Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 76

Téma: Jimm98y's WM6 ROM 1.1 pro Vario + kompletní česká lokalizace

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Zdravim, tahle rom původně vznikla pouze proto, abych si na ní vyzkoušel anichillusovu core kitchen, ale nakonec poskytla celkem slušný základ pro vytvoření kompletní české lokalizace, a to včetně všech integrovaných programů (Arcsoft MMS, Pocket RAR, Adobe Flash Lite, WM5torage...)

Instalace obsahuje:
    HTC_Logo
    Splashscreen
    OS
    Extension Rom

Verze systému: 5.2.318 build 15342.4.0.0 (založeno na poslední betaverzi od microsoftu)
    PagePool: 4MB

Paměť:
    28,32MB RAM
    43,84MB ROM

System:
    MS Office 2007
    VoIP
    Windows Live 10.6.0026.1400
    MS Voice Command 1.6.15342
    SIM Manager 5.22
    SAP Settings
    10 button CommManager
    ExtROM povolena

Software:
    Adobe Reader LE 2.0
    Adobe Flash Lite 2.1
    ArcSoft MMS 4.0.31.21
    Camera 3.0
    Esmertec Java build 20070425.1.1 (z HTC Touch)
    Streaming Media 2.10 (z HTC Touch)
    HTC X-Button 1.5 (z HTC Touch)
    HTC Touch Dialer
    Intellipad 1.0
    Pocket RAR 3.60
    Smartskey 0.57
    VjCalibrula
    Total Commander 2.0
    WM5torage 1.75

+ upravené ikonky v nastavení a u některých programů + moje vlastní téma

Programy jsem se snažil vybírat tak, aby celá ROM byla v základu co nejlépe vybavena, ale zároveň jsem z původního systému nechtěl nic odstranit (u většiny ROM na xda je něco z původního systému odebráno kvůli uvolnění místa), takže výsledek se nemusí zamlouvat všem, ale věřím, že většině z vás bude vyhovovat.

ExtRom:

Složka Install
    ExtRom_Version.cab - nastaví verzi extrom
    Programs_shortcut.CAB - přidá do Programů zástupce Instalovat (odkazuje do adresáře Programs v extrom), zástupce Správce úloh (Dotfred's TaskManager) a Záloha PIM (Dotfred's PIM Backup)
    Lokalizace_Vario_WM6_CZ.cab - kompletní česká lokalizace systému a všech integrovaných aplikací určená pouze pro tuto rom (na jiných rom může, ale také nemusí fungovat správně)

Složka Programs:
    BatteryStatus 1.04.203 beta4
    mChat
    Mobipocket Reader
    phoneAlarm 1.60 (trial verze)
    TCPMP

Složka Program Files:
    TaskMgr.exe
    PIMBackup.exe

Poděkování: Velké díky patří geoRG77ovi za pomoc s vytvořením české lokalizace a také anichillusovi za perfektní kitchen, bez které by tato rom určitě nevznikla.

Upozornění: Autor nenese žádnou zodpovědnost za případné škody způsobené flashováním této ROM, před flashováním se nejprve ujistěte, zda je vaše zařízení CID-unlocked, návod naleznete zde:
    http://www.ppctuning.org/?page=CID-unlock

Známé chyby: O žádných chybách po 14ti dnech testování zatím nevím. Po instalaci české lokalizace ale dojde k mírnému zpomalení systému, což je daň za kompletní počeštění...

Instalační soubor lokalizace:
    Kód:
    http://rapidshare.com/files/44798142/Lokalizace_Vario_WM6_CZ.CAB.html
    Nevím jak je to tu teď s odkazama na WM6 ROM pro vario, takže prozatím odkaz na stažení naleznete zde:
    Kód:
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=317498
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Jak je to u téhle romky s vyhledáváním kontaktů s diakritikou?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

vypada fajn ale ja si ted nemuzu stezovat na anglickou Tri-Syn-WM6, i kdyz ji zatim mam jen chvilku.

zatim slape ok a neni preplacana blbostma.
    -a hlavne romky s battery statusem automaticky mazu, preci jen mi pak vydrzi zarizeni tak o 50% mene.
    -idealni reseni taktovani vidim pred omapclock, tak jako to delal joooohny drive ve svych super rom

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Tahle rom není taktovaná vůbec, BatteryStatus je přibalenej pouze jako volitelně instalovatelnej cab v extrom... a pomocí omapclocku se WM6 taktovat dají, ale danou frekvenci pořádně nedrží - smartskey nefunguje jak by měl...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

tak to potom ju. Ale batery status vazne ne..:dead: co treba nejak vymyslet jak by mohl slapat omap a smartskey?

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

to asi nepůjde, smartskey používá frontu událostí a někdy funguje, někdy ne - tzn. že tudy cesta nevede a jediné další řešení které mi napadá je přes plugin na today screenu jako to je řešený u batterystatusu, a proč programovat druhej batterystatus? v současné době je jediný spolehlivý způsob přetaktování pomocí batterystatusu (proto jsem také přibalil jeho cab) - pokud někdo přijdete na nějaké lepší 100% funkční řešení, klidně sem pište své návrhy

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

k, ja teda nevim jak je to ted. ale drive desne zral baterku. Takhle mi vydrzi 2 dny, a s batery statusem treba den.( muze existovat nejaka nova verze o ktere nevim a tam je to treba ok, takze jak to je v dnesni dobe s tim bats.?

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

já nabíjim každej den, takže jak je to s výdrží nevim, ale den vydrží v pohodě - navíc ta přibalená verze batterystatusu obsahuje cpu scaler, takže se frekvence procesoru může pohybovat třeba mezi 143 - 278MHz podle aktuálního vytížení, čimž by se měla prodloužit výdrž... nicméně tohle je trochu offtopic - je o tom celej thread na xda, popř. to můžeš vyzkoušet a uvidíš sám

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Super moc dik je to dobra rom a slape jak hodinky je docela bez chybicek ale asi bych tam prihodil SMSDRFix a Touch

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Skvělé!!! Konečně čeština na WM6. Díky.

Jen jsem objevil "drobný" problém. Nevím jestli je to touto ROM nebo češtinou, ale nějak jsem s ní měl problémy s nepřijatými hovory. Několikrát se mi teď stalo, že telefon 2-3x zazvonil, ale nešel přijmout hovor. Druhé straně se ozvalo "účastník není dostupný".

Teď mám pár hodin ROM TNT 3.0 PRO s touto češtinou a zatím žádný podobný problém.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

Prehraj radio na 2.19

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Jo proti nepřijatejm hovorům by měla pomoct změna rádia, ale pravděpodobně je to způsobeno změnou pagepoolu - s pagepoolem 8MB se systěm načte, ale vario se tváří jako kdyby nebyla vložena sim karta. Mně funguje 4MB pagepool + radio 2.69.11 bez problémů, ale na některých zařízeních může být ten pagepool problém. - udělam ještě verzi s nezměněnym pagepoolem a dam jí sem

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

To jimm98y:
    Nepřemýšlíš o integraci HTC Home & TouchFLO do tvoji ROM? Myslím, že bylo ku prospěchu věci

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Ne, o tom opravdu nepřemýšlím - tyhle dvě věci jsou podle mně naprosto zbytečné a jenom zabírají operační paměť a zpomalují ppc. Navíc tohle je poslední ROM, kterou jsem udělal, zatim o žádné další verzi neuvažuji.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od jimm98y
    Jo proti nepřijatejm hovorům by měla pomoct změna rádia, ale pravděpodobně je to způsobeno změnou pagepoolu - s pagepoolem 8MB se systěm načte, ale vario se tváří jako kdyby nebyla vložena sim karta. Mně funguje 4MB pagepool + radio 2.69.11 bez problémů, ale na některých zařízeních může být ten pagepool problém. - udělam ještě verzi s nezměněnym pagepoolem a dam jí sem
    Hoj az jsem budes hazet link na tu verzi uploudni to prosim nekam jinam nez na rapid, na naky czech uschovny.... diky a reuploudni tam i tu cestinu kdyby to slo thx

Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Sygic Drive - kompletní česká navigace - zkušenosti, tipy atp.
    Od Tomáš Kubec v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 34
    Poslední příspěvek: 23-09-2010, 22:46
  2. Reakcí: 63
    Poslední příspěvek: 13-06-2008, 16:51
  3. česká lokalizace
    Od petrcerven v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 26-10-2007, 14:22
  4. Česká lokalizace
    Od finn v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 8