Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS P535 - fotky displaye - žádost

czbird (334)|21.6.2007 14:09
[QUOTE="czuraak"][QUOTE="czbird"]jo, proste dalsi kravina v systemu. prvni vec, co jsem udelal byla, ze jsem to premapoval na Start menu. [/QUOTE]

Prosim tě, jak si to přemapoval na Start menu? Já když koukám na ty položky, který se tam dají navolit, tak tam žádná položka se Start menu není. Díky za odpověď a za radu.[/QUOTE]

No normalne, je to tam, hned ze zacatku:
Start -> Nastaveni -> Tlacitka -> Tlacitko 1 -> priradit "Nabidka Start"

Na kazdem PDA, aby se s nim dalo rozumne pracovat, je nutne premapovat leve tlacitko na Start a prave na OK/Close. Prave tlacitko na P535 z mi nepochopitelnych duvodu premapovat nejde, ale to mi az tak nevadi, protoze funguje jako OK uz od vyroby.
czuraak (97)|21.6.2007 18:41
Jéééé, takhle namapovanej čudlík mi na P535ce docela dost chyběl, takže díky moc za tuhle cennou radu. :yes: :D
zuzkys (356)|22.6.2007 12:52
Stalo se někomu z Vás, že se asus vypnul při posílání souboru přes bluetooth a už se nezapnul? Nechce se zapnout, ani resetem, ani nahore tlačítkem.. Prostě nijak, různě vyndat baterku, zandat atd taky nefunguje. Podotýkám, že tlačítko hold mám uvolněné. Byl tak způlky nabitý. Když ho hodím do nabíječky, tak se rozsvítí červeně dioda a asi se nabíjí.
Nedoporučíte něco, nějaký fígl jiný než reklamace? Díky.
Romcok (19)|22.6.2007 14:18
mam problem, nainstaloval som Pocket Mechanic Professional najnovsi, dal som Scandisk, chcel restart no a po restarte ostal len na uvodnej zavadzacej obrazovke Windows Mobile a nic. :(
Prosim potrebujem poradit - surne
Vdaka

Ako urobim Hard reset?
Rom4n (340)|23.6.2007 16:53
no, hart jsem jeste nezkousel, ale na hp1930 jsem zjistil, ze se provede podrzenim tlacitka RESET a zmacknutim zapinaciho/vypinaciho tlacitka. JInak se mi taky uz stalo, ze zustal zaseklej na ty zeleny obrazovce, ale po dalsim resetu se nacetl

Gimly (18)|26.6.2007 18:47
Ahoj přišel jsem na to jak potlačit zobrazení sim kontaktů. Stačí si stáhnout Total Comander, vlézt do registru. \\registry\HKCU\ControlPanel\PhoneTam přidat hodnotu "ShowSim" (bez uvozovek), jako DWORD , a jeho hodnotu 0 HEX.
Snad to někoho potěší.Tom
P.S. Mám P535 už dva dny a paráda.
EDIT: Omylem jsem založil nový topic kde je to popsáno podrobněji. Ten naleznete zde: Sim Kontakty
czbird (334)|26.6.2007 22:02
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] na P535 NEFUNGUJE, nemusite zkouset, vyzkousel jsem za Vas :-(
zuzkys (356)|26.6.2007 22:29
2Gimly: Díky moc za návod na kontakty! To jistě pomůže nám všem :yes:
czbird (334)|27.6.2007 09:30
Navod na kontakty je velmi jednoduchy - poridit Inesoft Address Book ;)
Rom4n (340)|27.6.2007 17:19
parada, diky moc :) jak bude cas, pustim se do pokusovani :)
Romcok (19)|28.6.2007 13:18
mam otazocku, vadi ked si vacsinou instalujem programy na kartu? Resp ked urobim obnovenie zo zalohy, myslim ze by to malo byt v pohode.
Alebo co je vlasne lepsie, instalacia na kartu, alebo PDA? Ovplyvnuje to nejak rychlost,...

Vdaka

Este jedna otazocka. Nainstaloval som Operu, ale vypisuje mi: The remote server refuses to perform the request. This address is not available. http://www.sme.sk
No a cez IE vsecko v pohode
Lutri_ce4you (143)|28.6.2007 18:28
No já většinu software instaluji do founu, protože chci, aby se rychle spouštěly, ale třeba taková navigace, prohlížeč na fotky nebo hry je asi lepší dávat na kartu. Jinak vliv na rychlost to nemá, pokud tam toho nemáš moc. Zbyla mi volná paměť 60Mb a stále makal velmi rychle. :)
Jinak s tou Operou ti moc nepomohu, já ji nepoužívám :(
czuraak (97)|28.6.2007 20:50
Už ste někdo zkoušel tu novou verzi rádia V.4.5.0? S takovou změnou nemám žádné zkušenosti, tak se ptám, jestli se to vyplatí změnit na tuhle verzi?
palacinka (242)|28.6.2007 22:52
v. 4.5.0 mám v P535 již z výroby, není s ní žádný problém
Rom4n (340)|28.6.2007 23:03
o jakem radiu je rec? jsem nejak mimo, 535 nema vestaveny tuner :?: :?: :?:
jan21 (2)|29.6.2007 00:43
Zdravim vsechny, mam problem s odesilanim sms z asus p535. Pri odesilani mi to napise: "Jednoho nebo vice prijemcu nelze rozpoznat, nebo je adresa neplatna. Chcete zpravu presto odeslat? Ano -Ne" Pokud dam ano - normalne to sms odesle. Napise to vzdy, pokud zadam prijemce z kontaktu ne ze SIMky. Vi nekdo v cem je problem?
mv88_ce4you (17)|29.6.2007 00:49
[QUOTE="palacinka"]v. 4.5.0 mám v P535 již z výroby, není s ní žádný problém[/QUOTE] jak to myslíš s rádiem? P535 přece nemá vestavěný FM tuner, nebo ano? :?:
czbird (334)|29.6.2007 09:59
tim radiem se mysli obsluzny firmware pro gsm modul
czuraak (97)|30.6.2007 17:49
Takže myslíš, že nebude žádný problém s přehráním toho rádia na novější? Opravdu s tim nemám zkušenost. No, asi to budu muset konečně ozkoušet. Všechno je jednou poprvé. Lol, doufám, že se mi to neroze.ere.;)
mv88_ce4you (17)|1.7.2007 21:37
[QUOTE="czbird"]tim radiem se mysli obsluzny firmware pro gsm modul[/QUOTE]
omlouvám se, ale jsem pořád tak "trochu mimo". Můžeš to prosím víc popsat? To si můžu přes GSM modul pouštět rádiové stanice? Nebo je to nějaká hantýrka? Myslím, že je nás (nechápajících) víc :cool:
Rom4n (340)|1.7.2007 21:41
pokud jsem to pochopil spravne, tak je to hantyrka, tim "radiem" je mysleno jako prijem pro GPS signal, s radiovym tunerem to nema nic spolecnyho (ikdyz by to spatny nebylo). To mas vlastne to samy, kdyz reknes "radio" treba CB vysilacce
czuraak (97)|1.7.2007 23:22
Tim rádiem se označuje GSM modul, ne GPS. A GSM modul je to, díky čemu můžeš PDA používat jako telefon. :D
palacinka (242)|2.7.2007 14:02
:sarcastic: :cool:
Rom4n (340)|2.7.2007 14:26
ha! v tom pripade me to taky zajima-novejsi verze muze mit rychlejsi odezvu :cool:
kdepakze je ta ve ze ke stazeni?
Tominico (29)|3.7.2007 12:33
Zdravím, chci se zeptat, jestli se musí do Asus P535 nahrávat kodeky v souvislosti s Windows Media Playerem...videa se mi trochu sekají (nemám je upravená).
Nainstaloval jsem PocketDiVX Player. Nebyl jsem s ním spokojen a odinstaloval jsem ho. Napsali mi to, že program nebyl zcela odstraněn. Zůstal mi v seznamu programů. Jak se ho zbavit?

Díky moc za rady
czuraak (97)|3.7.2007 15:22
Rom4n -> na stránkách Aušusu, teda Asusu

Tominico -> odstraníš to třeba v comandru nebo jiném podobném programu. Nebo když Aušusíčka připojíš přes kábl, tak pak dáš na PC prozkoumat zařízení a tam si tu požadovanou položku najdeš a smázneš. jinak já tam mám na přehrávání core player.
Rom4n (340)|3.7.2007 17:04
czuraak:"ašus" --------> jak mu to rikas??????:O

no, ja tam mam tcpmp a jsem spokojenej, jestli prehravas film ve vetsim rozliseni nez QVGA (320x240), tak by mohl byt problem. Kazdopadne WMP mi prijde uplne blbej
czuraak (97)|3.7.2007 19:39
Samozřejmě s "Aušusíčkem" si dělám srandu . Je to výbornej stroj. Sice má taky své mouchy, ale co je úplně dokonalý? Nic.:D :D :D
Tominico (29)|8.7.2007 19:30
Prosím vás, jaké máte zkušenosti se softwarem a mapami TomTom Navigator 6 ve spojení s Asus P535? Popřípadě byste doporučili něco jiného? Jedná se mi pouze o mapy ČR a SR. Díky moc za rady
palacinka (242)|8.7.2007 21:27
tomtom6 na p535 jede bez problemu
czbird (334)|9.7.2007 13:46
TT jede bez problemu, ale doporucil bych iGo. Nejlip vyzkouset oboji a pak si vybrat, kazdemu sedne neco jineho ;)
Dr.Becher (6)|11.7.2007 12:42
Zdravim,
mam taky problem, ze mi na mojej P535 po nejakom case samo vypina wifi. Mam nieco zle nastavene? Stretol sa s tym niekto?
czbird (334)|11.7.2007 18:03
[QUOTE="Dr.Becher"]Zdravim,
mam taky problem, ze mi na mojej P535 po nejakom case samo vypina wifi. Mam nieco zle nastavene? Stretol sa s tym niekto? [/QUOTE]

To se mi sice nestava, zato se cas od casu nepripojim vubec - misto nazvu site to ve Spravci pripojeni pise jenom "pripojeno", ale nic to nedela - reset to jisti. Nastesti to nedela tak casto, abych to nejak urputne resil.
koko777 (33)|15.7.2007 15:55
[QUOTE="czbird"][odkaz, pro zobrazení se přihlaste] na P535 NEFUNGUJE, nemusite zkouset, vyzkousel jsem za Vas :-(
[/QUOTE]

No a Pretec 4GB (www.http://www.alza.cz/pretec-mini-secure-digital-4gb-d76642.htm) taky nejede!!! Sehnal jsem ji a odskoušel.
Ale miniSD HC by jet měla - na you tube je video od japonců,kteří skoušely a ukazovaly miniSD HC 4GB Toshiba na WM5 a jelo jim to v pohodě - tak nevim asi je to tim že žádná z těchto dvou karet nemá označení High Capacity....
czbird (334)|15.7.2007 18:06
Hod link na to video, zkusime tu kartu sehnat, jestli bude patrne, o jakou jde... jinak SDHC karty podle me pojedou az upgradneme na WM6.
koko777 (33)|15.7.2007 23:11
[QUOTE="czbird"]Hod link na to video, zkusime tu kartu sehnat, jestli bude patrne, o jakou jde... jinak SDHC karty podle me pojedou az upgradneme na WM6.[/QUOTE]
Tady to je: http://www.youtube.com/watch?v=yqMJQHTOhLI

Jestli umíte někdo Japonsky přeložte výklad - hodil by se.... :D
bmk (117)|16.7.2007 09:56
Ta karta se dá koupit zde .
bungee (24)|18.7.2007 20:16
Zdar jak svina. Mam takvej dotazek: ony sou dva teda: za prve bych se chtel zeptat jak dostat kontakty ze sim do telefonu, sim managery co sem nasel, mi nejely, moc sem jich nenasel, a pri zkoumani adresare v pda sem to taky nikde nenasel, to bla ta prvni otazka.
2) Jak dlouho se vam nacitaji satelity?? v jakemkoli programu?? pokud teda nejste nekde na kopci, kde je kasnej vyhled, treba nekde na ulici, v parku... me nacita dobry 2-3 minuty, coz je divny, diky


PS: nikde sem nenasel srovnani WM5 a WM6, mozna bych do toho sel, akorat nevim jaky sou rizika, nekdo tady pise, ze uz by do toho nesel, ale moc duvodu neuvede, spis by to chtelo nakou srovnavaci tabulku, co je kde lepsi, co horsi... diky
martin_g (81)|19.7.2007 08:36
bungee
add 1, vojdi do kontaktu (tak aby si videl len cislo daneho kontaktu) potom v "Nabidka" je moznost "Ulozit do kontaktu" - to je vlastne skopirovanie zo sim do kontaktov v PDA.

add 2, 2-3 minuty nacitania GPS je normalny cas pre vecsinu GPS, samozrejme ak ide o studeny start. Ak nestojis na jednom mieste tak cas nacitania GPS sa predlzuje.
bungee (24)|19.7.2007 13:50
Dik moc, k tem kontaktum, neslo by to delat nejak rychleji??? a to s tou GPSkou je docela vyreseny, stahl sem nejnovejsi verzi TOMTOMu a vse slape jak hodinky.

Jinak co rrikate teda na ty WM6? ma to cenu, nema to cenu? vyhody, nevyhody, povezte nam, diky
CZTomidlo (20)|21.7.2007 18:00
Zdravim vsechny a prosim o pomoc, vcera vecer se mi zahlasila chyba aplikace a zamrzl mi Asusik usoudil sem ze nezbyva nic jineho nez dat reset, jenze po restartu mi již nechce nabehnout a skonci u loga Winu a jiz nic vic. Dalsi resety nepomohli. :(
koko777 (33)|21.7.2007 18:06
Udělat Hard reset podle manuálu - tuším držet šipku nahoru (na joysticku) a reset.Potom potvrdit zelenym tlačítkem. Přijdeš o všechny data a programy, ale uvede se do továního nastavení - tj. tak jak si ho koupil....
CZTomidlo (20)|21.7.2007 18:12
Pomohlo to diky za tip :))
draxxter (4)|21.7.2007 21:46
Mam ASUS P535 a navigaci iGo2006. Pri spustene navigaci se mi po 8 minutach se mi cele PDA vypne (navigace ukonci, po spusteni PDA musim navigaci opet spustit). Nenasel jsem nikde zadne nastaveni. V systemu mam vse nastavene spravne, aby se PDA nevypinalo. Diky.
Rom4n (340)|22.7.2007 13:43
a zkousel jsi tu navigaci znovu nainstalovat?? Nemas nejakou trialovou verzi?
draxxter (4)|22.7.2007 14:15
Uz jsem na to prisel. Chyba neni v PDA, ale v jazykovem souboru iGO. Mam upravene hlasove hlaseni, aby to bylo lepe ceske a v tom je ten hacek. Zkusil jsem tam dat originalni jazykovy soubor a s tim to funguje. I tak diky.
Daniel Bartošík (5)|5.8.2007 10:52
Zdravím všechny.

To jste všichni odjeli na dovolenou, že už tato diskuze nepokračuje?:) Chtěl jsem se jen zeptat, jak jste to vyřešili s tou kartou? 2GB nebo 4GB? Uvažuji, že bych si taky koupil ASUSe.. Děkuji.
HOSTel (16)|5.8.2007 18:29
4 GB karta by měla fungovat. V [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] ji přímo doporučují ke zboži ASUS p535.
Ale pozor v některých starších čtečkách v PC se po formátu bude chovat jako 1 nebo 2GB. Nejlepší ji bude zformátovat přímo v PDA např. v programu Pocket Mechanic
czbird (334)|5.8.2007 19:52
a) 4GB kartu jsem zkousel a nejede (ale ne Preteca)
b) >2GB karty nam velmi pravdepodobne pojedou po upgrade na WM6, ktere budou obsahovat novy driver pro radic SD slotu
c) nechcete nekdo toho Preteca zkusit? :)

http://obchod.sunnysoft.cz/04_pametove-karty/41-sd-minisd-mmc/[id-PCMN4GB]-pretec-minisd-card-4-gb.html

EDIT: Tak jsem jim napsal majla, at overi, ze to spolu opravdu funguje.
Lipon (61)|6.8.2007 15:16
ja kdyz jsem kupoval pred tydnem 535ku, tak mi v krame 4GB nedoporucili - ale mozna to jenom na WM6 nemeli vyzkouseny

dotaz na zkusenejsi uzivatele P535 - kdyz vypnu telefonni cast (treba na noc) a pak ji zase zapinam, hroozne dlouho trva, nez nabehne, SIMka je chranena PINem, nabehne soft klavesnicka pro zadani pinu, ale dalsich nekolik desitek sekund nejde zadavat, az pak teprve se objevi dialog k zadani PINu. A dale kdyz vyjdu odnekad z podzemi, treba z metra, kde nebyl signal, tak taky dlouho trva, nez se chyti zase na GSM signal ... je to normalni chovani telefonni casti?

Mam CZ verzi s WM6.

P.S. Ani v posledni verzi s WM6 nebyla opravena chyba s (ne)oznamovanim prichozi bankovni zpravy.
Pokud mam spusteny SIM toolkit, ukaze se hlaska o nove zprave banky, ale kdyz dam "Hotovo", ukazuje se jen otacejici se ikona pracujiciho programu a nic - z aplikace musim vyskocit, znovu spustit, otevrit zpravy banky a precist, tady uz je vse rychle ...