Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazené výsledky: 76 až 78 z 78

Téma: Batery pack pro PDA

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Jak už jsem tu někde psal - dobíjecí baterie mají 1,2V jen "teoreticky". Při plném nabití dává cca 1,45V. Klasické baterie nové dodávají 1,55V. Použití stabilizátoru sebou nese problém jeho samotného odběru, pak by bylo potřeba baterií cca 6, a to už zase roste cena, váha a ztrácí to smysl.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Jen se bojím, aby těch 6V neničilo nebo nezničilo PDA nebo akumulátor

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Koukám, že se řeší tento problém s nabíjením všude. Protože jsem jej řešil taky, postavil jsem si vlastní nabíječku na bázi 4x AA, jen s rozdílem, že je vše řízeno procesorem, takže není třeba se bát přebíjení a podvybití akumulátoru, indikuje stav nabití atd.. Dotáhl jsem to tak daleko, že jsem si to nechal i certifikovat a prodávám to. Chtěl jsem se i domluvit s Pavlem, jestli by to nechtěl recenzovat, ale nemám na něj kontakt a na SZ mi neodpovídá. Každopádně garantuju funkčnost a vrácení peněz při nespokojenosti. Pár hraček, na které jsem tady viděl odkazy, mám doma a skončily hluboko v šuplíku. Styděl bych se to někomu i věnovat. :sarcastic: Pokud máte zájem a napíšete mi soukromou zprávu, dostanete za odměnu slevu 200Kč na nákup akubloku.
    Akublok: ME-27A
    V e-shopu najdete i spoustu příslušenství, jako třeba solární panel.

Martin
    www.rufi.cz

Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456

Podobná témata

1. Warring Batery Cover Open!!
    Od psto v sekci Dell
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-02-2008, 08:21
  2. hx4700 low batery
    Od sid_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2