Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 9 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 129

Téma: Pocket Informant 2007 - finální verze uvolněna

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Společnost Web Information Solutions, Inc. dne 29.8.2006 uvolnila finální verzi jednoho z nejpopulárnějších PIM programů, Pocket Informat 2007 Revision 1 (build 677), uvolněna byla pouze anglická verze, ostatní jazykové mutace autoři slibují uvolnit v následujících dvou týdnech.

Mezi hlavní novinky patří:

• Každodenní poznámky
    • Podpora pro Franklin Covey Daily. Franklin Covey respektive, jejich papírové a elektronické systémy organizace času patří v USA k nejpoužívanějším, v našich podmínkách je lze přirovnat k systémům ADK. http://www.franklincovey.com
    • Zavedeny nové Task Status: Obvyklý / Dokončeno / Dokončeno z x % / Delegováno
    • Možnost plánovat schůzky pro konkrétní časová pásma
    • Zlepšena práce s Soft Key pod WM5, levé tlačítko je uživatelsky konfigurovatelné
    • Přidáno víceúrovňové upozorňování na události (Alarm), upozornění platné pouze v PDA (nesynchronizuje se v MS Outlook) a Travel Appointments, nevím jak to přeložit, tato funkce automaticky rezervuje čas nutný na dopravu na / ze schůzky
    • Přidána podpora pro Exchange GAL WM5 AKU2
    • Vylepšen Journal
    • Přidána možnost uživatelského nastavení stylů a pozadí u Task View a Contact View
    • Pročištěno a uspořádáno Nastavení aplikace
    • Drobné změny v uživatelském rozhraní
    • Přidána podpora pro WM5 AKU3
    • Zlepšena stabilita aplikace, zvýšena rychlost vyhledávání
    • Zlepšena spolupráce s aplikací PhatNotes
    • Přidán organizér schůzek pro WM5
    • Vylepšen editor maker
    • Odstraněna řada chyb z předešlých verzí.

Více informací najdete zde, program si můžete stáhnout zde

Za novinku děkuji panu Karlu Královi.
    Připojené obrázky Připojené obrázky  
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

je výborný okamžitě ho kupuji ,ale nevím kde se dá koupit.poradte za koruny děkuji

Nováček
    Registrace
    May 2006

taxem ho zkusil v cestine, instalace na ROM Storage, ale pri odinstalovani sebou vzal vsechen instalovany software z ROM Storage, tested on W2003SE na Acer n50.
    MartensPh

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

to ladin2
    Už se tu o tom psalo v diskuzích několikrát. Nejlepší a nejlevnější je to zaplatit svou platební kartou. Peníze se strhnou z účtu v Kč, ale nikoli za "prodej", ale za "střed" (viz. kurzovní lístek). Další možností je využít služby některých prodejců AH Mobile, PalmPC.... Nedávno byl o tom článek na palmare.cz (zde + diskuze pod článkem).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Tak jsem ovládání zvládl, synchronizace s home PC super.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Prispevky byly smazany z duvodu naprosteho offtopic... Tohle je tema o Pocket Informantu 2007, jestli si toho nekdo nevsimnul...
    Takze pokud chcete resit Exchange, banky, spolehlivost, mame tady off-topic kategorii, rad se pridam...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Tak teď snad s povoleného soudku ... Neupozorňuje me na události!!! Co s tím !!!

PS: zvoneček u zprávy je, v nastavení je povolit upozornění, PDA je zaplé se zvukem, v nastavení (Settings) je vybrán zvuk, tam funguje (je slyšet).

Díky!!

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Zkus použít utilitku Check Notification. Pokud nepomůže, pak hard reset určitě. Není to problém Pocket Informantu (tedy pokud jsi si "nehrál" s jeho nastavením).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Mam dotaz jest-li lze nahrat PI na kartu,nebude to delat problem...chci usetrit misto na ramce

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Pokud clovek v takovem pripade zavre PI uplne pred vypnutim, tak by nemel byt problem...

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Tak jsem se odhodlal vyzkoušet Pocket Informant 2007, a tak nějak jsem z něj rozpačitý. Zejména zobrazení týdne tak nějak nechápu. Pokud totiž nastavím v Options, že týden začíná pondělím, týdenní přehled přesto začíná nedělí! Musím nastavit úterý, :!: a pak to funguje zdánlivě tak, jak má. Je to chyba, nebo jsem něco nepochopil? Dále pak nechápu, k čemu slouží v pohledu týdne režim 7 day, kdy obrazovka je rozdělena podivně, ve prospěch prvního zobrazeného dne (u nás pondělí), které je zobrazeno v plné šíři. K čemu to může být dobré? K nastavení, kdy první den týdne je Dnes?
    Hlavně mě rozčiluje, že musím mít nastavené úterý jako první den - setkal se s tím někdo?
    A ještě... Jak v režimu Journal zobrazovat jen ty kategorie, které mě zajímají? Vím, že je mohu přetřídit, ale při prvním nastavení se mě to zeptalo na kategorie, já zaškrtnul vše, a teď už se k tomu nastavení neumím dostat.
    Mám nainstalovaný PI2007 IntEnglish (český nechci, vše ostatní mám v angličtině).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Takže nám oficiálně vydali Revizi 2. Stahovat můžete zde

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

Nenasli jste nekdo, co je v Revizi 2 nove/opravene?

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Ta chyba týdenního zobrazení (Pondělí = Úterý) bohužel ne.
    Jinak píšou:
    Citace Původně odesláno od www.pocketinformant.com
    No, not every single bug is fixed, but every major one and a ton of minor ones are.

Strana 1 z 9 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Pocket Informant 2007
    Od Tomáš Pospíchal v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-01-2007, 20:37
  2. WebIS Pocket Informant 2007 - beta verze
    Od beecher v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 30-08-2006, 22:29