Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Kaiser - zprávy o této novince

JanHavlicek (635)|13.9.2007 21:49
2 wodka: Nedělej furt tu přiblblou reklamu na PDAmobile.cz, je to fakt nenápadný. Kdybys odkazoval na články přímo vydané PDAmobile.cz, tak neřeknu ani slovo, ale že odkážeš na fórum, kde dále odkazují do zahraničí, to je trapné
Wodka_ce4you (115)|14.9.2007 09:45
kašlu na to. nedělal jsem nikou žádnou reklamu. příště si moderátore nejdřív zjisti, o co jde, pak obviňuj lidi. nemůžu za to, že jsem nenarazil na žádné články na ce4you. Ten poslední link se dal postnout přímo, neuvědomil jsem si to. Ale měl jsem dobrý úmysl, kterýžto už nemám. Všechny své příspěvky jsem zbavil obsahu, aby nevzbuzovaly nepatřičný ohlas, a žádám o jejich smazání, ať se za ně nemusím stydět.

Prohlédl jsem si pravidla, a linky na jiné servery zakázány nejsou. Své nálady si prosím příště vylévej na někom jiném, já mám nervy v kýblu kvůli práci i tak. Dík za zkažený den. btw. příště (které už nenastane) bych ocenil výtku po pm.

deleted
bjirka (380)|14.9.2007 23:57
Pro Wodka: buď v pohodě a plně rozviň svůj klid. Jsi přece chlap ne a ten musí něco vydržet. A to, že tě nějaký moderátor pokárá na fóru je jen takové "psí štěknutí na karavanu, která stejně táhne pořád dál" ať si píše každý "co chce". Navíc jsou zde i podstatně horší moderátoři...(kteří se přihlásí jedno za týden a pak suše něco poznamenají (samozřejmě skoro do všech témat) - utnou diskuzi nás chudáků začátečníků a to naprosto příspěvkem mimo mísu (protože si bohužel nějak neuvědomují, že některé funkce nejsou u všech WM zařízení - především těch novějších, stejné jako funkce a chování těch vykopávek co s nimi mají zkušenosti).
No a ohledně zaměstnání, že tě prudí...Jak poznamenala jedna moje bývalá kolegyně něco v tom smyslu, že každý průser je za dva dny nahrazen jiným (tak se dvakrát vyspi jednou vyčisti mozek a je to pryč).

Jo a abych nebyl úplně OT na jednom webu myslím, že to bylo http://www.pdamobile.cz :D jsem četl pěkný článek. No nic to byl pokus o vtip. Jinak tady je něco o GPS interním chipu, ale podle mého: až to vyzkouším uvěřím (článek je reklamní). Jinak s interní GPS v Trinity jsem spokojen - studený start 60 s v TT6. Mě to prostě stačí a přesnost třeba pro TT6 je naprostá. Pokud to bude u Kaisera rychlejší - super jenom dobře, přesnější také dobře,ale je otázka jestli to vlastně vůbec využiji, pokud bude citlivější také dobře. To je vše. Tedy pro dnešek:cool: .
FOXXX (77)|15.9.2007 08:24
článek je hezký, ale trochu úsměvný. Chování GPS jak ho popisuje je bezvadné, ale podle mne standardní (při "teplém" startu). No a jak popisuje ty časy "chycení se" artemisu..... to ho asi nocí v olověném pouzdru.
radekhulan (315)|15.9.2007 11:34
Můj Artemis po startu TomTom či iGO chytá fix do 15 sekund. Jinak ale na TyTN II se mimořádně těším, TyTN chybí GPS, Artemisu zase klávesnice a lepší CPU, a oběma slušnější foťák, takže TyTN II plní mé nejdivočejší sny :-)
rolli (12)|15.9.2007 22:48
No po 2 dňoch testov vám poviem - je to skvelý stroj. GPS som otestoval TomTom aj iGO. Prve prihlásenie je dlhšie, inak to ide veľmi rýchlo. Nájde polohu do 15 sek.
Zatiaľ sa mi však nepodaril rozbehnúť WAP.

krabicka3 (361)|16.9.2007 01:27
To me by Kaiser splnil nejdivocejsi sny, kdyby mel VGA jako e-ten 500+ ;)
darth_swer (44)|16.9.2007 01:32
[QUOTE="rolli"]No po 2 dňoch testov vám poviem
[/QUOTE]

upni neake fotky z kaisera..hmm?
akunka (18)|16.9.2007 08:12
Ta absence VGA displeje je jenom teoreticka zalezitost. Pri tech pidirozmerech QVGA nevadi. Jasne ze lepsi kombinace je 1 + 1, tedy napr. HP 210 a telefon dle dostupnosti siti. Ale na to si musi kazdy prijit sam.
Wodka_ce4you (115)|16.9.2007 18:05
[QUOTE="bjirka"]Pro Wodka: buď v pohodě a plně rozviň svůj klid. etc. etc. etc. [/QUOTE]

Stalo se. Holt měl jsem veselý den. To se stane každému. Já jsem jinak klidný (jinak bych neplánoval koupi TyTna II - co kdybych ho ve vzteku rozbil?)

[QUOTE="bjirka"]Jinak s interní GPS v Trinity jsem spokojen - studený start 60 s v TT6. Mě to prostě stačí a přesnost třeba pro TT6 je naprostá. Pokud to bude u Kaisera rychlejší - super jenom dobře, přesnější také dobře,ale je otázka jestli to vlastně vůbec využiji, pokud bude citlivější také dobře. To je vše. Tedy pro dnešek:cool: .[/QUOTE]

U mě je přesnost úplně zásadní (geocaching). Proto musím počkat na lepší testy produkčních vzorků (i když na jednom konkurenčním serveru je odkaz na videorecenzi v angličtině, a tam říkají, že je to hodně přesné). Pokud to bude srovnatelné se sirf III, není co řešit. Snad si ho stihnu pořídit do 9.10. - ať mám čím volat v USA :).
Wodka_ce4you (115)|16.9.2007 18:07
[QUOTE="rolli"]No po 2 dňoch testov vám poviem - je to skvelý stroj. GPS som otestoval TomTom aj iGO. Prve prihlásenie je dlhšie, inak to ide veľmi rýchlo. Nájde polohu do 15 sek.
Zatiaľ sa mi však nepodaril rozbehnúť WAP. [/QUOTE]

Jak je to s přesností? Máš zkušenosti s nějakým SiRF III strojem a nějaké srovnání? Díky
proview (112)|16.9.2007 18:55
Malinko popíšu když vás čtu :-) .

Sirf III je samosebou zatím asi to nejlepší a hlavně nejcitlivější co zatím je ... a rychlost studenýho startu je závislá od výrobce a částečně softu .Je třeba si tak trochu uvědomit jak nesmírně citlivý čip to vlastně je...( jak se provádí okamžitý výpočet algoritmu po studenem startu ) Třeba Artemis a náběh na plných 12-10 satelitů je poměrně rychlejší než třeba u Asuse P 535... ale toto neni závada!!!. Tak trošku je i dost na tom jaká verze pro daný typ funguje a jak rychle...ale to je na delší povídání .Ale můžu říct že na 100% je funkčnost a hlavně přesnost stejná :-).
rolli (12)|16.9.2007 21:55
No skúšal som aj GARMIN, ten je samozrejme skvelý. Ak to však porovnám s týmto zariadením, funguje úplne rovnako. Dokonca, odkedy som zmenil na iGO mi nacita polohu rychlejsie ako ten GARMIN, co je velmi zaujimave.

A co sa presnosti tyka, sledoval som to celou cestou, ktoru som dnes absolvoval. Vsetky cesty, vsetky odbocky, nadchody zobrazuje presne v dany moment, takze zatial nemam ziadnu zlu skusenost.
Holda29 (84)|16.9.2007 22:48
a co vydrz?
sirandrew (210)|16.9.2007 22:54
A z kama ho mas?
Z ebay, expansys nebo jsi jeden z teh 10ti stastnych co ho maji od sunnysoftu?
rolli (12)|16.9.2007 23:00
Vydrz? ešte len formatujem bateriu. Mam ho po prvom nabití a vybití. Takže možno neskôr k tejto téme. Inak 2 hodiny na GPS + testy a skúšanie rôznych nastavení a programov - večer bolo 20% a dobil som ho včera okolo 23:30.

A kúpil som si ho tu v BA. Mi ho objednali v HTC a v piatok som ho dostal do rúk.
sirandrew (210)|16.9.2007 23:08
... a cena?
Zdenek Malinsky (9781)|18.9.2007 13:03
pokračujte zde