Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTN - tipy, triky a zkušenosti

libor_m (1026)|20.6.2008 08:57
A což takhle sekce Multimedia: Tvorba, editace a přehrávání audio či video souborů na vašem kapesním zařízení, to je oč tu běží...

Nemusíš ani nikde googlovat, máš to naservírované přímo na titulní stránce diskuze...
pepino34 (54)|20.6.2008 11:06
[QUOTE="uiqjirka"]Ano,presne tak,tam si nastavis u jednotlivych udalosti sms,volani,ukoly atd. jak dlouho ma blikat,jestli nepretrzite,nekolik minut a neni li odskrtnuto nebude blikat vubec.Je to porad stejne u WM5,WM6,WM6.1 atd[/QUOTE]
Ještě bych se zeptal. Příjde nová smska, ledka v pořádku bliká oranžově, já smsku přečtu ale ledka pořád bliká oranžově. Kdy přestane ??? Já to vyřešil, že jsem jí dal interval 10 minut, ale chtěl bych aby sama přestala blikat po přečtení zprávy.
netino (185)|20.6.2008 18:24
Ano mate pravdu multimedia.Ale on chcel radu.Sai viete ze TyTN s WM 6,1 ma dasot problem neake divix prehrat.A ze sa to musi ponastavovat.
Ja tam mam TCMMP ale treba video na nieco nastavit konretne si nepametam.Video nepozeravam v PDA :o(
DubyDu_ce4you (8)|10.9.2008 17:11
Dobrý den,

mohl by mě prosím někdo linknou oficiální WM5 (nejlépe v CZ)...hledal jsem to na stránkách HTC ale tam to v podpoře pro Tytn nic nemají, tady na fóru se mi to nepodařilo najít a na XDA nerozeznám co je a není oficiální..případně napište na dubydu@seznam.cz, díky moc Petr!