Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTN - tipy, triky a zkušenosti

Martin Ráž Hoch (1832)|15.10.2007 10:26
Dokumenty Office 2007 a zpětná kompatibilita na PC[QUOTE="denitex"]pánové poraďte, na tytnu ve WM6 když si chci uložit nějaký soubor ve wordu tak to nabídne uložit s koncovkou .docx. Jenže tento soubor když si ho chci přehrát do PC Word nezná a neumí ho rozbalit. Dokud tam byla koncovka .doc tak to bylo v pohodě ale nyní to nejde. Jestli to tady už bylo, tak se omlouvám ale nic jsem nenašel.[/QUOTE]Jedná se o verzi dokumentu pro MS Office 2007, na PC si stáhni od Microsoftu compatibility pack, což je patch, který umožní Office 2003 prohlížet soubory z Office 2007.
Janhura (62)|24.10.2007 11:08
Storage Card2

Pokud se vytvoří nová Storage Card (a původní se objeví jako Storage Card2), pak ji stačí přejmenovat a pak soft resetovat. Poté se ta původní sama správně přejmenuje na Storage Card a tu novou, přejmenovanou vymažeme. Všechno pak dál zůstává funkční.

Problém mi vznikl při aplikaci WM5torage, kdy by se na PC bez nainstalovaného ActiveSync měl TyTN jevit jako externí paměť, ale bohužel se projevila výše popsaná chyba. Neví někdo o fungujícím programu?
Nesli (409)|26.10.2007 19:55
TyTN a A2DP

Prosim vas, kdo vyuzivate na TyTnovi A2DP pro streamovani hudby do BT sluchadel? Osobne jsem mel za to ze tento BT streaming je hardwarove dosti narocna zalezitost, tj neresil jsem ze kdyz si pustim hudbu tytn se mi uuplne desne zpomali ( pomala odezva snad vseho, kdyz treba pri prehravani pisi SMS, tak tytn nestiha psat text na obrazovku-a to zas tak rychle nepisi:mad:, proste jakakoliv prace na zar. je pak hrozna, hrozna otrava , pokud teda clovek rad na vse nepocka )
Jde to prezit,ale co :evil:
Na srazu jsem zkousel Kaisera a ten ani netusil ze neco do sluchadel pousti,vim, ma sice lepsi CPU, ale zas ne tolik, tak cim to kruci je??...

Nemate s tim nekdo nejakou zkusenost, treba na jake ROM to beha v poho, zda muze byt odpovedna treba i radio rom(mam 1.16) a tak..(Je jedno jaky soft na prehravani je pouzit, je to vesmes stejne:evil: )
Martin Ráž Hoch (1832)|28.10.2007 11:53
Office 2007 pro WM6 CAB[QUOTE="peter.nr"]Dá sa to (Office) niekde stiahnuť?[/QUOTE]Oficálně nikoliv, já jej našel třeba tady: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=310832&page=6#55 a to mi trvalo najít dohromady max. 2 minuty.
Nesli (409)|30.10.2007 17:39
Tytn a A2DP podruhe

Tak jsem zkusil presedlat z TNT2 na TNT.1921 a zpomaleni pri prehravani je jeste o neco horsi:evil: Na TNT2 se mi to jenom brzdilo, na TNT.1921 je to uz misty neunosne :no:
Napiste prosim komu beha a2dp na hermaci bez problemu- hl. na jake ROM to bezi, treba i sluchadla se kterymi to mate, Diky moc...

SMAZAT
Martin Ráž Hoch (1832)|18.11.2007 13:31
Martin Ráž Hoch (1832)|25.11.2007 22:15
Indikace datové sítě

Stavová ikona G / E / U nebo 3G (podle nastavení dané ROM) určuje opravdu jen dostupnost dané datové sítě, nikoliv stav připojení - přesně jak tu bylo řečeno. To jestli jsou data připojena nebo ne, to určuje ikonka síly signálu nad kterou se v případě připojení objeví malinkatá indikační ikona (ta ukazuje jestli je připojeno nebo ne). To je implicitní vlastnost Windows Mobile 2006 platformy. Žádná z daných datových sítí NEVYŽADUJE automatické připojení, tzn. připojuje-li se někomu PPC automaticky, nechť hledá chybu jinde - nejspíš v nějaké aplikaci.

Osobně mě připojení taky trápilo - synchronizuji v terénu jednou za 15 minut a spojení tak bylo neustále navázané. Mě pomohl freeware GBS Tweak . Nastavil jsem, že pokud je spojení nečinné 5 minut, tak odpojit a funguje skvěle.

BTW, některé Comm Manageři zobrazují i ikonu pro aktivitu připojení ANO / NE.
Martin Ráž Hoch (1832)|8.12.2007 02:56
Uvolnění alokované paměti

Doporučuji aplikace CloseApps a Hibernate, které uvolňují alokovanou paměť.
Martin Ráž Hoch (1832)|8.12.2007 12:09
Hermes jako modem ve Windows Vista[QUOTE="vpe"]zkoušel někdo připojit HTC TYTN jako modem přes USB pod Win Vista?
Při přepnutí TYTN (od O2 s ofic. ROM) do režimu modemu se mi přes USB nic ve Vistách nenajde (zařízení modemu nedetekuje, aby bylo možno instalovat driver modemu)[/QUOTE]Jedná se o oficiální ROM Windows Mobile 2005? Pokud jsou to WM2006, tak zde je aplikace Internet Sharing, která se pro zařízení identifikuje jako síťový adaptér. Využívá k tomu ale pochopitelně MS ActiveSync. Pokud toto nejede, zkusil bych ještě aplikaci ModemLink a nebo HTC Wireless Modem.
Mr.Prochy (3)|18.12.2007 19:23
Sensor podsvícení klávesnice[QUOTE="PetrZZ"]Pánové, včera večer jsem z hrůzou zjistil, že mi nefunguje podsvícení klávesnice. Mám Schapse 4.1 bez dalších věcí. Mohl by to být problém s Romkou, nebo HW?? V nastaveni jsem nenašel nic :-(.
Diky za rady a tipy.[/QUOTE]Start > Settings > Personal > Buttons > (záložka) backlight
"Enable keyboard backlight auto sensor"
{ } - podsvícení klávesnice se rozsvítí vždy při stisku klávesy.
{X} - podsvícení klávesnice se rozsvítí pouze pokud TyTN vyhodnotí inzezitu okolního světla jako nedostačující.

Podsvícení klávesnice nefunguje, pokud je PODSVÍCENÍ DISPLEJE nastaveno na nejnižší stupeň
Martin Ráž Hoch (1832)|21.12.2007 12:05
Skiny pro WaitCursor a Dialpad

Chlapi - mňamka... https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=27179&fi=0#1
Martin Ráž Hoch (1832)|21.12.2007 12:06
Martin Ráž Hoch (1832)|1.1.2008 15:38
Vytvoření CABu s registračními údaji - návod Od kolegy "Mira", jen přesouvám do vhodnějšího tématu.[QUOTE="WAV"]Ty zálohy registrací SW náhodou nevíš?[/QUOTE]Jelikoz me taky prestalo jiz pred nekolika roky stale registrovat software na PDA, vytvarim si cabinet (*.cab) do ktereho si ukladam registracni cisla a mnoho dalsich informaci, predevsim zapisovane do registru. Vetsina programu je vazana na jmeno uzivatele PDA a vetsina si registraci (nekdy zakodovanou) do registru zapisuje (neco jineho je to treba u programu od Resco). Na to abych zjistil co zapsat do registru pouzivam free programek Ssnap. Tento program pustim pred registraci a po registraci. Na PDA se vytvori dva soubory *.snp, ktere necham porovnat na PC napr. v Total Commanderu (nebo primo na PDA pomoci iDiffCE) a rozdily si ulozim do jiz zminovaneho cabu. Vytvareni cabu je popsano zde Pro nazornost uvadim cast meho cabu tykajici se zapisu do registru. Je dulezite vytvoreny cab pustit az po nainstalovani programu. Podotykam ze pouziti jen na vlastni nebezpeci :)
[CODE][AddRegistry] ;Remove the Battery Icon: HKLM,"Services\Power","ShowIcon",0x00010001,00000000 ; Remove the Wireless Manager Icon: HKLM, "Services\WirelessMgr","Keep",0x00010001,00000000 ; SMS Notification Always On HKCU, "Software\Microsoft\Inbox\Settings","SMSDeliveryNotify",0x00010001,00000001 ; Zobrazeni casu a datumu v horni liste HKLM,Software\Microsoft\Shell,TBOpt,0x00000001,13,0,0,0 ; CabInstall HKCU,"Software\sk\CabInstl","nodelete",0x00010001,1 HKCU,"Software\sk\CabInstl","nowarning",0x00010001,1 ; Zakaze otazku Windows o nainstalovani aplikace bez digitálniho podpisu HKLM,"Security\Policies\Policies", "0000101a", 0x00010001, 1 ; Vypnutí animací oken (více vykonu, napr. nabídka Start) HKLM, "SYSTEM\GWE","Animate", 0x00010001, 0 ; Vypnutí animací v menu (vetsi vykon) HKLM, "SYSTEM\GWE\Menu", "AniType", 0x00010001, 0 ; Registrace iLauncher HKLM,"Software\SBSH\iLauncher","User",0x00000000,"xxxx@xxxxxx.cz" HKLM,"Software\SBSH\iLauncher","Key",0x00000000,"xxx-xxxxxxxx-xxx" ; Registrace ContactBreeze 2.x HKCU,"Software\SBSH\ContactBreeze","RegKey",0x00000000,"xxx-xxxxxxxx-xxx" HKCU,"Software\SBSH\ContactBreeze","RegName",0x00000000,"xxxx@xxxxxxxxxx.cz" ; Registrace PocketBreeze HKCU,"Software\SBSH\PocketBreeze","RegName",0x00000000,"xxxx@xxxxxxxxxx.cz" HKCU,"Software\SBSH\PocketBreeze","RegKey",0x00000000,"xxxxxxxxxx" ; Registrace PocketWeather 1.x HKCU,"Software\SBSH\PocketWeather","RegKey",0x00000000,"xxxxxxxxxx" HKCU,"Software\SBSH\PocketWeather","RegName",0x00000000,"xxxx@xxxxxxxxxx.cz" ; Registrace SKTools HKLM,"Software\sk\tools","dwSite",0x00010001,0 HKCU,"Software\sk\tools","startup",0x00010001,xxxxx ; Registrace PhoneAlarm HKCR,"CLSID\{A0F078BD-8DA9-4113-A2A3-DF6A0C808363}","default",0x00010001,xxxxx ; Registrace PocketAlarm HKLM,"SOFTWARE\Hmarik\PocketAlarm","RegistrationCode",0x00000000,"xxxxx" ; Registrace FlexMail HKCU,"Software\WebIS\Mail2","RegistrationKey",0x00000000,"xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx" ; Registrace FlexWallet HKLM,"Software\WebIS\FlexWallet3","regkey",0x00000000,"xx-xx-xxxxxxxx-xxx" HKCU,"Software\WebIS\FlexWallet3","DbPath",0x00000000,"\Storage Card\Pracovni\FlexWallet3\xxxx.fw2" ; Registrace eWallet 6.0 HKCU,"Software\Ilium Software\eWallet","RegKey",0x00000000,"xxxxx" HKCU,"Software\Ilium Software\eWallet","RegName",0x00000001,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx,xx [DefaultInstall] CopyFiles=........ AddReg=AddRegistry[/CODE] Mira
Martin Ráž Hoch (1832)|1.1.2008 19:25
Alt TAB a Alt F4 funkce pro PPC

Už jsem to tu chválil - lze využít dvě malé aplikace Task Switch + Alt F4 (viz. příloha), které lze namapovat pod tlačítka. Mě osobně pomohla aplikace HButton (ta umožňuje přiřadit jednomu tlačítku n funcí - na krátké stiksnutí jedna aplikace, na dlouhé zavibruje a pustí další aplikaci...). Mám tak na Buttonu 1 pod dlouhým stiskem Alt TAB a nad Buttonu 2 Alt F4, které zavře aplikace na stisknutí. Hodně to usnadňuje práci se systémem.
Martin Ráž Hoch (1832)|1.1.2008 19:26
SMS doručenky[QUOTE="edlik"]Jediné co mi K's ROM 1.30a Full chybí je doručenka nevíte jak bych jí získal tedy pokud to je vůbec možné?[/QUOTE]Uprav v registru tento klíč (případně přidej, je to hodnota DWORD)
[CODE]HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Inbox\Settings
"SMSDeliveryNotify"=dword:1[/CODE]
Martin Ráž Hoch (1832)|27.1.2008 11:56
Špatné znaky na klávesnici[QUOTE="Suoraj"]Vzdávám se... Flesl sem si dve zarizeni TYTN a nahradil puvodni sym.0409.txt tim spravnym jenže zatimco ěščřžýáíé jde normalně tak @,?,! a pod neni pod spravnymi tlacitky?... Už to někdo řešil? Nenašel sem tu nic...[/QUOTE]Jaké máš rozložení klávesnice? English?[QUOTE="Suoraj"]softwarově? Resco keyb a v češtině... to co si mi poslal to nespravilo... udelal sem pokus, ze sem ten textak vymazal (obsah) tak aby mel cca polovicni velikost a prepsal - ve win to ukazalo onu velikost takze se to prepisuje normalne... Vcera sem flesnul kamosovi a ...TO SAME :-)[/QUOTE]Ne, ne, mám na mysli rozložení klávesnice - osobně nemám zkušenost s CZ klávesnicí, ale např. v Advanced Configuration se dá změnit i rozložení klávesnice. Třeba u K ROMek je implicitně nastaveno jako "Chinese", tak to pak dělá právě problémy s rozložením. Já jsem změnil na "English" a znaky jako "@ ! ?" mám korektně, teď jsem to pro jistotu kontroloval;)[QUOTE="Suoraj"]no to si mne dostal :-) v pocitaci vim ze to je a kde to je - ale v PDA nic takoveho neni? v Regional setting mam CZ a klavesnice je taky v CZ?[/QUOTE]Třeba tady: https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=17221&fi=30#40 je starší verze Advanced Configu, tak jej nainstaluj a podívej se jaké máš nastavené rozložení klávesnice.
Martin Ráž Hoch (1832)|27.1.2008 12:27
Skype a IM klient pro TYTN[QUOTE="mim1978"]asi je to trochu mimo téma, ale přesto si dovolím dám to sem. S ohledem na občasnou možnost být na netu přes TYTNa (wifi) sháním vhodné verze těchto programů (softwarů).

Našel jsem diskusi o skype, která hovoří o nepoužitelnosti novějších verzí pro TYTN, může sem někdo hodit odkaz na poslední funkční pro toto zařízení (v uvedeném vlánku už je nefunkční) a zmínit případné problémy při instalaci, využití atd. na základě delších zkušeností?[/QUOTE]Ano, je to trochu nevhodné téma, ale na druhou stranu je to tak obecný problém, že to nechám i tady a jen přesměruji do správného fóra. Osobně mi poslední verze nefunguje (přenos zvuku), tak jsem našel funkční odkaz na 2.1.0.65 verzi, ve které jede ok - viz. zde https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=23929&fi=20#24[QUOTE="mim1978"]Po pročítání netu se mi zdá z IM programů vhodný QIP, ale na domovských stránkách jsou verze pouze pro WM5 a starší. Půjde to i na novém WM6 korektně, nebo doporučíte něco jiného?[/QUOTE]Já osobně používám mChat, ze kterého vyhodím pluginy, které nepoužiji a pak mi to funguje docela dobře. K zahození také není nový Slick od Lonely Cat Games, který je zatím ve vývoji, ale už teď vypadá super.

Martin Ráž Hoch (1832)|27.1.2008 13:59
Advanced Config verze 2

Verze 2 v příloze je ještě víc bomba;)

EDIT: Uploadován novější SW.
Martin Ráž Hoch (1832)|19.2.2008 13:43
WMWifiRouter[QUOTE="Suoraj"]Jak funguje "wifi router" v K's Rom v1.30b ? Já na to nepřišel :-([/QUOTE]
Jen na úvod pro ostatní - http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=341398

Jedná se o velmi šikovnou freeware aplikaci, která umožňuje sdílet internetové připojení přes WIFI, resp. Internet Sharing aplikaci asi většina lidí zná - je to nativní funcionalita WM6 a umožní např. před kabel udělat z PPC modem. WMWifiRouter udělá to samé, akorát místo kabelu umožní využít wi-fi.

Použití:
1) Ujistěte se, že máte nakonfigurovanou Ad hoc WiFi (Start -> Connections -> Wireless LAN)
2) Spusťte WMWifiRouter.exe (nebo přes zástupce)
3) Dejte connect - chvilku trvá inicializace, ale pak by to mělo jet;)
Martin Ráž Hoch (1832)|28.2.2008 08:49
HTC dialer - instalace[QUOTE="Suoraj"]No Dialpady ala chlapi mňamka jsou na nic... nezapadají tvarem a navíc ty 4 malý hrozný okýnka.
Jak se dá "přestěhovat z jedné konkrétní romky dialpad do jiné? co všechno je to za soubory? A dá se změnit funkce SW tlačítka? Jsem zvyklej, že tady je historie hovorů ale někdo na XDA to začal přiřazovat redialu[/QUOTE]Ano, to normálně jde, ale záleží na dialeru - jestli je 2G, 3G plus se do toho ještě zamíchá smartdialing. NA XDA je hodně instalačních cabů většinou na 3G dialer, jehož instalace bývá bezproblémová. Může to být ale také i opačný extrém a to, že instalace špatného typu dialeru znefunkční celý tefon;). Je to hodně složité. Jinak požadovaný dialer v příloze.

Tlačítka pro readial jsem si také všiml, ale bohužel nevím co s tím.
Martin Ráž Hoch (1832)|5.3.2008 00:13
Martin Ráž Hoch (1832)|23.3.2008 10:58
Druhý paralelní hovor - padá[QUOTE="libor_m"]Nějak mi stále nefunguje "druhý hovor". Už jsem vyzkoušel hodně WM6 ROMek (Shadow, K, apod.) i rádií (v kombinaci s WM6 pouze 2) a vždy, když mám během hovoru "druhý hovor", tak se mi ho nikdy nepodaří vzít - hovor vždy spadne, jako kdybych ho odbouchl. Původni (první) hovor je stále aktivní a v pořádku. Má někdo podobné problémy?[/QUOTE]Mě osobně fungují 2 paralelníé hovory bez problémů a to bez rozdílu ROM... tedy nemám 100% otestované všechny, ale zatím mi to nikde problém nedělalo. Každopádně problém bych viděl případně spíš v kombinaci RADIO ROM vs. GSM síť... někdy to může haprovat... ale toť otázka:)
Martin Ráž Hoch (1832)|23.3.2008 11:03
Zprovoznění tlačítka 5[QUOTE="Suoraj"]:-) tak koukam, ze sem hazu blby dotazy jen ja :-)))) Abych nebyl za blba :-)
Ale nahrali ste mi tim ALT+F4 do toho co řešim.... Nejak sem si zvykl na K's Rom v1.30b 6mbpp kde je na tvrdo tahle funkce dána tlačítku pro hlas vytaceni a to ja potrebuju zprovoznit.... V buttons setingu to nejde- v registrech sem nasel klice kde ten "taskswitch" ale ani po jejich modifikaci sem to nezprovoznil pro HF resp. pro SDDIALER[/QUOTE]Tohle je nejspíš chyba AT&T ROM, které mají pro tlačítko 5 (hlasové vytáčení) natvrdo dedikovanou funkci PPT, která v ČR moc využití nemá. Pomůže na to PPTfix (měl by být i zde na ce4you a nebo pan Goole pomůže), který umožní u těchto ROM mapovat pod tlačítko 5 aplikace. Osobně mi jede TaskSwitch ok a využívám k těmto funkcím fre aplikaci HButton, která mi umožňuje další nastavení jako: krátký stisk - spustí Internet Browser, dlouhý stisk (100ms - volitelné) -> zavibruje -> pustí TaskSwitch... obdobně to mám na Alt F4. Jde namapovat i třetí až n stisk.
Martin Ráž Hoch (1832)|23.3.2008 11:04
Klávesnice - zrychlení odezvy

MRH si sype popel na hlavu... já tady vymýšlím a hledám kraviny, jak v registrech zvýšit reaktivitu klávesnice... no a ono řešení je mnohem více jednoduché, až na to, že jsem si prostě tohoto nastavení zatím nevšiml:D. V Settings -> Personal -> Buttons -> Up/Down Control zvolte hodnoty "Delay before first repeat na minimum (v registrech nastavení 250) a u "Repeat rate" naopak na maximum (hodnota 30). Pak klávesnice sviští jako víno a práce s ní je jedna radost.

00271103_Buttons_urj.jpg
Jameson_ce4you (51)|3.4.2008 10:19
To ano, to aj bez problemov funguje, ale... Nevie to delit zvonenia podla skupin (co ma az tak nestve) a nevie to rozlisit prichadzajuci hovor od kontaktu v zozname a mimo zoznam (co uz ma stve)... MortRing to akoze ma vediet, ale kedze funguje menej spolahlivo, ako priradene kontakty, tak nema moc vyznam :-(
Martin Ráž Hoch (1832)|3.4.2008 11:24
rey_ce4you (2)|3.4.2008 15:16
Přiřazení vyzváněcích tónů jednotlivým kontaktům[QUOTE="Jameson"]Mozno by to skor patrilo do inej temy, ale toto je priamo pre TyTN, tak skusim - neviete o nejakej fungujucej utlitike, pokial mozno s co najmensimi pamatovymi narokami, na pridelovanie volacich tonov roznym osobam alebo skupinam? Skusal som MortRing a Ringo Mobile - prva zvonila, ako jej to prislo vhod, inak po soft resete, inak po par hodinach, inak po par dnoch.... Druha fungovala vyrazne lepsie, no na druhu stranu mi v uplne znemoznila stisit zvonenie, co ma mimoriadne potesilo v niektorych neocakavanych situaciach... Chcel by som sa vyhnut vseliakym megaaplikaciam, ako je photocontact (ci ako sa to vola) - skusal som to, fungovalo to, ale kompletne mi to zmenilo dialer aj pracu s kontaktmi na styl, ktory jednoducho nemusim... Pride mi to divne, ze taka jednoducha, pritom dost podstatna vec, ktoru zvlada drviva vacsina 'dumb-phonov' - a nenasiel som na to bezproblemovu funkcnu utilitku pre TyTN...[/QUOTE]

co treba VipPimRingTone 5.5
jarousak (21)|15.4.2008 07:10
Zdravim,
nedavno se u me objevil problem se SMS, nemuzu vymazat zadne zpravy, dokonce ani dorucenky. Stalo se to po promazani schranky se sms, ktere delam tak jednou za mesic. Zkusil jsem snad uz uplne vsechno, krome HR - toho se chci vyvarovat, nemam ted bohuzel moc casu si znovu vsechno nastavovat a tem zalohovacim programum verim jen do te casti zaloh dat, ne indivindi nastaveni v doinstalovanych programech jako je navigace atd.
Diky za tip, pokud existuje cesta do registru, kde zmenit 0 na 1, tak pozlatim vynalezci ruce!
Martin Ráž Hoch (1832)|15.4.2008 11:14
Hu, tak osobně o takové cestě nevím... ale zlaté ruce už mám;). Zkusil bych postupovat takto - aplikací PIM Backup bych vyzálohoval všechny SMS a pak zkusil funkci "delete all" v SMSkách (nevím jestli takhle přesně jmenuje, ale jdou vymazat všechny). No a pak zkusit vrátit a promazat... jestli nezabere, tak HR;)... tak bych postupoval já;)
Jack Taggart (4)|15.4.2008 15:35


Smazat
Martin Ráž Hoch (1832)|15.4.2008 16:09
Zakopaný pes je v tom, že tohle je diskuze o HTC TyTN a ty máš zřejmě TyTN II, což je podstatný rozdíl... jsme chudí příbuzní, navi máme bez antény a zablokovanou;)
jarousak (21)|15.4.2008 18:13
[QUOTE="MRH"]Hu, tak osobně o takové cestě nevím... ale zlaté ruce už mám;). Zkusil bych postupovat takto - aplikací PIM Backup bych vyzálohoval všechny SMS a pak zkusil funkci "delete all" v SMSkách (nevím jestli takhle přesně jmenuje, ale jdou vymazat všechny). No a pak zkusit vrátit a promazat... jestli nezabere, tak HR;)... tak bych postupoval já;)[/QUOTE]

tak smazat vše se povedlo, ale po opětovném vrácení zálohy mám problém zpět. Asi radši všechno smažu, než bych dělal HR, sms nejsou tak důležitý :-)
Díky za tip!
Martin Ráž Hoch (1832)|15.4.2008 19:34
Asi tak... já jsem je snad ještě ani jednou nezálohoval... a porád si říkám - příště na to nesmím zapomenout;) ...a to byly časy, kdy jsem si tohle říkal několikrát za den... ach ta paměť:D

Smazat
Jameson_ce4you (51)|25.4.2008 18:14
Znie to ako vtip, ale pre mna to predstavuje seriozny problem a potreboval by som poradit: manzelka, ked vola z TyTNa, tak povytaca kde-koho z HTC home kontakt screenu... Potom sa mi ozyva blizsia rodina, ze co som po nich chcel. Zistoval som dovod tohoto roztodivneho spravania TyTNa (kedze mne sa to nestava) a odhalil som zradu v - nausnici. Funguje proste podobne ako stylus... Pekna pakaren, nie? No o co ide: neexistuje nejaky vtipny softik, co by dokazal "zamknut" display pocas hovoru?
Suoraj (704)|11.5.2008 09:17
Teda hochu ty si mi zvedl po ranu naladu. Moje mladá taky dostala TYTNa - spis proto aby mi nebrala meho a tak se tu rezeme smichy oba... Jedine kleste kombinacky a mas po starostech :-) Nebo (podle toho jestli je levacka nebo pravacka) namapovat na nektere z boznich tlacitek funkci screen off...
Suoraj (704)|11.5.2008 09:30
A na tohle kombinacky nestacej. Mam snad v TYTNovi USB hosta? Skáče to tam pořád- at tam neco zadam ci ne...
00278014_usb_h3os.jpg
Martin Ráž Hoch (1832)|11.5.2008 11:11
Chm, totok není možné:)... TyTN rozhodně nemá USB host!

Paní kupte N95;)... nemá dotekovou obrazovku a je to pro holky:D. Žena má, spokojená a nestěžuje si, ani nemá problém s náušnicemi. Nebo nekupovat naušnice a spíš jí dávat řetízky:D
doubek61_ce4you (14)|11.5.2008 22:28
Prosim o radu, jak preferovat bluetooth GPS před headsetem.
Martin Ráž Hoch (1832)|11.5.2008 22:36
Nerozumím, mě funguje obojí najednou, jak BT headset, tak BT GPS.
doubek61_ce4you (14)|12.5.2008 16:55
U mne pokud mám zapnutý headset(jabra BT8010) tak mne smartmap nenajde GPS. Musím stopnout headset pak smartmap najede bez problemu a headset mužu spustit, ale obréceně ne.
libor_m (1026)|16.6.2008 15:43
Možná jsem objevil Ameriku, možná je to WM6.1, ale teprve teď jsem si toho všiml. TyTN začal ukazovat stav baterie po jednotkách a ne po desítkách, jako tomu bylo u WM5 (možná i WM6.0).
htcjirka (1875)|16.6.2008 15:48
Mam pocit ze co se tyce Tyna,tak uz ukazoval ve wm6
Martin Ráž Hoch (1832)|16.6.2008 15:51
Jedná se o patchnutý battery.dll, který toto umožňuje - mění to systémový driver pro baterii a z něj pak čerpají další aplikace. U WM6.1 je to teď nově a zprostředkoval to kuchař CRC (za boha si nemůžu zapamatovat jeho nick;) ) teprve tak měsíc z5.
libor_m (1026)|16.6.2008 16:02
ha, no bomba - nevím proč, ale po těch desítkách mě to štvalo :D
pepino34 (54)|16.6.2008 16:07
Jen sem to tady zběžně prošel a nenašel, takže:
Mám origo romku WM6 a když je zmeškaný hovor nebo nepřečtená zpráva, ta zelená ledka nahoře pořád stále bliká zeleně. Nevím jestli u WM5 nebo u jiné rom, ale když něco bylo tak blikala oranžově.
Díky za rady :)
htcjirka (1875)|16.6.2008 16:11
A mas nastavenou notifikaci ledkou??Pokud to mas vypnute v settings-sound and notifications-notifications tak ti blikat oranzove nebude
pepino34 (54)|16.6.2008 16:28
Tím myslíš nastavit "Flash light for" ??
htcjirka (1875)|16.6.2008 16:31
Ano,presne tak,tam si nastavis u jednotlivych udalosti sms,volani,ukoly atd. jak dlouho ma blikat,jestli nepretrzite,nekolik minut a neni li odskrtnuto nebude blikat vubec.Je to porad stejne u WM5,WM6,WM6.1 atd
pepino34 (54)|16.6.2008 16:50
Díky, už to jede.
Já to vůbec nevědel, když jsem měl jiné romky, tak to asi bylo nastaveno samo a proto to blikalo.
jarousak (21)|20.6.2008 08:52
Zdravím, prosím o radu s následujcím. Chtěl bych si zkrátit dlouhou chvíli v letadle nějakým filmem, který bych si přehrál na TyTNovi. Poradíte mi prosím někdo jak na to? Potřebuju speciální SW přehrávač nebo film v nějakém speciálním formátu?
Fulltext hledání mic nic uspokojivého nenašlo a já letím zítra, nemám bohužel moc času procházet celý net, tak díky za shovívavost.