Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 6 z 10 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 76 až 90 z 143

Téma: Net Monitor pro Pocket PC Phone Edition

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Jo to nijak slozite nebude. Dobry napad - diky.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

René: myslíš, že bude možné v té budoucí verzi NetMonitoru zamknout přístroj na určitý kanál jako kdysi v Nokia 3310? Aby tam při změně polohy neskákaly jiné CellID a já se mohl pomalu, ale jistě (za občasného obnovení TA) přibližovat k té potvůrce hledané BTS. :-)

Zatím ještě komunikátora nemám, ale po novém roce plánuju HTC TyTN II a když jsem teď narazil na tvůj kouzelný software, tak se nostalgicky těším, jak si zjara zalovím jako kdysi s N3310. :-) To bude žůžo!!!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Se zamykanim kanalu take experimetuju, ale je to jeste o uroven nize nez RIL a vse je DevSpecific.
    Program ake uz v nove verzi po startu automaticky detekuje moznosti zarizeni a podle toho nahrava ruzne providery.
    Snad to vyjde
    BTW: Na Nokia nebo Siemens casy s aktivovanym servisnim menu obcas nostalgicky vzpominam. Jak rika Kryton v Cervenem trpaslikovi "Ty casy se uz nikdy nevrati pane"

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Tak nevím jestli už někdo odepisovbal (jsem línej to pročítat) ale na HTC Universalu to funguje. I když nějak "podivně" zkusím si s tím pohrát a dám vědět.
    Ale zobrazuje se jen Net Id a síla sichnálu. Cell Id, LAC a BCCH se nezobrazují. V podrobnostech není nic

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

To jo no mobily jako SL45i se už nedělaj

Citace Původně odesláno od phacker
    Tak nevím jestli už někdo odepisovbal (jsem línej to pročítat) ale na HTC Universalu to funguje. I když nějak "podivně" zkusím si s tím pohrát a dám vědět.
    Ale zobrazuje se jen Net Id a síla sichnálu. Cell Id, LAC a BCCH se nezobrazují. V podrobnostech není nic
    Stejný problém mám na MDA compact (HTC Magician) Příští verze by měla být debug, takže by jsme měli vidět jaké hodnoty to ukazuje

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

René, bylo by možné získat zdrojáky? Docela rád bych se podíval jak z PPC ty informace dostáváš. Díky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Omlouvam se, ale nebylo.
    Aelspon proztim ne - mam i jeden komercni projekt a nechci dat tyhle veci do obehu.
    Pokud pominu specialitky s GSM casti- hledejte dokumentaci ke knihovne RIL. Ale dokumentaci zase tolik neverte

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od phacker
    Dik za report na HTC Universal - z nej to asi vyctu primo pres serial. Jaka je tam ROM a radio? Nejake starsi ne?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

ROM: 1.30.77 WWE
    Radio 1.09.00

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Diky, donutim kamarada, aby flashnul to same

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Citace Původně odesláno od RStein
    Omlouvam se, ale nebylo.
    Aelspon proztim ne - mam i jeden komercni projekt a nechci dat tyhle veci do obehu.
    Pokud pominu specialitky s GSM casti- hledejte dokumentaci ke knihovne RIL. Ale dokumentaci zase tolik neverte
    No hledat jsem hledal už dlouho a na moc místech, ale většinou nesedí ani signatury fcí, natož pak parametry které se mají předat.

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

hlasim neuspech u Asus p525 WM6 CZ od Spidly (V7)
    ihned po nainstalovani provadim restart a pocket neni schopny ani nabootovat. Sekne se u zadani PIN kodu. :-(
    skoda, podobnou aplikaci hledam dlouho...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

ASUSy a ETENy s touto verzi nefungujou - je to vyse v tomto dokumentu. V pristi verzi snad alespon ASUS funkcni bude...
    Ale neni duvod, aby vam nenabehla aplikace - Today plugin by se Vam mel bez problemu zobrazit. Na zacatku s RILem vubec nepracuju...
    Nemate plugin na SD karte? NESMITE DAVAT TODAY PLUGINY NIKDY NA SD KARTU - prvni zasada.
    Jak jsem psal hned na zacatku, pro tyto experimenty mejte zapnuty nouzovy rezim pres SPB Pocket Plus.

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Plugin schazuje i když nepoužívá RIL
    Věci co schazují 100% na mém compactu:

Stahování databáze:
    Adresář je zadán správně(Ono to jinak správně upozorní)
    Ale pakliže dám stáhnout, tak to zamrzne

Ještě mi to 100% schazuje po restartu:
    To bude opět práce se soubory na databázy...

Nekdě ti tam pravděpodobně chybí nějaká pojistka při práci se soubory a jelikož OS a práce s pamětí se liší stroj od stroje tak tam někde bude chybka

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

To je podezrely - po startu se soubory vubec nepracuju, jinak bych to chapal, protoze nemusi byt jeste pripojena SD karta.
    Ale znovu to overim.
    Ad havarie pri stahovani - asivim, cim to bude. Ke stazeni puzivam API, ktere soubor necha v IE casi, kterou mate pravdpodobne v zarizeni a v zarizeni nemate volne misto pro ulozeni vsech souboru. Na to jsou stroje s WM 2003 citlive
    A znovu opakuju - plugin ve vsech emulatorech WM 2003 nabehne bez potizi, stejne jako na IPAQU s WM 2003.

Strana 6 z 10 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-10-2006, 18:05
  2. Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 29-07-2005, 09:11
  3. Dvě nová Pocket PC Phone edition oznámena v Austrálii
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 17-09-2004, 13:02
  4. Pocket PC Phone edition, EzWAP MMS a Oskar - prosim pomoc
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC