Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 6 PrvníPrvní ... 3456 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 84

Téma: T-Mobile CZ - změny v datových tarifech

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Mám MDA Compact II a s velikostí stejný problém. Používám tu operu-mini ze stránek T-Mobilu ( web'n'walk light, Surf+) a písmo je tak mrňavé,že nejde číst. Když v nastavení zaškrtnu volbu "Menší písmo" tak písmo se paradoxně zvětší, ale zase se nezobrazují české znaky na stránkách. Novější verzi z www.opera-mini.com jsem nezkoušel,protože nechci riskovat že budu za data při prohlížení stránek platit. Napsal jsem mail do T-M,ale zatim se neozvali. Osobně na prodejně nemá smysl probírat nic, protože obsluha je většinou dementní a omýlají dokola naučené fráze... Na infolinku nemůžu, protože mám e-tarif a platil bych to..Jinak s tím bezpeč.upozorněním pokaždé při načítání stránek-to je taky otrava. Mám posl.verzi ROM pro MDA Compact II.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Citace Původně odesláno od dehtak
    vlez ve Variu v IE na http://mini.opera.com a funguje nízko i vysokopaměťová
    a nemusíš dělat downgrade javy
    No to jsem zkoušel a ničevó. Tak jsem tam holt tu starší javu nacpal a pak se znova přihlásil na výše zmíněnou stránku, stáhnul tu vysokopaměťovou verzi a ejhle, už to funguje jak má (mám poslední ROM o T-mobile) a musím konstatovat, že na čtení netu to "celkem stačí". Jen doufám, že se to bude chovat tak jak ta o T-m a nebude mě to přepínat na placený stahování....

čili Maxi_69 písmena už konečně vidím

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

To: skosturik
    to ti bude k ničemu nastavit že si webnwalk
    Komunikace funguje tak, že se to připojí na jakousi proxy (80.232.117.10), tý to pošle co chceš stáhnout. Proxy vrátí prohlížeči nějaký soubor (jeden) kde je celá stránka (optimalizovaná) a prohlížeč z toho pro tebe udělá stránku i s obrázky.
    Jde to chytit třeba etherealem, když se připojíš skrz wifi na AP kterej máš na lokální síti. PIE by ti tak nabídlo ten soubor někam uložit.
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

to neofelis: Slááááva - takže po instalaci starší verze Javy a nové verze Opera-mini se zobrazuje na MDA Compact II vše parádně :-) doufám že se nebudeme divit až přijde z T-M vyúčtování za data....:yes:

Nováček
    Registrace
    Oct 2002

Takže reakce t-M na můj dotaz ohledně web'n'walk light / web'n'walk ze dne 3. srpna 2006.
    "Uzivatele pristroju MDA Compact mohou tez vyuzivat zminenou sluzbu ve verzi web'n'walk light. Prohlizec si lze stahnout na webove strance
    http://t-mobile.cz/Web/Residential/TarifySluzby/Internet-a-e-mail/webn
    walk-light-pro-mda.aspx. Nejsou tedy z cenoveho zvyhodneni vyrazeni."
    Na zmíněném odkazu je web'n'walk light pro MDA Compact který se tváří jako web'n'walk (bez "light"). Aktivoval jsem tarifní zvýhodnění Surf + a uvidíme na faktuře. Zatím mi vyhovuje a není ani tak úplně pomalý.

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Tak na můj dotaz že wnw-light nefunguje korektně na MDA Compact mi z T-Mobile písemně odpověděli, že o tomto problému vědí a že si mám nainstalovat Operu-mini 2.0 a že data nebudou stejně jako s wnw účtovaná (v rámci Surf+). Mám to od nich písemně....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

tož je tu opera mini 2, o které píšou, že podporuje stahování obrázků a mp3, tak nevim, jestli se to bude dát použít..
    nevi nekdo, jak je to přesně, popř jestli je to na surf+ zadara?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Ahoj,
    rád bych vás všechny rád ujistil, že opera mini je skutečně tarifikovaná stejně, jako WnW lite. Má to ale jeden malý háček. v nastavení internetu nesmí být nastavena žádná proxy (typicky proxy.t-mobile.cz) nejde pak totiž odlišit data z javové opery a WnW od jiného datového toku a tím je to tarifikováno jako běžná data dle tarifu!
    A ještě jedna věc. Obě javové aplikace instalujte z *.jad souboru. Pokud použijete přímo *.jar soubor, nezkonfiguruje se správně midlet manager a nainstalovat to sice bez problémů jde ale pri pokusu o spojení to nahlásí chybu komunikace.

Milan

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Tak čerstvá informace, kamarád jel na operu mini, právě mu přišla faktura a jde si to hodit!!! Pozor na to. Chce to asi jen tu web/walk ligt!
    A to teda nevím jak to vyřeším, protože tam mám miniaturní písmo (u OM je to v pohodě)

to hajekm: no sice v nastavení žádný proxy zatržený nemám, ale riskovat to?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Teda já musím říct,že jsem ůplně nadšenej z téhle možnosti mít neustálou možnost se připojit na internet.Aktivoval jsem si surf+ a serfuju na svém MDA Compact 2.Zobrazení v web'n'walk light je skvělé,perfektně ovladatelný i bez stylusu.K dokonalosti chybý jen nemožnost fullscreenu což by bylo třeba v landscape módu skvělé kvůli příliš tlustým lištám.A taky zjednodušit zadávání adresy.Ale jinak je to bomba!!!!!!!Doporučuju

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

No trochu pomaha pri zobrazeni zmacknout * . Zmizi horni a dolni lista. U Varia se to musi provest na sw klavesnici. Dale na HW klavesnici funguje tlacitko "p" jako menu a tlacitko "q" jako zpet. U WnW je to tlacitko "i" menu a "j" zpet. Dale tu bylo vyreseno i neustale potvrzovani zabezpeceni stranky.... viz vlakno miniopera a zabezpeceni.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Parada.Ještě se zbavit těch systémových lišt a bude to dokonalé.

Nováček
    Registrace
    Oct 2002

Faktura T-M ukončila moji diskusi se zákaznickým centrem (předtím i s živým operátorem). Připojení přes Web´n´Walk neúčtovali, měsíční paušál za Surf+ také ne. Dle info z T-M by neúčtovali ani připojení přes OperaMini v cenovém zvýhodnění Surf+. Ještě jeden dotaz, je lépe se připojovat přes OperaMini nebo zůstat u WnW a proč ??? Děkuji.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Me prislo vyuctovani, jel jsem pul na pul WnW a OperaMini a taky v pohode. Myslim ze je lepsi Opera. Da se menit velikost pisma, zalozky na uvodni strane a ted uz me nic jineho nenapada. Jinak to vyjde na stejno....

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Poradte mi prosím . Nainstaloval jsem operu mini ale teď nevím jak s ní pracovat .Instalace proběhla v poho.Teď ale nevím odkud ji spustit . Nejvíc by se mi líbilo kdyby to šlo po stisknutí tlačítka T .Tím se ale vždycky spustí IE , přes který se mi data účtují .
    Jak tedy zařídit aby se místo IE nastartovala Operamini
    (MDA Vario)

Strana 5 z 6 PrvníPrvní ... 3456 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Přehrávač datových proudů
    Od martin.fernet v sekci Omnia II I8000
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 27-05-2013, 18:08
  2. samovolné spouštění datových přenosů
    Od pulpan_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 8