Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket Informant 2007 - finální verze uvolněna

Lobo_ce4you (514)|9.1.2008 13:43
Taky jsem zadal email z prosincové akce z webu Aximsite.com a hned se mi zobrazil nový kod pro verzi 8. Asi ti nezbyde nic jinýho než kontaktovat support a zeptat se co a jak.
Mashe (622)|9.1.2008 14:10
pri blizsim prohlednuti jsem zjistil tohle

FREE: Any Purchased Version On or After September 1 2007
$16.95: Purchased Before Apr 1 2006
$16.95: Received as a free promotion or prize
$16.95: Retail Boxed Copies
$16.95: Franklin Covey PPO
$16.95: HP hx4700/4705 5.04 version Upgrade


myslim ze kdo ma kod zdarma a mel zdarma i programek tak ma holt kliku ..
Doktor2003 (35)|9.1.2008 14:18
Každopádně 16,95$ (+VAT) při dnešním kurzu a za takový software jsem ochoten zaplatit.
Marian Veselý (662)|9.1.2008 16:47
Pokračujte v diskuzi ve threadu o Pocket Informant 8 zde: DISKUZE
spike_ce4you (70)|15.1.2008 13:13
Mohl bych se zeptat, jak se dá verze PI_7 dát jako záložka obrazovky Dnes v Mobile_Shell ??? Při první instalaci se podařilo a volba tam byla možná, po odinstalu a opětovném instalování se mi to nedaří dát ani jako záložku a ani jako položku v obrazovce Dnes. A je nastavena jako výchozí...
Mashe (622)|15.1.2008 16:23
ja to videl normalne v nastaveni HOME .. sem si tam zaklikl co jsem potreboval .. vcetne PI
burticek (211)|15.1.2008 20:07
Zkousel jsem PI8 (instaloval jsem exe z compu pres AS) a kdyz jsem ho pak dal v compu odinstalovat, tak me to hodilo na stranku WebIS do dotazniku, procpak ze to chci odinstalovat a jestli si to nechci rozmyslet. A pokud si to nerozmyslim a opravdu to nechci, tak mam moznost ziskat PI7 zcela zdarma. Odkaz je na te strance. Ja ho mam z predchozi akce, takze jsem to nezkousel, ale nevidim duvod, proc by to nemelo fungovat.

Takze kdyby nekomu stacila PI7 (a nestihnul to v nektere z predchozich akci), tak vite jak na to ;)
spike_ce4you (70)|16.1.2008 12:42
to Mashe:
ano, já tohle měl taky, ale začal blbnout, odinstaloval jsem ho a druhý den nainstaloval nově. Od té doby mi nabídka do spb shell ani do obrazovky dnes jaksi nejde a nemůžu to nastavit.
strojvudce (390)|23.1.2008 21:18
V pátek si jdu pro Cruise a v LOOXu v Informantu mám spoustu šablon událostí. Jak je dostanu ven, resp. do nového přístroje. Jsem po tom pátral a nic nevypátral. Dík za radu.
breta999 (44)|23.1.2008 21:33
pro strojvudce: jak jsem psal několik stránek zpět nastavení jsou uložena ve složce application data\webis já jsem to takto nejen šablony několikrát úspěšně obnovil po hardresetu tak snad to půjde z jednoho pda do druhého
strojvudce (390)|23.1.2008 21:39
Díky.:D
spike_ce4you (70)|26.1.2008 17:27
Vím, že mě budete peskovat, ale stejně... Našel jsem návod jen v AJ, česky to nikdo nemáte? Některé věci mi vrtají hlavou, nevím přesně co je k čemu.
strojvudce (390)|28.1.2008 06:21
[QUOTE="breta999"]pro strojvudce: jak jsem psal několik stránek zpět nastavení jsou uložena ve složce application data\webis já jsem to takto nejen šablony několikrát úspěšně obnovil po hardresetu tak snad to půjde z jednoho pda do druhého[/QUOTE]

Tak mám problém. Složku WebIs v Aplication data na starém zařízení s WM2003 nemám, je v My Documents, ale ani po překopírování celé složky šablony na novém Cruisovi nejsou. Na starém LOOXovi jsou. :(( Přeci je nebudu všechny dělat znovu.:evil:
breta999 (44)|28.1.2008 21:50
Jediné co mě napadá zkusit složku webis z My documents nakopírovat do application data na novém zařízení a potom udělat měkký reset. Vzpomínám si že po první instalaci PI se mi složka v My documents vytvořila a při dalších instalacích po hardresetu už ne ale fungovalo nastavení v application data. Další možnost která mě napadá je zkusit program SPB backup. S jeho pomocí se mi podařilo kdysi nastavení PI obnovit ale s přenosem nastavení mezi dvěma zařízeními nemám zkušenost.
spike_ce4you (70)|1.2.2008 12:15
Prosím zkušenější o radu...
Jde nastavit PI tak, aby se mi nespouštěl při startu, na tu volbu jsem nikde nenarazil a strašně to zpomaluje přihlášení mojeho Artemise. Díky předem za dobrou radu.
Haldo (138)|1.2.2008 12:52
uz to tu je, vymaz odkaz na PI z Startup (ci ako sa to vola v CZ verzii)
spike_ce4you (70)|1.2.2008 17:49
Děkuju za radu, nenašel jsem to a seš jedinej, kdo mi poradil. Fakt dík
PS: mám jen malou lokalizaci, našel jsem to v cukuletu...
Alfan (123)|1.2.2008 18:05
No nic ve zlým Spike, ale fakt jsem to už psal ;)

tady
spike_ce4you (70)|5.2.2008 11:20
[QUOTE="Alfan"]No nic ve zlým Spike, ale fakt jsem to už psal ;)

tady[/QUOTE]

Díky, kouknu se tam, žádnou hádku nechci provokovat. Jako nováček s PPC si hledam informace o spoustě drobností a prostě se mi jedna nezadařila, v tý spoustě příspěvků jsem to nenašel nebo přehlídnul. Stydím se a omlouvám...:oops:
Dřívější příspěvek nebyl myšlen jako výtka nýbrž pochvala. Tak takhle...
BeepBeeep (29)|5.2.2008 20:18
:?: Poradíte mi, jestli/jak přidat ke kontaktu položku pro ICQ, nebo SKYPE?
spike_ce4you (70)|30.5.2008 14:00
Já si to přidal jako číslo na další telefon, ale není to zrovna přehledný.

Taky mám dotaz:
Jak přenastavím PI, aby se mi při zobrazení "týdne" všechny pracovní dny zobrazovaly stejně velké? Teď mám pondělí dvojnásobné a nelíbí se mi to.
breta999 (44)|31.5.2008 22:45
Nastavení týdne. Tapni na ikonu připomínající zeměkouli a je to druhé nastavení. Jsou tam 2 možnosti 7 dní tak je to ta widok 7 dni dzielony. Prvních 5 dní je stejně velkých a poslední dva jsou menší. Ještě jeden trik. Pokud krátce tapneš na datum dne v týdnu začne zobrazení týdne tímto dnem.
strojvudce (390)|1.6.2008 10:56
Před týdnem jsem zkoušel verzi 8, ale nenašel jsem zatím důvod na ni přejít, takže jsem vrátil v7. No a před třemi dny jsem přišel pozdě do práce, ještě že strojmistr zavolal včas, kde že jsem a tak vlak odjel včas. :) Netušil jsem jak se to mohlo stát, v Informantu nástup 13:54, ale správně měl být 12:54. Potom jsem s hrůzou zjistil, že u všech šablon událostí ( mám jich cca 60, na každou možnou směnu) se posunul čas o hodinu u začátku i konce. Netuším, jestli to může souviset se zkoušením PI8 (zkoušel jsem samo i různá nastavení), ale potřebuji poradit, jak to vrátit zpátky, přepisovat je jednu po druhý se mi teda nechce. Uf to jsem se rozepsal, ale předem děkuji za jakoukoliv radu.
hpa (159)|1.6.2008 18:37
[QUOTE="strojvudce"]Potom jsem s hrůzou zjistil, že u všech šablon událostí ( mám jich cca 60, na každou možnou směnu) se posunul čas o hodinu u začátku i konce.[/QUOTE]

Velmi pravdepodobne do bude mit spojitost s casovyma zonama a letnim casem. Doporucuju zkontrolovat spravny nastaveni.
Alfan (123)|10.11.2008 13:06
Ahoj, mám dotaz.
Jak se dá v PI nastavit, abych defaultně viděl v prohlížení kontaktů nejdříve číslo na mobil v případech, kdy mám u kontaktu více telefonních čísle (domů, práce)?
Mám PI 2007 Rev 5 Build 893 na HTC Kaiser.
Zajímá mě to i z toho důvodu, že při spuštění aplikace telefon při listování (používám smart dialing) se mi také nezobrazují čísla mobilních telefonů defaultně jako první.
Jde to tedy nějak ošetřit a zadat?
Děkuji

P.S. Omylem jsem dotaz napsal i do PI 8 :o)
Alfan (123)|18.11.2008 18:41
[quote=Alfan]Ahoj, mám dotaz.
Jak se dá v PI nastavit, abych defaultně viděl v prohlížení kontaktů nejdříve číslo na mobil v případech, kdy mám u kontaktu více telefonních čísle (domů, práce)?
Mám PI 2007 Rev 5 Build 893 na HTC Kaiser.
Zajímá mě to i z toho důvodu, že při spuštění aplikace telefon při listování (používám smart dialing) se mi také nezobrazují čísla mobilních telefonů defaultně jako první.
Jde to tedy nějak ošetřit a zadat?
Děkuji

P.S. Omylem jsem dotaz napsal i do PI 8 :o)[/quote]

Fakt mi nikdo nedokážete poradit...?
Alfan (123)|21.7.2009 08:19
Dobrý den, mám dotaz na řazení úkolů v PI 7.
Mám PI 2007 Rev 5 Build 893 na HTC Kaiser.

Pokud si prohlížím úkoly na ten samý den, tak se mi něřadí podle času a nemohu toho nijak docílit. Zkoušel jsem různé filtry a podobně a nějak mi to nejde.
Můžete mi prosím někdo poradit?
Jde mi o to, že ty úkoly jsou vlastně upomínky co mám udělat a v kolik a někdy je ten časový sled důležitý.
Díky za rady.
;)
Zdenek Malinsky (9781)|21.7.2009 09:21
Tak asi nejsem heavy uživatel a tak mě nenapadlo, že by měly jít úkoly řadit v danném dni dle času. Nebylo by lepší na toto užít události (kalendář)?
Alfan (123)|21.7.2009 12:14
Ten kalendář jsem využíval, ale pak je v kalendáři hodně položek a je to spletenec schůzek a úkolů...
Takhle to mám pod schůzkami a je to přehlednější.
Je divný, že v agendě se to řadí, tedy aspoň teď podle času vzestupně, ale v úkolech je to nějaký prapodivný...
Ještě budu testovat pořádně různá nastavení.
Teď jsem v úkolech zadal podle datumu a tak tam mám navíc ty dělicí linky s daty...
Mně by přitom stačilo mít to seřazený vzestupně a jen vidět termín pro dokončení úkolu tak, aby tam právě nebyly ty dělící linky s označením dne.